Zuhal Topal'la Sofrada

27 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Göknur İçin Verildi!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 27 Ağustos Salı Göknur Arslan yarışacak. Bu hafta en şirin kayın validemizin gelini yarışacağını söyleyebilirim. İlk gün gurme olduğunu iddia eden Selma’nın tavırlarına karşı kayın valideler tepki olarak düşük puanlar verdiler. Gelini de bunların size dönüşü olacak diyerek, kaynanaları resmen tehdit etti.

=> [pembebuton]5 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Selma hanım, Göknur’un tabağına, 27 Ağustos Salı Puanları sırasında nasıl eleştiriler de bulunacak? Dikkat: 27 Ağustos Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı, bu yazımızın sonunda verdik.

Kaynanalar ilk günün sonunda Selma hanım kendi günlerinde gelinlerinden intikam alacağını söylediler. Bakalım kendisini Gurme olarak nitelendiren kaynana Selma hanım, gelininin etkisinde kalıp, yarışmacılara düşük puanlar vermeye başlayacak mı? Bu arada kaynanalar bir inat puanlaması yaptığı için gene 3 puanlar havada uçuşacağı için Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunun cevabı daha önemli hale geldi.

=> [mavibuton]29 Ağustos Perşembe Zuhal Topal kaç puan verdi[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

[pembetext]=> Göknur, kendisini gurme olarak iddia eden Selma hanıma karşı efsane bir şekilde savundu. Ciğer nasıl yumuşak olması sağlanır? Sorusuna, Yoğurt cevabını veren gurme Selma sınıfta kaldı.[/pembetext]

=>  [pembebuton]28 Ağustos Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

27 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu açısından, sunucumuzdan alacağı puanlar ile doğru orantılı olduğunu söylemek isterim. Zira bugün menüsü eksik olmayan geline en faza 3 puan verileceği için haftanın birincisini sunucumuzun vereceği puanlar sonucunda ortaya çıkacak puan durumu haftanın birincisi belli olacak.27 Ağustos Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Yeni sezonda yeni kuralların da geldiği bir sezon başı oldu. Atık kendi memleketinde bulunan ve özel baharat yada malzemeleri yemeklerinize getirip, kullanabilirsiniz. Zira geçtiğimiz sezon bu konuda bir çok yarışmacı sıkıntı çekmişti. Yeni sezonda diğer değişen bir şey ise büyük ödül, 15.000 TL oldu.Zuhal Topal'la Sofrada 27 Ağustos Salı Göknur'un ailesi

Yeni sezonda yine bomba gibi başlayan programın bir eksikliği var. O da maalesef kaynanalar gelinlere hak ettiği puanları vermediğinden dolayı, Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları bakımından en yüksek puanı, sunucumuzdan en yüksek alan olması yerine keşke kaynanaları haftanın birincisini belirleyebilecek bir puanlama yapmış olsalar.

Bu hafta sonunu şimdiden görebiliyorum. Sakın benim kahin olduğumu düşünmeyin ;) Şaka bir tarafa bu hafta Gurme Selam hanım her gittiği yerde gelinlerin yaptığı yemekleri eleştirileri ile adeta yerden yere vurup, imkanı da varsa 3 ve daha altında puan vermeye çalışacak.

Meksika dalgası gibi kendisi günü geçen de aynı davranışı devam ettirmesi bu hafta büyük ödülü alacak isim, Zuhal hanımdan en yüksek puanı alan olacak. Not: 27 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları,bu yazının en son kısmında, tablo içerisinde verdik.

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ağustos Salı Puanları (2019)

27 Ağustos Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Göknur Arslan. 4 yaşında ve 28 yaşında olan yarışmacımız, kendi mahallesinde yemeklerini herkesin çok beğendiğini, yarışmaya da bu nedenle katılmak istediğini aktardı. Kaynanasından habersiz bir şekilde yarışmaya başvuran Göknur, durumu kaynanasına tatlı dille anlatıp, yarışmaya katılmaya ikna etmiş.Zuhal Topal'la Sofrada 27 Ağustos 2019 Yarışmacısı Göknur

Bu haftanın en sakin ama bir o kadar da neşeli kaynanası Fatma hanımın gelini Göknur Arslan hakkındaki bilgiler;

 • 28 yaşında
 • Aslen Kastamonulu
 • 8 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Kızının adı Hira
 • Ev hanımı

Hayat dolu Fatma hanım, her davranışında eşinden izin aldığını ve bunun ile ilgili gelinimiz Göknur, geçmişte kaynanasının yaşadığı izin alma olayını tebessüm ederek anlattı. Dikkat: 27 Ağustos Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Bu gün Selam hanım her şeyi eleştirmek için geleceğini bilen kaynana Fatma hanım aslında dün gelinine 5 puan vereceğini ama Selma hanım yüzünden düşük verdiğini itiraf etti. Ancak bu itiraf, gelinine gelecek düşük puanlardan asla kurtarmayacağını zaten Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ağustos Salı puanları verilmeye başladığında göreceğiz.

27 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Göknur’un Menüsü 

 • Mercimek Çorbası
 • Hünkar Beğendi
 • Yeşil Salata
 • Arnavut Ciğeri
 • Domatesli Bulgur Pilavı
 • Dondurmalı Hira Tatlısı

27 Ağustos Salı Zuhal Topal'la Sofrada Göknur'un Menüsü


İkinci sezonda yine kaynanaları gelinleri ağlatacak puanlar vereceğini düşünüyorum. Bugün yarışacak Göknur’un da menüsünü gören kaynanalar, çok ama çok kolay bir menü seçtiğini, bu menünün hiç iddialı olmadığını, hatta kaynanalardan;

Hatice ve yüksel Kaynana: Dünkü yarışmacıyı eledik. Bugün ki yarışmacının da menüsü iddialı değil. Bu sebeple bugün yarışacak gelini de eledik.

27 Ağustos Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce Kaynanalar

Şeklinde çıkışları ile kendi günlerine oynadıklarını çok belli ettiler. Aslında Pazartesi günü yarışan yarışmacı, en az beş ve üzerinde bir puanları hak etse de kaynanalardan çok düşük puanları görür görmez, bu puanların size de dönüşü olacaktır demesi her ne kadar kabul edilemez olsa da canı yanan bir gelinin sitem dolu sözleri olarak değerlendirmek istiyorum. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 27 Ağustos Puanları hemen alt kısımda verdik.

27 Ağustos Salı Zuhal Topal’la Puanları (Göknur’un Puanları)

Selma  3
Alev  5
Hatice  4
Yüksel  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM   24

**27 Ağustos 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 27 Ağustos 2019 Salı Fragmanı

Aslen Kastamonulu olan ama anne tarafından ise Samsunlu olan 4 yaşında bir çocuk annesi hayat dolu yarışmacımız, Fox TV ekranlarında 27 Ağustos Salı günü ekrana Gelen yarışma programının 217. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu