Gelinim Mutfakta

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma günün birincisi kim oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Hangi gelin bugün birinci oldu? Bugün Seda Sayan beş puanı kime verdi? 26 Mart Cuma günün birincisi bugün kim oldu? Haftanın final bölümü olan Cuma günü çeyrek altını kim aldı? Toplam Puan durumu (Haftalık Puanlar) sonucuna göre hangi gelin birinci oldu? 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Günün Birincisi ve Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puanları netlik kazandıktan sonra bir gelin %100 elenirken bir gelin de kesin olarak beş adet altın bileziğin sahibi olacak. Kısaca bugün dananın kuyruğunun kopacağı haftanın final bölümü ekranlarda olacak.

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puan Durumu ve günün birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puanları verecek kaynanalar

Seda son bölümde günün birincisi olması ile Dudu ile arasında ki 11 puan farkını 6 puana düşürdü. Ancak eleme potasına düşmeden kendisini kurtaramadı. Seda bu hafta yarışmada kalabilmesi için öncelikle bugün 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup çeyrek altının kazanması gerekiyor.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

 

İkinci olarak ise Dudu ile arasında ki puan farkının kapanması gerekiyor. Bu iki şartın sağlanamaması durumunda Seda bu hafta yarışmaya veda eden gelin olacak. Aysun’a haddini bildirmek isteyen Seda ne yapıp edip bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazmamanın planını yapıyor.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 26 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Çeyrek altını bugün kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Seda planladığı gibi kendisini günün birincisi yapsa da Ayten ile günün birinciliğini paylaşmak zorunda kaldı. Kura sonucu çeyrek her ne kadar Ayten’e çıksa da Seda eleme potasından kendisini kurtarmak için bir fırsat doğdu.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek kaynanalar

Seda aradaki 11 puna farkı son bölümde aldığı yüksek puanlar sayesinde 6 puana düşürdü. Seda bugün 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları sırasında tek yapması gereken Dudu’dan 6 puan fala alıp gelecek hafta yarışmada yarışabilmek için çabalayacak.

Seda ile dudu bugün elenmemek için çabalarken, Ayten ve Aysun da bu hafta bilezikleri almak için bugün 26 Mart Cuma puanlaması sırasında kıyasıya yarışacaklar. 

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puan durumu açıklandığı esnada Ayten

Bu hafta yarışmaya katılan Seda ile Aysun arasında ki gerilim bugün bir hayli arttı. Seda Aysun’un bileziklerini saklamıştı. Aysun da Seda’nın valizine şöyle yazdı;

“Seda güle güle sana canım!” Yarışmacı Aysun Kuşatan

Seda valizindeki bu yazıyı görünce şok oldu. Hesap sormak için rakiplerine sordu. Aysun ise kendisinin yaptığını açıkça dile getirdi. Aysun aldığı puanlara güvenerek kendisini garanti altına alırken Seda bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında eleneceğini düşünerek böylesi bir hamle yaptığı görülüyoruz.

Aysun’un bu hamlesi Seda’yı temelli düşürecek mi yoksa Anka kuşu hesabı küllerinden doğmasına vesile mi olacak? Hepsi bugün Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma puanlaması sırasında netlik kazanacak.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta yarışmaya katılan ve geldiği hafta eleme potasına düşen gelin %98,7’lik oranla eleneceğini garantilese de halen %0,3’lük bir oranda Seda yarışmada kalabilme ümitleri var. Seda bu ümitleri bugün Gelinim Mutfakta 26 Mart Puanlama sonucunda günün birincisi olup yeşertmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü 22 Mart 2021 tarihinde ekranlara gelen yarışma programında bugün haftanın finali ile karşımızda olacak. Seda Sayan’ın vereceği bugün 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak olan haftanın final puanlaması sonucu an ve an değişecek. Zira gelinler arasında ki puan farkının çok olmamasında dolayı dengeler her an değişiklik gösterecektir. Bugün Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma puan durumu öncesinde haftalık toplam puanlar belli olmadan Ayten’in 66 puanla birincisi sırada yer aldığını, Aysun’un ise 65 puanla hemen bir puan gerisinde yer aldığı görülüyor. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda ve Dudu’nun eleme potasında yarışacağı hafta finalinde bugün 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da Aysun mu yoksa Ayten mi bilezikleri kazanacağı belli olacak. Geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Ayten kendisine çok ama çok güveniyor.

Ayten için bir tek hedef var. O hedef de ne olursa olsun bugün Gelinim Mutfakta 26 Mart puanlaması sonucunda günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde otomatikman bilezikleri de alacağı için tek hedefi günün birincisi olmak.

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Aysun

Haftanın final bölümünde 26 Mart Cuma çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan en yüksek puanı hangi geline verdi? ? 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu açıklandı mı? Haftalık puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kime kaç puan verdi? Haftalık toplam puanlar sonucunda bu hafta kim birinci oldu? Soruların cevapları alt kısımda tablo içinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Mart Puanları (26/03/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 2
Ayten: 5
Dudu: 3
Seda: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ayten: 5
Dudu: 3
Seda: 2

*************************
” 26 Mart 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: 3
Dudu: => Nuray’ın Gelini 4
Seda: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Dudu: 1
Seda: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 3
Dudu: 5
Seda: => Nagehan’ın Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 26 Mart Cuma Toplam Puanlar

Aysun 2 1 5 3 1 12
Ayten 5 5 3 4 3 20
Dudu 3 3 4 1 5 16
Seda 1 2 1 5 4 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Aysun : 65 + 12 = 77
Ayten: 66 + 20 = 86
Dudu: 55 + 16 = 71
Seda : 49 + 13 = 62

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 26 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
26 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mart 2021 Cuma Fragmanı İzle

26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonrasında bir gelin kesin olarak elenirken, bir gelin de beş adet altın bileziğin sahibi olacak. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 26 Mart Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

57 Yorum

  1. Aynen öyle zaten ayten başka şekilde kazanamaz . Sürekli oyun oynayan insan nasıl yemek yapabilir ki?

   1. hadi seda taraf tutuyor diyelim aysunun kaynanasıda aytene 5 veriyor odamı taraf tutuyor burada bazı kişiler saçma sapan konuşuyor helal olsun aytene hem oynuyor hemde yemeğini güzel yapıyor

    1. Seda revanilerin son halini unuttuğu için yorumunu sona bıraktı
     Ayten u bulabilmek için

  2. rica ediyom GULCAN EKİCİ_besime olsun biliyor musunuz onlar hiç elenmedi çekildi yarışmaya hakları var İSTİYOZ

 1. Seda sayan Ayteni kazandırmak aysunu puanı ni düşürmek için sönük olmamış sönük keke 5 verdi . Sırf ayten kazansın diye . Üstelik nurten kaynana gelinine puan vermesin diye tabakları bile değiştiriyorlar. Bizler aptal değiliz hakkıyla bir program yapamayacaksanız hiç yapmayın. Kaldırın programı o zaman

  1. Ayten ve kaynanası soytarılık yaptıkları için ekip onların elenmemesini istiyor
   ve eletmiyorlar

 2. İNŞAALLAH SEDA VE AYSUN’UN KAYINVALİDESİ GELİNİNE BİR VERİR!VE GELİn KAYINVALİDE YARIŞMADAN DEFOLUP GİDERLER!..

 3. Yemek yarışması değil de dans yarışmasına döndü Program iyice, bu formattan çıkması gerekiyor artik

  1. kanal de karar aldi aysunu gönderecek cunki cok ireli gitti karar diskalife olcak cok kaba konusmasi var gitcek herkez ariyor aysun gitsin diye

  1. Evet görmek istiyorum artık Ayten’i yeter burası yemek programı Seda hanım bırakın Ayten’e her gün beş vermeyi biraz olsun dürüst olun görmek istemiyoruz Ayten’i Aysun’un olmuş yemeklerine bir iki vermeyi bırakın Seda hanım dans programıdeğil

 4. Aysun ve kaynanası Nurten elense program daha zevkli olur. Seda Sayan programın show programı olması için Aysun, kaynanası Nurten ve Ayten in elenmesini istemez. Ayten danslarıyla Nurten Showlarıyla katkı sağlıyor 360 tvde yayınlanan Benim Yemeğim adlı program da show olmadığı için zevkle seyrediyorum. Gelinim Mutfakta programı Fatih beyin sunumunda zevkle seyrediyordum Ama şimdi Fazla seyretmiyorum Sadece sonucunu dizicenter.net e girerek öğreniyorum.

 5. kanal de karar aldi aysunu gönderecek cunki cok ireli gitti karar diskalife olcak cok kaba konusmasi var gitcek herkez ariyor aysun gitsin diye

 6. helal olsun gun birincisi ayten bilezikleri lan ayten tprklr buranin prensesi zaten ayten cok guzel oynuyor oynasadina doyamiyom

 7. Ben iki gün önce söylemiştim,Seda ayteni destekliyor.yakında programı kendine benzetecek, yemek değil dans programına dönüştürecek. Onun için bundan sonra dansöz programını sevenler seyreder..

  1. Bir erkek olarak bu programı izliyor olman ve üzerine kadınların yorum yaptığı bir platformda yorum yapıyor olman çok ilginç ve bir kadına dansöz demeniz hiç doğru olmadığını biraz daha edepli olmanız gerektiğini düşünüyorum
   Nacizane size tavsiyem bukadar bayanın olduğu bir yerde kötü yorum yapmayın

  2. Doğru söylüyorsun dans ve show programı olmuş. Nurten show yapar Ayten dans eder.

  3. Doğru söylüyorsun Ayten dans eder Nurten show yapar. Programın adı “Nurten ve Ayten dans show” olur.

 8. YA İNANMIYRUM!…AYSUN’UN DURUMU KÖTÜ BİRDEN KENDİNİ TOPARLAMASI!…HAKİKATEN BÖYLE SANŞLI BİİRİ OLABİLİR Mİ?

 9. mutfağın sahibi dediğine göre bu sezon en çok bilezikleri alan Zeynep var. Geçtiğimiz sezon kastediliyorsa Ezgi ve elif olabilir kaynağıma sorup hafta sonu yazarım

  1. Esra diye duyum aldım beyaz giyinmesinden birde ayten sasirdim diyor diyor esrayi sevmiyordu esra sosyal medyadan sizlere sürprizim var diye paylaşmış

 10. Doğru söylüyorsun Ayten dans eder Nurten show yapar. Programın adı “Nurten ve Ayten dans show” olur.

  1. Evet onlar gelsin gülcan elenmedi. üstelik elenenlerin geri gelmesinden hiç hoşlanmıyorum ama ilk yarışmacı dediğine göre hatice

 11. Lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen gülcan_besime olsun biliyor musunuz onlar hiç elenmedi çekildi yarışmaya hakları var ama bence gizem gelecek

 12. rica ediyom GULCAN EKİCİ_besime olsun biliyor musunuz onlar hiç elenmedi çekildi yarışmaya hakları var İSTİYOZ

 13. rica ediyom GULCAN EKİCİ_besime olsun biliyor musunuz onlar hiç elenmedi çekildi yarışmaya hakları var İSTİYOZ

 14. Gülcan Ekici 34 BİLEZİK ALDİ KENDİ İSTEGİYLE AYRİLDİ EVET İNS O GELİR ÖZLEDİK

 15. İlk yarışmacı diyor hatice de olabilir ama o gelmesin Lütfen elenip eleni anca 40 yaptı gülcan hiç elenmeden 43 yaptı ve isteği ile elendi gülcan kalsaydı ezgi ve elifi geçerdi eski bölümlerde elifle 1 hafta yarıştı elif gülcanla yarışırken hiç bilezik çeyrek alamadı GÜLCAN EKİCİ gelsin ve oradaki şansa alanları elesin lütfen

 16. En çok rahatlayan neriman ve seda oldu seda nerimana ayten ve aysunun yemek tabaklarını yerini söylüyordu kendisi saten biliyor bu hafta %100 aysunun hakkını çalarak aytene verdiler neriman çahil seda hak çalan iki abırsız

 17. Yaa kim geliyor kesin bilen var mı esra deniyor ama o güçlü bir yarışmacı değil ki neden öyle söylüyor kesin bilen varsa lütfen yazsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu