Adı Zehra

26 Mayıs Adı Zehra Çalan Şarkı Ne? (Adı Zehra Final)# Kal Ölene Kadar

Adı Zehra dizisi final bölümü ile 26 Mayıs Cumartesi günü Fox TV ekranlarına geldi. 26 Mayıs Adı Zehra çalan şarkı ne? Adı Zehra final bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor? Bu soruların cevaplarımı yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Adı Zehra Final Bölümünde Çalan Şarkı Ne?

Adı Zehra dizisinde çalan duygusal şarkının adını ve kimin söylediğini vermeden önce  şarkı nerede ve nasıl çaldığını bahsedelim. Kadir baskı ve şantajla Zehra’yı evliliğe zorlarken Genco ise hiç bir şeyden habersiz bir şekilde Hande olarak bildiği Zehra’ya aşık olmuş her şey iyi giderken birden ortaya çıkan Kadir ile ani bir evlenme kararı alan Hande’nin tavırlarını bir türlü anlayamaz.

Genco bu olanları  Hande’nin açıklaması için onu evden alıp kaçırırcasına götürür. Zehra ise korktuğunu ve yavaş gitmesini istese de Genco sen bu tip erkeklerden hoşlanıyorsun. Neden benim duygularımla alay ettin der. 

Hande ise arabanın yavaşladığı bir anda arabadan inip kaçmaya başlar. Kavşağa geldiğinde beyaz bir araba çarpmak üzere iken son anda durur. Zehra ise geçmişi hemen hatırlar.

Almanya da yaşlı adamla evlendirmek isterken kaçan Zehra’yı öldürmek için otobana götürüp arabanın çarpmasını neden olmuşlardı. Zehra ise  uzun müddet donup kalır. Genco’ya açıklama yapmamak için kaçmaya devam eder.

Sonunda kaçmayı başarır. Annesinin kaldığı komiser Bayram’ın evine gider. Kadir elinde yüzüğün olmadığı için bir fırça da orada yer. Kadir bu işi bir an önce bitirmek için  elinde yüzükle gezmesini ister. Zehra her şey normale döndüğünü düşünüp Şule’nin evine Hande olarak gider.

adı zehra 5 mayıs resmi 1

 

Kapıda Genco onu beklemektedir. Zehra hiç bir soruya cevap vermeden eve girince arkadan Gence sen gerçek Hande değilsin. Benim Handem böyle yapmazdı der. Tam da bu sırada arka planda 26 Mayıs Adı Zehra dizisinde çalan şarkı herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Şimdi bu şarkının sözlerinden bir parça yazdıktan sonra dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim. 

26 Mayıs Adı Zehra Çalan Şarkı

Adı Zehra final bölümü bu gün ekrana geldi. Zehra Genco’ya gerçeği açıklayamadığı için Kadir’in baskılarından dolayı evlenmeye karar vermesi Genco’yu yıkmıştır. Tam da bu esnada 26 Mayıs Adı Zehra Çalan şarkının adını ve kimin söylediği merak edildi. Şimdi bu şarkının sözlerinden bir parça vereceğiz. ŞArkıyı Tuna Velibaş seslendirmiştir. Şarkının adı Kal ölene kadar İşte bu şarkının sözleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.
*****************************************
“Sesim çıkmaz anla halimden
Yarem çok derin kanar her yerimden
Merhem yoktur cümle alemden
Soran olursa Akar gözlerinden
Nereye gideyim nasıl edeyim
Benim Senden tek bir dileğim var
Otur yanına bekle duyana kadar”
*****************************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu