Zuhal Topal'la Sofrada

27 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Sonucu Parayı Kim Kazandı

27 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Kaynanaları stratejik puanlaması nedeni ile bu hafta yarışmacılar arasındaki puan farkının az olması nedeniyle, 27 Aralık Cuma bu haftanın birincisi kim olduğu son ana kadar resmi olarak belli olmasa da kulis bilgisi ile bu hafta 15.000 TL parayı kim kazandığını ve bu hafta kim kazandığını yazımızın devamında açıkladık.

=> Yemekteyiz 27 Aralık 2021 Pazartesi Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da zirvede şu an haftanın fenomen yarışmacısı Saadet Kaçar bulunmakta. Sosyal medyada lakabı kaynanalara laf sokan gelin olarak adlandırılan başarılı yarışmacının kazanmasını isteyenlerin sayısı hiç de az değil.

=> Bu arada [pembebuton]17 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta parayı Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.27 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu Belli Olduğu AnBu hafta 27 Aralık Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucu açıklanmadan önce sunucumuz gelinler arasında dikkat çeken Saadet’e kazanıp kazanmadığını sorduğunda, bir puanla kaybetmiş olabileceğini dile getirdi.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Birinci Oldu[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız

Bugün yarışan Aslıhan henüz 1,5 aylık evli olması ve paniklemesi nedeni ile 27 Aralık Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını olmayacağını düşünüyoruz. Ancak bizleri bu düşünceden alan tek şey Gülten kaynananın bugün yarışan geline 10 puan verme ihtimali. 

=> Bu arada [pembebuton]3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kim Kazandı[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

27 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

27 Aralık 2019 Pazartesi günü yani haftanın final bölümünde bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alacak ismin kim olduğu elbette sunucumuzun bugün vereceği puanlarla netlik kazansa da birazdan kaynanaların 27 aralık Cuma puanlaması sonrasında ortaya çıkacak olan 27 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu neticesinde büyük oranda bugün kazanan gelinin kim olacağı belli olacak. Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli Kaynanalar geçtiğimiz hafta gibi ilk günden tüm kozlarını yani üçleri vermedi. Açıkçası bu hafta yarışan kaynanalar oldukça temkinli ve strateji yaptıklarını düşünüyorum. Zaten bu durumu Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma puan durumu sonucu kanıtladığını düşünüyorum. Çünkü; yarışmacılar arasında puanların çok yakın olması ve aradaki puan farkı bir puan olmasından dolayı strateji yaptıklarını düşünüyorum.

Şimdi merakla beklenen Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabını vermeye geldi. Kaynanaların ilk günden final gününe kadar verdikleri puanları ekleyip daha sonra toplam puanlar aktarıp bu hafta parayı kimi kazandığı sorusunu cevaplayacağız. 

27 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

23 Aralık 2019 tarihinde başlayan bu haftayı, birazdan hem sunucumuzun hem de kaynanaların vereceği puanlarla sonlandıracağız. Tabi haftayı sonlandırırken, bir gelin hayalleri olan 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alırken diğer dört yarışmacı ise hüzünle ayrılacaklar.27 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada Toplam Puanlar Sonucunun Açıklandığı An

Bu haftaya hatta Aralık ayına damga vuran kaynana Gülten ile Çarşamba günü yarışmacısı Saadet Kaçar arasında yaşanan diyalog oldu. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma günü haftalık toplam puan durumu yazının sonunda verdik.

Çarşamba günün kaçıranlar acaba yarışmacı Saadet kaynanaya ne dedi diye merak edenler için hemen alıntı yapıyorum.

“Bu salata değil. Bunu ağzınıza mı sokayım. Nedir yani”
Saadet Kaçar

Sözleri ile birden ülke gündemine düşen Saadet bir çok kesim tarafında tam destek aldı. Kendi gelinlerini yükseltmek ve günün sonunda düşük puanlar vermek için olur olmadık eleştiri yapan kaynanalara karşı Saadet’i sosyal medya haklı buldular. Birazdan bu hafta kim birinci oldu sorusunun cevabını vereceğiz. Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli27 Aralık 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık puanlar da şu an önde olan haftanın fenomen yarışmacısı Saadet Kaçar bu hafta ya kendisi birinci olduğunu yada bir puanla birinciliği kaybettiğini dile getirdi. Bakalım haftalık puanlar da Saadet’in dediği çıkacak mı? Bekleyip göreceğiz. 

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Toplam Puan Tablosu

27 Aralık Cuma günü bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da yarışmacıların kaç puan ve gelinlerin aldığı puanlara göre sıralamalarını sizlere vermek istiyorum. Öncelikle Cuma günü yarışacak geline kaynanalar en az kaç puan verebileceğini de görmek adına kaynanaların gelinlere verdiği tüm puanları tek tek vereceğiz.

Sadece kaynanaların değil, sunucumuzun verdiği puanları toplayıp, haftalık toplam puan durumu sonucunu aktarmak istiyorum. Not: Bu hafta kim birinci olduğunu haftalık toplam puan durumu sonucunu yazının son kısmında sizleri bekliyor.

23 Aralık Pazartesi Tülay Topal’ın Aldığı Puanlar

Hatice : 6
Nilgün : 5
Şenay : 5
Birgül : 4
Zuhal Topal : 7
TOPLAM : 27

*************************

24 Aralık Salı Büşra Aslanoğlu’ın Aldığı Puanlar

Gülten : 4
Nilgün : 7
Şenay : 6
Birgül : 5
Zuhal Topal : 6
TOPLAM : 28

*************************

Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

25 Aralık Çarşamba Saadet Kaçar’ın Aldığı Puanlar

Gülten : 6
Hatice : 7
Şenay : 4
Birgül : 3
Zuhal Topal : 9
TOPLAM : 29

*************************

26 Aralık Perşembe Şerife Nur Benlice’nin Aldığı Puanlar

Gülten : 5
Hatice : 5
Nilgün : 3
Birgül : 6
Zuhal Topal : 6
TOPLAM : 25

*************************

27 Aralık Cuma Aslıhan Günay’ın Aldığı Puanlar

Hatice : 3
Nilgün : 4
Şenay : 3
Gülten : 3
Zuhal Topal : 5
TOPLAM : 18

*************************

27 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 23 Aralık Pazartesi Puanı (Tülay Topal) = 27
  • 24 Aralık Salı Puanı (Büşra Aslanoğlu) = 28
  • 25 Aralık Çarşamba Puanı (Saadet Kaçar) = 29
  • 26 Aralık Perşembe Puanı (Şerife Nur Benlice) = 25
  • 27 Aralık Cuma Puanı (Merve Dinç) = 18

Yukarıda verilen puanlara baktığımızda Saadet Kaçar dışında tüm yarışmacılar büyük ödül olan 15.000 TL’yi kaybettiğini görüyoruz. Saadet Kaçar ise sadece bir puan farkla lider olsa da kaynanaların bu hafta Cuma günü verebilecekleri en düşük puanlara baktığımızda Gülten 6, Hatice 3 ve Nilgün 4 puan verebileceğini görüyoruz. Not: Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıSon bölümde yarışacak olan yarışmacı Aslıhan için bugün 15.000 TL cepte olmayacak. Zira kaynanaların bir kısmı, düşük puanları hala elinde tutması 27 Aralık Zuhal Topal bu haftanın birincisi olan gelinin kim olacağını da son ana kadar belirsizliğini korumasına neden oldu.

Zuhal Topalla Sofrada Saadet Kaçar - 25 Aralık Çarşamba

[saritext]27 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi sorusunun cevabı %100 Çarşamba günü yarışan Saadet Kaçar oldu.[/saritext]

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Fragmanı İzle

27 Aralık 2019 Cuma günü bu haftanın final bölümün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 305. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu