Gelinim Mutfakta

27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı 2019

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı günün birincisi kim oldu? İlk gün harika bir başlangıç yapan Hülya, şu an tecrübeli yarışmacılar arasında en düşün bileziklere sahip. Bu durumu tersine çevirmek için haftanın ilk günü çeyrek altını alamayan Hatice, bu hafta bilezikleri alabilmek için Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı Puanları verildiği sırada yine yüksek puan almak için çaba gösterecek. Dikkat: 27 Ağustos puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]17 Eylül Salı 2019 Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Defalarca yarışmaya katılan ve her çağrıldığında geri gelen Elif, bu defa bütün işleri tamamladığını, tümü ile yarışmaya odaklanarak geldiğini söyledi. Bizler bu konuşmadan Elif’in uzun müddet kalacağını düşünüyoruz. Tabi bunun gerçekleşmesi için öncelikle Çiğdem hanım, gelini Elif’in tabaklarını sektirmeden bulması gerekecek.27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Kaynana Çiğdem

İlk gün kendi gelinin tabağını bulan Çiğdem hanım, 27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında bu durumu devam ettirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

=> [mavibuton]10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

27 Ağustos Salı puanları sırasında gözler gene Çiğdem hanımın üzerinde olacak. Zira dün Reyhan hanım biri gitti diğeri geldi diyerek, Ezgi’ye özellikle düşük veren Besime’nin gittiğini ve çok mutlu olduğunu ama onun yerine geri gelen Çiğdem hanım da Besime’den kalır yanı olmadığını ima etti. Çiğdem hanım eskiye nazaran artık daha stratejik bir puanlama yaptığını düşünüyorum. Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı Puanları Sonrası Ezgi Yıldırım

Çiğdem hanım bu gün gelini Elif’in 27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün birincisi olması için düne benzer bir puanlama yapacak. Rakiplerine düşük verirken, Elif’in tabağını bulup beş puan ermek için çabalayacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 3 Eylül Salı Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Puanlama henüz verilmeden, dün dikkatimi çeken bir durum var. Eminim sizleri nde dikkatini çekmiştir. Elif ile Hatice birbirlerini çok seven iki arkadaş olmalarına rağmen son bölümde Elif ile Hatice adeta iki düşman misali tartışma içerisine girdiler. Bu bir oyun mu yoksa gerçek manada bir tartışmamı ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Günün Birincisi Olamayan Ezgi Ve Hülya

Bu yarışma tarihimde en çok kendi gelinin bulan kaynana Besime hanım olduğunu, onu hemen bir kaç puan gerisinde Reyhan hanım takip ettiğini görüyoruz. Besime hanımın yarışmadan çekilmesi ile bu bayrağı yeniden Reyhan hanım devralacağını bekliyoruz. Zira gelinini tabağını eli ile koymuş gibi buluyordu. Bakalım, 27 Ağustos Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında Reyhan hanım yine gelinin bulabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz. 

=> [mavibuton]30 Ağustos Cuma gelinim mutfakta kim elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız.

 

Bugün Kim Birinci olur diye sizlere sormak ve sizlerde de bir tahmin almak istiyorum. zira ben bu sorunun cevabını yazının ilerleyen bölümlerinde açıklayacağız. Sizlerden bugün çeyrek altını kazanan gelin kim olduğu konusunda tahmin etmenizi istiyorum.Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Günün Birincisi Olamayan Ezgi Ve Hülya

İlk gün hem çeyrek altını alan hem de haftalık puna durumu açısında zirveye yerleşen Hatice, bugün rakiplerine fark atmak için 27 Ağustos Salı haftalık toplam puanlar da yine zirvede olmak zorunda aksi halde başladığı noktaya geri dönecektir. 

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Günün Birincisi İle Puan Durumu

Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren program ikinci sezonuna açmasına rağmen istenilen reyting oranlarına henüz ulaşamadı. Okulların açılması ile reyting oranlarında bir tık ileri gideceğini düşündüğümüz program da heyecan giderek artıyor. Gelinler de birbir bilezikleri hanesine yazdırıyor. Bugün 27 Ağustos Puanları, kaynanalar tarafında verilecek ve günün birincisi kim olacağı belirlenecek. Bizde bu anları an ve an aktaracağız. Not: 27 Ağustos Salı Puanları yazının son kısmında tablo içerisinde verdik.

=> [pembebuton]29 Ağustos Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Hülya beklenmedik bir çıkış yakalayarak neredeyse tüm kaynanalardan tam puan alacaktı ki direkten döndü. Hülya ilk geldiği günden beri Gülcan günü rahatsız edici bir ses tonu ile bağırması, izleyicilerde Gülcan’ı mı taklit ediyor söylemlerine yol açtı. Dikkat: 27 Ağustos Salı puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]28 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak ve bugün kim çeyrek altını alıp günün birincisi olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Dün yapılan puanlamada Hüsniye hanım, Hatice’yi yani kendi gelinine 3 verip, Hülya’ya beş vermesi ile Hülya birden zirvede buldu kendisini. Aslında tepkilerine baktığımız da bu durumu kendisini de beklemediğini hissettirdi. Yaz boyunca yemek yaparak kaynanası ile birlikte sırf bu program için çalışan Hülya, bugün de bugün günün birincisi olabilecek mi? Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.27 Ağustos Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Hülya ve Kaynanası (2019)

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu her an değişim göstermeye devam ediyor. Hafta başında favori olarak Ezgi ve Hatice’nin ismi geçerken, birden bire Hülya beklenmedik bir çıkış ile hem çeyrek altını aldı, hem de haftalık toplam puan durumu açısında zirvede buldu kendisini.

27 Ağustos Salı Çeyrek altını kim aldı? Halen bu hafta için Ezgi ve Hatice’nin ismi favoriler arasında gösterilmeye devam ettiğini, buy ikiliden birisi, bugün çıkış yapması halinde tek favori olarak hafta boyunca takip edileceğini söylemek isterim.27 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam Resmi

Hatice ile Elif arasında beklenmedik bir tartışmayı, Ezgi’nin Elif’e resmen Hatice’nin yancısı gibi söylemler etkili olduğunu düşünüyorum. Elif de ben bireysel olarak yarışmaya geldiğini, dostluk başka yarışma başka demiş olsa da Ezgi bilerek bu konunun üzerine yürüyüp, iki dostu düşman etmenin yollarını aradığını düşünüyorum. Bakalım Ezgi’nin bu hamlesi kendisine Gelinim mutfakta puanlama kısmında avantaj sağlayacak mı? Bence sağlayacağını düşünüyorum.

27 Ağustos Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve bugün yarışmacılar hangi yemeği yaptığını sizlere açıkladıktan sonra 27 Ağustos Gelinim Mutfakta Puan durumu açısında hangi gelin günün birincisi olup, çeyrek altını aldığını açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Günün Yemeği Çoban Köfte

 • 250 gram Yağlı kıyma
 • Bir orta boy soğan
 • İki avuç galeta unu
 • Bir çay kaşığı kimyon
 • Bir çay kaşığı sumak
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı Çoban Köfte Malzemesi

Sebze Harcı İçin;

 • Bir adet kabak
 • Üç adet patlıcan
 • 4 adet taze patates
 • Üç adet domates
 • Üç avuç arpacık soğan
 • 6 diş sarımsak
 • Üç adet yeşil sivri biber
 • Bir çay kaşığı nane

Gelinim Mutfakta Çoban Köfte Malzeme Listesi 2019

 • Bir çay kaşığı kekik
 • Bir çay kaşığı kırmızı biber
 • Bir tatlı kaşığı domates salçası
 • Bir tatlı kaşığı biber salçası
 • 5 yemek kaşığı zeytinyağı
 • İki çay kaşığı kadar tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

27 Ağustos Gelinim Mutfakta Çoban Köfte Malzemesi

Fatih Ürek ikinci sezonun ikinci haftasının ikinci gününde yani hep ikilerin hakim olduğu günde yarışmacı gelinlere, “Çoban köftenin” yapılabilmesi için 45 dakika kadar süre verdi. Bence de bu süre ideal bir süre olduğunu, rahatlıkla yemeklerini yapabileceğini düşünüyorum.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Gelinler de zaten belirtilen sürenin çok öncesinde yemeklerini sunum kısmına hazırladılar bile. Hadi bizde sunum kısmına gidelim ve kaynanalardan bugün kim kaç puan aldığı görelim.

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Puanları (27/08/2019 Salı)

*************************
27 Ağustos 2019 Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : 4
Hülya : 1
Elif=> Çiğdem’in Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Hülya : 2
Elif : 1

*************************
” 27 Ağustos 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Hatice : 1
Hülya : 2
Elif : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : 1
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 1
Elif : 1

*************************

Gelinlerin 27 Ağustos 2019 Salı Toplam Puanları

Ezgi 5 2 5 5 17
Hatice 4 5 1 1 11
Hülya 1 2 2 1 6
Elif 1 1 2 1 5

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim OLDUĞUNU konusundaki tahminlerimizi İNSTAGRAM adresimiz açıkladık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26 – 30 Ağustos Haftası) – Salı

*************************

Ezgi     : 6   + 17 = 23
Hatice : 11 + 11 = 22
Hülya  : 19 + 6 = 25
Elif      : 14 + 5 = 19
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Salı Puanlama Sonuçları

*************************

27 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒EZGİ
27 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos 2019 Salı Fragmanı İzle

İkinci sezonunu ikinci haftasının üçüncü günün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde, 28 Ağustos 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 338. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu