Gelinim Mutfakta

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puan durumu sonucu netleşti! 26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 26 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 26/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? Gelinler neden eksi puan aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 26 Ocak Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 2 Mart Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puanları ve son puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, gözler en yüksek puanı alan gelinin üzerinde olacak. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Şubat Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında tecrübeli bir ismin yarışmaya katılması ile rekabet bir kat daha artması beklenirken, Dilara istediği performansı ortaya koyamaması, dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 16 Şubat Çarşamba Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 26 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 26 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 9 Şubat Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Nursel Ergin son zamanlarda gelinlerin kolay yemekleri dahi yapamadığından dert yanarken, bugün basit bir böreği bile yapamadıkları için onlara karşı oldukça sert çıktı.

=> 2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu açıklamadan önce, Nursel Ergin “Bunu yaptırmak zorunda kaldınız! Dört gelinde basit bir böreği yapamadınız!” diyerek yarışmaya yeni bir kuralın geleceğinin sinyalini verdi.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Nursel Ergin Çarşamba gününe ait verilen fragmanda, dört gelini de adeta haşladı. O anları izleyenler, sosyal medyada ikiye bölündü. Büyük bir kısmı şu şekilde düşünüyor. 

“Tamamen yalan ve kandırmaca. Gelinleri korkutmak için Nursel şaka yapıyor!”

Diyen büyük bir kesim var. Lakin buna karşın belli bir kısımda Nursel’in artık çileden çıktığını, gelinlerin yemekleri hakkı ile yapmadığını göstermek için böylesi bir yola girdiğini düşünmekte.

Yarışmada gelinlerini bulmak isteyen kaynanalar yemeğin lezzetine değil, gelinin tabağına benzeme oranına göre puanlama yaptığı için kimi zaman hiç de hak etmeyen tabaklar, iyi puanlar aldı. Bugün 26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak gelinin ise hak edip etmeyeceği, şimdiden merak konusu oldu.

Hafta başın çeyrek altını Miyase kazanırken, ikinci bölümde Damla ile Yeşim kuraya kalsalar da Damla kura sonucu çeyrek altını yakasına takan isim oldu. Genç yaşına rağmen tecrübeli isimleri bir bir alt eden Damla, kimi zaman bu öz güvenle diline hakim olmada epey zorlanıyor.

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Dilara

Damla tüm rakiplerine “Burası şampiyon masası” diyerek hava atarken, Damla’nın rakipleri de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, onu alt etmek için kolları sıvadı.

Nursel Ergin günün yemeğini yapan gelinlerin yemeğini ilk tadan kişi oluyor. Bugün gelinlerin yaptığı böreği tadımlarken aynen şöyle söyledi. İşte sunucu Nursel Ergin’in o sözleri;

“Ben bunu yiyemem. Bu hakaret gibi!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel Ergin, ilk defa yarışmada 4 tabağın da olmadığını ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı. 

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Sunucu Nursel, dört gelinin de tabağı olmadığı için bugün Gelinim Mutfakta 26 Ocak Puanlama sırasında kime kaç puan ereceği, nasıl puanlama yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altın, kura sonucu sahibini buldu. Yeşim ile Damla 18 puanla günün birinciliğini paylaşırken, kura da yüzü gülen taraf Damla oldu. 

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

İlk defa dört yarışmacı da günün yemeğini hiçbir şekilde yapamadı. Yarışma tarihinde bir ilke imza atan yarışmacılar, bugün Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba puanlaması sırasında, kendi kaynanalarından olmamış tabaklarına nasıl puanlar geleceği oldukça merak edildi.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile yayınlanan yarışmada programında, bugün 26 ocak puanları ile haftanın puanlaması kaldığı yerden devam edecek. Bugün yine Nursel Ergin’in vereceği, 26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile Çarşamba planlamasına start verilecek. Gözler ise günün puanlamasında sonra %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba puan durumu sonucu üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan, lakin aldığı düşük puanlarla hayranlarını üzen Dilara, elenme adayı olarak adını açıkça göstermiş oldu. Dilara ikinci defa gelen ve geldiği ilk hafta elenen ilk kişi olmamak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Haftaya istediği puanlar alamadan başlayan Dilara, her geçen bölümde çok daha kötü puanlar alması nedeniyle, şimdiden en yakın rakibi ile arasında 12 puan fark oluştu.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Dilara yarışmada kalabilmesi için kesinlikle ama kesinlikle, bugün 26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da mevcut 12 puan farkı kapatması gerekiyor. Aksi halde eleme potasına düşmekten kendisini kurtaramayacak.

26 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün kaç puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinin buldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizler bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Puanları (26/01/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

26 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: 1
Dilara: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 4
Damla: 5
Dilara: 1

*************************
” 26 Ocak 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 4
Dilara: => Gönül’ün Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Dilara: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Dilara: 1

*************************

Gelinim mutfakta 26 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 1 5 4 4 4 18(-2)
Miyase 5 4 5 4 5 23(-2)
Damla 1 1 1 5 4 12 (-4)
Dilara 1 1 1 1 1 5(-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************

ÇARSAMBA PUANLARI SAYILMADI. GELİNLER YEMEKLERİ YAPAMADIĞI İÇİN ÇARŞAMBA GÜNÜ HİÇ YAŞANMAMIŞ KABUL EDİLDİ.

Yeşim: 35 + 0 = 35
Miyase: 36 + 0 = 36
Damla: 32 + 0 = 32
Dilara: 20 + 0 = 20

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Miyase
Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ miyase
26 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ dilara

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve 26 Ocak puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler hem bugün çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak. Hem nde bugün günün birincisi olan gelinin üzerinde olacak. Tüm bunların sonunda ise Perşembe günü ekrana gelecek olan 854 bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu olacak. İşte o anlara ait, Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Filiz Sevilay’ın istisnasız hergün miyaseye 5 vermesini niye hiç eleştirmiyorsun? Geçen hafta kayınvalidesinin sürekli 1 alan Yeşim’e ayda yılda 5 verdi kaynanası diye bir dünya salladın? Niye ayırım yapıyorsun? Niye bu kadar adaletten uzaksın?

 2. Benim şansına yazdığım sitemleri neden siliyorsun filiz? Diğer takipçilerin ne kadar adaletsiz olduğunu bilmesinler diye mi? Neden Sevilay’ın sürekli gelinini bulup 5 vermesini eleştirmiyorsun? Çeyrekleri bölüşüyor musunuz?

 3. Bu ne ya herhafta yesimin hakkini yiyorlar Ben olsa yesimin yerinde 1dakika durmam o kayin Alden ile ne buluyorlar o damlada anlamadim Cok somatic ve sunucu cokkonusuyor Fatih yurek gelmeli

  1. Fatma hanım size katılıyorum bence de Fatih yürek gelsin lütfen Yeşim’in hakkı çok yeniyor çok adaletsiz oldular artık izleyemiyorum sevdiğim bi yarışma ama izlenmiyor artık 😔

 4. Bu ne ya herhafta yesimin hakkini yiyorlar Ben olsa yesimin yerinde 1dakika durmam o kayin Alden ile ne buluyorlar o damlada anlamadim Cok somatic ve sunucu cokkonusuyor Fatih yurek gelmeli En guzel suntan sunucu

 5. . Haksızlıklar iki gündür damla yemeği yetistıremiyor.Ama şefler fırına atıyor pişiriyor. Damla herkesten 1 alması gerekirken 5 bile alıyor. Neymiş 2 puanı kırılıyor. Olmaz öyle bir şey yetiştıremeyene 1 verilir vede şefler yardımcı olmamalı. Bu şekilde devam ederseniz seyirci bulamayacaklar

 6. Çarşamba günü puanların iptali hata idi. Bütün yarışmacıların aldığı puanlar geçerli olmalı. Şayet ciddi bir yemek yarışması yapıyor iseniz. O zaman puvanlamayi dört kişiden oluşan tarafsız be uzmanlardan oluşan bir kuru yapsın. Yapılan ciddi bir yarışma değil bir şov programı olduğunu düşünüyorum.

 7. Aslında bu gün verilen puanları iptal etmeleri gerekir haksız verilen puanlar çünkü

 8. Puanların iptali yarışmalara saygısızlık olduğu kadar programı izlemeye zaman ayıran izleyicilere büyük saygısızlıktır. Ayrıca yemeğini yetistiremeyenin yemeğini neden görevliler tamamliyor. Geliştirememiş ise hakettiği 1 puanı alır.

  1. Puanlar iptal oldu ama yine de iptal olmasaydı kim birinci olacağını görün diye ekledim.

   1. En yukarıda seni eleştiren kişiye niye cevap veremiyorsun.Çünkü doğru söylüyoro.Osuratsız mıyase ve kaynanasını neden tuttuğunu açıkla lütfean.

 9. Kaç yıldır izliyoruz hiç bu günlerdeki gibi haksızlık görmedik. Dilek sevdanızı bu kadar açık etmeseniz. Bugün dilek önde olsa idi acaba iptal olurmuydu,zannetmiyoruz.

 10. Gelinim mutfakta bu sezonun en iyi total reyting rekoru kirdi 2 .55 reyting aldı total de zuhal den fazla izlenen program oluyor harbi artik zuhal gelinim mutfakta yi geçemiyor gündüz kuşağında harbi ben çok mutluyum gelinim mutfakta yemekteyiz e fark attı total de gelinim mutfakta 2 55 alırken yemekteyiz 2.01 almış yani gelinim mutfakta total de yemekteyiz ile farkı 54 oldu çok mutluyum şuan harbi artik zuhal topalla yemekteyiz total de gelinim mutfakta yi geçemez reytinglerde çok zor artik gelinim mutfakta total artik benim diyor zuhal in programına gelinim mutfakta zuhal i total de ezdi geçti reytinglerde tabiki çok mutluyum gelinim mutfakta gündüz kusaginda 4 program şuan harbi

  1. ali zuhal topalın programı sıkıcı olmaya başladı yemek yapmayı bilmeyen yorum yapmayı bilmeyen adil olmayan yemekten çok bir biriyle uğraşan insanlar yarışıyor aslında insanlara öğreten adil vede hakkaniyetli 1 tane bile yemek programı malesef yok saygısız adaletsiz dyumsuz insanlar yarışıyor insanlarda takım tutar gibi yarışmacı tutuyor hak eden kazansın diyeceğim ama malesef format çok yanlış adil değil bile bile bakıyoruz gerçi ben dizicenterden sonuçları takip ediyorum şu andaki hiç bir yarışmacıyı sevmiyorum ama sevilayla miyaseye tahammül edemiyorum bir an evvel def olup gitmelerni temenni ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu