Zuhal Topal'la Sofrada

26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Verildi (Ayşegül Şişman)

26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ayşegül Şişman yarışacak. Bu haftanın fenomen kaynanası Emine’nin gelini olan Ayşegül ve menüsü hakkında çok büyük beklenti oluştu.

=> 4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

Kaynanalar beklentilerin altında gelen menü için bugün Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Çarşamba puanları sırasında efsane puanlar verecekler.

=> 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la sofrada kim kazandı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Hafta başından beri sunucumuzun verdiği puanlara baktığımızda ilk ve ikinci gün 6 puan veren sunucumuzun şu ana kadar beğendiği bir menü ve lezzet karşısına çıkmadı.

=> Zuhal Topal’la sofrada Bugün verilen puanları (28 Şubat) görmek için tıklayınız.26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 348. bölüm

Bugün 26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı yazının son kısmında tablo içinde sizleri bekliyor.

=> 27 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Çarşamba  Puan Durumu (2020)

26 Şubat Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ayşegül Şişman. Kendisi 21 yıllık evli 44 yaşında olan aslen Oflu olan Ayşegül, kendisinden önce yarışan gelinlerin aldığı puanlardan daha yüksek bir puan alıp, bu haftanın galibi olmak istese de birazdan vereceğim menüsü çok ama çok zayıf.Zuhal Topal'la Sofrada 26 Şubat Çarşamba Puan Durumu belli olduğu an Ayşegül

Ayşegül Şişman bu menü ile 26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu da zirvede yer alması oldukça zor olduğunu, özellikle kaynana Emine’nin sert eleştirileri nedeni ile bugün tüm kaynanalar Emine’ye cephe alıp gelecekler.

Bu hafta kaynanaların birbirlerine karşı inatlaşmasında dolayı hafta birincisi gene Zuhal’ın puanı belirleyecek. Özellikle Ayşegül’e  Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı oldukça önemli olacak.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de büyük iddiasına rağmen kaynanalardan çok düşük puanlar aldı. Doğal olarak son bölümde yarışan gelinin kaynana da bugün haksızlığa uğradığını düşünüp, Ayşegül’e 3 ve 4 puanlarında birisini kullanmasını bekliyoruz.

26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynanalar, hafta başında gerek konuşması gerekse yemeklere karşı verdiği puanlardan dolayı diğer kaynanaların tepkisini çekti. Bu nedenle kaynanalardan Ayşegül’e ciddi bir puan alamayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 26 Şubat Puanları vermeden önce bugün Aşyegül’ün menüsünü verelim. Daha sonra üzerine konuşmaya devam ederiz. 

26 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Ayşegül’ün Menüsü 

  • Yayla Çorbası
  • Kuymak
  • Tavuk Çökertme
  • Karnıyarık
  • Arpa Şehriyeli Pilav
  • Çoban Salata
  • Burma Baklava

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Şubat Çarşamba Puanları yapılacak günün menüsü


Bugün Zuhal Topalla 26 Şubat Puanlaması ve değerlendirilmesi yapılacak olan Ayşegül’ün menüsüne ilk eleştiriyi ben getirmek istiyorum. Evet bu yarışmada zorluk yarışması değil belki ama bu kadar basit yemeklerle hafta birincisi olmak çok zor.

Kaynanaların bugün Ayşegül Şişman’nın menüsüne verdikleri eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Menü basit
Hani Trabzon yemekleri
Oflunun iddiasına yakışmadı
Yöresel yemekleri yok
Sınıfta kaldın Emine hanım!
Kaynanalar

Kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 26 Şubat Puanları sırasında yüksek vermeyeceğini belli etti. Sadece ilk gün yarışan kaynana, Emine hanım kendi gelinine 6 verdiği için bugün 5 ve yukarısında bir puan verecektir. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (17-22 Şubat 2020)

17-22 Şubat 2020 haftasında şu ana kadar iki günü geride bırakırken, bugün de hafta ortasında yarışmacı olan Ayşegül’ün puanları ile Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu yeniden şekillenecek.

Hafta başından beri yarışmacıların aldığı toplam puanlara gelin hep birlikte göz gezdirelim. Daha sonra bugünkü bölümde verilen puanları tablo olarak aktaracağız. 

  • 24 Şubat Pazartesi Puanı (Tülay Coşkun) : 26 Puan
  • 25 Şubat Salı Puanı (Emine Kara) : 23 Puan
  • 26 Şubat Çarşamba Puanı (Ayşegül Şişman) : 18

24 Şubat 2020 ile  26 Şubat haftasına yarışan gelinler arasında son bölümde yarışan gelin maalesef kesin olarak 15.000 TL’yi kaybetti. Ayşegül’ün ise  Zuhal Topal toplam puanlar sonucunda en az 27 puanı almak zorunda. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

26 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ayşegül’ün Puanları)

Birgül:  6
Sevgi:  2
Kezban:  3
Döndü:  2
Zuhal Topal:    5
TOPLAM:   18

**26 Şubat 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 26 Şubat Çarşamba Fragmanı

21 yıllık evli ve aslen Trabzonlu 3 çocuk annesi Ayşegül Şişman’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 348. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu