Gelinim Mutfakta

26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 26 Şubat Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı günün birincisi kim hangi gelin oldu? Haftaya çok iyi başlayan Gizem bu başarısını devam ettirdiği sürece eskilerden biri için yol gözüküyor demektir. son bölümde günün kritiklerinde Gizem çeyrek altını şans eseri aldığını söyleyenler oldukça fazla olduğunu gördüm. 

Gizem bu konuşulanları son vermek adına en azından bu gün de birinci yada birinciye en yakın puan almak zorunda. Aksi takdirde diğerlerinin söylediği şans eseri aldı mevzusunu doğru çıkacaktır ve diğer gelinlerin ağzına sakız olabilir. [saributon]Gelinim Mutfakta 12 Mart Salı Günün Birincisi [/saributon]kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Besime hanım ile Gülcan arasında çıkan bir anlaşmazlık ikilinin arasını açmaya yetti de arttı. Bu gün de Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı Puanları verildikten sonra günün kritikleri konuşulduğunda bu konu yeniden gündem olacaktır. Gülcan her ne kadar kaynanamın resmine gerek yok ben onun gerçeğini görüyorum dese de diğer kaynanaların ve Besime’nin gözünde ciddi bir bahane olarak kabul edilmedi. 

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Gizem ilk günün şansı mıdır? yoksa gerçekten elinin lezzeti olduğu için mi birinci olduğu çok konuşuldu. Kaynanalar ilk gün şansı derken diğer gelinlerde buna katıldı. Ancak hem Gizem hem de kaynanası Sevim hanım çeyrek altınların hepsini toplayacaklarını ve hafta finalinde ise bileziklerinin kendilerinin olacağı konusunda hem fikirler. Bakalım, Gelinim mutfakta puanlama da dün aldığı gibi bir puanlar alabilecek mi? Merakla bekleyeceğim.

Yarışmanın bu zamana kadar en çok altınını ve bileziklerini toplamayı başaran ezgi son zamanlarda düşük puanlar alıyor ve haftanın sonuncusundan bir tık yukarıda haftayı tamamlıyor. Herkesin aklında acaba Ezgi elenecek mi? diye daha haftanın en başından soruyorlar. Ezgi’nin seveni kadar sevmeyeni de var. Kim ne derse desin her iki kesimi de Ezgi ekran başına kilitlemeyi biliyor. bu sebeple şimdilik elenmesi pek mümkün gözükmüyor. Bu gün gelinim mutfakta 26 Şubat puanlama aşamasına durumunu düzeltecektir. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 5 Mart Puan Tablosu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından bu hafta kimle kim bilezik yarışında olacak diye düşünmeye başladım. Yeni gelen gelin ile Gülcan iyi puanlar topladı. Bu gün de bu ikisi yüksek puanlar aldığında hafta finalinde birlikte bilezik yarışında olacaktır desek de bence bunları konuşmak henüz çok erken olduğunu, yeni gelen gizem henüz kendisini tam olarak kanıtlayamadığını, bu gün alacağa puanlara göre kendisini kanıtlayacağını düşünüyorum. NotGelinim Mutfakta 26 Şubat Salı puanlama (2019) kısmı bu yazının en son kısmında tablolar halinde verildi. [mavibuton]1 Mart 2019 Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

26 Şubat Salı günü gelinim mutfakta puanlar da bu gün Sevim hanım düşük puanlar kullanacağını dün puanlar verirken bir daha böyle yüksek puanlar kullanmayacağını, bu gün ilk günün hatırına bu puanları verdiğini söyledi. Umarım bu gün düşük puanlar kullanmaz. Yok eğer kullanacaksa kendi gelinin bulamaz. Çünkü kendi gelinin bulamaya başladığı takdirde, diğer kaynanalar da  düşük puanlar kullanmaya başlayacaktır. Bu da Gelinim mutfakta 26 Şubat Salı toplam puanlar da çok düşük puanları görmemize neden olacaktır. [kirmizibuton]28 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün[/kirmizibuton] çeyrek Altını kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

Elbette her kaynana gelini günün sonunda, Gelinim Mutfakta günün birincisi olmasını istediği için türlü türlü aksiyonlar alıyor. Ancak sonuçta onlarda biliyor ki en güzel yapan gelin bir başkası olsa dahi düşük puanlar veriliyor. Bu da haksızlık söylemlerini hortlatıyor. Hak yiyerek bir yere gelinmeyeceğini umarım kaynanalar da anlayacaktır. Dikkat! Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı puanları (2019) sayfanın en sonunda verilmiştir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat puanları kaynanalarca verilmeden kısa bir süre önce bu gün kimin kazandığını önce yorum kısmında daha sonra ise bu sayfanın sonuçları açıklandığı kısımda açıklayacağız. Sizler bu süre içinde bu gün kimin çeyrek altını aldığı konusunda tahminler yapabilirsiniz.  Not: 26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları bu sayfanın en alt kısımında verilmiştir. 

26 Şubat Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Ben her zaman şunu söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Bu gün çeyrek altını hiç almayan yada en az alan gelin almasını isterim. Sonuçta insanlar orada bir emek veriyor ve akşama kadar bekliyorlar. En azından teselli olması babında çeyrek altını almasını istiyorum. Dün gizem çeyrek altını kazandı ve artık herkes en az bir kez altın almış oldu. Not: Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları açıklandığında bize bir kaç önemli bilgi verecek. Bunlardan ilki Gizem gerçekten güçlü bir yarışmacı olu olmadığını, ikinci veri ise bu hafta kiminle kim bilezik yarışında olacağını büyük oranda belli edecektir. Tabi eleme potasına düşecek kişilerde ufak ufak belli olmaya başlayacak. Not: 26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının sonlarına doğru verilmiştir.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

26 Şubat Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmında önceden kaynanalara bilgi veriliyor mu diye soranlar oluyor. Arkadaşlar büyük oranda puanlama gerçek olduğunu ama ziyafet ve İlhame hanım zamanında olan puanlamayı kesinlikle bir sıkıntı olduğunu ve gerçek olmadığını düşünüyorum. Lakin şimdi verilen puanlamalarda bir sıkıntı gözükmüyor. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma bakalım ve kimin nerede konumlandığını bir görelim. Gizem, 14 puanla birinci olurken hemen ensesinde 13 puanla Gülcan’ın ikinci sırada yer aldığını görüyoruz. Trabzonlu Nergis 10 puanla üçüncü olurken son sırada Ezgi 9 puanla yer aldığını bu gün de düşük puanlar alıp günün sonuncusu olduğu takdirde hafta finalinde %100 yarışmada kalmak için çabalayacaktır. Şimdilik sıralama bu şekilde ve Gelinim Mutfakta haftalık puanlar bu gün verilecek puanlar sonrasında illaki değişiklik gösterecektir. ⇓26 Şubat Salı Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Günün Birincisi Ve Toplam Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Her gün final havasında geçen gün birinciliği mevzusu çok önem arz etmeye başladı. Bir puan bile haftalık toplam puanlarda çok önemli olduğunu, kimisi bir puanla beş bileziği kaçırırken, kimisi ise yarışmadan elendiğini gördük. Çoğu gelin de bunun farkında olduğu için 4 puan alan bile neden beş vermedin diye kaynanalara hesap soruyorlar. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını sizlere aktarmak için böylesine bir platformu oluşturduk ve hiç birinizden mail adresi istemeden yorum yazmanıza imkan verdik ama bu size orada bulunan gelinlere veya birbirinize hakaret etme şansı vermez. Her yorumu siteye bağlandığı ıp numarasından gerektiğinde tespit edilebilir. Bunu unutmadan ahlak çerçevesinde düşünceleriniz paylaşırsanız çok mutlu olurum. Not: 26 Şubat Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim ve hangi şanslı gelinin olacağını belirlemek için ve kaynanaların puanlama yapmasında kullanılacak olan günün yemeğinin ismini açıklayalım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Beşamel Soslu Sebzeli Mantar Sote Malzemeleri

 • 500 gram Mantar
 • 200 gr kereviz
 • 1 adet havuç
 • 1 su bardağı bezelye
 • 3 adet domates
 • 1 adet soğan
 • 1 diş sarımsak
 • 1 yemek kaşığı salça
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 5 yemek kaşığı zeytinyağı

Beşamel sos İçin;

 • 2 yemek kaşığı tere yağ
 • 2 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 3 yemek kaşığı un
 •  2 su bardağı süt
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı beyaz biber

Üzeri İçin;

 • Rendelenmiş 1 su bardağı kadar kaşar peyniri

Fatih Ürek çok kolay bir yemek olduğunu ve Beşamel soslu Sebzeli mantar sote için 45 dakikalık süre hayli hayli yeteceğini ima etti. Gelinlerde vaktinde yemeklerini yapmayı başardı ve 26 Şubat Salı puanlama kısmına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve hangi kaynana kime kaç puan verdiğine bir bakalım.

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Puanları (26.02.2019 Salı)

*************************
Gelinim Mutfakta günün birincisi ve Çeyrek Altını Gülcan Aldı*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 3
Nergis : 1
Gizem   : => Sevim’in Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 1
Gülcan : 3
Nergis : 4
Gizem : 5

*************************
” 26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 2
Gizem : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Nergis : => Filiz’in Gelini 2
Gizem : 3

*************************

Gelinlerin 26 Şubat 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 5 1 4 1 11
Gülcan 3 3 5 5 16
Nergis 1 4 2 2 9
Gizem 4 5 1 3 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Şubat – 1 Mart Haftası) – Salı

Ezgi      :  9 + 11 20
Gülcan : 13 + 16 29
Nergis  : 10 + 19
Gizem  : 14 + 13 27

Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı Puanlama Sonuçları

*************************

26 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 26 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
25 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NERGİS

*************************

Gelinim Mutfakta 248. Bölüm 27 Şubat 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

208 Yorum

 1. Herkese iyi günler dilerim,bugün hava güneşli ve sıcak. Yukarıdaki resime göre Gülcan mı aldı bugünkü Çeyreği? :)

 2. Şöyle söyleyeyim Esra, ilk gün gayet güzel bir duruş sergiledi :) Bakalım, ilerleyen günlerde nasıl bir duruş sergileyecek. Ama tabikide yanıla bilirim. Çoğu yarışmacılar gibi, programa alıştıktan sonra, gerçek karakterini gösterenler oldu :)

 3. Biz kimleri gördük burda herkes ceyrek bilezik alandan sonra degisiyolar bakicaz firat 3 gün var bekleyelim görelim

  1. Yok estağfurullah, neden acayip olsun. Ben Almanyada yaşıyorum, aslen Giresun’luyum. Bu aralar buranın havası çok güzel, hele bu hafta :)

  1. Zeynep nerde epeydir girmiyor şu poyraz özür olayından sonra ortadan kayboldu birden bire ne oldu acaba iyimi bir iki gün girmese üçüncü gün burda olurdu poyraz bey biliyormu acaba

 4. arkadaşlar hoş geldiniz fırat bey poyraz bey esra ve anonim hepiniz hoş geldiniz… kadroda eksik var… sarp bey yok… zeynep yok… bu gün günün birincisini dikkatli takipçimiz ve ilk yorumu yapan fırat beyin değindiği noktaya bakın

 5. Yorum yapmamıza merak etmemize gerek kalmamış.. gene yazılmış gün birincisi..

  Kaçtım ben tad vermiyor böyle..

  Anonim canım arkadaşım kendine iyi bak güzel bir gün olsun …

 6. Körler sağırlar birbirini ağırlar.. filiz zaten kadrosunu gene kurmuş…

  Diğerleri zaten yorum yapıyor saygiyi bile hak etmiyor..

  1. ? bu nedemek açarmısın diğerlerinden kastınız bizlermi yorum yapanlar neden saygıyı haketmiyor yazdıklarınızın yanlış anlaşılacağını düşünüyorum

   1. Benim ismim sorun değil..herzaman aynı kişiler bir sayfa yönetiyorsan ayrımcılık yapmayacaksin..sen neden alındın onuda anlamadım..

    1. Filiz mesajı yazarken yorumunuz olmadığı halde kadroyu kurmuş tarzında kırıcı söz söylediniz.Ben öncesinde yazdım ve o isimler arasında olmadığım halde bu mesajı yazmadım çünkü filiz görmemiş olabilir yazarken unutmuş olabilir objektifliğinden ve yöneticiliğinden şüphen olmasın ben çok eski yorumculardanım buna kefilim

     1. Ayrımcılık düşüncenize alındım bu sitede ayrımcılık ben görmedim o yüzden ayrıca birincinin söylenmesi konusunda siteminizde aynı fikirdeyim bu konuda yanınızdayım

     2. Ben şu an tam hatırlamıyorum ama bayadır buraya takiliyorum..zaten amacında belli..biraz yorum biraz sohbet..

      Ben bunu çok yaşadım ve herzaman aynı kişiler..

      Geçen karar alındı diye biliyordum kim birinci oldu yazılmayacak diye..

      Cuma herkes biliyordu kim altın aldı kim gitti diye..yorum sayfası nerde ise boştu.. hatta kendisi bile yorum yaptı böyle olmuyor diye..

      Ben saygı gosteriyorum herkese saygıda beklemek benim en doğal hakkım saygılar…

     3. Bu mesajdaki yazdıklarınızda tümden aynı fikirdeyim cuma birincisi konusunda. Sizinde burda bir süredir olduğunuzu anonim ve yağnur adlı arkadaşlarla rakip olsanızda seviyeli mesajlaşmalarınızı gördüm amacınızın sohbet yorum tahmin olduğunu biliyorum benimde amacım aynıdır.Sadece bir cümlenizi anlamadığım için katılıp katılmadığımı belirtemiyorum. Ben bunu çok yaşadım ve herzaman aynı kişiler.. bu cümlenizi açarmısınız inanın anlamadım neyi kastediyorsunuz sitede aynı kişileri görmektenmi sıkıldınız

     4. Tskler..aynı kişilere selam verilmesi beni rahatsız etti..inanın seve seve yorum yapıyorum.. ve sunuda çok iyi biliyorum bu iş çok emek isteyen kafa yorucu ve kolay olmayan bir iş.. Kaç yerde hazırlık yapıyor ve inanın bu konuda saygıyı hak ediyor..

     5. Tamam şimdi anladım cümlenizi.Tam katılamıyorum çünkü herkesi sayamaz ya isim saymayacak yada o an olan herkesi dizecek :) başka çözüm bulamadım. Yinede alınmayın derim. Birinciyi söylemesede sitede herkes sizin gibi saygılı değil söylemeyin desekte gelip bilerek söylediklerini düşünüyorum bir süredir. Buna çözümümse ya kullanılan resim günün birincisi olsun ama yazıyla yazılmasın veya başka bir forum gününe gün birincisi yazılır neresi olduğu söylenir isteyen oraya bakar öğrenir ama gelipte foruma söylememeli biz gibi öğrenmek istemeyenlere saygıdan ikinci önerim daha sağlam

     6. Aynen katılıyorum size ve hak veriyorum..

      Sorun değil bir daha alınganlık yapmam ?

      Güzel sözleriniz içinde ayrıca tşk ederim..

      Kolay gelsin güzel birgün diliyorum ?

 7. Selamlar forumdaşlarım teşekkürler selamlar Filiz hanım puanlamayı takipteyim, biter bitmez haftalık tahmin yapayım kimse yumurtlamadan, bakalım cuma günü aylar sonra tam tutturduğum geçen haftaki tahminim gibi olacakmı

 8. Mycanım saygılı yorumlarını beğeniyorum lütfen Melek hanımın dediği gibi alınganlık yapmayın Filiz hanım alınganlıkların olacağını hesaba katmamıştır bundan sonra dikkatli olur merak etmeyin yorumlarımızı dikkate alıyor yeter ki görsün gözünden kaçmasın, cuma konusunda katılıyorum benimde tadım kaçıyor bende cumayı yazanlar çoğalmadan tahminimi yapıyorum bazen geç kalıyorum ozaman iş işten geçmiş oluyor, bi iki kişi yazsa görmüyorum görmezden geliyorum ama çoğalınca ozaman mecbur birini görmesem biri denk geliyor ister istemez öğreniyorum Melek hanımın ikinci alternatif yolunu beğendim bu arada mantıklı

 9. Büyük bir umutla EZGİ VE REYHAN hanım gitmesini bekliyorum İnşallah gerçekten giderler. Lütfen lütfen Reyhan ve Ezgi gitsin kanal d ve BES yapım lütfen korumayın artık bu seviyesizleri çok seviye düşürüyor gelin ve kaynana…..

 10. bencde ins ezgi reyhan gider bende sesleniyom kanalde yönetimi gönderin ezgi reyhaniistemiyoz

 11. Ezgi ve Reyhan Asla gitmesini istemediğim kişiler
  Hele hele gülcan gibi aşağılık ukala küstah seviyesiz saygısız mahlukatı göndermeden asla

 12. Yağnuru tutan arkadaşlar veya favorisi farklı olanlar tahminlerim yaşananlara dengelere bilezik durumlarına vb kendimce mantıksal çıkarımlarıma göre yapıyorum duygularıma tuttuğum geline göre sıralama yapmıyorum, öyle olsa geçen hafta Bircanın bilezikleri almasını istiyordum ama sıralamamda sonuncuydu elenme adayımdı
  Filiz hanımın Ezgi elenmiyor dediğini hesaba katarak bu haftaki sıralamam

  1-Gülcan
  2-Gizem
  3-Ezgi
  4-Nergis
  Gizemin ilk haftası olmasa 1 numaraya yazardım,Gülcan epeydir boş geçiyor bilezik almıyor ya alır ya kıl payı kaçırır, yeni gelen gelinle Nergisin süresi dolmuş olabilir

 13. Bencede reyhan ezgi gitsin bu haftada bilezikleri gülcan alsın yarışmaya katıldığından beri gülcanı destekliyoruz gülcanın ” Sina yağnur ve ezgiyi göndermeden gitmicem “lafı yerini bulsun ve ezgi gitsin ztn fazla bile kaldi

 14. Sarp merhaba hos geldin öyle diyosun bende sanki nergis gidecek gibi ama belli olmaz bakalim görelim umarim nergis gitmez sen yanılırsın ilk kez

  1. Esra hanım selamlar Nergis gitmezse Ezgi gitmeyecek dendi, Yağnur gelmeden Gülcanın gitmeyeceğini düşünüyorum o zaman geriye tek yeni gelin kalıyor, ona tv dünyasında ekran yüzü olarak en azından bir hafta daha şans verileceğini düsünüyorum

 15. Bakıcaz sarp nolucak izliyelim görelim son üç günde neler olucak haklarında hayırlısı cumayı bekliyom

 16. Mervecim insallah nergis gitmez gülcan gitseydi iyiydi ama gülcandan umudumu kestim o gitmez artik sesini duyucagiz malesef

 17. Hayırlısı, gözüme ne kaçtı anlamadın bi saattir uğraşıyorum çıkaramadım gözyaşı oldum hep, herkese iyi günler gözümle uğraşayım

 18. Bugün zaten modum düştü arkadaslar allahınızı severseniz bi daha kim ceyrek aldi bilezik kim de demeyin izliyerek görelim nolurr

 19. Bu hafta belkide heyecanlı geçecek. Her gün başka birisi çeyreği alabilir. Hepsi de güçlü :)

  1. Haha hava gerçekten güzel, şu an güneşin tadını çıkarmaktayım Esra Hanım ? siz biraz daha sabretmeniz gerekiyor, en yakın zamanda orası da ısınacak, eminim :) ozamanda biz burda soğuktan üşürüz ?

 20. Biz cumartesi pazarimizi karla geçirdik istanbul da ama güzel di ne yalan söyleyeyim biraz da bekliyelim yaz gelir artık

  1. Vallah Esra, Nergisin Kayinvalidesi gelinine durmadan 1-2 puan verirse, durumlar kötüye gidebilir. Şu an ki tabloya göre, Nergis sonuncu gözüke bilir, ama puanlar birbirlerine yakın. Ancak Yarından sonra belli olur bence, kim gide bilir, kim kalır. Bakalım :)

 21. Yani diyosun esra sevincin bu kadar favorin gider önceleri ezgi reyhani tutuyodum geldikleri günden ama baya bozdular kendilerini nergis olsun dedim galiba bu hafta nergis gidebilir bakalım yarından sonra belli olur ??

  1. Hahaha yok yok, bende isterim kalsınlar daha ? Ama işte, Yeni gelen Gizem gitmes, Ezgiyi zaten kanal göndermez ? geriye kalan Gülcan ile Nergis, onların da aralarında 10 puan fark var. Fazla değil aslında, onun için yarın ki puanlama çok önemli ? yarından sonra kararımı verebilirim ancak ?

 22. Bazen düşündüğüm basima gelir bazen altıncı hissim kuvvetli oluyo belki bu sefer yanılırım fırat gitmez nergis puani da düşük gülcan gitmez ezgi zaten kadrolu çalışıyo yeni gelen de iyi görünüyo eee kim kaldı nergis bakalım artıkın ?????

  1. Doğru. Şu an onların yerini dolduracak kişi yok. Hele reyhan hanım kanal için çok değerli.

 23. Yani fatihi kim öpecek reyhan hanim bizden hareketli biz onun yasina gelsek nolur acaba onlar gitmez

  1. Ara sıra baktığım bir Çukur Dizisi var, ve beğendiğim Kadın Dizisi. Kızım da güzel :)

 24. Bende kızımı seviyom ben bir zamanlar cukur ova güzel bi de yasak elma var hic kaçırmam izliyom

  1. Yok rahatsız etmiyorsun, zaten dışarıdayım, güneşin tadını çıkarıyorum :) daha henüz güneş batmadı ? ama batmak üzere. 1986? Demekki bir yaş fark var :) tahminim o civarı olurdu zaten.

  1. Benden izin almayacaksin da Filiz hanımdan izin almak zorundasın HATİRLA Zeynep Poyraz meselesinde yaptığı uyarıyı Burası Yarışma sayfası sadece yarışma hakkında yorum yazacakdiniz demişti hatırla tamami ayrıca bende buranın yorumcusu olduğuma göre rahatsızlığımı dile getirebilirim
   Poyrazla da böyle başlamıştı hatırlamıyoruz sanma sonra Rüya kadın bilmem ne sevgilim aşkım demeye başlanmıştı
   Sana Zeynep diyorlardı inanmamıştim seni korumuştum ayrıca Zeynep olsa bile düzgün yorum yazıyor demiştim ama sen yine özel konulara girmeye başladın

    1. Anonim evliyim dedi başta esra burdan bir şey çıkmaz demekte haklı dostane muhabbetler o zamanlardaki gibi aşk meşk konularına dönmez endişen buysa senaryoyu baştan böyle çizdi fıratın poyraz olmadığını düşündüm az önceki mesajlardan o konuda yanılmış olabilirim

     1. Aynen can çıkmadan huy çıkmaz mis derler isim değişse de haraketler aynı ????
      Önceden sana kizmistim.neden karışıyorsun diye Esrayi rahat bırak diye yorum yazmıştım bilmiyorum hatırlıyor musun ama şimdi senden KOCAMAN OZUR DİLİYORUM
      Ben evli olsam mesela kimseyle özel sohbet etmem yaşımı merak edene yaşımı söylemem mesela özele giriyor çünkü ???

 25. Kusura bakmayın da, ben Poyraz felan değilim, ismim baştan beri bellidir burda. Ismimi değiştirmeyi de hiç düşünmüyorum, sonuçta gerçek ismim Fırat’dır :) Lütfen burda birbirimizi kırmayalım.

 26. Derdi de seni sardi galiba pskolokmusun sen ne kadar kötüsünüz gece gece bi daha da benimle muhattab olma

 27. Yeter ya bur da konusmak susmu siz benimle ne istiyonuz bur da yorum yapiyoz yanlis ne var bos ver fırat konusup dursunlar

  1. Vallah bende anlamadım. Boşver, takma kafana. “Gelinim mutfakta” konusundan fazla çıkmadık.

   1. Nerelisin nerden neleri seversin bunlarda ne var bunları sormadan nasıl sohpet olacakki kafana takmamakla doğrusunu yapıyorsun fırat saatlercede gelinim mutfakta konuşulmazki

 28. Sizi gibi kotu insaların yüzünden buraya gelmek istemiyom konusunca KOtu birseymi oluyo ben artik pes

  1. Hayır kötü bir şey yok anonimle aynı fikirde değilim konuşmakta ne varmış kendine iyi davran zeynep daha bu konuda yazmayacağım

 29. Aksam uyuyunca vicdanina sor ne diyo camur at izi kalsın insanlar okurken yanlis anliyolar sonra ben simdi ne yaptim ki

 30. Zeynep Poyrazla da böyle başlamışt HATİRLATİRİM
  Sonra özel sohbet aşk sohbetine dönüşmüştü HATİRLATİRİM…

  1. Okudum haklısın ben senin düşündüğün yerden çıkarmamıştım hani bir şeyi çok hissedersin tecrübe diyelim estafurullah sorun değil benimde hatam olduysa affola anonim

  1. Sor arkadaşım da ben biraz safim olayı anlayamadım jeton geç düştü yani o yüzden pek zeki sayilmam????
   Ama sen hemen caktin olayı tebrik ediyorum seni ?
   Ben bide Zeynep ve Poyraz arasında gerçekten bı elektrik var zantmistim yani birbirlerine karşı duyguları var zannetmiştim ama sanirim Poyraz Ahmet Mehmet fark etmiyormus ???
   Filiz hanıma ulaşıp birbirlerinin özel sosyal hesaplarını alırlar ve devam ederler sanmıştım bu konuda da yanılmışım ?
   Neyse umarım bu seferde Zeynep Poyraz vakasi yasamayiz
   Filiz hanimda baya ugrasmisti sayfayı temizlemek için tekrar aynı şey olmaz umarim

   1. Saflar iyi niyetlidir zeki olmalarına engel değil ? Emin ol elektrik konusunda ne evet ne hayır diyebiliyorum senin kadar emin değilim bu konuda çünkü soruma gelirsem fırat poyraz olabilirmi cevabın evetsede hayırsada neden

 31. O ikili iyiydi unutulmaz oldular o zamanlar çok uzadı bir türlü olmadı iş yokuşa sürüldü kısır döngü oldu günümüzde basit bir iletişim mesele oldu

  1. İşte bu konuda sana katılmıyorum basit bir iletişim dediğin baya aşk meşk konuşuluyordu…
   Neyseee …
   Fırat Poyraz olduğunu düşünmüyorum nedeni ise sadece öyle hissetmiyorum yani POYRAZin gibi gelmiyor ama yanılıyor da olabilirim…
   Neyse bu konuyu kapatıyorum zaten yine aynı Zeynep Poyraz meselesine dönudurse bu mevzu burada herkesi rahatsız edecek aşk mesk yorumları yazılırsa zaten Filiz Hanıma rica ederiz müdahale eder..

   1. Yanlış anlaşılmışım. Basit bir iletişimden kastım günümüzde iletişim yolları çok ve kolayken forum dışında bir türlü iletişime geçemediler bu aralarında mesele olmuştu onu kast ettim umarım şimdi anlaşıldım anonim

 32. Yarin yorumlarda görüşürüz bos konuşan avukatlar zeynepmis bilmem neymis bize ne bur da sikintili bir konusma yok olmaz zaten yorum yapiyoz okey

 33. Gülcan mahkeme suratli kadın hala gitmedi midemi bulandırıyor?Zaten Yagnur yok diye izleyesim yok birde Gülcanin mahkeme suratını görünce hepten sogdum yarismadan?

  1. Gülcan çok yakında gidecek
   Yağnur çok yakında geri dönecek
   Biraz daha sabradelim Yagnurcu arkadaşım sabrın sonu selamet ?

 34. Kim evli kim zeynep siz ne insanlarin hayatina girmeye ne meraklisiniz neye şok şok biz yorum yaptik biriyle konusunca ayyyy ben sok neyin kapasini yasiyonuz yine neyin derdindesiniz arkadaslar allah askina burda yanlis ne yazilmis görünüyo zaten caniniz sikilmis ne yapalim poyraz zeynep bitti neyle gündem olalim aaaaa bur da esra varmis ben zeynep degilim anlamiyosunuzmu her önünüze gelelene zeynepmis ne bilim neymis banane zeynepten bur da yorum da yapmak sucmu insan gibi yorum yapiyoz insanlar konusamaz mi özel ne var bur da aaaa ben şok doktora gidin bence iyi olur

  1. Esra şen evli olduğunu kendin söylemişsin ANonim2 oyle dedi
   Zeynep olduğunu da söylemişti Anonim2 bende artık ona katılıyorum
   Ayrıca oklarını üzerine çeken sensin yazdığın yorumlarla bı bak bakalım ne yazmışsın biz girmiyoruz özel hayata sen giriyorsun yarışma yorumlarının dışına çıkıp bı erkeginn
   ozeliyle ilgileniyirsun sonra aşk mesajlarına dönüşüyor bu sohbetler Rüya kadın falan olunuyor aşkım sevgilim bilmem ne burası yarışma yorum platformu anladın mı? kusura bakma yani ben gördüğünü yazıyorum tamam mii??

 35. Bir ben evli değilim iki zeynep hic değilim ozele girmedim ben yorum yapiyom burda kusura bakmayın biz de biliyoz gelinim mutfakta yorumluyuz lutfen benimle ilgili yanlis seyler yazmayin okey

  1. Sana cevap Anonim 2 yazar herhalde çünkü o söyledi evliyim dediğini gerekirse o evliyim yazdığın yorum bulunur çünkü şuan Anonim 2 yalancı pozisyonuna koydun
   İkincisi Zeynep olup olmadığını zaten Filiz hanım görüyor aynı adresten yaziyrsan onu da buluruz o da sorun değil
   Ama benim sana tavsiyem buraya yarışma hakkında yorum yaz arkadaşlık istersen o tarz siteler vardır muhakkak anladin dimi benim nedemek istediğimi
   Çünkü Fırata yazdıklarının aynilarini özel yani hangi diziyi izliyorsun baslayip nerede yaşıyorsun bu sorular bı erkeğe sorarsan iş Rüya kadında biter anlatabiliyormuyun Poyraz da aynı sorular sorulmuştu
   Ben buraya terbiyeli ahlaklı bı site diye yazıyorum daha çok eskiden beri Filizin sitesi diye yazıyorum başka çeşit yorumlar görünce şikayet ederim
   Filiz çok terbiyeli seviyeli bı kız kendisine İstagramda ev adresi ve özel bilgileri soruldu diye Instagrami kapattı burada Rüya kadın olaylarına izin vermez
   Tamam mii???

 36. Evt oyle bise dedim anonim zeynep iste cok zekisin ama bir zeki sen degilsin dedi ben de saka dan esim zeki oldugumu soylemisti diye bi saka yaptim ama ask mesk isiyle ilgilenmiyom zaten yorum yapiyom öyle olucak sizi rahatsiz ettiysem ozur dilerim

 37. Rahatsizlik verdiysem yanlis anlasildim afedersiniz bi daha olmaz yorumuma bakarim benim kimseyle isim yok arkadaslar özür dilerim sizlerden

 38. Değerli Esra
  8 Şubat 2019 16:35 Evet zeki oldugumu söyler esim ama malasef yanildin anonim takilma sen yorumlara bak
  Bu mesajında şaka yapmış olabilirsin evet

  8 Şubat 2019 16:31 tarihinde Bir ben zeynep degilim iki ben evliyim anladınızmı şeklinde yazmışsın
  27 Şubat 2019 10:20 Bir ben evli değilim iki zeynep hic değilim
  diye başlayan mesaj atmışsın ikisinden biri doğru.
  İkisinden biri yalanyanlış demiyorum dikkat et çünkü karşında değilim. Niyetinin kötü olmadığına emindim. Son iki üç mesajındanda belli. Özür dilenecek bir durum görmüyorum fakat birlikte yaşıyorsak hassasiyetlere değerlerede özen göstermeye çabalamalıyız.

  8 şubattaki ve bugünkü mesajın ikiside yazılanlara tepki olarak yazmışsın kendince haklısın.
  İşin doğrusunun bekar olduğunu düşünüyorum.

  Gelinim mutfakta sayfasında zeynep esra ahmet mehmet isim önemli değil bu kişilerin yazdıklarında bence bir sorun yok bekar olduklarını umarak. Olmasalarda herkesin kendi bileceği iş kime ne. Ama Anonim gibi forumda aşk meşk diye adlandırdığı mesajların dolmasını istemeyen arkadaşlar var saygı duymak zorundayız.
  Bana kalsa siteden forumdan iki arkadaş yorumlaşırken ciddileşseler söz nişan yapsalar sonu nikaha varsa biz sitede tanıştık vesile oldu forumdaki arkadaşları nikaha davet etseler emin ol o gün acil bir durum olmassa nikahlarına seve seve katılırım.
  Fakat herkes benim gibi düşünmek zorunda değil onlarada saygı duymalıyız.Ortak noktayı bulmalıyız.

  Bu sebeple mesela SERBEST KÜRSÜ adında dizi dışı muhabbetler için bir forum sayfası eklenebilir yönetici tarafından orada yine saygı çerçevesinde küfürsüz dizi dışı yorumlar yapılır. İsteyen gençler birbirini tanır sorularını sorarlar isteyen bilgisayar teknoloji konularında derdini yazar çözüm arar tarzı şeyler
  Özetle serbest bir sayfa eklense sorun çözülür herkes mutlu olmuş olur

 39. Anonim 2 okudum yazdıklarını teşekkür ederim gerçekten öyle biri değilim anlayışın için ne yapıyım zeynep zeynep dedin diye zekisin ama bi zeki sen degilsin dedin diye saka yaptım esim de öyle diyo cok sıkıldım artık zeynep meselesinden ben yanlış seyler yapmam bur da zaten biriyle arkadas sevgili olunmaz ben yorum yapiyorum özürümu de kabul ettigin icin teşekkür ederim sana ben kötü biri degilim emin ol buna

 40. Öyle bir algı yarattıysam, bende özürümü tabiki dilerim :) amacımız tabiki öyle birşey değildi.

  1. Bende öyle algı oluşmadı benim için sorun değil ama algı oluşanlar olduki dile getirdiler.Şu serbest forum açılsa o zaman isteyen istediği algıyı yaratsın dizi forumunu bağlamayacak dizi formu olmadığından eleştiride olmayacak

 41. Güncel foruma değilde dolu eski tarihli forum var.Eskilerden birinde sohbet edin kimse karışmaz hem serbest forum açılana kadar takılırsınız.Dizi yorumunuzu yine gününde yaparsınız.İyi günler

  1. Anonim arkadaşım bana seslenmissin anca gördüm kusura bakma ?
   Esra evli olduğunun söylediğini kabul etti ve özür diledi
   Şaka yaptım filan dedi ben bu konularda şaka yapmasını kendisine tavsiye ediyorum eğer gerçekten şaka yaptıysa ben evliyim demedim dememeliydi baştan şaka yaptığını soylemeliydi seni yalancı pozisyonuna dusurmemeliydi diye düşünüyordum ama biliyordum o yazdığı yorumları bulup çıkaracağını helal sana ?

  2. Anonim 2 ben senin tavsiye ettiğin boş sayfaya yazın herkesin olduğu sayfaya yazmayın diye daha önce Zeynep ve Poyraz tavsiye etmiştim hatta benimle aynı fikirde olan başka Anonimlerde vardı belki sendin bilmiyorum ama bu çözüm pek bı işe yaramadı sonunda hakaretler küfürler falan oldu kötü sonuçlandı yani hatırlıyorsun Zeynep ve POYRAZin gittiği sayfaya başkalarında gittiler sonra Poyraz çok ağır küfürler yaptı
   İşte ben yine böyle durumlar olmasın diye burada kız erkek arkadaşlık aşk sevgili falan olunmaz diyorum

   1. Bazı yazdıklarını bilmiyordum öğrenmiş oldum dediğin gibi oluyorsa o zaman eski sayfaya yazmak çöp oldu. Dizi forumlarından ayrı bir sayfa olabilir diyorum serbest kürsü önerimi okuduysan nasıl buldun

  3. Yani demek istediğim daha önce Zeynep ve Poyraza tavsiye ettiğim diğer son fikir şuydu
   Filiz hanımdan özel tel.numaralarınızi sosyal hesaplarinizi alın ondansonra istediğinizi dışarıda yapın demiştim Filiz hanıma e-mail adresinden ulaşabilirsiniz demiştim işte aynı şeyi şimdide söylüyorum Fırat Esra özel konuşmak istiyorlarsa Filiz hanıma ulaşsınlar en doğrusu bu bence

   1. Bu fikri hatırlıyorum o zamanlarda beğenmiştim güzel fikirdi helal. Ya senin önerin ya benimki farketmez uygulanırsa oluru var mantıklı

    1. Teşekkür ederim bu fikrimi beğendiğin için?
     Bende senin Serbest Kursu fikrini beğendim güzel olur herkes istediği konuyu konuşabilir seninde dediğin gibi siyaset dışında birde bence aşk meşk dışında olmalı ??Şimdi beni sakın aşka karşı oldugumu düşünmesin kimse ben aşka sevgiye çok değer veriyorum o yüzden böyle açık ortamda özel şeyler konuşulmasını istemiyorum hoş bulunuyorum bilmiyorum ANonim2 bana katiliyormusun ama burada Rüya kadın diye birşey vardiya ne kadar ayıp Rüya kadın nedir sanki burası kimbilir ne sayfasına gibi tovbestagfrullah?o yüzden zaten şikayet oldu ve Filiz hemen müdahale etti sağ olsun Filizi uzun zamandır tanıyorum dizi sayfalarından çok kaliteli bı kız böyle şeylere müsade etmez

     1. Serbest kürsüde konusan konuşşun bırak zaten görmeyeceksin nasılsa :) Filizin adaleti bunu bilir bunu söylerim objektif elinden geleni yapıyor on tane yere yetişmeye çalışıyor dersleride vardı hatırladığım kadar. Gençler sonradan akıl başına gelir gençlerde. Aşk meşk konularında senin önerin daha mantıklı çünkü bencede özeldir.Ama bi yerden başlamak için olabilir başlangıçlar için. Yoksa ileri seviyeler için telefon fax telgraf olsa daha iyi :) Serbest forumda alternatif olur zamanlarını nasıl istiyorlarsa öyle dğerlendirirler

     2. Haklısın arkadaşım Serbest Kürsüde en azından görmek istemeyenler görmeyecekler yazilanlari??
      Filiz zaten gerekeni yapar bundan eminim bitanedir o ona saygım sonsuz?
      Anonim2 sohbet için Teşekkürler sende kaliteli bir insansın bunu hissettim?Ben kaçtım
      İyi akşamlar ?

     3. Sohbet için teşekkür ederim sende kalitelisin memnun oldum Anonim iyi akşamlar ?

 42. Arkadaslar özürümu diledim barış imzaladık sanıyorum sade yorum yapıyoz bur da ve öyle kalıcak emin olun küçük bir sakaydı anonim seni asla yalancı pozisyonuna koymadım koyduysam da özür dilerim tekrar senden ask meşk olmaz zaten burda bi daha benimle ilgili bir şey yazilmasin nolur kendimi kötü hissediyorum ??

  1. Esra özrünü diledin tamam da şaka yaptım deme senin evliyim ben diye yazdığın yorum hiç şakaya benzemiyor sen ya Zeynep olmadığını kanıtlamak için yalan söyledin yada şimdi yalan söylüyorsun belki gerçekten evlisin Esrada olsan Zeynep’e olsan evlisin yada değilsin neyse bu durumu düşmenin tek sebebi kendi yazdığın yorumların o yüzden kimseyi suçlama yazdığın bir yorumu yazmadım dedin ve Anonim 2yorumlari çıkardı onumuze sundu zaten tahmin etmiştim yorumları cikaricagini
   Sen eğer Zeynep olmadığını kanıtlamak istiyorsan ispatlamak istiyorsan yalan söylemek yerine Filizden şöyle bı rica da bulun senin adresinden daha önce Zeynep ve Rüya kadın adına mesaj gonderilmismi Filiz baksın buraya yazsın işte o zaman sana herkes inanır şimdi şuan herkes kusura bakmasın seni Zeynep sanıyor sonra evliyim diyorsun Fırata özel hayatıyla ilgili sorular soruyorsun iyice insanların kafasında soru işaretleri oluşmaya başladı tamam bidaha olmayacak dedin ama sen kendin eğer Zeynep olmadığını ispatlamak istiyorsan Filzden bunu rica et çünkü bende şuan hala senin Zeynep olduğunu düşünüyorum çünkü Poyraza yazdıklarına Fırata yazdıklarının aynısı
   Neyse ben senin için diyorum Filizden rica et diye yoksa benim için Zeynep misin Esramusin evimizin brkafmisin önemli değil güzel düzgün ahlaklı yorum yazman önemli ama sen kendin kendi işini çok fena karıştırdın
   Benim niyetim seni uzmek kırmak değil ben sadece Filizin bu temiz sitesinde temiz sayfasında temiz yorumlar yazılsın ki bunu sadece ben değil herkes istiyor başta Filiz öyle istiyor

  2. Esra ayrıca özür dileyip söz verdiğine göre ismin Esra da olsa Zeynep de olsa evli de olsan bekar da olsan artık düzgün yorum yazacağına inaniyorum ben?zaten aksi olursa hatırlatırım ben ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu