Gelinim Mutfakta

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı günün birincisi ve Salı puanları sonucu açıklandı! 26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Salı kaç puan verdi? Sunucu kime beş puan verdi? 26/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 26 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinin buldu? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

=> Güncelleme (27/04/2022) 26 Nisan Salı günü Senanur 21 puan alarak günün birincisi olan gelin oldu ve çeyrek altını kazandı. Diğer yandan Damla 11 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> 17 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puanları ile Salı puan durumu %100 belli olduğunda, gözler Damla ile Miyase’nin alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Damla hafta başında aldığı yüksek puanlara çok ciddi avantaj elde ederken, en güçlü rakibi Miyase aldığı ceza puanın da etkisi ile günü sonuncu kapattı. Damla bu hafta beş bileziği kazandırıp, Miyase’yi de yarışmadan göndermenin hesaplarını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 26 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 26 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Senanur yarışmaya ilk defa dahil olsa da daha eski Bahar’dan çok daha iyi puanlar almayı başarmıştı. Bu hafta ilk bölümde yine buna benzer bir sonuç olması dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında, Salı toplam puanları sonucu da kesinleşecek. Damla ilk bölümde elde ettiği avantajı Miyase’ye kaptırmamak için ayrıca çaba göstermek zorunda.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase ilk bölümde aldığı düşük puanları önemsemezken, bugün alacağı puanlara odaklanması da dikkatlerden kaçmadı. Miyase kaynanasından ilk bölümde istemediği düşük puanlar aldığı için büyük tepki göstermiştir. Miyase’nin kaynanasına söylediği sözler, sosyal medyada büyük tepki topladı.

=> 28 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Yeşim’in gitmesi ile Damla ve Miyase’ye kalan meydan da yeni ve güçlü rakiplerin çıkması, eski yarışmacıları bir hayli rahatsız edecek. Bunun farkında olan Senanur da bugün Gelinim Mutfakta 26 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanları alıp, rakiplerine karşı kendisini kanıtlamak istiyor.

=> 27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Bahar

Miyase Pazartesi günü kaynanasından aldığı düşük puanın adeta intikamını alırcasına, stüdyoya getirdiği mektuplar gündem oldu. Miyase o anlarda şöyle söyledi. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Hafta sonundan beri saklıyordum bunları. Hatırladın mı bunları kaynanacığım!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Miyase, kaynanasına ait olan mektupları programa getirmesi ile dikkatleri üzerine çekerken, Sevilay kaynana o mektupların Miyase’nin eline geçmesine büyük tepki gösterdi.

Bahar programa dahil olduğu günden beri hep kendisini kanıtlama çabası içerisine girse de henüz dişe dokunur bir başarı elde edemedi. Bunun farkında olan Bahar da kendisini kanıtlamak için 26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Senanur ve Kaynanası Songül

Senanur Bahar’dan sonra yarışmaya dahil olsa da ondan daha iyi performans göstermeye devam ediyor. Hafta başında Miyase her ne kadar düşük puanlar alsa da bu hafta finalinde, Senanur ile Bahar arasında eleme mücadelesi olacağını sağır sultan bile biliyor.

Eleme potasına düşmek istemeyen Bahar ile Senanur da kendi içlerinde büyük bir rekabet var. Senanur bu hafta Bahar’ı eleme potasına sürüklemek ve onun elenmesini sağlamak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, ne yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Hafta başında tabaklarında ki görsel tüyodan dolayı Miyase 2 puan ceza adlı. Kaynana Sevilay ise gelinine bir puan verirken, Miyase sadece Melek kaynanadan beş puan almayı başardı. Sunucu Nursel Ergin de Miyase’nin neden 2 puan ceza aldığını şöyle açıkladı. İşte sunucu Nursel Ergin’in o sözleri

“Batuhan şefimiz sizden bıçak sırtı olarak ölçü vermesine rağmen kalın doğramışsın. Bundan dolayı 2 puan ceza aldın!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile sunucu Nursel Miyase’nin neden 2 puan ceza aldığını açıklarken, Miyase de vakti dengeli kullanmadığını, yetiştirmek için çabalarken ölçüye dikkat edemediğini açıkladı.

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla tam olarak 21 puan ile günün birincisi olan yarışmacı oldu. Miyase aldığı 2 puan cezanın da etkisi ile günün sonuncusu olurken, Bahar 13 Senanur ise 15 puanla haftaya başlayan isimler oldu.

Senanur hafta başında Bahar’dan tam 2 puan fazla almasını avantaja çevirmek istiyor. Tecrübeli yarışmacı Miyase çok yüksek puan almayı başarması halinde, eleme potasında Bahar ile karşı karşıya kalacağını bilen Senanur’un da ilk hedefi, bugün Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı puanlaması sonucunda, Bahar’dan fazla puan almak olacaktır.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde yüzü gülen taraf Damla olurken, Miyase günü sonuncu olarak kapattı. 26 Nisan 2022 tarihinde Nursel Ergin’in vereceği, 26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanları verilmeye başlanacak. Günün sonunda bir sunucu ve dört kaynananın verdiği puanların toplamı olan, Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı puan durumu sonucunda kimin birinci sıraya yerleşeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışmada eleme olmadı. Bahar normal şartlarda yarışmadan elenecek isim olarak netleşmişti. Bahar kendisine altın tepsi de sunulan bu fırsatı iyi kullanmak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Senanur Bahar’dan bir hafta sonra yarışmaya dahil olsa da Bahar gibi günlük tartışmalar içerisinde yer almayıp, yemeklerine odaklanması ile Bahar’dan çok daha iyi puanlar almayı başlardı.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puan Durumu Netlik Kazandığı An Damla ve Nuray Kaynana

Hafta başında yakaladığı avantajı bugün de devam ettirmeyi düşünen Damla, bugün 26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

26 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 26 Nisan 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? 26 Nisan 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Puanları (26/04/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 3
Damla: 4
Bahar 1
Senanur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: 2
Bahar: => Melek’in Gelini 5
Senanur: 1

*************************
” 26 Nisan 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Bahar: 4
Senanur: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 3
Bahar: 1
Senanur: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: 1
Bahar: 2
Senanur: => Songül’ün gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 26 Nisan Salı Toplam Puanlar

Miyase 3 4 1 4 4 16
Damla 4 2 1 3 1 11
Bahar 1 5 4 1 2 13
Senanur 5 1 5 5 5 21

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Nisan Haftası) – Salı

*************************

Miyase: 7 + 16 = 23
Damla: 21 + 11 = 32
Bahar: 13 + 13 = 26
Senanur : 15 + 21 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Nisan Salı Puanlama Sonuçları

*************************

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR
Gelinim Mutfakta 26 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SENANUR
26 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

26 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda bugün çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı netlik kazanacak. Gözleri ise haftanın ortasın ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

  1. Hadi inşallah bu cuma miyase elenmiştir. Allahım bize kabul olunmuş dua sevinci yaşatsın, amin 🙏

  2. Allahım bu hafta Bahar değilde miyase elenmiş olsun lütfen🙏 Herkesin hakkına girerek aldığı bileziklerin hayrını görür mü bilmem ama neyse…

  3. Bune herşeye hopluyor miyase 5 alirsa iyi bu konuşmayi yasak edin miyaseyi omasadan kaldirin kaynasi geliken bakin ne yapiyor

  4. Hadi inşallah miyase gidecek ben eksi puan alamam yanlış tabak çıkarmam diyordu dün eksiyi aldı havası söndü

  5. Bence Melek Hanım gitsin bu hafta Senanur un mis gibi tabağına 1 verdi kendi gelininin olmamış tabağına 5 verdi. Tamam gelinini bulsun ama en güzele 1 vermesin bu ne yaaa 😡😡

  6. dün miyase düşmanlarına küçük bir sevinç yaşattılar bugün puanları toparladılar

    1. Miyase elensin aldığı bilezikler yeter 54 bilezik Allah gözünü doyursun Şirket sahibi kadın ihtiyacı olanlar gelsin yeni yüzler görmek istiyoruz

  7. MİYASE HER GELEN GELİNİ KÜÇÜMSÜYOR!..SANKİ KENDİSİ GELDİĞİ GÜN ÇEYREK ALMIŞ GİBİ KONUŞUYOR!..GERİZEKALI!..

  8. BU MİYASE NEYMİŞ?ÇOK KARAKTERSİZ!..YEŞİM’İN GİTMESİNİ ÇOK İSTİYORDU!..KIZIN AÇIĞINI ARAYIP GİTMESİNE NEDEN OLDU!..ÇOK TERBİYESİZ!..KAYIN VALİDESİ DE ONA ÇANAK TUTUYOR!..İKİ YÜZLÜ!…YEŞİM GİDERKEN DE TİMSAH GÖZYAŞI DÖKTÜLER!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu