Gelinim Mutfakta

26 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi? 26 Nisan Puanları İle Son Puan Durumu

26 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Son bölümde Ezgi’nin puanı oldukça düşüktü ancak Ezgi tecrübeli yarışmacı olması nedeniyle Perşembe puanlama sırasında elinden geleni yaptı ve şu anda hala son sırada bulunuyor lakin aradaki farkı kapattı birazdan  26 Nisan puanları verilecek Ezgi’nin Kaderi de artık netleşecek bakalım Ezgi en son sırada kendisini kurtarıp, 26 Nisan Puan durumu açısından kendisini kurtarmayı başarabilecek mi? Yani yarışmada kalmayı başarabilecek mi?. Not: Gelinim Mutfakta 26 Nisan bilezikleri alan ve elenen yarışmacı kim olduğu bu yazının en son kısmında verdik.

=> Gelinim Mutfakta 26 Nisan 2022 Salı Puanları için lütfen tıklayınız.

==> 29 Nisan 3 Mayıs haftasında bilezikleri kazana gelin kim olduğunu görebilmek için [pembebuton]3 Mayıs Cuma Bilezikleri Kazanan[/pembebuton] Kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yarışmada hafta başından itibaren kıyasıya ter döken gelinlerin bir tek isteği var. O da bugün yani 26 Nisan 2019 Cuma günü gelinim mutfakta yarışmasında haftalık toplam puanlar açısından, en yüksek puan alıp 5 altın bileziği kavuşmak. Bunun için gelinlerimiz, ilk günden itibaren işi sıkı tutup, prensesi bir şekilde yemeklerini odaklanan gelinlerimiz de oldu. Bir başkasıyla uğraşıp, yemeklerini unutanlar da oldu. Şimdi bugün gelinlerin hafta boyunca  ektiklerini biçme zamanı geldi.Gelinim Mutfakta 26 Nisan Fatih Ürek Resmi

Hafta başından itibaren Ezgi’nin aldığı puanlar da ciddi miktarda bir gerileme söz konusu. Ezgi yaklaşık 8 aydır bu yarışmada varlığını sürdürmektedir. Haftanın 2 günü yani pazartesi ve salı günleri çok düşük puanlar alırken, çarşamba gününden itibaren Ezgi’nin puanlarında yükselme yaşanırdı. Lakin bu hafta, Ezgi Çarşamba’dan itibaren puanlarını yükseltemedi. Bu sebepten dolayı 26 Nisan cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı Ezgi mi? diye seyirciler oldukça merak etti. Biz de bugün bu yazımızda Bu soruya cevap vereceğiz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Besime ile Güngör arasındaki yakınlaşma oldukça dikkat çekti.  Gülcan burasının bir yarışma olduğunu söyleyip, kaynanası Besime’nin bir başka yarışmacı ile sıkı fıkı içerisinde olmasını istemiyor. Güngör ile Kaynana Besime, Gülcan’ın baskılarına rağmen görüşmeye devam etmesi Gülcan’ın sinirlerini bozdu. Bu durumu kışkırtan Reyhan ise bu durumdan oldukça memnun gözüküyor.26 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi Gülcan Ve kaynana Besime Resmi

Bildiğiniz üzere Cuma günü diğer 4 güne nazaran gelinim mutfakta puanlama aşamasında farklı bir konsept söz konusu. ilk 3 kaynana puanların aktardıktan sonra, geriye kalan ve puanlama yapmamış kaynana, haftanın kritiklerini yaptıktan sonra puanlama yapacak. Bu sebeple bugün kim elendi ya da bugün bilezikleri kim aldı sorusu, yayının son anına kadar saklı kalıyor. Lakin bugün bu kadar beklemenize gerek kalmayacak. ilk 3 kaynanadan sonra haftalık toplam puanlara göre, haftanın sonuçları %100 olmasa da büyük oranda belli olacaktır.

Bugün haftanın finali olacağı için bu günün puanlamasının bitmesiyle, bir yarışmacı yarışmaya veda edecek. Bir başka yarışmacısı ise en yüksek puan aldığı için bilezikleri kazanacak. 4 yarışmacının da puanları birbirine oldukça yakın olmasından dolayı, 26 Nisan gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu sorusu ,belki de bu günün en önemli sorusu diyebilirim. Çünkü; bugün günü kurtaran bence bu haftayı da kurtaracak. Şu anda Gülcan ile  Güngör arasında bilezik yarışında 1 puan fark var. Aynı Şekilde eleme potasında ise Ezgi ile Rabia arasında ise 2 puan fark var. Bu nedenle, bugün en yüksek puan alan, bu haftayı da atlatacak.26 Nisan Gelinim Mutfakta Ezgi ile kaynanası Reyhan resmi

Gelinim mutfakta yarışmasını, sitemizden takip eden seyirciler için benim her zaman dillendirdiğim bir olay var. Perşembe günü sonuçları ve sıralamalar nasıl şekillenir ise, Cuma günü de %100 olmasa da büyük oranda bu sıralama da kaldığını görüyorum. Bunu daha önce sizlere de söylemiştim. Lakin, şu anda Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu açısından, gelinlerin sıralamasına baktığımızda, bugün puanlama yapacak bir kaynana bile, vereceği puanlarla sıralamayı büyük oranda değiştirebilecek güce sahip olduğundan dolayı, bu tezimizi bu gün ortaya atmayacağız.

Hafta içerisinde birbirinden lezzetli yemekler yapan yarışmacılar, bugün Gelinim mutfakta 26 Nisan Cuma Bilezikleri kim kazandı? ve kaç puanla kazandığını görebilmek için öncelikle yarışmacıların kaynanalara sunmak üzere tatlı yapılması gerektiğini, zaten çoğumuz biliyoruz. Bu yüzden, öncelikle bugün Gelinlerin yaptığı tatlının ismini ve malzeme listesini  açıklayacağız. Daha sonra gelinim mutfakta 26 Nisan Cuma puanları için hep birlikte sunum kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Bilezikleri Kim Kazandı? Ezgi Mi Elendi?

Hafta finalleri genelde hüzünlü geçiyor. Çünkü; en az 5 gündür yarışmacıların yanında olan bir arkadaşları yarışmaya veda ediyor. Bu sebeple hüzün hakim olurken, bir başka yarışmacı da 10.000 TL değerindeki bilezikler aldığı için oldukça mutlu oluyor. Ezgi ile Gülcan arasında bilezik yarışında sıkı bir rekabet var. Şu an Gülcan 28 bilezik ile altın listesinde 3 sırada yer alırken, Ezgi 55 bilezik ile zirvede yer almakta bakalım bu gün bugün bilezikleri kim kazandı? Matematiksel olarak Ezgi bilezikleri kazanabilecek bir puanı dolduğu her şey gelinim mutfakta toplam puanlar sonucundan gelinlerin alacağı sıraya bağlı olacak. 26 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Güngör resmi ve yanında kaynanası Sevim hanım

26 Nisan Cuma Gelinim mutfakta puan durumu netleşmeden bugün puanların son haline baktığımızda; Güngör 51 puanla zirvede yerini korumayı başardı. Ancak, dün kendisi ile aynı puana sahip Rabia, maalesef bugün yerini koruyamadı. İkinci sırada, Gülcan 50 puanla kalırken, Rabia 48 puanla üçüncü sırada olduğunu görüyoruz. Ezgi ise 46 puanla bilezik iddiasını sürdürmektedir. Ezgi her ne kadar son sırada olsa da bilezik iddiasını korumayı başardı. Bugün eleme potasında yaşayacak olan Ezgi olması nedeni ile sevenleri 26 Nisan Cuma kim elendi Sorusunun cevabını oldukça merak ediyor.

26 Nisan gelinim mutfakta puanlar kısmı henüz yapılmadı. Ancak bizleri instagramdan takip eden arkadaşlarımıza Bugün Kim elendi ve beş altın bileziği kim aldı sorusununu cevabını biliyorlar. Umarım tahminlerimde yanılmam. Gelinler arasında puanların yakın olması nedeni ile oldukça heyecanlı bir gün bizleri bekliyor.26 Nisan Gelinim Mutfakta Elenen Rabia ve kaynanası Emine Resmi

Arkadaşlar öncelikle Gelinim Mutfakta 26 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu?Sosunu cevaplayacak olan yarışma programı daha sonra haftalık puanları açıklamaya geçiyorlar. Lakin biz bu açıklamaya gerek kalmadan bu gün kazanan gelin ve elenen gelin kim olduğunu açıklayacağız. 

Sitemize yorum yapan arkadaşlarımıza sesleniyorum. Henüz kaynanalar Cuma günü puanlarını yapmadan Gelinim Mutfakta 26 Nisan Cuma Toplam Puan Durumu açısından değerlendirdiğimiz de bu gün bilezikleri alacak olan gelin kaç puanla bilezikleri alacağını tahmin etmeye çalışalım. Yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Çilekli Pasta Malzemeleri

Kek İçin

Gelinim Mutfakta 26 Nisan günün tatlısı Çilekli Pasta Malzemesi

 • 10 yemek kaşığı un
 • 3 yemek kaşığı kakao
 • 1 yemek kaşığı çilek püresi
 • 75 gram bitter çikolata
 • 4 yemek kaşığı çilek suyu
 • 100-125 gram arası tere yağ
 • 8 çorba kaşığı toz şeker
 • 2 adet yumurta

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Cuma Çilekli Pasta Malzemesi 1

Çilek Püresi için;

 • 1,5 su bardağı toz şeker
 • 500 gram çilek

Pastanın Üzeri için;

 • 1,5 su bardağı krema
 • Bir avuç dilimlenmiş çilek
 • 3 çorba kaşığı pudra şekeri

Gelinim Mutfakta 26 Nisan 2019 Günün Tatlısı çilekli Pasta malzemesi 2

Fatih Ürek günün tatlısı çilekli pasta için toplam da 45 dakika süre verdi. Bence yeterli bir süre olduğunu en baştan söylemek isterim. Zaten tüm yarışmacılar da zamanın da pastasını yapmayı başardılar. ve bu gün en önemli olayı olan puanlama kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Puanları (26/04/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güngör 3
Rabia : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Rabia : 2

*************************
” 26 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Güngör : 4
Rabia : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Güngör : 3
Rabia  : => Emine’nin Gelini 2

*************************

Gelinlerin 26 Nisan 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 3 5 5 18
Gülcan 4 1 3 1 9
Güngör 3 5 4 3 15
Rabia 1 2 1 2 6

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22 Nisan – 26 Nisan Haftası) – Cuma

Ezgi      : 46 + 18 = 64
Gülcan : 50 + 9 = 59
Güngör : 51 + 15 = 66
Rabia   : 48 + 6 = 54

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Güngör26 Nisan Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜNGÖR

26 Nisan 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ RABİA

26 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 26 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ezgi
26 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒rabia
*************************

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu