Gelinim Mutfakta

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi gelin çeyrek altını kazandı? Çarşamba günü Seda Sayan kaç puan verdi? 26 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? 26 Mayıs Çarşamba günü bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta yarışmaya dahil olan Neslihan kaç puan aldı? Bugün çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 26 Mayıs 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

(Güncelleme 27/05/2021) Yağnur 26 Mayıs Çarşamba günü 27 Puanla günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olurken, Neslihan sade ve sadece 3 puan toplayabildi.

=> Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Çeyrek altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puanları sonucu %100 netlik kazandıktan  sonra artık iki gelin eleme potası için, iki gelin de bilezik için yarıştıkları gün yüzüne çıkacak. Şu an için Seda ile Esra eleme potası için yarışacak isimler olarak görülse de gününü sonunda bu durum kesinlikle değişim gösterecektir. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta Salı günü kaynanalar yemek yaparken gelinler de kaynanaların yemeklerini bulamaya çalıştılar. Bu durum en çok Nagehan ile Seda’nın işine yaraması beklenirken, Nagehan kaynana yemeği istediği gibi yapamayınca Seda’nın puanlarını aşağıya çekti.

=> Gelinim Mutfakta 16 Haziran Çarşamba Puanları için lütfen tıklayınız.

Seda bu hafta bilezikleri alıp, Esra yada Yağnur gibi güçlü rakiplerinden herhangi birini elemek isterken kendisi adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. Seda bu duruma dur demesi için kesinlikle bugün 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını alması gerekiyor.

=> 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 26 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de kaynanalar arasında Fatma kaynana en yüksek puanı alarak Esra’nın puanlarına büyük katkı sağladı. Esra ilk bölümdeki düşük puanları bir nebze olsun düzeltmeyi başarırken, Seda da ilk bölümde kazandığı avantajı son bölümde aldığı düşük puanlar nedeniyle kaybetti.

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu? Sonucunu öğrenmek için Tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puanları veren Kaynana Fatma

Seda hafta başında elde ettiği yüksek puanların avantajını kaybetmesinden dolayı günün sonunda kaynanası ile büyük bir tartışma yaşadı. İşte kaynanasının yaptığı yemekleri eleştirdiği o sözler;  

=> Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Kim Gitti? Öğrenmek için Tıklayınız.

“Ben buraya aylarımı verdim anne. Senin yüzünden buradan eleneceğim. Herkesten bir almışın ya!”
Yarışmacı Seda

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı an Neslihan

Sözleri ile uzun süredir bilezik almaya çalışan ve Esra ile adeta soğuk savaşa giren Seda, Yağnur’un da gelmesi rakipleri her geçen gün güçlenirken Seda’nın bu düşük puanları almasında sadece kaynanasının kusurlu olduğunu öne sürmesine karşı Nagehan kaynana aynen şöyle dedi;

“Kendi hata yaptığı zaman annecim annecim diyor. Birleri alınca ne oldu?”
Yarışmacı Kaynana Nagehan

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Sözleri ile sadece kusur kendisinde olmadığını, çoğu zaman Seda’nın da bir puan verdiğini, bir verdiği zamanda annecim diyerek hatasını kapatmaya çalıştığını öne sürdü. Anlaşılan o ki bugün 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında günün kritiklerinde Seda ile kaynanasının tartışmaları gündem olacak.

=> 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta günün Birincisi kim oldu - Seda

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı alan gelin büyük oradan kendisini eleme potasında uzaklaştırmayı başaracak. Bu avantajı özellikle Esra elde etmek için kolları şimdiden sıvadı.

Bu hafta yarışmaya katılan Neslihan ilk bölümde çok iyi puanlar alarak yarışmaya başladı. Lakin ikinci bölümde kaynanasının yemek yapmasında dolayı Neslihan ilk bölümde tesadüf eseri mi yüksek aldı? Yoksa gerçekten elinin lezzeti var mı? Sorusunun cevabı bugün Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Puanlama sırasında Neslihan’ın alacağı puanlara bağlı.

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Seda bu hafta düşük puanlar almasını kaynanası Nagehan’ı suçlarken, Esra da bu hafta bilezikleri alıp altın listesine adını yazdırmak istiyor. Yağnur da geçtiğimiz hafta düştüğü eleme potasına düşmek istemiyor. Bunda dolayı bugün Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba puanlaması özellikle bu üç yarışmacı için oldukça kritik önem sahip

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Bu hafta (24-28 Mayıs) 24 Mayıs 2021 tarihinde Seda’nın verdiği puanlaması ile başlayan yarışma programında haftanın ortasında yine Seda Sayan’ın vereceği 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Haftanın ortasında verilecek puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan bugün Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucunda birinci olan değil, sonuncu olan daha çok dikkat çekecektir.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Esra ve Seda’nın birbirine çok yakın puanlarının olması ve yeni yene Neslihan’ın da ilk iki gün iyi puanlar almasında dolayı bugün 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu %100 belli olduğunda Seda ve Esra’nın hangi konumda ve hangi sıralamada yer aldığı bir hayli önem kazanacak.

Esra geçtiğimiz haftalar da alamadığı bileziği bu hafta almak isterken, Seda da önce Esra’yı daha sonrada Yağnur’u yarışmadan elemek gibi bir düşüncesi var. Bu sebeple Seda 26 Mayıs puanlaması sonucun da hem bugün günün birincisi olmalı. Hem de bugün çeyrek altını alan gelin olması gerekiyor. Aksi halde kendisi eleme potasına düşmekle karşı karşıya kalacak.

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucu Açıklandığı an Yağnur ve Nilgün

Seda Sayan bu hafta ilk bölümde beş puanı Neslihan’a verirken, ikinci bölümde en yüksek puanı Fatma’ya verdi. Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 26 Mayıs puanlaması sırasında hangi gelin beş vereceği şimdiden mera konusu oldu.

Seda Sayan Çarşamba günü beş puanı kime verdi? 26 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte bu soruların cevapları hemen alt kısımda, günün puanlarının verildiği kısımda sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Puanları (26/05/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 5
Esra: 4
Yağnur: 4
Neslihan: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Serpil’in verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: 2
Yağnur:  5
Neslihan: => Serpil’in Gelini 1

*************************


” 26 Mayıs 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 2
Yağnur: 5
Neslihan: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 4
Yağnur: 1
Neslihan: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 2
Esra: 4
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Neslihan: 1

*************************

Gelinim mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Seda 5 3 3 5 2 18
Esra 4 2 2 4 4 16
Yağnur 4 5 5 1 5 20
Neslihan 1 1 1 1 1 5 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Mayıs) – Çarşamba

*************************

Seda : 23 + 18 = 41
Esra  : 29 + 16 = 45
Yağnur : 35 + 20 = 55
Neslihan : 32 + 3 = 35

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 26 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
26 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NESLİHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

26 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu ve günün birincisi olan gelin %100 belli olduktan sonda gözler haftanın dördüncü bölümü olan, aynı zamanda final bölümüne bir adım kala Perşembe günü neler yaşanacağına çevrilecek. İşte tüm bu anların kısa özeti olması bakımından Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

  1. Yağnur saygısız terbiyesizin biri onlardanda beter isterimki en kısa zamanda 17 tapulu banker yağnurda elensin gerçi ben yarışmaya gelenlerin hiç dediklerine inanmıyorum ya hep palavra bir çeyrek altın içinde birbirlerini kop geçiriyorlar hani sen varlıklıydın hep yalan dolan orda bir doğru söyleyen varsa oda neslihan oda yazık öbürleri gibi kavgacı çenesi ,saygısız olmadığından seda sayanın verdiği senoryaları uygulamadığından seda sayanın gazabına uğruyacak yazık baksana dün 1 verdi elensin diye yuh sana seda sayan

 1. GÜLCAN CANSU ÖZLEM GELSİN YAĞNUR KALSIN DİĞERLERİ GİTSİN!ÇOK GICIKLAR!… ÖZELLİKLE ESRA!..

 2. Bu garip NESLİHAN a çok üzülüyorum.Kuliste yalnışlıkla YAĞNUR un kırmızı renkli topuklu ayakkabısını giymiş,cır cır Yağnur kıyameti koparmış.Yahu 17 i tapulu Yağnur da utanma duygusu maalesef gelişmemiş.Kızın mali durumu kötü,helali hoş olsun giy arkadaşım demesi gerekirken ortalığı velveleye verdi.Neslihan a çok üzülüyorum,allah kimseyi yoksulluğa ve kıtlığa düşürmesin.Şu anda geçimlerini sağlamak ümidiyle bu yarışmaya katılmışlar.yazık çok yazık.

 3. ALLAH KORUSUN!…BİR EKRAN KİRLİLİĞİ DE ONLAR!…ÖZELLİKLE KAYIN VALİDESİ BEŞ YAŞINDAKİ ÇOCUK SANKİ!…

 4. ADMİN CEVAP YAZMAK YERİNE ÇİZGİ ÇEKEREK CEVAP YAZMAK ÇOK SAÇMA!… NE DEMİŞLER İNSANLAR KONUŞA KONUŞA ANLAŞIR!…

 5. YARIŞMANIN EN KALİTESİZ KİŞİLERİ REYMAN VE EZGİ!..ÖZELLİKLE EZGİ DÜŞÜK PUAN ALINCA HAZMEDEMİYOR!YEMEK YAPAMADIĞINI KABUL ETMEK İSTEMİYOR!..

 6. Nilgün hiç yaşının kadını değil nefret ediyorum köklü aileyiz köklü aileyiz ihtiyaçımız yok deyip duruyor niye geldiniz 3 çoçuğu bırakıp dayalancı görgüsüzler

  1. Valla doğru söylüyorsun emel hanım yağnurda kaynanası da çok terbiyesiz ve görgüsüzler ben onların varlıklı olduklarınada hiç inanmıyorum .yalandan övünüyorlar yuh ikisinede

 7. Neslihan çoooook gıcık bir tip değilmi? Hemde başarısızlıkta rekor kırdı kız bide nasıl başkasının ayakkabısını alıyor anlamadım çocuk gıcık

 8. Merhabalarr Ben Ezgi yi çoook seviyorum Reyhan hanımlda öyle Admin Ezgi kalitesiz yazmışsın ama öyle değil kalbi temiz saf bir kız sen öyle zannetmişsin canım😋😋goruşuruzz

  1. evet ya aysun gelsin o muyfagin kiralicesi ya o gitti sanki yarisma bitti gibi onu cok seviyorum aysuncum lutfen geri don we sunlara yemek nasil yapilir oret hepsinin kayinvalideleri strateci yapiyorlar hepside sahte bi tek yeni gelen neslihany sevdim onunda puanlary cok dusuk seda sayan allahdan bu hafta eleme yapmasin ya o kizin maddy durumy cok kotu burdan ihtiyaci yoklar gitsin ya mesela en once yagnur yyyyyyyy ona cok gyjyk oluyorum

 9. İyi gunler yalnışınız var Ezgi oyle biri değil ama Aysunu diyemem Ezgiyi sevmeyenler gıcık oluyor Ezgiye bende EZGİ yi sevmeyenlere gıcık oluyorum maalesef🍃🍃🍃

 10. En güzel AYTEN 💖♥️Ayten gelsin lütfen Aytensiz yarışma çook sıkıcı rekormen Ayten❤💞🥰🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu