Gelinim Mutfakta

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma günün birincisi açıklandı. 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu belli olduktan sonra toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin yarışmaya veda edecek. Son puan durumu sonucu belli oldu mu? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? Hafta finalinde bugün Seda Sayan kaç puan verdi? Bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin belli oldu mu? 26 Şubat Cuma günü toplam Puan durumu sonucuna göre hangi gelin birinci oldu? 26 Şubat Cuma günün birincisi bugün kim oldu? Dikkat: 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu ile haftalık toplam puanlar sonucu yazının en sonunda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta 19 Mart Cuma Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Puanları sonucu birazdan netlik kazanacak. Şu an için Aysun ve Esra2nın eleme potasına düştüğünü ve ikisi arasında birisi bugün %100 yarışmaya veda edecek.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mart Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Puanları verecek Kaynanalar

Çarşamba günü puanlamasında sonra gelinler arasında ki puan farkı bir adan birinci ile sonuncu arasında sadece 4 puana düşerken Perşembe puanlaması sonrasında bu fark 11 puana kadar çıktı. 

Aysun eleme potasında sadece 2 puan yukarıda yer aldığı için bugün 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmaktan başka çaresi yok. Eğer bugün çeyrek altının alan gelin olmaz ise %100 elenme riski ile karşı karşıya kalacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 26 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci ile çeyrek altını alan yarışmacıların kim olduğunu yazının sonunda açıkladık./box]

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun ile Ayten mevcut konumlarının çok iyi kurtardılar. Zira Zeynep 20 puan alırken Ayten de 19 puan alarak eleme potasında kendilerini kurtarırken, Aysun ve Esra eleme potasına düşen isimler oldu.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi

Bugün günün sonunda ortaya çıkacak olan 26 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucunda hangi gelinin gideceği merak konusu oldu. Zeynep kendi fikrini beyan etmek hem de Aysun’un modunu düşürmek için şöyle dedi; 

“Sen gideceksin. O üzerinde ki kırmızı sana çok yakışacak!” Yarışmacı Zeynep

Daha önce Zeynep’i Aysun elemiş, Zeynep ise elendiğine inanamamıştı. Aradan geçen zamandan sonra Zeynep yeniden programa dahil olurken Zeynep’e devamlı olarak düşük puan veren Onur Büyüktopçu da yarışmanın sunuculuğunu ani bir şekilde bıraktı.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları veren Kaynana Nurten

Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Aysun’u çok ama çok zor bir zaman bekliyor. Zeynep ise Aysun’dan intikam almak için bekliyor.

Sade Sayan’ın bugün Gelinim Mutfakta 26 Şubat Puanlama yapması ile başlayacak hafta finalinde Aysun’un alacağı puanlar bu haftanın kaderini kesinlikle değiştirecektir.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu günün birincisi

Esra geçen hafta elenmesine rağmen Seda Sayan’ın bir hafta daha kalmasının istemesi üzerine Esra yarışmada kalmayı başarırken, Aysun yine geçen haftada olduğu gibi Esra ile birlikte eleme potasına düşen isim oldu. Bugün Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma puanlaması sırasında Aysun yine ecel terleri dökecek.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Puan Durumu

22 Şubat 20201 tarihinde başlayan yeni haftanın final bölümü Seda Sayan’ın vereceği bugün 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayıp son kaynananın vereceği puanlarla haftanın puanlanması son bulacak. Günün sonunda bugün Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma puan durumu sonucun da Aysun ile Esra ikilisinden biri %100 elenecek. Diğer taraftan Zeynep’in ise bilezikleri alması bekleniyor.

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Zeynep

Esra geçtiğimiz hafta finalinde elenmesine rağmen yarışmada kalmayı başarmıştı. Ancak bu hafta kendisine verilen bu imkanı istediği gibi kullanamadı. Bugün 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Esra elenmemek için en yakın rakibi Aysun’u eleyebilmek için kolları sıvadı.

Haftanın final bölümü 650 bölümü ile kanal d ekranlarında gelecek. Bu bölümde bugün çeyrek altını alan gelin kesinlikle eleme potasından bir adım uzaklaşacak. Aysun bu imkanı elde etmek için ne yapıp edip bugün Gelinim Mutfakta 26 Şubat puanlaması sırasında bugün günün birincisi kim oldu sorusuna cevap olan gelin olmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Cuma günü yani hafta finalinde Seda Sayan beş puanı Zeynep’e mi verdi? 26 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Toplam puan durumu ve son puan durumu sonucu hemen alt kısımda tablo içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Puanları (26/02/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

26 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 4
Aysun: 4
Ayten: 5
Esra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Zeynep : 1
Aysun: 1
Ayten: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 5

*************************
” 26 Şubat 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 2
Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Esra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 2
Aysun 1
Ayten 1
Esra 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 4
Esra: 1

*************************

Gelinim mutfakta 26 Şubat Cuma Toplam Puanlar

Zeynep 4 1 2 2 4 13
Aysun 5 1 5 1 5 17
Ayten 4 1 4 1 4 14
Esra 1 5 1 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Şubat Haftası) – Cuma

*************************

Zeynep : 63 + 13 = 76
Aysun : 54 + 17 = 71
Ayten: 64 + 14 = 78
Esra: 52 + 13 = 65

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
26 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ZEYNEP /ERSA

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Şubat 2021 Cuma Fragmanı İzle

26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da bir gelin yarışmaya veda ederken, başka bir gelinde beş altın bileziğin sahibi olacak. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 26 Şubat Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

33 Yorum

  1. ZEYNEP SENI COK SEVIYORUS KORKMA GITMIJEKSIN ESRA GIDEJEK AYTEN SENDEN 1 PUAN YUKARDA OLUP 73 PUANLA BILEZIK ALAJAK dedi ki:

   Hayir janim gitmijak esra gidejek zeynep kalajak ayten bilezik alajak

 1. AYSUN VE DİĞER GELİNLER AYTEN’İN BİLEZİKLERİ ŞANS ESERİ KAZANDIKLARINI DÜŞÜNÜYORLAR!..ÖZELLİKLE AYSUN!.. AYSUN KENDİNİ KIRK YILLIK ŞEF SANIYOR! UKALA!..

 2. FatihÜrek zamanında tenkit etmemize rağmen,hiç olmazsa biraz estetik tarafı olan program,Seda sayan zamanında pespayelikte zirve yaptı.Her tarafından bayağılık akıyor,böyle rezil bir program televizyonlarda yok..

 3. Seda sayan gitseydi yerine Fatih Urek gelseydi cok guzel olurdu eski yarismacilar gelsin artik lutfen gelsin Cansu Sohret gelsin cagirin onlari ben onlari cok ozledim

 4. seda sayan yazıklar olsun sanada hamur pişmemiş tabağa aysuna bastın 5 i en iyi tabak esranınkiydi doğruya doğru hiç hoş değil yaptığın esrayı sevmem ama haksızlık yaptığın aysun kalsın diye yaptın yapacağını

 5. Ayten kınamanın esra ıle didismenin kaynanası şekilden şekile sokulmasını bedelini 2 haftadır görüyor bilezikleri aliyor iyi olduğu ic9nmi hayır oyun oynadıkları için alt8n ve bilezik almak için yapmadıkları yok yemeğin güzel olması fasa fiso biraz bağır çağır bak zeynep sustu alabiliyordu yerine koydular bağırıyor kavga ediyor kaçırıyor karşılığı bilezik yemek önemli değil..

  1. Gerçekten bu şekilde düşünüyorsanız zeynep aldığı 40 bileziği yemek yapabildiği için değil bağırıp çağırdığı için almış oluyor demekki
   Aynı şekilde Aysun da yada giden Gizem de

   1. Seda Zeynep ve Ayten i tam destekliyor
    Aysun danda vazgeçemiyor
    ama Esra yı ilk günden elemek istiyor Esra yı hiç sevmedi
    yandaş Seda nin yüzünden Esra elendi

    1. Ne alaka Esra ya ikinci hakkı veren de Seda hanımdı normalde geçen.hafta elenmesi gerekiyor du Esra nin
     Aysun un eklenmemesi için yüksek puan verdi.bu hafta

 6. Tam seda hanımın isteği oldu ayten ve zeynepe çalıştı artı zeynep çok uyanıl zeynep diğer gelinleri söze tutuşturuyot kendisi malı götürüyor

 7. Yapılan rezillikler,ortada,bugün ne Aysun çeyreği hakediyor du ne de,Ayten bilezikleri.
  Dürüstlük, doğruluk nerede? Hayrını görmezler.
  Esra çok güzel tulumba tatlısını yaptı. Sonuç:
  Ayten iyi kıvırtiyor bilezik,kaynana evlere şenlik tam bir oyuncak,gurur onur yok o yaştaki bir kadında.
  Nurten de iyi bağırıyor,polemikçi, onlar gider mı?
  Yazıklar olsun diyorum bas ka bir sey demiyorum

  1. Nerden biyorsun çok güzel yaptığını tadinami baktın da konuşuyorsun görüntüsünden böyle bir karar verdiysen pişmemiş gibi görünüyordu siz Esra nin yakinisiniz demekki bu kadar yorum yapmışsınız polomik falan demissiniz programı iyi seyrelmediniz sanırım Esra ve kaynanasi 2 haftadan beri yarismiyorlarimi yok benim bileziklerim benim evim dünyanın havasını attilar Fatma hanım terbiyesizce Neriman hanıma siz ancak çeyreğin kurdelasını alırsınız demedi mi bence polomik yapan onlardı kusura bakmayın ama tarafsız izleyin lutfen

   1. Esra nin yakını değiliz ama Esra ya haksızlık yaptılar
    öncelikle Seda
    Nurten her defasında Esra nin tabağına 1 verdi

  2. ya evet dogru soyluyon esranyn kalamasyny cok istiyordum ama her sey nurtenin yuzunden oldu adletsiz nurten esranyn gidmesine agladim ya aysun virus gidsin

 8. Fatma kaynananin verdiği puanlar bu yazılanlar değil ki o 1125 verdi ama yukarı da baktığımzda böyle değil bu program da baya hak yeniyo seda sayan ayteni tutuyor.

 9. Hanı bu hafta 2 kişi elenecekti hafta başı öyle söylenmişti Aysun da potada olunca gine bir kişiyi elediler Seda hanım Aysunu neden bu kadar kolluyorsunuz anlamış değilim yada Aysun nun kayınvalidesinin hep Aysun nu nasıl bulduğunu daha önce ilayda nin kayınvalidesi gibi sanki biliyorlarmış gibi banko hep

 10. Bu program yemek yapma programı mıyoksa dans programı mı? Herkes Aysuna laf ediyor ama Zeynep gelinler veya kayınvalidelere cevap verdikten sonra ki hareketleri gözlemlenmiyor herhalde. Saygısız bir şekilde vücut dili kullanıyor.

 11. Kımsenin akrabası değilim, yanık, tulumbadan başka herşeye benziyodu Ayten’in yaptığı. Siz hiç öyle tulumba tatlısı gördünüz mü?
  İkincisi tulumba tatlısını ne Aysun yapabildi,ne de Ayten.Ödülleri kim aldı?Aysun ve Ayten ikisi de hak etmiyor.
  Allah aşkına görmüyormusunuz yemek programına benziyor mu?Seneryo yazılıyor,oynanıyor.Rolunü iyi yapan ödülü alıyor.
  Değerlerimiz yerlerde.Bu pandemi döneminde insanlar can sıkıntısından izliyorlar.Yemek yapmasını bilmeyenler birşey öğreniyor mu,hayır.
  Doğruluk,dürüstlük, adalet,saygı,sevgi teması işleniyor mu?hayır.
  Insanlar Nurten den ne öğrenir:Dedikodu,habercilik,yaylacılık,fitnecilik…….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu