Gelinim Mutfakta

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Yeni Sezon İlk Bilezikler]

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu sezonun ilk puanlaması ile karşımıza çıkan yarışma programında bugün 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre bilezikleri kim kazandı? Yeni sezonun ilk hafta finalinde haftanın birincisi kim oldu? 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumuna kim bilezikleri aldı? İşte bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bu sezon 23 Ağustos 2021 tarihinde Pazartesi günü Demet Akalın’ın sunumları ile başlayan yarışma programında değişen yeni sunucu ile merak ve heyecan bir kat artması beklenirken Demet yeni sezonun ilk bölümlerden henüz programa tam alışamadığı dikkatlerden kaçmadı

Bu sezon yarışmaya katılan üç yeni yarışmacının yanında bir de eski yarışmacılardan Yağnur İşçiler’in katılması ile heyecanlı bölümlerin aksine Yağnur’un orada olmamasını, yarışmada ki hem heyecanı yitirdiğini hem de yarışmada ki dengeyi %100 bozduğunu dile getiren büyük bir kitle var.

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yağnur

23 Ağustos Pazartesi günü başlayan yarışma programında 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da Yağnur’un açık ara final bölümüne önde girmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yağnur ise geçtiğimiz sezon finalinde hiç hak etmediği 20 bileziği Seda Sayan’ın puanlarının da etkisi ile kıl payı kaçırmasının etkisinde yarışmaya devam etmesi dikkatlerden kaçmadı. Yağnur ilk defa yarışan Yaren’i geçtiğimiz sezon finalinde ezeli rakibi Aysun gibi görüp tavır alması da ayrıca Yağnur2in hala sezon finalinin etkisinden kaldığını gösteriyor

Bu hafta Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucu belli olmadan önce Perşembe günü puanlaması sonrasında ortaya çıkan son puan durumu alt kısımda verilmiştir. 

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yağnur: 75 puan
  2. Yeren: 59 Puan
  3. Aslıhan: 58 Puan
  4. Ebru: 42 Puan

Yukarıda verilen puanlar gelinlerin Pazartesi gününden itibaren elde ettikleri toplam puan durumu sonucudur. Bu puanlara bugün 27 Ağustos Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu eklenmemiştir.

Geçtiğimiz sezon finalinde de kaynana Nilgün gelini Yağnur’u eli ile koymuş gibi bulması toplumda büyük tepki çekince kaynana Nilgün’ün bir anda puanlaması değişmiş, Yağnur’a beş vermemeye başlamıştır. Yağnur da son bölümde bu konuya dikkat çekip, “Anne ben senin yüzünden 20 bileziği kaçırdım” diyerek konuya tepkisini geçtiğimiz bölümde vermişti.

Şimdi kaynana Nilgün yine gelinin eli ile koymuş gibi bulması dikkatlerden kaçmadı. Not: bugün 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorunun cevabı %100 yazının sonunda açıklanmıştır.

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

23 Ağustos 2021 tarihinde başlayan yarışma programında Demet Akalın ile yollarına devam eden Kanal D’nin sevilen yarışma programında, bugün ilk hafta finali yapılacak. Yağnur’un bariz önde girdiği hafta finalinde 27 Ağustos Cuma günü verilecek son puanlar sonucunda bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri alması kesin gözüyle bakılıyor.

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren

Yağnur’un beş altın bileziği almasına neredeyse kesin gözüyle bakılırken, bugün 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda göre bir gelin de yarışmadan elenen isim olacak.

Bugün Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Puan Tablosu henüz belli olmadan önce gelinlerin şu an kadar elde ettiği puanlar ile Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Puan Durumu sonucun açıklanmıştır. Ayrıca 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı da en alt kısımda %100 ismen açıklanmıştır.   

27 Ağustos Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yağnur :75 + 19 = 94
Ebru : 42 + 15 = 57
Yaren: 59 + 12 = 71
Aslıhan: 58 + 17 = 75

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAĞNUR

27 Ağustos 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  EBRU

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
27 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN
*************************

27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 27 Ağustos Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yağnur

Yağnur Cuma günü puanlaması öncesinde en yakın rakibi ile arasında tamı tamına 16 puan fark açmasında dolayı Yağnur kesin olarak 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan Yağnur İşçiler oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu