Gelinim Mutfakta

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Aysun Mu? Ayten Mi?

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta toplam puan durumu sonucuna göre 15.000 TL değerlin deki beş altın bileziğin sahibi belli olacak. Bu hafta beş altın bileziği kim kazandı? 26 Mart cuma haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? soruların cevapları detaylı bir şekilde bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucu görmek için lütfen tıklayınız.

22 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programı bugün hafta finali ile ekranlar da olacak. Aysun ve Ayten’in bilezik yarışında kıyasıya yarışacak.

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Bu hafta Bilezikleri kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Bilezikleri kim aldı resmi

26 Mart puanlaması sonrasın da Aysun yada Ayten ikisinden biri bu hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı olacağı yarışma programında dikkatler 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucunda haftanın birincisi olup bilezikleri kimin aldığına çevrildi.

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Bilezikleri kim aldı? Görebilmek için tıklayınız.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Ayten: 66 puan
  2. Aysun: 65 Puan
  3. Dudu: 55 puan
  4. Seda: 49 puan

Yukarı verilen puanlama Cuma günü puanlaması değildir. 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu ile karşılaştırabilmek için Perşembe günü gelinlerin elde ettiği puan ve sıralamadır. Bizlerin tuttuğu istatistiklere göre Perşembe sıralaması ile Cuma sırlaması arasında &98,7’lik bir benzerlik bulunmakta. 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı ve kaç puanla adlığı yazının devamında sizleri bekliyor.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Bu hafta Seda2nın programa gelmesi ile 22 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programında Hafta finali ile kanal D ekranlarında gelen yarışma programında bir gelin %100 Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan isim olacak. Bir gelin de elenerek yarışmada ayrılacak. 

Bugün 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu açıklandığında bu hafta bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı Aysun Kuşatan olması halinde Aysun Zeynep ile arasında ki bilezik sayısını kapatmış olacak.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Aysun

Aysun Kuşatan Ezeli rakibi ile arasında ki bilezik sayısının kapanmasını canı gönülden isteyen Aysun bu hafta Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri almak için %100 kapasite ile tatlısını yapacak.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar öncesinden bileziklere Ayten bir puan farkla bileziklere en yakın gelin olarka cuma gününe başlasa da Aysun da bugün Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puan Tablosu sonrasında aradaki bir puan farkı kapatıp bilezikleri almak için ellerinden geleni yapacak. 

İşte haftanın final bölümünde gelinlerin aldığı puanlar ve bilezikleri bu hafta kim kazandı alt kısımda sizleri bekliyor.

26 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Aysun : 65 + 11 = 76
Ayten: 66 + 17 = 83
Dudu: 55 + 11 = 66
Seda : 49 + 9 = 58

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYTEN

26 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  SEDA ( Dudu Kendi isteği ile çekildi!) Elenen isim Dudu oldu

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 26 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
26 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN
*************************

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı resmi
26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldığının resmi

22 Mart Pazartesi günü 666. bölümü ile başlayan Gelinim Mutfakta yarışmasında 670 bölüm de 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? Sorusunun cevabı belli oldu. Bu hafta 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri alan yarışmacı  Ayten oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu