Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

26 Ocak Cumartesi Ah Kalbim 294 Bölüm Özeti Soyguncular Abhi İle Pragya’yı Rehin Aldı!

Birbirinden kopamayan ikilimiz, Abhi ile Pragya en son bankada mahsur kalmıştı. Kaldığımız yerden anlatmaya devam edeceğiz. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarına 26 Ocak Cumartesi günü gelecek. Ah kalbim 26 Ocak Cumartesi (2019) günü neler olacağını en ince ayrıntısına kadar anlatmaya çalışırken uzun yazı okumaktan sıkılanlar için hemen alt kısımda madde madde olacak olaylardan bahsedeceğim. Daha sonra geniş özet olan, Ah kalbim 294. bölüm özeti ve daha sonra 294. bölüm fragmanı vereceğiz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Bu sayfada Sizleri Ne Bekliyor?
 1. Ah Kalbim 26 Ocak özeti
 2. Ah Kalbim 294. bölüm fragmanı
 3. 294. bölüm de çalan şarkıların listesi
26 Ocak Ah Kalbim Kısa Özeti (Uzun Özet Okumak İstemeyenler İçin)
 • Abhi ile Pragya hala bankada mahsur
 • Soyguncular kendilerini güvenceye almak için bankada bulunan Abhi ile Pragya’yı rehin almak için arayacak
 • Soyguncular Bizimkileri yakalayacak
 • Olayı Tim Hindistan basını canlı verecek
 • Disha ile Purab Alya’nın baskılarına dayanamayıp evden ayrılmaya karar verecek
 • Ayrıca bu bölümde çalan şarkıların isimleri en alt kısımda yazdık. 
Şimdi hazırsanız, Ah kalbim 294. bölüm özeti vermeye başlarken sanki orada tüm olayları yaşıyorcasına anlatmaya gayret ettim. Bu sebeple %100 özgün yazımızı başka platformda kaynak göstermeden lütfen paylaşmayın. 

Ah Kalbim 294. Bölüm 26 Ocak Özeti

Abhi ortaya çıkmak istese de Pragya ona zarar gelir diye korkup onu durdurur. Soyguncuların başındaki adam, banka müdürü anahtarı alıp kaçınca kapıyı kırmaya karar verir. Kapıyı kırıp altınları alırken beraberinde güvenliğini sağlamak için hırsızlar Abhi ile yanında bulunan sevgilisini rehin alacağını söylerler

Tabi bu iş onların planıdır. Abhi ve Pragya ise hala saklandıkları yerdedir. Abhi, yangın alarmını çalıştırırsak ses çıkar, böylece soyguncular da kaçar diye düşünür. Pragya ise nasıl duman yapacağız fikrin var mı diye takılır. Abhi bir şeyler bulmak için dışarı çıkmaya karar verince, Pragya ben de geliyorum der. Abhi ise hayır deyip, sen gelirsen dediği sırada ikilimiz göz göze gelir. Evet bazen sadece gözler konuşur ya aynen öyle bir an yaşanır.

Soyguncular Abhi İle Pragya’yı Yakaladı

Abhi sonunda Pragya’yı ikna edip çakmak almak üzere ortaya çıkar ama Pragya eğer bir şey duyarsam hemen ben de çıkarım der. Abhi yakalanır, Pragya da onu rehin alan adama vuracakken başka bir soyguncu tarafından yakalanır. Soyguncu Pragya’yı aşağıya götürürken Abhi de kendisini yakalayan adamı dövüp, çakmağını alır ve silahını alır. Soyguncuların başındaki adam, Abhi’ye silahı bırak der.26 ocak cumartesi ah kalbim 294 bölüm

Abhi ikan olup silahı bırakır ama silah boştur. Abhi adamı odaya kilitleyip çıkar. Ancak çok süre geçmeden diğer soyguncular adamı odadan kurtarır. Abhi ise yanında bir çocuk ile adamların ne yapacaklarını izlemekten başka çare bulamamıştır. Bankanın müdürü ise sonunda polise durumu haber verir. polisler gelmek üzeredir. Soyguncular ise ne olursa olsun Abhi’yi rehin alıp kurtulmayı düşündüklerinden onu aramaktadır.

Purab İle Disha Evden Ayrılmaya Karar Verdiler

Abhi saklandığı yerden çıkıp, soygunculardan biri ile kavga ederken Pragya onu görüp soygunculara vurmaya başlar ama adam ona zarar verince Abhi çıldırıp, nasıl olur da benim Pragyam’a dokunursun diye hiddetlenir. Purab ve Disha ise Aliya’nın baskılarına dayanamaz ve tamam gidiyoruz der. Zira, Aliya Purab’ın evli olduğunu bile bile ya benimle evlenirsin ya da bu evden gidersin der. Purab’ın seçimi bellidir. Disha da sana hiç umut vermediği halde kocama yaptıkların yeter, gidelim deyip ağzının payını verir. Diğerlerinden de özür diler.

Aliya da eşyalarını getirir gidin der. Abhi ve Pragya ise sonunda kurtulurlar ama Abhi’nin konuştuğu çocuğun babası rehin olarak alınmıştır ve yardım ister. Abhi bunun üzerine çocuğu Pragya’ya emanet edip içeri gider. Ancak Pragya ve çocuk yakalanır. Soyguncu Pragya’ya eğer kaçmayı denersen çocuk ölür diye tehdit eder.

Abhi ve Pragya’nın soygunun ortasında ölüm tehlikesi içerisinde olduğunu öğrenen ev ahalisi şok halde olay yerine gider. King de haberlerden öğrenip yola çıkar. Tarun ve Kiara’ya da sakın arabadan inmeyin diye tembih eder. Soyguncular içeri gelen herkesi, polisler de dahil öldürür. Bu nedenle herkes korku içindedir. Adamların isteği her şeyi çalıp kaçmaktır. Abhi elimizde rehin derler. Abhi’yi de gelmesi için karın elimizde rehin derler. Pragya ise o adamla benim aramada herhangi bir ilişki yok der. Abhi üzülür.

Ah Kalbim 294. Bölüm de Çalan Şarkılar

Dizide birbirinden güzel şarkıların çaldığını görüyoruz ve sitemize bu şarkının adı ne gibi sorular yöneltiyor. Yoğunluktan dolayı eski konulara dönüp araştırmak, hakikaten büyük uğraş istediği için artık özet yazarken gözümüze çarpan şarkıların isimlerini yazıyoruz. Bazı şarkılar neredeyse her dakika duyduğumuz için yazılmadığını belirtmek istedim. 26 Ocak Ah Kalbim dizisinde sadece dikkate değer bir şarkı çalacak. Bu şarkının ismi hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Bu şarkının adını youtube amcaya yazıp bulabilirsiniz.

26 Ocak Çalan Şarkı Ah Kalbim
 1. Judaa hoke bhi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

58 Yorum

 1. GAMZELİMMM
  Kimseyw bişey demiyorum sadece beni ilgilendirmez diyorum. Banane arkadaş banane ondan bundan yapılandan yapılmayandan.
  Bilmiyorum GAMZELİMMM RABBİM benide ahlakı güzel kullardan eylesin. Bazı noktalarda keşkelerim çok oldu.
  GAMZELİMMM
  Ablan ne çekiyor onu bunu ben buyum desin çıksın kenarıya. ????
  Şu kaynana kişilerine anlatımıyıruz herkes kendine özgü birey , şahıs , kişilik ?????
  Ben seni olduğun gibi kabul ediyorum da sana ne oluyor sürekli başkalarını öne sürüyorsun. ????
  Ne diyeyim GAMZELİMMM
  Bende kaynana adayıyım. Bakalım dünya nasıl şekil alcak
  ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

 2. NURDANIM bu kaynana ritüeli ve skandalı kıyamete kadar gidecek bir hadise. Herkesin çekeceği birşeyler var sanırım bu hayatta? Amin.. Rabbim ahlakımızı güzellestırıp vicdanımızı arıtsın. Huyu güzel olana cidden doyum olmuyor içine sokasın geliyor o kişiyi bağrına basıp.. Ben bu hayatta bütün ilişkilerimi dengede ve ölçüde tutmaya çalışıyorum. Merak denilen duyguyu da hep öldürmeye çalıştım kendi ıcımde. Öyle ki bazen arkadaşlarım neden şu konuyu merak etmedin,bize niye birşey sormadın derler ısrarla? Ben meraksızlıgımı merak ederler ?Bilmem gereken birşey varsa birgün öğrenirim ya da bilmemek huzurdur belki derim. Hep tuhaf biri olduğumu düşünür dururlar ama bana güvenmekten de vazgeçmezler ? Her insan farklı bir dünyadır. İnsanoğlu bunu kabul etseydi zaten rahata ererdi vahşetler, geçimsizlikler olmazdı.. Geçinmek ne büyük nimettir ya Rabbi !!
  Ablam konusu karışık. Babamı zamanında incittiği için bu da ona İlâhi Tokat sanırım??
  Ahh şu evlilik matruşka bebekler gibi sürekli içinden sürprizler çıkan bir kurum. İlginç bir macera☺☺☺

 3. Evet dostlar en güzel geceler sizlerin olsun. Geceyi çok sevdiğim Emel Sayının bir şarkısıyla kapatıyorum ????
  ??????
  Bu kadar yürekten çağırma beni
  Bir gece ansızın gelebilirim
  Beni bekliyorsan uyumamışsın
  Sevinçten Kapında ölebilirim…
  ????
  Sizi de bekleyenlerınız varsa bekletmeyin sonra kapıyı başkasına açarlar birgün ;)
  İYİ GECELER ??

 4. Defnem şarkın süpermiş canım

  Defnem nurdanım sizlerede hayırlı geceler ????

  ???

  Oooo kimler gelmiş kimler Denizim
  Hoşgeldin canım benim nasılsın bakalım

  Bayadır yoksun nasılda belli

  Beni unutmuşsun ???

  Ama ben hiç unutmadım hep sordum sizleri yani yazmayan arkadaşlarımı

  Herneyse iyi olduğuna çok sevindim ????????????????

 5. İyi günler kizlar

  We güzel hafta sonlari dilerim !!!

  Her kes iyimi ?

  FİLİZİM ELİNE SAGLİK JANİM AH KALBİMİ ÖNJEKİ KALDİGİ YERDEN DEWAM EDYORSUN ARTİK DİMİİİ
  BENİM GÜZEL KARDEŞİM BİZİ AH KALBİM SEWENLERİ KİRMADİGİN ÜN TEŞEKKÜRLER SANA GÜLÜM ???. Mundan böylede özetlere dewam edersen çok güzel olurdu bizde eskisi gibi ah kalbim altinda yorum yazardik dimi kizlar ??

  Bu arada Saliha Nurdan saolun janlar iyi dileklerniz ün hep iyi olun ???

  Nazim ALLAH KORUSUN JANİM Bİ SADAKA BERİN KİZ NEler olmuş böyle. Ya bazen her şey üst üste geliyor dimi ALLAH BETERİNDEN SAKLASİN öyle zamanlarda…

  1. evet canım nerede kaldıysak oradan devam ediyoruz ama biz yanlış bölüm numarası atmışız canım mesela 3 partı bir bölüm yazdığımız olmuş sonra kanal 7 hafta sonu yayınlamaya başlayınca bölüm numarı ve günleri uyuşmadı. şimdi yazdığımız konuların hepsi en sok yazdığımız yerden devam ettiğimiz bölümlerdir canım

 6. ALLAH BUYURDU Kİ ;

  Korkmayınn !!! Çünkü ben sizinle beraberim işitir ve görürüm.

  ??Taha Süresi 46 ??

  ?????????????

  Ne müjdeleyici bir ayet dimi arkadaşlarım. Şuan içim sevinçle doldu. ????RABBİM ne büyüksün ne merhametlisin. Ne eşsiz müjdelerle bizlerin içini ısıtıyorsun KURBAN OLURUM SANA RABBİM.

  ???????????

  GAMZELİMMM

  İnan artık hiç düşüncelerimde bir yer almıyor. Çok yoruldum cidden. Yaşım küçük ama erken yıprandım. ????????

  Artık umursamamayı öğrendim. Ve mutluyum ????????

  Ama hala akıllanmadım İnşaAllah yakında olması gerektiği kadar konuşup susacağim. ????

 7. ???”Allah’ı unutup da Allah’ın da kendilerini unutturduğu kimseler gibi olmayın onlar, yoldan çıkan kimselerdir.”???
  (HAŞR S./19)???
  ??????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  ELAM???

 8. DENİZİİİM?? diğer sayfaya yazmışsın. Buraya gel hayatım buraya öpüyorum seni
  ????????
  NURDANIM çok hoş bir ayet cidden huzur veriyor insana. Gece başımı yastığa koydugumda Allah’ım beni duyuyorsun dimi diye sesli bir şekilde tebessüm edip soruyorum ?? Özlediklerimi sen de gördün mü Rabbim diyorum yorulduklarımı sen de duydun mu …
  NURDANIM sen en güzel kelime ne biliyor musun??
  En güzel kelime=BOŞVER ?? güzel kelime dimi ;)
  boşverr….

 9. Ya kızlar oyuncu Hande Erçelin annesi vefat etmiş bugün. Kanser hastasıydı ve Hande annesine kök hücresini verecekti ama kısmet olmadı çok üzüldüm yaa. Hiç tanımıyorum ama agladım sabah çok kötü oldum ?? benim anneme birşey olsa başkası üzülür muydu bilmiyorum ama ben çok kötü oldum.. gencecik kadın gitti

 10. GAMZELİMMM

  Sabah haberlerde ismi geçti Hande Erçel in ama Hacı baba değişti tv kanalını ne olduğunu bilmiyorum.

  Ama üzüldüm cidden RABBİM yardımcısı olsun. ?????

 11. GAMZELİMMM

  Zaten boşver kelimesini severim. Ve hayatımın her alanında tatbik ederim. O yüzden çok değişik gelirim bazı kimselere ????

  GAMZELİMMM sevgili kayınvalidemle kahve keyfi yaptık şimdi paşamı kursa götürcem.

  ?????????

  GAMZELİMMM

  Bizi tanıyanlar ancak üzülür ünlüler bizi tanımasada biz onları tanıyor takip ediyoruz hayatlarını.

  GAMZELİMMM

  Bugün neler yapacaksın.

  ????????

  DENİZİM

  Hoş geldin nerelerdeydin sen bunca vakittir.

  ??????

  ELAM

  İnşaAllah afiyettesindir çok uzun zaman oldu. ??????

 12. Hayırlı sabahlar nurdanım gulalek

  Defnem

  Nasılsınız

  Aaa defnem oldumu

  Geçenlerde izledim çok hasta dediler demek vefat etmiş Allah rahmet eylesin

  Kercekten zor Allah sabır versin çocuklarına sevdiklerine

  ?????

  Ah ah hepimizin kitceyi yer

  Allah hepimize hayırlı ölüm nasip etsin

  Kaç gündür bizim mahaledede cenaze var

  Hem komşu hem akraba

  Yaşlı bir dedemizdi

  Allah rahmet eylesin bütün ölülere

 13. NURDANIM bazı haberlere cidden çok üzülüyorum içimi yakıyor.
  Ben köye geldim. Çok güzel bir hava var bugün. Odun kırıcam birazdan. Bütün nevresim çarşaf takımlarını makinaya attım. Onları takıcam kuruyunca . Haftaya ablamlar gelecek baş belaları??temizlik yapıcaz biraz..

 14. SALİHAM teşekkür ederim sizleri sormalı ??
  Ölmüş SALİHAM ya. Kızcağız kök hücresini annesine verecekti birgün sonra ameliyata girecekti ama gece ateşi çok yükselmiş. Her ölüm acıdır ama erken ölümlerin acısı bambaşka ??

 15. Yalancı dünyaya konup göçenler
  Ne söylerler ne bir haber verirler
  Üzerinde türlü otlar bitenler
  Ne söylerler ne bir haber verirler

  Kiminin başında biter ağaçlar
  Kiminin başında sararır otlar
  Kimi masum kimi güzel yiğitler
  Ne söylerler ne bir haber verirler

  Toprağa gark olmuş nazik tenleri
  Söylemeden kalmış tatlı dilleri
  Gelin duadan unutman bunları
  Ne söylerler ne bir haber verirler

  Yunus derki gör taktirin işleri
  Dökülmüştür kirpikleri kaşları
  Başları ucunda hece taşları
  Ne söylerler ne bir haber verirler???
  ??YUNUS EMRE??

 16. ????MELEĞİMMM

  CANIM ARKADAŞIM KUSURUMA BAKMA ???SENİ HİÇ UNUTURMUYUM SENİ ÇOK SEVİYORUM biliyorsun daha bana kede söz var canım meleğim nasıl inşallah iyidir sen ne yapıyorsun canım arkadaşım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM BEN yokken nişan falan yok mu bir enişte adayı yok mu canım arkadaşım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM

  ?????NURDANIMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ESMA SULTAN NASIL AHMET PAŞAM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR BENİM YERİME KOCAMAN ÖPPP onları ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 17. DENİZİM

  Hoş geldin nerelerdeydin neler yaptın anlat bakalım. Öperim teyzesi ?????

  ?????

  Ne yapıyonuz ballar ses verin hele

  ?????

  GAMZELİMMM

  İşlerin bitmedimi henüz.

 18. DENİZİM hoşgeldin ????
  Öyle Ce diyip kaçamazsın lütfen zaman ayır bize. Bu zaman denilen şey bu kadar kısıtlı olmamalı ??
  Şükür yaşıyoruz seni sormalı canım
  ??????????
  NURDANIM işler yeni bitti kollarım çok ağrıyor odun kırmaktan. Bu arada kol kaslarım çok güçlenmiş herkule döndüm ağır işler yapa yapa????
  Sen neler yaptın gari?

 19. DENİZCİM bu arada herhangi bir eniste durumu yok. Bana deseler ki bin sayfalık kitaptan sınav yapıcaz başım gözüm üstüme ya da dağları tepeleri aşacaksın deseler amenna??
  Ama bu gönül işleri zor geliyor artık bana. Ellerimin arasından sevdıklerım illa kayıp gidiyor. Bu evlilik kurumu sırtını döndü sanırım bana ??? sınıfta kalacam sanki hep..
  Seni sormalı DENİZ KIZI

 20. GAMZELİMMM

  Serhanı kursta sts vardı götürüp başını bekledim. Evede gelince yemek çay faslı. ???? herkül GAMZELİMMM

  RABBİM imtihanını kolaylaştırsın RABBİM seni hem dünyada hem ahirette iyiliklerle güzlelliklerle karşılasın

 21. Ya NURDANIM hakkaten abdomenal kaslarım güçlendi erkek gibi tövbe ya Rabbi ?? Kadın dışında herşeye benziycem yakında..
  Amin cümlemize bari ahirette yüzüm gülsün çok çektim bu dünyadan daha çcekıcegımden ayrı??
  Afiyet olsun NURDANIM

 22. Öyle deme gençken herşey çekiliyor GAMZELİMMM

  RABBİM İnşaAllah İnşaAllah İnşaAllah akibetini hayr eylesin çok ama mutlu huzurlu bir ömrün yaşlılığın olsun canım GAMZELİMMM

  ??????

  Boş duranı ALLAH SEVMEZ DERLER sen bunu yaşayan canlısın GAMZELİMMM İnşaAllah mükafatınıda göreceksin.

 23. Annem de öyle diyor NURDANIM gençken dağları bile aşmak isterdim çok çalışkan biriydim hep diyor. Ben de belli erkenden hurdaya döndün yıprandın diyorum ? öyle sene kızım kalp şeker tansiyon sorunum yok hareketli yaşam sürdüğüm için diyor..
  NURDANIM üniversitede iken yazın tarlada şalvar eşarp işçi kıyafetlerimle tütün toplarken facebook’a fotoğraf attım Ağustos ayında. Arkadaşlarım çok merak ediyordu koydum kıramadım. Neyse okullar açıldı. Okulun ilk günü için çok şık olmak istedim Eylül ayı güzelliği olsun dedim. Güzel bir elbise giydim askılı kollu saçlarımı bitkisel boya ile ortasını boyadım ve kıvırcık yaptım topuklu bir yaz sandaleti giydim makyaj falan. Güneş gözlüğümü taktım üniversitenin bahçesine girdim. Sınıf arkadaşlarım bana bakıyor. Sınıftan bir erkek arkadaşım geldi konuştuk hoş beş. Islık çaldı tabi vay be diye. Sonra telefonundan benim tarla fotoğrafımı gösterdi. Ya bu sen misin inanasım gelmiyor dedi ? Niye dedim. Senin gibi batılı ve narin bir insanın bu kadar ağır işleri yapacağına inanasım gelmiyor dedi. Ben dedim oğlum sen beni ne sandın. Ben okulda talebe, partide şık bir kız,mutfakta iyi bir aşçı ve hayatta herşeyi yapan bir kızım taşı sıksam suyunu çıkarırım evel Allah dedim ?? vay vay vay ne kızsın bee diye arkadaki erkekler gülüştü havamı bastım geçtim ????

 24. NURDANIM KIZLAR Engin Akyürek ve Bergüzar Korel sinema filmi çekmiş “Bir Aşk İki hayat “diye. Fragmanına baktınız mı çok hoş bir film gibi. İki oyuncuyu da çok severim ?

 25. Hayırlı akşamlar nasılsın bakalım

  Defnem maşallah sana

  Şuan yazdıklarını okudum seni gözumde canlandırdım

  Gız hade bizim gelin ol be

  ???

  ?????

  Denizim canım benim valla ne olsun bıraktığın gibi melekte iyi elhamdülillah

  Sen nasılsın nerelerdeydin neler yapıyorsun sen hele anlat bakalım

  ??????

 26. İyi geceler kızlar..
  Hepiniz uyudunuz sanırım ya da işiniz var.
  Ben de Salman Khanın Yakın Koruma filmini izliyordum. Her izlediğimde ilk kez izlemiş gibi tüylerim diken diken oluyor. Bir anlık karar bir anlık gaflet bütün insanların hayatını değiştirebiliyor. Kız en yakın arkadaşının sevdiğine hile ile sahip oldu. Ah AYSEL aklıma geldi bu filmi izleyince. Kendisi Salman Khanın büyük hayranıydı kulakları çınlasın ??
  ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR ??????

 27. Oo SALİHAM onure olurum. Kaç altın kaç beşi bir yerde takacaksınız onları konuşalım ????? hemen geliyorum

 28. ????DEFNEMMM

  CANIM bende yakın korumayı izledim AYYY çok güzeldi aynen benim aklımda AYSELİMMM geldi hiç mi yazmıyor RABBİM SENİNDE benimde gönlümüze göre versin imanlı saygılı inşallah DEFNEMMM ELA dan ses var mı oda birden yok oldu canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 29. ?????NURDANIMM

  CANIM ne olsun senin dediğin gibi hayat gidiyor işte gırip oldum çok kötü geçti kursta geride kaldı sınavlar giremedi kademe atlamak için hayat böyle geçiyor CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 30. ????SALİHAMM

  CANIM hayat çat pat gidiyor
  gırip oldum çok kötü geçti kursta geride kaldı sınavlar giremedi kademe atlamak için eve gelince ancak dinleniyorum akşamları çalışıyorum CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 31. ANONİM eğer ismini yazmazsan seni FİLİZE sorgulatmak zorunda kalıcam. İsim yazmamak büyük suç sayılıyor burada haberin olsun
  Ayrıca burası PAVYON YA DA GECE KULÜBÜ değil gececiler mesaiye kalanlar olsun. Lütfen bir meclise giriş yaparken SOHBET ERKANINI ADABINI ÖĞRENİN BİRAZ ALLAH MUHAMMED AŞKINA SAYGINIZ OLSUN KENDİNİZE !!!!
  Ayrıca zengin falan değilim ben

 32. DENİZİM ELA 3 aydır yok nerdeyse. Açıkçası umudu kestim artık kendisinden. Kesin bir aile felaketi yaşıyor aklıma başka birşey gelmiyor
  AYSEL zaten yazmam demişti. Geleceğini sanmıyorum. Belki yazın Ramazan bayramında bir kere yazabilir inan hiç bilmiyorum hem de hiç..

 33. defne ben gece kusu ipek genelde bu saatte yazarım naza bakmıştım göremedim yorumu okudum bir yorum yazdım

 34. sana hakaret etmedim ki suc olsun canım
  sen yazmşsın söyyle böyle gittim okula bende bende bravo havalı zengn kızları gibi dedim bunda ne var anlamdım bilgisyardan az cok anlarım yanlış bişi yazmadım cnm neyse ben sadece nazcığımla sohbet etmeye devam edeyim bari

 35. Sevgili İpek
  Niye adını yazmıyorsun o zaman yiyecek miyiz senin adını ?
  Genelde girdiğin ortamlara sessiz sedasız mı katılırsın sen. Ekran kısmına adınızı yazıp kolayca silebiliyorsunuz ben 4 yıldır yapıyorum ve siliyorum kalıcı hicbir şey yok burada. Anonimler ile çok papaz olduk hatta mahkemeye verildi bazıları. Diğer sayfalar siteler umursuyor mı bilmiyorum ama bizim sohbet grubumuzda ANONİM olarak yazamazsın ya da yorumumun altına İpek yazmalısın bizi tedirgin etme. Artik bu bininci soyleyısımız falan.. Lütfen..

 36. gececiler derken gece yazanlar gece kuşları yani NAZ VE ikimiz bu saatte yazıyorduk gece yazanlardan kimse yok dedim ne var bundaki anlamadım neresi hakret bunun
  aklınız neden hep kötü düşünüyor anlamadım
  o dediğin şeyler aklıma bile gelmedi .
  ben gece yazanları kast ettim baktım bizim kilerden kimse yok
  her neyse kimseyi kırmak istemem
  fakat br daha tek bir yorum bile yazmayacağım bence yanlış düşünmüşşsün
  orada hakaret içeren bir cümle yok ben o dedğin kelimeleri bilmem bile hiç düşünmedim gece yazan dostlarımı kast ettm
  ama üzüldüm öyle düşünmenize ok acı hakaret içeren tek kelime yazmadım ben
  nereye cekiyorsun kelimeyi .
  o tip şeyler aklına gelmiş bıravo fakat gece yazan insanları kastedebileceğim hiç aklına gelmemiş defne
  üzüldüm. doğuru buna ..ben kimseyi incitmem kırmam şimdiye kadar tek kötü kelime yazmadım kimseye
  her neyse yinede hakkını helal et yanlış bir şey dediysem demedim ama sadece sen yanlış anladım bence ..kusur bakma .
  ama üzüldüm . ve yazmama kararı aldım
  belkide bu benim için daha hayırlı kim bilir . buna vesile olduğun için teşekkür ederim . yazsamm mı yazmasam sürekli yorum diye düşünüyordum. karar vermiş oldum böylece .
  sizlerle sohbet güzeldi.
  NAZ cnm geceleri bana yazdığın sohbet ettiğin teşekkür ederim canım..
  göremedim seni umrarım iyisin dir
  hakkını helal et kendine çok iyi bak tüm mutluluklar seninle olsun hep mutlu ol arkadaşım .
  ben bundan sonra yazmama kararı aldım keske olsaydın vedalaşsaydık ama kısmet değilmiş
  Allah a emanetsin canım.
  sanada teşekkür ederim
  sende Allah a emanet ol
  hayırlı geceler.

 37. İPEK bana hakaret ettin demedim sadece girdiğin sanal bir ortama uygun bir iletişim şekliyle girmediğini söyledim. Biz buraya yıllarımızı vermişiz kan bağı olmasa da can bağı ruh bağı kurmuşuz. ANONİM ‘ın biri çat diye adını bile yazmadan sohbete dalıyor. Adını bile yazmayacak kadar değersiz mi buluyorsun bizi ?? Keşke sana site alemine ilk kez yorum yaparken nasıl giriş yaptığımı gösterebilseydim. İlk önce ismimi ekrana yazıp kendimi tanıttım. Ve karşıdaki bana sen diyebilirsiniz diyene kadar siz diye hitap ettim ve ilmek ilmek ördüm herşeyi. Şimdi birileri gelmiş selam ben ANONİM diyor pehh ne diyim şimdi. Yoksa herkese kapımız açık kimseyi hor görmedik ??

 38. ben her zaman ipek diye yazıyordum defne fakat geceleri kimse olmuyor naz ve ben oluyordum çoğunlukla arada bazen başka insanlar oluyordu. bu yüzden öylece yazdım anlık bir yazı yanlış anlaşılma olacağını düşünemedim
  sonucta site gecmişini bilmiyorum canım
  çok uzun zamandır yorum yazan bir insan degilim malesef .
  birde bazı kararsızlıklarım ve cekincelerim vardı bu yuzden alt köşeye daima ipek
  yazıyordum fakat bu gece ilk kez yazmadım oda sana denk geldi ve sen yanlış anladın .
  ayrıca şuanda çok üzgün olduğum için düşünemedim bu yüzden bu üzüntünün içinde siteye baktım birileri varsa sohbet ederim dedim fakat sohbet eettiğim kişileri göremedim bence okuduğum yoruma yorum yazmış bulundum neyse canım tekrar hakkını helal et sadece yanlış anlaşılmış ama inan benim aklımdan bile gecmedi hakeret üzgünüm
  üzüntüm ikiye katlandı neyse sanırım acıklayıcı oldu kendine iyi bak teşekkür ederim.
  ipek

 39. İPEK senin anlamadığın da bu işte biz senin iyi niyetli olduğunu nerden bilelim. Daha önce bizimle dalga geçen hakaret eden Anonimler geldi senin onlardan olmadığını ne bilelim tanıtmadın ki kendini. Niye veda ediyorsun açıklasana durumu. Madem Nazın arkadasısın gelince konuşursun. Helallesmene gerek yok seni tanımıyorum o yüzden kırılacak birşey de yok.. çarşıyı pazarı karıştırıp gitmesini biliyorsunuz hemen delirıcem haaa…

 40. DUR İPEK GİTME !!!
  MADEM NAZIN ARKADASISIN GİTME KATİL BİZE. ARADAKİ YANLIŞ ANLAŞILMAYI DÜZELTELİM. SİTE GEÇMİŞİNİ DE ANLATIRIZ SANA
  GİTME !!!!

 41. ben arada gündüzde yazdım ama evet kimse yazmadı bana o zamanlar ipek diye belirtiyordum alt köşeye ama yinede kimse selamımı almamıştı
  gerci bir iki kere yazmıştım sadece
  gündüz
  gecede nazla sohbet etmiştik defne
  inan site ile ilgili bilgim yok .
  çekine çekine geldim yazdım izşte ama üzgünüm bilemedim
  ipek

 42. defne söyledim ya bir gece geldim . tesadüf dizilere bakınırken o gece cok sıkılıyordum yazayım dedim ve yazdım.
  malefef çok gec yatan biriyim dün 04 te yattım bu durumdan kurtulmaya calışıyordum ama kurtulamadım
  geldiğimde burda naz vardı saolsun bana cevap yazdı bende ona yazdım sonra sohbet ettik havadan sudan öyle işte geceleri denk geldikçe konuştuk hepsi bu
  yani burada tanıdığım pek kimse yok bir tek o bana yazmıştı
  şimdi arkadaşım desem belki ayıp olur bilmiyorum ama sadece onunla tanıştım öle sohbet ettim yani
  bilmiyorum ki yazmak konusunda hep kararsızdım bu yüzden veda edeyim dedim belki de yazmamak hayırlıdır diye
  insan daima helallik istemeli defne sonucta aramızda yanlış anlaşılma oldu her ne kadar sanalda olsa sende bir insansın bende insanım sanal alemde bile insanlar kırılabilir yanlış anlaşılabilir bu yüzden bende hani ters bişi söyledysem diye yanlış anlaşılmalar yüzünden ve zamanını aldım konuştuk netice sana yorum yzdım
  bu yüzden helallik istemem doğru bir davranıştı diye düşünüyorum canım.
  ipek

 43. Tamam İPEK ağlama ağlayan insanlara zaafım var ben de ağlıyorum o zaman.
  Gitme canım zamanla herşeyi konuşuruz sert cıkıstıgım için özür dilerim İpek ama hakli sebeplerim var. Gündüz yazmışsındır ama ismen bize hitap etmemıssındır. Ayşe Fatma diye seslen lütfen. Defne nasılsın ben İpek diye cevap verirsen cevap veririm sana
  Selâm kızlar dersen bu pek etkileyici olmaz??

 44. İPEK bizler ANONİM li kişilerin yazışmalarını okumuyoruz canım. NAZIM’ın gece arkadaşları hep olur ama Anonimli arkadaşlarını tanımıyoruz. Yorumun altına adını yazsan bile görmemiz aklımızda kalması mümkün değil. O yüzden EKRAN KISMINA ADINIZI YAZIN DİYORUZ. BAK EKRANDA ADIM DEFNE yazıyor ve bu ismi hiç kimse unutamıyor. Beni anlıyorsun dimi İPEK ??
  Lütfen ağlama sakin ol tamam mı ve bana söz ver hiç bir yere gitmeyeceksin ??? Tamam mı??
  Hakkım varsa sonuna kadar helâl olsun. Biz ANONİM travmasını çok yaşadık İpek ve farklı isimlerle bizi kaldırmalarını. BENİ ANLIYORSUN DEĞİL MI İPEK ??SEN İYİ ANLAYIŞLI KIZSIN BELLİ

 45. tamam defne teşekkür ederim .
  ben aglamaya devam ederim heralde ama saol hiç olmazsa seni kırıp derdime dert katmama engel oldun .
  bu hayatta insanları kırmamak incitmemek için çok çaba hardadım hep özen gösterdim defne ama biliyormusun benim kalbim daima kırıldı hep kırıldı tuzla buz oldu bunu hiç anlamadım .ben bu kadar hassas davranırken neden hep kalbim kırılıyor diye :(
  evet gündüz bir iki kere geldim
  merhaba selam nasılnız diye genel yazmıştım . herkese hitap etsin diye
  söyledim defne site prosödürünü bilmiyorum .yani takip ettiğim bir yer degil .
  bu cidden kötü bir akşam oldu tam erken uyumakararı aldım gene kaldı inşallah erken uyumak banda nasip olur
  bu üzüntüler içinde halim ne olur bende bilmiyorum
  teşekkür ederim saol cnm
  ipek

 46. canım defne çok iyi anlıyorum seni dedim ya site prosödürünü bilmiyorum burada kimse ilede tanışmadım sadece gece gec uyuduğum için yazdım naz cevap verdi havadan sudan sohbet ettik hepsi bu bu yüzden arkadaşım bile diyemedim sana dikkat ettiysen
  çünkü kimse hakkında pek bişi bilmiyorum.amacım sadece insanları kırmadan incitmeden dosthane sohbet hepimizin bu hayatta sorunları dertleri oluyor insan bazen sohbet etmek istiyor konuşmak iyi geliyor misal şimdi olduğu gibi bu yüzden yazdım sadece dosthane sohbet .çünkü sanalda olsa insan her yerde insandır ve degerlidir ..
  aglamama gelince bu gün malesef üzücü durumlar yasadım sonuncusu site durumu oldu zaten doluydum.dokunsan ağlayacak gibiydim agladım ve emin ol ağlamaya devam ederim kendimi biliyorum insan bzen kendinimutsuz ve degersiz hisseder ya şimdi o moddayım bu yüzden sıkıntı duası okuyacaktım yarım kaldı sonra seninle sohbete daldım .
  ipek

 47. Şimdi İPEK kendini ifade edemeyen insanlar kırılmaktan korkar. Ne istediğini ne hissettiğini çatır çatır söylersen ben bu evrende varım dersen kimseyi kırmazsın da kırılmazsın da. İnsanın kendini iyi ifade etmesi çok önemlidir sadece burada değil iş ve evlilik hayatında da. Burası ne ki ??
  Ben kim oluyorum da seni kırıyorum İPEK hayatında var mıydım ki niye izin veriyorsun buna. Sakın duygularıyla iletişim kuran hareket eden bırı olma. Sitedeki Defne beni ağlattı böyle birşey olabilir mi ?????
  Lütfen pasif ve fazla hassas olma. O KALP SANA LAZİM İPEK BENDEN SONRA SEVGİLİN VE PATRONUN O KALBİ YORACAK DAHA BUNA İZİN VERME HAZIRLIKLI OL HAYATA. AH CANIM ÇOK GENÇSİN SANIRIM CİCİ KIZ?
  VE İPEK SAKIN BİZDEN KORKMA TEDİRGİN OLMA!BİZDEN SANA ZARAR GELMEZ CANIM. PEŞİNE FALAN DÜŞMEYİZ. İYİ İNSANLARIZ BİZ HELE BU SİTENİN SAHİBİ FİLİZ HEM ÇOK AKILLI HEM ALTIN KALPLİDİR. KARDEŞİ GİBİ GÖRÜR HERKESİ

 48. Tamam İPEK BEN sana site kurallarını anlatırım ve istediğin zaman ablalarınla dertlesmeye gel. Sana kapımız açık canım sakın bizden korkma tamam mı??
  İpek canım ayet-el kürsü ve inşirah oku. Ve hayatını akışına bırak hiç bir şeyi kontrol altına almaya çalışma. HİCBİR DERDIN GÜLÜŞÜNÜ VE UYKUNU SENDEN ÇALMASINA İZİN VERME EMİ İPEK İNSAN ÇOK ŞEREFLİ VE DEĞERLİ BİR VARLIK TÜR. SEN DE ÖYLESİN. İNAN Kİ BU HAYATTA O KADAR ÇOK ŞEY YAŞADIM Kİ İPEK YİNE DE BAŞIMI YASTIĞA KOYDUGUMDA UYUDUM. BUNA İZİN VERMEDİM. HİCBİR ŞEY OLMASA BİLE SABAH OLUR İPEKCIM?
  Şimdi gitmem lazim ama müsait zamanda beklerim tamam mı Allah’a emanet ol hadi iyi geceler İpek

 49. DEFNE aslında kendimi iyi ifade ederim ama çekincen bir insanım bu doğru hasas bir kalbim var ve kalbim şimdiden kırık paramparca ve dağılmış halde ayrıca çok yorgun.
  sanırım 80 yasındaki insanlar bile benden daha cok hayata bağlıdır ben biraz hayattan koptum bu bu aralar .
  evet hayatımda yoktun ama yinede şuan sohbet ediyoruz öyle değil mi
  hayatı ve insanları anlayan biri değilim malesef asırı saf bir insanım :(bilmiyorum
  ama sanırım haklısın
  ipek

 50. tamam defne teşekkür ederim .
  sohbet ettiğin için Allah senden razı olsun biraz dertlerden uzaklaştım .Allah tüm dertlerini bitirsin inşallah .
  bende şimdi duamı okuyup uyumaya calışcam
  Allah a emanet ol..
  iyi geceler ..
  ipek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu