Gelinim Mutfakta

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftanın Birincisi]

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Beş altın bileziği bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 26 Şubat bilezikleri kim aldı? toplam puanlar sonucunda bu hafta haftanın birincisi hangi gelin oldu? 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusu %100 cevabının buldu. Detaylar haberimizde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma haftanın birincisi kim oldu? Görmek için tıklayınız.

Bu hafta 22 Şubat 2021 tarihinde başlayan yarışma programına yeni bir isim dahil olmadan başladı. Zira geçtiğimiz hafta Esra elenmesine rağmen Seda Sayan Esra’yı göndermeyeceğini açıklamıştı. Esra kendisine verilen ikinci şansı çok iyi değerlendirmek için kolları sıvasa da 22 Şubat tarihinde istediği puanları alamasa da 23 ve 24 şubat tarihlerinde yapılan puanlamada çeyrek altının alan isim oldu.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı resmi

Esra Salı ve Çarşamba günü elde ettiği başarıyı maalesef Perşembe günü devam ettiremediği için Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma puan durumu öncesinde eleme potasına düşen isim olurken Zeynep ile Ayten de bilezikleri alan isim olmaya bir adım daha yaklaştı.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Haftalık Toplam puanları vermeden önce Zeynep ile Ayten’in eşit puanlarla zirveyi paylaştığını, her ikisinin de bu hafta bilezikleri almaya çok yakın olduğunu görüyoruz. 

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar da hangi gelin kaç puanla final gününe başladığını hemen alt kısımda verdik. 

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Ayten: 63 Puan
  2. Zeynep: 63 puan
  3. Aysun: 54 Puan
  4. Esra: 52 Puan

Yukarıda verilen puan durumunda Perşembe günü puanlaması sonucunda yarışmacıların elde ettiği puanlar olduğunu, 26 Şubat Cuma günü verilecek puanlama sonrasında yukarıda verilen puan durumu %100 değişecektir.

Hafta finalinin fragmanına baktığımızda Ayten istediği puanları alamamaktan korktuğunu, zira günün tatlısının yaparken hata yaptığının söylemesi üzerine 26 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonunda Ayten değil Zeynep Ayten’e kıyasla bir adım öne çıktığını görüyoruz.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı Zeynep

Tüm bu nedenlerden dolayı şu an için bugün 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olan yarışmacı Zeynep Kalyon Gökçe olması bekleniyor.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk puanları 22 Şubat 2021 tarihinde verilen program da bugün 26 Şubat 2021 tarihinde hafta finali puanlaması yapılacak ve Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucu netlik kazanacak.

Bugün 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu şu an için belli olmadığının ama Ayten ile Zeynep 63 puanla zirveyi paylaştığıın altının bir kez daha çizmek gerekiyor. 

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Zeynep

İlk puanları Seda Sayan verecek. Seda’nın vereceği ilk puanlar sonucunda bugün Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Puan Tablosu sonucu da yavaş yavaş netlik kazanacak. İşte Cuma günü final puanlaması sonrasında bu hafta bilezikleri aşan ve elenen isimler alt kısımda sizleri bekliyor.

26 Şubat Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Zeynep : 63 + 13 = 76
Aysun : 54 + 17 = 71
Ayten: 64 + 14 = 78
Esra: 52 + 13 = 65

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYTEN

26 Şubat 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  ESRA

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
26 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA / ZEYNEP
*************************

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi

22 Şubat 2021 tarihinde başlayan ve 26 Şubat 2021 tarihinde son bulacak olan yarışma programında 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı? sorusunun cevabı Ayten oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu