Kördüğüm

26 Nisan Kördüğüm 263. Bölüm Özeti # Tapasya İz Peşinde

Kördüğüm 263. bölüm özeti ile birazdan sizleri buluşturacağız. Bu bölümün ana konusu ve en önemli olayı Tapasya, Daddaji’yi kimlerin öldürdüğünü öğrendi. Mai oğlu Veer’in hafızası yerine gelmesin diye ilaç aldı. Sizleri daha fazla merak da bırakmayıp 26 nisan kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturalım. 

Kördüğüm 263. Bölüm Özeti

26 Nisan tarihinde kanal 7 ekranlarında olması beklenen kördüğüm 263. bölüm özeti; Veer hastaneden çıkıp Bundella evine gelir. Tapasya ise Veer’e eskiyi hatırlatmak için ona göre kıyafetler giyip karşılar. Veer tanımadı. Siz kimsiniz diye sorunca Tapasya’nın morali bozuldu.

Mai de gelip Tej’in hanımı Tapasya diye tanıştırdı. Tabi Mai fırsatı bulmuş kaçırır mı? Tapasya’ya laf arasında türlü türlü hakaretler etti. Bundella ailesine layık bir insan değil. Buraya geldiğine pişman olacak diyerek oğlu Veer’i de alıp Tapasya’nın yanından götürdü. Meethi sabah okula giderken Meethi’nin okul güzergahının olduğu yerdeki en yüksek binanın tepesinden biri intihar etmek istediğini Meethi’ye arkadaşları söyleyince Meethi de merakla gidip kim? niye atlıyor diye gidince kimi görsün. İntihar etmek isteyen Akash olduğunu görünce şok olur. 

26 nisan kördüğüm bölüm özeti

Akash ise yanınızda bulunan Meethi beni affetmezse kendimi atacağım deyince Meethi atamazsın sen deyince o zamana dinimize uygun ölürüm deyip yanında getirdiği benzini üzerine döküp yakmak ister. Meethi korkup tamam affettim gel deyince kalabalık da derin bir nefes alır. Ichcha karaları bağlamış Yuvraç’ın mahkeme çıkışında söylediklerini düşünür. Yuvraç’ın sözleri aklından bir türlü çıkmaz. Damini her şeyi zaman çözeceğini sabırlı olmasını hapis de Yuvraç yaptıklarından belki pişman bile olup senden özür dilemeye bile gelebilir.

Kördüğüm 263. bölüm özeti

Sadece sabır kızım diye telkin eder. Kızım Meethi ise Vinshu ile konuşmamızı yanlış anladı deyince, Damini eski resimlerden bir resim getirir. Vınshu, sen benim öğretmenim olmuştun Ichcha hocam diye tanışmıştı. Ichcha eski resme bakarken Vinshu’nun söyledikleri ile resme barken aklına Vinshu ile ilgili bir ayrıntı gelir. Meethi tapınağa gelip olayı yanlış anladığında Vinshu’nun ağzından çıkan cümleler Ichcha’nın aklını karıştırır. Arkadaşlar bu Vinshu da bir şey var.

Mai, Veer’in Hafızası Yerine Gelmesin Diye İlaç Aldı 26 Nisan Kördüğüm Bölüm Özeti

26 Nisan kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Vinhu da intihar ederim deyip gerçekten Meethi’yi sevdiğine ikna etmeye çalışıyor. Hatta koluna Meethi’nin adını bile jiletle kazımış. Meethi yüz vermeyip giderken Vasnhu arkasından seni seviyorum Meethi diye bağırır. Meethi bu aşk itirafı çok hoşuna gider ama gene geriye dönmez. Joga konağın balkonunda deri derin düşündüğünü gören Ichcha babasının yanına gidip Tapasya’yı düşünüyorsun değil mi? diye sorunca Jogi, nasıl düşünmem kızım yıllarca ortada yokken birden ortaya çıkıyor. Kızının ve eşi Rathore’un yanına gitmiyor. Saçma sapan bir adam ile evleniyor. Anlamak mümkün değil. Kafam bir türlü almıyor der.

 

Ichcha ise bu işte bir iş var . Tapasya bu adamla isteyerek evlenmedi. Buna adım gibi eminim. Evlenmek zorunda bile kalmış olabilir der. İstersen baba bir kere olsun arada konuş Tapasya ile deyince Jogi çok sinir olur. O artık benim kızım değil Bundella ailesinini gelini benim için der. Tapasya, Chanda’nın ağzından tam olarak alamadığı itirafın peşine düşer. Daddaji’nin hizmetçisi Kasap’ın yanına gidip Daddaji’nin nasıl öldüğünü ve o günü tekrar anlatmasını ister.

kördüğüm 263

Kasap da ağlaya ağlaya o günü anlatır. Tam önemli bir ayrıntı verecekken Chanda gelip konuşmalarını böler. Hemen Kasap’a mutfakta iş var burada sen laf ediyorsun diye kızar. Daha sonra Tapasya’nın yanına gelip ne yapmaya çalışıyorsun diye çıkışır. Tapasya da Daddaji’yi kimlerin öldürdüğünü arıyorum desem? deyince Chanda gözleri kocaman olur korkudan. Hemen Tapasya’nın yanından kaçar gibi uzaklaşır. Meethi eve gelince kaderine isyan eder. Tam güvendim derken gene bir sıkıntı çıktı diyerek üzülür. Bu sırada arka planda “Maula” şarkısı çalar.

Chanda panikle Tej’in yanına gidip, Tapasya senin Daddaji’yi öldürdüğünü araştırıyor. Bu işin altından biz çıkarsak bizi öldürürler. Buna bir şey yap der. Ancak Tej, sarhoş olduğu için her şeyi bülbül gibi anlatır. Tapasya zekası sayesinde artık Daddaji’yi kimin öldürdüğünü biliyor. Mai cadısı, Veer’in hafızası yerine gelmesin diye doktoru kandırıp ilaç istedi. Oğlumun bu hayatında daha mutlu, hem de bu işten para da kazanacaksınız diyerek doktordan ilacı aldı. Bakalım Mai bu ilacı Veer’e içirebilecek mi? Bu sorunun cevabını kördüğüm 263. bölüm özeti (3. ve 4. part) bulabilirsiniz. Kısa süre içerisinde eklenecektir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

143 Yorum

 1. Aynen Manya Radhot kendini sütten çıkma ak kaşık sanıyor. Zamaninda Tapuya çok güçlü bir içki içirdi içine ilaç koyup sonra çaresizliğinden faydalandi ırzına geçti. Ee Radhot Allah insana yasattigini yasatmadan öldürmezmiş. Sen yine ucuz yirttin. Ya bir de Radhot Tapunun şalını saklamıştı,geceleri kokluyordu ? Kızlar hatırlıyor musunuz Tapu çocuğu Veer den sanıyordu nasıl mutluydu. Radhot aradı:Sevgilim bebeğimiz nasıl diyince Tapu mort oldu. ?Radhot bir de pişkince anlattı o geceyi..
  Ha bir de Tapu otelde temizlikcilik yaparken Radhot ona bahşiş verip aşağılamıştı onu hiç unutamiyorum ??
  Siz hatırlıyor musunuz⁉ ay ne günlerdi…
  ???
  NAZLA sana gelinlik veriyoz??

 2. Ay Mai cadısı yine iş başında Naniden sonra ya devlet şunlara iş verse ya bunlar boş oturtukça kötülük yapıyorlar anca ??
  Ya Akash oğlum Mehhtye artistlik yapacağım diye canından olacaksın ?? bide kendini yakacakmış tövbe tövbe Salak İccanın kızı için şu düştüğün hallere bak ?? ne diyeyim ki aha ikinci Veer oldu buda başa Veerden sonra buda iyice kafayı yedi Allah yardım etsin şu İcca ölsede bunlar bir kurtulsa ya gerçekten ??Şu İcca ölsede Bundela ailesi kurtulsa ya ??

 3. Defnem canimin ici guzellik.naber nasilsin..canim ben ah kalbim sayfasina yazdim emire hazirlayacgim suprizi..oku birtanem??

 4. Ben olsam atlayamazsin ki derdim???
  Şu hint erkekleri intikam almaya ne meraklı ya. Adam gibi söylesenize derdinizi kardeşim
  Şu Tej-Chanda sahneleri çok komik ya. Tej Chandayi görünce nasıl korkuyor öyle ???? Chanda erkeksizlikten düz duvara tirmanacak .. Sapık Tej Muktayi yiyecek nerdeyse??Azgın teke..

 5. Gerçekten ya Chanda ile Tej baya komik bide Chanda kafayı Sapık Teje takmış neyine bakıyorsa Tejin tipine ya onu gören insan korkudan başka tarafa kaçar ?? Chandada hiç akıl yok tövbe tövbe adam Muktaya takmış kafayı buda Tejin peşinde ??

 6. Evet Defnem Ya bende Hatırlıyorum Tapasya Hakkaten Nasıl Mutluydu İccaya Hava Atıp Duruyordu Saf Saf Veerin Çocuğu Diye Radhot Arıyınca Mos mor olmuştu Hakkaten. Onuda Hatırlıyorum Ya Hatta Üzülmüştüm Tapunun Ogünlerine Radhotun Temizlik yaparken Bahşiş verdiği Günlere, Hele Joginin Sahte Kızı çıkmıştı ya Puşkarın Gettiyi Oda Tapu kuaferde Çalışıdığında Bahşiş Verip Küçümsemişti Tapuyu?

 7. Evet Defne hatirliyorum o sahneleri , sonradan Radhot Tapu’ya kara sevdali siril-siklam aşik oluverdi ? haklisin Radhot ucuz kurtuldu birde Yuvraj’a hesap sorarken o kadar güldim ki kadina dokunmak neymiş diyor , kendisi Tapasya’ya dokundugunda adam-da Yuvraj kizina dokununca adamliktan mi çikiyor valla çok güldim birilerine bir şey soylemeden önce bir dönüp kendine bakman lazim dimi ?
  Nazla gelinlik gutlyş sana ?

 8. Aynen Zülişim Canda Tejin Neresini Beğeniyor Şaşıyorum Bende Teje Makınca insanın Midesi Bulanıyo. Az önce biraz seyrettim Diziyi Muktaya nasıl Üzüldüm ya Ağlıyıp duruyordu Ama Tejle evlenmeyi Kabul etti Şu Naniyi Diri diri yaksalar yeridir Tapunun Hayatını mahf etti şimdide kızının hayatını Mahf etmeye çalışır neyseki Radhot işe el koyacak

 9. Oooo geç o işleri Mai cadalozu artik Tapasya var bir kere bunu unutma o varken ilaçi nasil vereceksin bakalim ha ?
  Demek bülbül gibi söyliyeverdi Tej , ah Tapu ne iyi ettinde geldin eskiden çabucak diziden çikmani isterdim şimdi ise seni görmeye can atiyorum ?

 10. Sağol Aide seni sormalı pıtırcık iyileştin mi???
  ???
  Çiçeğim bir de Tapu çanta alırken parasını Radhot ödemişti Tapunun karnını gördü demek hamilesin dedi bay Radhot seninle uğraşamam hamileyim ben yorgunum demişti ??
  ???
  Manyam evet kadına dokunmak da neymiş diyo sanki kendi uzaktan bakarak hamile bıraktı Tapuyu tövbe ya Rab???
  Ama çok seviyorum MR KARİZMAYI GÖRÜNCE SARILMAK GELİYOR IÇIMDEN??

 11. DEFNEM canim sag ol pitircik ne ama yinede pitircik iyi iyilesdi cok sukur.Eee islerin nasil.

 12. Aynen çiçeğim ya Nani cadısı Tapudan sonra kızı Muktanın başını yaktı bu Nani ölse millet arkasından hakkını falan helal etmez ya Tej sapığıda dünden meraklı kızı yaşındaki Mukta ile evlenmeye ?? tövbe tövbe nerede sapık var bu diziye toplamışlar

 13. Aynen Defnem Ya Nasıl Radhotu Görmezlikten Geliyordu Hamileymiş Radhot Bilmiyor Sanki Ama Radhotunda Maşallahı var Ha Tapuyu Çok büyük Aşkla sevdi veerin Çocuğu desede Veeri sevdiğini söylesede brakmadı Tapunun Peşini Bay Karizma ?
  …..
  Sevindim İyleşmene Aidem Şükür iyiyim bende Canım Neler yapıyon Bakalım ??

 14. Aaaa Aide gelmiş hoşgelmiş ?
  Evet Defoş sanki uzaktan bakarak hamile birakti ama Tapu çok üzülmişti bebegin Radhot’tan oldugunu ogrenince yazik ..
  Bende Bay Karizma’mi çok seviyorum çok yakişikli adam aslan parçasi herkese verecek bir cevabi var maşallah ?

 15. Ay gerçekten Raghotta tam karizma ya Tapunun peşinde nasıl dolandırdı öyle ?? ama ne yaptı etti Tapu ile evlendi işte ?? Tapudada ne şans varmış ya nasıl bir iyilik yapmışsa artık bilemiyorum ???

 16. Aman Allahım Yorumlarım Çıkmıyor Sinirlerim Bozuldu Hızlı yorum Beni Bıktırdı FİLİZ LÜTFEN YARDIM ET YA YORUMLARIM ÇIKMIYOR

 17. Aynen Defnem ya Sanki Bebeği Radhotun Değil miş gibi. Bide Radhot Çok İyi bi Adam oldu Ha Tapuyu çok sevdi ve bütün hatalarına Sabr etti Tek kusuru Tapuya yaptığı o, iğrenç şeydi Bay karizmanın ??
  ….
  Evet Zülişim ya Naniye ne Deyip Rahmet okusunlar ki Diziye girdi gireli bi iyiliğini Görmedim Gördünüzmü? Siz
  ….
  Aidem iyi olmana sevindim. Şükür iyiyim bende canim Neler yapıyon bakalim

 18. Iyiyim Aidem sen nasilsin derslerde iyi ? bende özledim seni bu sayfa artik eskisi gibi sik ugramiyorsun ne oldu ASK mi yaziyorsun ??
  Şimdi kizlar sorumu sorucam aslinda soru degil bir rica ama size komik gelebilir yani rica etsem mi etmesem mi bilemedim

 19. ZULISIM canim sag ol iyim sen nassin canim kiz demek sinavakar bitdi sonuclari bekliyorsun canim insallah iyi cikar.Emeyin yerde kalmaz insallah.

 20. Hic ciceyim oyle benim iste ders filan okula git gel sende ne var
  .
  MANAYAM canim evet canim ask yaziyorum kiz yazsana sende hatda simidide ordayim ama kusum onlara konusmuyorum.

 21. Kızlar birazdan dönerim Çıkayım biraz Çünkü Spam ve Hızlı yorum Yazıyorsunuz beni Çileden çıkardı

 22. Aynen Çiçeğim ya insan Radhot gibi birinden çocuğum olacak diye üzülür mü hiç bayram eder?????

 23. Evet Defnem ya Bide Ego ve Hrs yapıf Duruyor Tapu Veeri Seviyormuş Veerden İccaya ne Hayır Geldiki sanada ne Hayır Gele kızz Bulmuşsun Radhot Gibi Adamı Seni Bukadar Kim severdi ki Hele Naz yapıyor ne kadar Ağlamıştı Çocuğun Radhottan olduğunu Anlayınca ?Salak Salak neyseki Akıllandı ?
  …..
  Bemde Aynı Değişen bişey yok Aide Görüşürüz Canım

 24. kizlar size bir soru sizce siyah arabami beyaz arabami ustu acik porsche boxster hangi renk bu araba sizce acil ihtiyacim var cevabiniza

 25. İremsu bizim zevkimize göre mi almayı düşünüyorsun kızz ??? İsabella gibi sendede çılgınlık var zarrrrr

 26. Hatun kişilerimm ne yapıyonuz bakayımm ben kurandaydım şimdi geldin ymk falan yapcam inşaAllah sizler neler yapıyonuz

  ???

  GAMZELİMM ZÜLİŞİMM RÜYACIM GÜL KIZ SALİHAMM nasılsınız Nazla Manya İremsu çılgın İsabella İnce unuttuklarım affola neler yapıyonuz

  1. nurdanım benim özledim seni Allah kabul etsin inşallah ben iyiyim yarın annemler gelecek mutluyum :) sen nasılsın

 27. Ayy yukarda fragmanı izledim çok komikler yaa bu Hintliler. Öyle hemen bir dokundu icca ezik sümsüğü veer hemen ayaklandı ??? yerlerde sürükleniyor ezik icca yavv bu kadar saçmalıklar olabilirmi VALLAHİ BENİM KAFAM İZLEMEYE DAYANMAZ. GAMZELİMM izlemedim veya okumadım özetleri bilemiyorum anlattıkların replikleri. ırz düşmanı By KARİZMA iccaya yardım ediyor ???

 28. Îremsum arabadan hiç anlamam kuzum.. zevkli de değilimdir zaten??
  ???
  Hoşgeldin NURDANIM Allah kabul etsin. Biz napalım aynı hamam aynı tas..?? özlüyoruz seni

 29. yokkk ben almicam ben araba kulanmayi bilmiyorum ama Bella biliyor abim Belaya alacak gozlerini actinda cok istedigi bir araba ara sira kulanacak tabi ehliyetinide direk dogum gununnde alacak abimle bir turlu kara veremedik sizce asker yesili olsa guzel olurdu ama beyenmedim evet cevaplari hala bekliyorum sizin zevkinize gore siyahmi beyazmi

 30. NURDAN Ablacım Hoş geldin Allah Kabul etsin Nasılsın iyimisin. Teşekkürler Şükür İyiyim Ben❤Özledik seni ?
  …..
  İremsucum Valla Arabalardan pek Anlamam ama siyah renk iyidir

 31. FİLİZ gözün aydın kuzum. Sen hangi sehirdesin şu an Filiz hep unutuyorum??
  ⚧⚧⚧
  Îremsum beyaz iyidir murattir ;)
  ???
  NURDANIM ben Radhotlu sahnelerin çoğunu izledim adam izlettiriyor kendini ;)

 32. Ay dün fb ile Bjk maçı karışmış tövbe tövbe resmen Türkiyeyi rezil ediyorlar Bjk teknik direktörünün kafasına çakmak atmışlar adamın tepesi yanmış ya ?? yazık gerçekten futbolcular trilyonları kazanıyor millet kavga peşinde ?? zaten bu maçı izlemeye gidenleri zaten anlamış değilim boş yere para veriyorlar otur evinde televizyonda izle halla halla ??

 33. İyi aksamlar.ZULEYHA ABLA DEFNE ABLA VE HERKESE
  nasilniz
  DEFNE ABLA OGUN
  ben sana bi dunya sey yazdim okudun mu baktim cikmistin galiba
  DEFNE abla gordun mu senin rathot bugun yuviyi basasagi asmis bi temiz dovdu:) izledin mi adam dayak atatkende karizmayi cizdirmiyor:)

 34. İyi aksamlar.ZULEYHA ABLA DEFNE ABLA VE HERKESE
  nasilniz
  DEFNE ABLA OGUN
  ben sana bi dunya sey yazdim okudun mu baktim cikmistin galiba
  DEFNE abla gordun mu senin rathot bugun yuviyi basasagi asmis bi temiz dovdu:) izledin mi adam dayak atatkende karizmayi cizdirmiyor:)

 35. Helin hoşgeldin ablam seni sormalı kuzum???
  ???
  HALE ablam okumuşumdur mutlaka ama cevap yazmayı unutmusumdur sabah direkt yeni sayfaya geçiyoruz ve ben gün içinde o kadar çok kişiyle konuşuyorum ki burada kime ne söyledim hatırlamıyorum bazen.Evet izledim Radhotu daha önceden youtubedan tavana astı Yuviyi :) yazık bi zamanlar evlatlık almıştı onu acı bir durum
  ???
  Zülişim ben maçla falan ilgilenmem. Stadyuma gidip millete saldırıyorlar birbirlerini öldürüyorlar. Millet sıyırmış ??
  Ya haberleri izledim. Hintli bir iş adamı kızını Türkiye de Antalyada evlendirmiş tam 3 milyon dolar harcamış vay anasını ??? zenginliğe bakar misin ya..

 36. CÜMLETEN IYI AKSAMLAR

  Çiçeğim nasılsın canım beni merak etmişsin sabah ilk sayfaya yazmıştım..doktor randevum vardı eve geç geldim.Yemek faslı derken akşam oldu..sen neler yaptın?

 37. SELAM KİZLAR NASİLSİNİZ TANİDİNİZMİ BENİ BEN İKİZ PRENSESLERİN TEYZESİ.( hatun bugra)

  OOOOooofff cok mutsuzum tek kaldim iremsu alisveriste annem hastanede babam olay yerinde abim de arkadaslariyla zerdada hastanede buse iste nihan halamla sirkette ninemler dedislerim yok bir tek ben ve teyzem bide gicik varrr offf cok sikildim ev cok sessiz efede yok oda abimle gitti yalnizin teyzemi yazar buldum yazdirdim.( isabella )

 38. Aynen Defnem bende pek ilgilenmiyorum ya sadece haberlerde denk geldi aynen millet kafayı yemiş durumda herkes birbirini dövmüş orada tövbe tövbe ?? ay paraya bak hele millet zengin ya biz iki kuruşun hesabını yapıyoruz millet parasına düğün yapıyor bide doğudaydı galiba düğünde baya dolar saçmışlar gelin ile damat dans ederken çocuklar falan hep toplamışlar ben olsam oradaki çocukları kovalardım ?? ??

 39. KYZLAR BEN ders calsajam sonra uyjam cok uykym var yaryn gorsuriz iy gejeler tatli ruyalar janym ARKADASLARYM ALLAH rahatlyk versin herkesi opyorum?????????????????????????

 40. Zulosim parami sacmislar normaldir bu ama ben bu kadar dugune gittim hic boyle sacmalik gormedim gercek sahta para sacmak zaten cocuklara veriyorlar bide parayi gelinle damadin kurdelesine takarlar sosyetiklerde oda olmaz ne bicim adet sasirdim yani cocuklarin toplamasi normal.

 41. ZULEYHA ABLAM TESEKURLER.bende iyiyim aranizda olmaktan mutluyum.
  DEFNE ABLA olabilir su adi zehra ile ilgili yazmistin bende ona cevap vermistim.:)
  DEFNE abla Yuvi bunu haketmisti gicik sey.
  Hintllere gelince onlarin zengini cok zengin fakiride cok fakir hint fakiri meshurmus ablam 1 tl ile 3 gun yasayanlar varmis

 42. Geldimmm kizlar hepinize hayirli akşamlar ?
  Aide şimdi ne oldu , sen de bir küs bir bariş niye küstün şimdi onlara ?
  Iremsu merhaba bence siyah iyidir hemde daha havali duruyor siyah ?
  Nurdan abla hoşgeldin nasilsin , ben iyiyim ?
  Defoş valla ben hayranim bu Hintlilere dünyada ne kadar fakir varsa orada ve ne kadar zengin varsa yine o ülkede bir haberde okudum dünyadaki çogu zengin insanlar Hindistanda yaşiyorlar ve bir o kadarda bir çok fakirlerde o ülkede , birde o yerde hiç maddi durumu ne aşiri fakir ne aşiri zengin olan insan-da yok ya aşiri fakir olacaksin ya-da zengin olacaksin bu ikisinin arasinda bir şey yok ya zengin ya fakir ?

  1. Hayırlı akşamlar kızlar

   Elam canım çok geçmiş olsun

   Rüyam sanada çok geçmiş olsun

   İsabellam hayırlı yolculuklar dilerim inşallah iyi olupta dönersin

   Rana rabbim yardımcın olsun inşallah
   Ameliyatın iyi gider

   Defnem zulişim halen gül çiçeğim nurdanım helinim filizim

   Allah hepinize rahatlık versin Allah emanet olun

 43. Hepinize iyi Akşamlar diliyorum
  ….
  RÜYAM Teşekkürler Ablam Şükür iyiyim Ben. Hayır ola Hastaneye Neden gittinki Kötü bişey yoktur inşallah. Ben Bişey yapmadım bugün çok Çünkü Fena Halda Yağmur yağıyor burda Rüzgar var Az Önce Elektiriklerde gitti
  …..
  Zülişim Akşam Abimlerde izliyordu O, maçı Evet çok kötü Kavga çıkmış Ama bende sevmiyorum Maçı

 44. İsabella Evet ya bencede çocukların toplaması normal bizim buradaki düğünlerde sahte dolar saçıyorlar kimse dönüp bakmıyor ya ?? çocuklar bile elini sürmüyor gerçek olsa büyükten tut küçüğe kadar herkes almaya çalışır ??

 45. ZÜLIŞIM sağol canım sen nasılsın iyimisin?
  Tapu meselesi çözülmüş çok sevindim..artık üzülmezsin insallah??

 46. ahh ahh kizlar benim yegnim ne kadar saf hepsi bir gunde bahane buldu ona uc supriz hazirlayacak bu da burda hepsini isi var zanediyor anlamadi
  annesi babasi ninesi dedisi zerda bir supriz abisi ikizi efe bir supriz. nihan buse kankitolari bir supriz hala anlamadi hepsinin birden nasil isi cikar bir anlamadi gitti ahh saf yegnim KİZLAR BURDADA BU KADAR SAFMİ BU KİZ.

 47. hosbuldum Gulcicekcim.

  Zulisim ayy ee bu cicuk sahteyi napsinki gercek alir tabi benim abim kucuken hep sahteyle kandirirdi bizi ben hep inanirdim ama su inanmazdi bu millet gul veyat sus yerine parami saciyolar hayret.

 48. Aynen çiçeğim ya hiç sevmiyorum ya maçı sadece Galatasaray tutarım oda küçüklükten kalma ?? işte

 49. KIZLAR ŞARJIM ÇOK AZ KALDI ELEKTRİK YOK YİNE GECE GECE ELEKTRİK GELEN GİBİ GELİRİM SİZE İYİ SOHBETLER

 50. Ay alemsin Zülişim kovardım diyor??
  ???
  BELLOŞ takma kafanı. Ben hep yalnızım. Ailem,dostlarım hayatım ellerim ruhum hem var hem yok gibi..??
  Yalnızım dostlarım yalnız..?
  ???
  Aynen öyle MANYAM ortası yok ;)
  ???
  HALECİM hatırladım yeni bölümünde Nadir köpeği ölmemiş Gencoya Serkanla kardeş olduğunu itiraf etti. Şule Nadiri yastıkla boğuyordu bu sefer oldurucem sdni diye :)

 51. GAMZELİMM hasbihal etmeyi özledim seninle kızlarla gerçekten yetişemiyorum kurandan geldim yemek attım tüpe eltim gelcek birazdan akşamda yazamam bu hafta sonuda merak etmeyin beni olurmu çocuklar çok kavga ediyorlar yaa beş dakika ayrılamıyorum kediyle köpek gibi ???

 52. Aynen İsabella sahte parayı kim ne yapsın doğru küçükken düğüne gitmiştik orada dolar saçmışlar bende dolanıyordum öyle gerçek zannettim alacaktım ama üstünde kocaman harflerle sahtedir yazıyordu ?? almadım ya neden dolar saçıyorlar anlamış değilim

 53. Çiçeğim sağol canım önemli bir rahatsızlık diğil..özel bir durum diyelim burası da öyle hava birden soğudu sonbahar gelmiş gibi..

 54. RÜYAM geçmiş olsun neyin var
  ???
  BUĞRA TEYZE hoşgeldin.. ay siz çok yaşayın alrmsiniz ne güldüm yaa????
  Buğra Teyze BELLA cin gibi valla ama bu olay Halet-i Ruhiyesini harap etti o yüzden sağlıklı düşünemiyor..
  Ay çok sevindim sürpriz demek.

 55. Defnem ne bilim ben suan apayri bir yanlizlikta gibiydim altini cizerek ama yaniniza gelince yalnizligim gitti yani kimse yok ses yok goruntu yok yalniz oturuyon oyle korkuyon kalkmayada oyle duruyon yalnizlik cok zor bu duyguyu hic tatmak istemiyorum ama tadiyorum..eee Buraki ozluyormusun magazinde yok herhalde hic ee tatli yazar buraka bir seyler demek istermisin.

  Nurdan abla sanada gecen syf. da bir sey yazdim okudunmu.

  kizlar 15 dk. gozume bakacak sonra devam ederim.

 56. Aynen Defnem ya haberde gördüm adam resmen keyfine dolar saçıyordu ben kendimi düşünemiyorum orada çocukları kovalarken ?? kavga çıkar gerçekten olan bana olur o kadar çocukla ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?

 57. DEFNE ABLA evet Nadir pislik 9 canli cikti .
  Sule belki yastikla bogup oldurur goruruz.
  DEFNE abla Genco ne aptal babasi sevdigi kiza oyle davranmis daha babam kahramanimdi diyor hic basrol ruhu yok onda
  DEFNE Abla birde mine leylanin kizi cikti kizimi almaya geldim diyor bilmiyorum artik.serkanin karisi ceren hamile bilmiyorum dizi nasil devam edicek
  senin degerli yorumun nedir canim ablam

 58. Teşekkür ederim Rüya ablacım iyiyim bende evet çok şükür çözüldü ya inşallah bir daha olmaz ??

 59. Hosbuldum Defnecim gulduysen cok sevindim.evet cok etkilendi cok dusuncelerdeakli havada evet suprizler ona morel suprizleri ikisi bu girecemiz hafta diyeri gozunu acinca ahh ahh benim bu cin gibi kup yegnime noldu artik dusuncesi zayifladi.
  bak bak hele hala konusuyor doktoru illallah etti bundan artik diyor bu kiz gormuyor ama hala arkadaslariyla konusuyor .hala emir veriyor onu bunu sunu aratiyor sarki soyluyor resim cektiriyo geziyor hayatimda onca hasta tedavi ettin bunun gibisini gormedim bu bunlari soyleyince belada giciksin diyor ilerde doktor olunca gel tum hastalarim boyle olacak diyor .bu ikisi bir birini yiyor bu enerjiyi sizden aliyor.

  evet ikisi yine basladi hani iki elti olur birbirini cekemezya heo kavga eder bu ikiside oyle iki elti gibi kavga .

 60. NURDANIM sağlık olsun bekleriz seni Allah’ın izniyle..
  ???
  BELLOŞ ben Buraka ne diyim artık Rabbim mutlu etsin çoluk çocuk versin inşallah.. Senin ruhun aydınlık Pırlantam hiçbir karanlık seni boğamaz Allah’ın izniyle
  ???
  Buğra Teyze çok sevindim. BELLAM zor bir kız herkesi sevemiyor.. bizi sevmesi mucize :)
  ???
  HALE kuzum çocuk konusunu anlayamadım beynim o kadarını kaldıramadı ??

 61. DEFNEM önemli bişey diğil jinokolojik bir durum canım..kızımında göz kontrolü vardı aynı gün halletmiş oldum.sen nasılsın iyimisin

 62. Ay sensiz olmazda Paro öldü ya tövbe tövbe ruhu gelmiş zannediyorlar şarkı falan çalıyor bu hintli senaristlerin kafaları ayrı ya ?? Mayrada ayrı modern Paro ile alakası yok Rudraya yazık ya acıdım vallahi

 63. DEFNE abla haklisin yarin aksam anlariz neymis:) ben zehranin ask durumunu anlamadim.kadiride sutladi bilmiyorum kimi sevecek goruruz heralde:)
  DEFNE ABLA hangi moddasin huzunlu duygusal neseli nrdir modun :)

 64. Anladım RÜYAM iyi yapmışsınız.. idare ederim bende..
  ???
  Zülişim Mayralı bölümleri sinirlerim kaldırmıyor.. Senaristin Allah cezasını versin işkence gibi yazmış bu nedir ya :x

 65. Geldim kizlar Alahim cok mitsuzum ben sizsiz ne yapacagim cok mutsuzum ya cok uzgunum offff off ben sizsuz nasil dayanicam yorumlariniza yorum yapmadan duymada ne yapicamya ben cok mutsuzum off aglicam girtlamda aglamak..

  Defnecim evet bu mucize kolay kolay isinmaz sevmez arkadaslik kurmaz ama burda siki piki sizle evdede yemekte annesine hep anlatiyi otururken sohbette sohbete dahil edjyor sizi cok seviyor …

 66. Evet Defnem ya Mayralı bölümler çok saçma burada senarist ne yapmaya çalışmış anlamadım Paro daha iyiydi ya ?? hiç doğru düzgün izlemedim Mayralı bölümleri Paro öldüğü yerde çok acıklıydı ??

 67. ZÜLISIM Rudra Mayrayla ilk karşılaştığında onu Paro sanıyor..sonra kendine geldiğinde nasıl kötü oldu yağmur yağarken dışarı da Paro için ağladı..sonra acısını unuttu Mayraya aşık oldu

 68. ZULEYHA ABLAM onlar oyle inaniyor benzeri geliyor hep ya bi dizide iki adam ayni kiza asikti kiz oldu giti bir yil gecti kizin benzeri geldi o iki adam bu sefer gelen benzeyen kizi paylasamiyor seneryolar hep ayni asagi yukari :)

 69. Evet ya Rüya ablacım Rudra baya kötüydü ya Mayrayı görünce hemen Paro zannetti ama aşık oldu kıza ?? bide sürekli azarlıyor Paroya yaptığı gibi

 70. Aynen Halecim bunların inancında var zaten ölen insan başka bedende geliyormuş inançlarına göre aynı yüz şekli ile ??

 71. HALE kuzum niye sordun iyi gibiyim :)
  ???
  BELLOŞ tedavin iyiye gidiyormuş ya Pırlantam yaz sonuna kadar düzeleceksin Allah’ın izniyle ve inayetiyle ??
  ???
  ZÜLİŞİM Mayra Rudra yakinlasinca Paro çan çalıyor ya ne gülüyorum ?????
  Ama ben Mayroyu daha çok seviyorum sanırım Paro aptaldi
  Rudra ya bak boğa güreşçileri gibi giyinmiş ???

 72. Defnem Evet ya benimde o tarafı değişime gidiyor Mayrada kulağını kapatıyor?? hemen bunu Paro göndermiş öteki taraftan tövbe tövbe ?? Rudra şimdiden aşık oldu Mayraya evet ya ne biçim giyinmiş mor mor ?? bide oğlu acayip benziyor Rudraya gözleri falan nasıl bulmuşlar çocuğu öyle ??

 73. Simdi soyle ZULEYHA abla inanclarina gore bazi durumlarda ayni goruntude benzeri dunyaya geliyor ruh ayni oluyor ama baska biri olarak
  ikincisi ise yuz ayni oluyor fakatt ruh farkli o bambaska biri diyorlar sadece yuz ayni
  ama hem yuz hem ruh ayni oluyor farkli zamanda ortaya cikiyor
  bi dizide vardi kadin oglunu kaybetti cok uzuldu onu yaktirmadi bi sure sonra onun ruhu geldi onunla hep konusuyordu annesi oldugu icin baska kimsede gormuyordu.
  Sonra anne oglunun rruhunun aci cektigini dusundu ve oglunun cesedini yaktirdi ruh gitti fakat 20 yil gecti sonra kadin oglunun tipkisinin aynidsyla karsilasti oglu olduguna inandi o benzer kiside annesi olrak kabul etti ya bunlarin dizisi ayni iste :)

 74. Defnem bu cadi gicik dedi bir iki haftaya yolcusun gidiyoruz ben orda nasil kime yazdiracam suda gelmiyir off cok uzgunum. offf.

 75. Mayra biraz daha akıllı gibi en azından hemen cevap veriyor Rudraya ?? ağzının payını veriyor ya Paro hemen ağlardı Rudra hemencecik bir şey dese ??

 76. DEFNE ABLA CİM MOduna gore bi sarki yollayacaktim benden sana :)
  Biliyorsun ki seni cok seviyorum rol modelim :)

 77. Ay Halecim o nasıl dizi öyle ya bunların inançları bir değişik işte bide ölen insanların ruhları bunların evinde dolaşırmış ?? düşüncesi bile korkunç

 78. İYİ GECELER arkadaşlar ben mersinli ele nın ablası gurbet ELA nın migren tuttu yazamıyor ben size haber verim dedim Allah’a emanet olun

 79. ayyy Zulisim gezerlermiymis ne sacma ama onlar inaniyor ben olsam gece asla yatamazdi ha burdan cikacak bir burdan cikacak

 80. ayyy cok gecmis olsun mihren cok zor isalah hsmen gecer cok gecmis olsun ayy kiyamam.

 81. Bizim dizilerdeki acılara genelde gülüyorum o kadar yapmacık anlatıyorarki ama hintlilere inanıyorum. Nasıl güzel üzülüyorlar ya??
  ???
  BELLOŞ senin doktorun kadın mi?? Demek yakında Amerikaya gidiyorsun. BELLAM çok sevindim,dualarımız seninle. Rabbim tüm merhameti ve mucizesiyle yanında olsun. OL DESIN OLUVERSIN GÖZLERİN.
  BELLAM daimi kavuşmalar için kısa ayrılıklara ve mesafelere katlanmak zorunda kalırız bazen. Tıpkı siyah inciyi bulmak için okyanusun en derinine inip sevgilisini bi müddet ardında bırakan efsanedeki aşık gibi.. Allah büyüktür bakarsin orada biriyle tanışırsın o yazar bize ha Pırlantam. Yarının tasasini bugünden çekme nolur??

 82. ZULEYHA ABLA o neki daha beter diziler var bi dizi vardi boyle genc oyuncular vardi universiteli gencleri canlandiriyordu genclik dizi diye bakayim dedim korku dizisi cikti 4 genc vardi iki kiz iki erkek bunlar ayni kisileri seviyordu sonra sevdigi cocukla kizi elde etmek icin cok entrikalar cevirdiler en sonunda 2 si intihar etti diger kiza oglan ucurumdan dusup kazada olduler
  bende dedim final oluyor birde baktim ki 22 yil gecmis aileri yaslanmis

 83. Merhaba benim tatlı ailem nasılsınız bakayım bu zamanlar yazmadım sizleri çok özledim
  Perşembe günü bilgi yarışması vardı hoca beni seçti sonra çıktık 9’larda 2 ci olduk moralim bozulduu çünkü mat dersinde batirdik mat hocası dedi ki soruları ben hazirladmadim zordu yapamamniz normal dedi 2 olduğumuz için sınıf hocamızla piknik yapicaz çok heyecanlıyım!
  Sonra Ezgi ‘nin doğum gunu vardı onun için süpriz hazırladım arkadaşlarla çok mutlu oldu şu an ezgi yanımda sizlere selamı var !
  Isabellam nasılsın iyi misin?

 84. Zuleyha abla aradan 22 yil gecti o universiteli genclerin 4 unde benzeri geldi yuh dedim bu kadatda olamaz 4 unun benzeri nedir dedim ya izlemeyi biraktim devamini bilmiyorum ama cok seviyorlar gerceklerini oldurup benzerini koymayi HİNtli seneritler baska konu bulamiyor heralde

 85. Sen ne yollarsan yolla başım gözüm üstüne Halem. Ablasının PORTAKAL CICEGI??Allah razi olsun ben de seni çok seviyorum
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM CAN SUYUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. GURBET KOMŞU KIZINA SELAMIMI VE SEVGILERIMI ILET ONU ÇOK SEVİYORUM ???❤❤❤❤❤❤ ÇOK ÜZÜLDÜM.

 86. Aynen İsabella korkunç ya kusura bakma söyledim öyle işte bende korktum ya tövbe tövbe çok şükür bizim inancımızda böyle bir şey yok ??

 87. Ay Halecim baya entrikalı diziymiş ve korkunçmuş bu hint dizileri hep aynı konu üzerine kurgulanıyor ??

 88. Aynen Defnem ya hintliler duyguyu yansıtıyor ya bizim dizilerde öyle bir şey olmuyor iki ağlıyorlar sonra eski hayatına devam ediyorlar hintliler resmen veriyor ya o duyguyu ??

 89. Defnem ayyy ne guzel konustun oyle simdi yazarken guluyorum evet yakinda yolcuyum baya ilerleme var diyor bir aya cam gibi gorecek bu gizler diyor evet o gicik cadi kadin ama konusmalari tatli ama isinamadim sevmiyorum ben suze cok alistim orda siklasacak tedavi yazarim yok guveneme ordakilere orda cok arkadasim var ama onlara guvenmiyorum acaba almanyadan bu siteye giriliyomu yurt disinda giriliyodu isalah ordada girilir yine sizle olurum cok heyecanliyim cok sevincliyim bir yandanda cok uzuntuluyum siz olmayacaksiniz efe olmayacak ninem bas belalarim y.deki cocuklar teyzemler kuzenler sadece annem babam abim busra teyze yani efenin annesi bide bir kankisim olacak oda efenin kardesi belki o yazar ama ya tedavi sik olursa ne olacak ya 1 ay surerse ya daha fazla surerse yazdiramazsam her gun aklim burda olacak BEN SİZİ COK SEVİYORUM HEM MUTLUYUM HEM MUTSUZUM İKİ DUYGU İCİNDE YANİYORUM SONUYORUM OFFFF…

 90. DEFNE ABLA peki bugun dinledim hem cok kisa

  padmaawat Binte Dil video :) yaz kisacik bi sarki 2.dk 80 sn 38 milion wiews yaziyordu ben videoyu sonuna kadar izleyemistim artik senin yoruma bakariz:)

 91. DEFNE ABLA ay simdi baktim bende
  padmaavat Binte Dil video song yaziyor oyle yaz arijit singh ve 38 milion wiews yazan i tikla 2.dk 46 sn imis
  bu arada klupteki seninkiymis simdi fark ettim :)

 92. Başım üstüne defne söylerim şimdi uzanıyor Allah’a emanet olun

 93. Orasini sorma Zuleyha abla Universiteli genclik dizisi diye basladim diziye hayaletlwr cikti ne yapsinlar illaki inandiklari sacmaligi yansitiyorlar dizilerine

 94. Aynen Halecim belki seyirci kazanmak için böyle başını gençlik dizisi olarak gösterdiler sonunu entrikaya çevirdiler kesin ??

 95. Neyse ben kaçar Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar ????❤️❤️??❣️❣️??

 96. ❤❤BELLAM PIRLANTAM❤❤
  Öncelikle doktorunu sev. Allah onu karşına çıkardığına göre senin üzerinde hakkı var ailen gibi. Herşey sevgi üzerine kurulu. Rızasız bahçenin gülü derilmez,kalpten kalbe bir yol vardır bazen görülmez demiş şair?ama sen mutlaka gör Bellam doktora olan sevgini. Ona olan inancını,güvenini hergun tazele ki verimli sonuçlar alin. Allah o doktordan razı olsun ve ilmini arttirsin ki seni tedavi etsin.
  Allah sizi karşılaştırdı demekki var bir hikmeti ha PIRLANTAM..
  Aşk celladın dan ne çıkar madem ki yâr vardır

  Yoktan da vardan da öte bir Var vardır

  Hep suç bende değil beni yakıp yıkan bir nazar vardır

  O şarkıya özenip söylenecek mısralar vardır

  Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır

  Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır

  Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır.
  ❤❤Tüm dualarımız seninle BELLAM Allah RAHATLIK versin sana Pırlantam.. uyuycam müsadenle.. aydınlık günler yakin

 97. Alah rahatlik versin Zulisim iyi geceler yarin gorusmek umuduyla

 98. HALECİM hint şarkısı dinlemiyorum ama senin için bir ara göz atarım portakal çiçeğim hadi iyi geceler :)
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR SAĞOLUN SOHBET IÇIN❤❤
  ???
  ELAM❤❤❤❤

 99. yyaaaa Defnem senin bu guzel sozlerin beni cok etkiliyor ustune soyleyecek soz bulamiyorum iyiki varsin tamam sevicem artik ona iyi davranicam ama seni sevdigim kadar sevmicem sana bosuna yazar defmiyorum kalpten vurdun tamam gorucem unutmucam bu sozlerini İYİ GECELER DEFNEM ALLAH RAHATLİK VERSİN YARİN SENLE VE KONUSMAKLA UMUT EDİYORUM BOL İSTİRAHATLER GUZELCE UYKUNU AL GUZELCE DİNLER TATLİ YAZARİM…. :-)

 100. İyi geceler Defne abla iyi geceler kizlar vakit gec olmus bende kacayim artik gorusmek uzere

 101. Kizlar birazdan kucuk makinayi gozume koyacak yine 23:00 gibi saat yaklasiyor pijamalarimi felan giyim sacimi badimi toplum o kucuk makinadan sonra bir ilac vuruyor gece sersemlestiriyo yazamam SİMDİDEN İYİ GECELER TATLİ RUYALAR ALLAH RAHATLİK VERSİN gece 3 te de ilac vakti var iki tane belki uyumayanlara yazar bulursam yazarim ayy ben gicik cadiya sarilim icimden geldi yazik kizinin ozleminide cekiyo gelsinde sarilim.

 102. Merhaba kızlar nasıl baklim ve kızlar bene çoktan berber yaziyorum çünkü hastadamayan kızlar kusura bakmayın çünkü bene çok üzlyorum devadiam devam ediyor kızlar daha cok işldinim kızlar ve bellek kızlar amlyat olacam kızlar benim için dua edin kızlar ve Hakan hala eden kızlar nasıl kızlar neler yapıyorsun kızlar çok özledim ve sizleri çok seviyorum

 103. Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız

  Elam canım çok geçmiş olsun

  Rüyam sanada geçmiş olsun canım

  İsabellam hayırlı yolculuklar dilerim inşallah iyi olupta dönersin

  Rana rabbim yardımcın olsun inşallah iyi gicer ameliyatın

  Defnem zulişim halem gül çiçeğim nurdanım helinim filizim sizlerede hayırlı geceler Allah emanet olun göruşuruz ??????????

 104. iyi akşamlar kızlar yarın annem gelecek diye temizlik yapıyorum gece gece mutfak temizliği ile başlayacağım nasipse yorumları kontrol edemedim nasılsınız

 105. FILIZIM gözün aydın canım.Annenin ellerinden öpüyorum selam ve sevgilerimi ilet canım

 106. SALIHAM canım sağol sabah yazdım sana Meleği merak ettim..nasıl teselli etsem seni bilmiyorum..konu evlat olunca benim için dünya duruyor biranda yaşadığın herşeyi çok iyi anlıyorum keşke mümkün olsa yanında olup teselli etsem.Rabbim senin ve Meleğin yardımcısı olsun inan çok üzgünüm

 107. KIZLAR HEPINIZE ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER

  Yarın bir arkadaşım davet etti..yazamazsam merak etmeyin iyi geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu