Gelinim Mutfakta

27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Elif Mi Çeyrek Aldı? Gelinim Mutfakta 27 Aralık Puanları Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? Kaynanalar heyetinin acımasızca verecekleri puanlama sonrasında bu sorunun cevabı netleşecek. Ancak aldığımız bir haber bizleri oldukça mutsuz etti. Bu hafta elenecek yada yarışmadan çekilecek gelinin kim olduğu sıkı bir takipçimizin dikkati sayesinde ortaya çıktı. Konu ile ilgili resmi bu yazının yorum bölümüne ekleyeceğim.

=> Gelinim Mutfakta 27 Aralık 2021 Pazartesi Çeyrek Altını Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Perşembe Puanları artık bence bir formaliteden ibaret olduğunu düşünsem de tüm bu haberlerin bir şaka olduğunu düşünüp, ciddiyetle bu hafta elenecek kişi ve altını alacak kişinin kim olduğunu bilmiyorcasına yazılarımızı yazmaya devam edeceğiz. [saributon]Gelinim Mutfakta 3 Ocak Puanlama[/saributon] için lütfen tıklayınız.

27 Aralık gelinim mutfakta puanlama öncesinde lider kim diye bu hafta merak eden olmamıştır. Bende merak dahi etmiyorum. Neden mi? Ziyafet ile Yağnur’un kaynanası Nilgün hanım oldukça iyi anlaştıklarını zaten yorumlarında görüyorduk. Dikkat: Gelinim Mutfakta 27 Aralık Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Bu hafta Ziyafet ile Nilgün benzer bir puanlama yapıp tecrübeli yarışmacı Cansu’ya her defasında bir vermesi izleyicilerin aklına kamera arkasında acaba anlaştılar mı demekten şahsen ben kendimi alamıyorum. Not: Gelinim Mutfakta 27 Aralık Puan durumu sayfanın en altında verildi. [mavibuton]28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu 27 Aralık puanları (Perşembe) verilmeden yine de son durumu merak edenler için baktığımızda Elif 42 puanla liderliğini sürdürürken Yağnur da 37 puanla ikinci sırada yer alıyor. Yukarıdaki anlaşma meselesini niçin dediğimi şimdi daha iyi anlamanız açısından geçen hafta elenecek olan Yağnur bu hafta bileziklere koşuyor. Üçüncü sırada Cansu yer alırken son sırada Cansu gibi bu haksızlığın farkına varan Rümeysa yarışıyor.  <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Bu gün yani 27 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi muhtemelen Elif olacak ve Perşembe gününden %100 oranında bilezikleri garantilemiş olacak. Elif bu bilezikleri hak etti mi? Tabi ki hayır. Kapalı kapılar arkasında ne konuşulduğunu bilmeme ama Ziyafet kendi gelinin tabağını bulmaya odaklanmıyor. En güçlü rakibin tabağını bulmaya odaklanıp, ona bir puan verdiği gibi diğer tabaklardan hiç farkını göremediğimiz (görüntü olarak) Cansu’nun tabağına, nasıl oluyorsa Nilgün de hep biri verdi. Bir insan her defasında kötü yemek yapamaz ya. Tüm bu veriler işin arkasında başka şeylerin olduğunu işaret ediyor.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık puanları yukarıdaki nedenlerden dolayı, hiç kimsenin acaba kim kazanmış? diye merak ettiğini sanmıyorum. Böyle bir durumda yapımcı #bes yapım ile #kanalD nasıl bir hamle yapacaklar. Sonuçta Hatice gittikten sonra reytinglerinde düşme yaşayan yarışma programı Reyhan, Başak ve Cansu’nun gelmesi ile eski konumuna ulaştı. Başak gerçekten kaybederek gittiği için, kimsenin vicdanı sızlamadı. Ancak bunca haksızlık yapılarak Cansu elenirse, programı boykot edeceğini söyleyen kişilerin yorumlarını görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer bize güvenmiyorsanız; youtube de fragmanların altındaki yorumlara bir göz gezdirin derim. Dikkat: 27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

27 Aralık Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Özür dilerim. Bu soruyu sormam bile hata. Tabi ki Elif almıştır. O çiğ yemekleri ile Nilgün ile kaynanasının verdiği puanlar zaten 10 yapıyor geriye diğer kaynanalardan 2 veya 3 alsa 15 yapıyor. Ancak, Elif sadece kendi kaynanamdan beş almıyorum diyerek gaflete düşüyor. Buradan Elif’e sesleniyorum; sen Cansu’dan daha lezzetli yemek yaptığına inanıyor musun? Bence hayır. İnşallah! senin de elendiğini göreceğiz. Oysa senin için binlerce kişi arkanda durup, senin bilezikleri alman konusunda destek olmuştu. Buna ben de dahil. Gel de şimdi sana ne dediklerine bir bak. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Günün Birincisi Ve Son Puan Durumu (Çarşamba Paunları)

27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmını birazdan vereceğim. Önce bir konuda sizleri bilgilendirmek istiyorum. Bu sayfanın altında yorum yapan birbirinden kıymetli arkadaşlarımız günün yaşanan olaylarını ve puanları değerlendiriyor. Sizlerde onalar gibi özgürce hakaret ve küfür etmeden özgürce görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizler de bazen yazı içinde yazmadığımız çok özel bilgileri, sadece yorum kısmında paylaşıyoruz.

Çok yakın zamanda Ziyafet hanımın, kendi gelini Elif’e verdiği puanları, istatiksel olarak açıklayacağız ve bunun mümkün olup olamadığını değerlendireceğiz. Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken kaynana Ziyafet, hem Elif’i bulup beş veriyor. Hem de en güçlü rakibi Cansu’ya bir veriyor. Defalarca, Cansu en güzel yemekleri yapan gelin olduğunu kendi ağzından duyduk. Ancak Cansu, bu hafta Ziyafet ile Nilgün’ün haksızca puan vermesi nedeni ile eleme potasına girecek.

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (24 Aralık – 28 Aralık) bu gün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda değişiklik gösterecek. Bizde anlık bir güncelleme yapıp sizi an ve an son puan durumundan bilgilendireceğiz. Ancak son puanları görebilmek için sayfayı en az bir kez güncellemenizi rica ediyorum. Aksi takdirde güncel puanları göremezsiniz. Bu arda 27 Aralık Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmının da tablo da kayma yaşandığı için yazı olarak puanları aktaracağız.

27 Aralık 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da  bu hafta hep öne götüren ve Cuma da dahil olmak üzere önde götüreceği anlaşılan Elif’i, yeni yeni tanımaya başlıyoruz. Elif sayesinde bir kez daha şunu gördüm ki para insana her şeyi söyletebiliyor ve her zaman kendini haklı sana biliyorsun. Oysa biz Elif’i hak yemeyen, adil olan ve işine konsantre olan, kaynanası tarafından baskı gören bir gelin olarak görmüştük. İçimden gelen bu duyguları sizlerle paylaştığım için şimdiden sizlerden özür dilerim.

Benim merak ettiğim, Cansu ile Rümeysa arasında, 27 Aralık Perşembe verilen puanlar neticesinde, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da hangi gelin, diğerinden daha fazla puan alıp bir adım öne geçmeyi başaracak? Bekleyip göreceğiz.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu hafta 205. bilezik, 205. bölümü ile sahibini bulacak. Tabi bana göre şimdiden sahibi belli olsa da izleyip kimin bilezik aldığını değil, kimin elendiği daha çok merak edilecek. Elif bilezikleri aldığı takdirde 15 bileziğe ard arda ulaşan ilk gelin olacak. Not: Gelinim Mutfakta 27 Aralık Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta 27 Aralık Perşembe toplam puan durumu sonucunu anında toplayıp, bir an evvel son güncel durumu aktarırken, yanlış toplayabiliyorum. Gerçi bu hafta hiç yaşanmadı ama yine de bu durumun olabileceğini ve ben de bir insan olduğumu lütfen unutmayın.

27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek (bizce belli de hadi neyse) olan günün yemeğinin adını açıklayalım. Daha sonra yemeğin malzeme listesini açıklayacağız. Ancak nasıl yapıldığını anlatmayacağız. Nasıl yapıldığını merak edenler için başka bir yazıda anlatacağız. Son kısımda ise Gelinim Mutfakta 27 Aralık Perşembe puanlama kısmını vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Zerdeçallı Bal Kabağı Çorbası Ve Malzemeleri

 • Bir kilo Bal kabağı
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • Bir adet kuru soğan
 • 3 diş sarımsak
 • Bir çay kaşığı zerdeçal
 • Yarım çay kaşığı muskat rendesi
 • Bir çay kaşığı Hint cevizi
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • Yarım çay kaşığı tarçın
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Üç su bardağı et suyu
 • 2 su bardağı su

Üzeri İçin;

 • Bir çay bardağı kabak çekirdeği
 • Yarım demet maydanoz

Fatih Ürek günün yemeği olan Zerdeçallı Bal kabağı Çorbası yapımı için yarışmacı gelinlere 40 dakikalık süre verdi. Gelinler bu süre içerisinde çorbalarını yaparken Cansu gene Ziyafet hanımla uğraşmak zorunda kaldı. Tüm gelinler çorbalarını vaktinde bitirdiler ve 27 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Hadi biz de geçelim. Gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? Hadi biz de puanları verelim.

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Puanları (27/12/2018 Perşembe)

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Cansu :  1
Elif     :  2
Rümeysa :  5
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini  4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu :  2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini  1
Rümeysa :  3
Yağnur :   5

*************************
” 27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************
Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu :  1
Elif     :  5
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini  4
Yağnur :  3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelin  1
Elif     :  4
Rümeysa :  4
Yağnur :   5

*************************

Gelinlerin 27 Aralık Perşembe Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu  1  1  1  2  5
Elif  5  4  2  1  12
Rümeysa  4  4  5  3  16
Yağnur  3  5  4  5  17

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Aralık – 28 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************
Cansu       : 30 + 5 = 35
Elif            : 42 + 12 = 54
Rümeysa  : 28 + 16 = 44
Yağnur     : 36 + 17 = 53
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Aralık Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************
27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Yağnur
Gelinim Mutfakta 27 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Yağnur
27 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ Cansu
*************************

Gelinim Mutfakta 205. Bölüm 28 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

250 Yorum

 1. bu resme ne diyorsunuz? yorumlarınızı bekliyorum Fadime bana dün gönderdi dünkü yazıda anonim olarak yazan.. kendisine teşekkür ediyorum

  1. Merhaba Filiz hanım, görünen o ki banttan çekimden sonra bir kaçak olmus ve bir şekilde görüntü sızmış…tabiki programın sürprizi de kaçmış oldu biraz..söylenenler doğru gibi duruyor Cansu gidiyor ve ezgi geliyor…tabi bu görüntüler sızdı diye yapımcı yeni bir değişiklik yapıp bir ters köşe yapmazsa..

    1. Cansuyla.yapılan.haksizlıkları.fatih.bey.te.umursamati.buntan.sonra.programi.fatih.bey.izlesin.benım.icin.o.program.bitmiştır

 2. Arkadslar zaten lerzan mutlu bu fotoğrafı paylaştıktan sonra hemen kaldırdı galiba kanaldan uyarı gelmiş olabilir

 3. fadime araştırmacılı biri olduğun belli ben de teşekkür ediyorum bakalım bes yapım değişiklik yapacaklar mı?

 4. Kanalda verilen fragmana bakılırsa bugün de günün sonuncusu cansu olmuştur bu hafta en çok 1 alan gelin olmak istiyorum dedi ziyafette yine dalga geçer gibi vermiyorum zorla mı dedi

 5. arkadaşlar telif ve yayın hakkı ihlali olmasın diye resmi biraz sonra kaldıracağım bilginiz olsun buradaki herkes görsün diye ilk puanlamaya kadar resim kalacak sonra kaldıracağım.
  merak eden olursa sitenin kütüphanesinde kayırlı hemen geri yükleme şansımız var

 6. Arkadaşlar ezgi ve reyhan hanımın bu kadar erken gelmesine şaşırdım açıkçası cünkü ezgi canlı yayinlarda arkadaşlar daha yeni gittim biraz zamana ihtiyacım var diyordu 1 ay oldu gideli

  1. Benle ezgide baş edemez nerde benim bileziklerim kıskançlık açgözlülük yetermi yetmez hazımsızlıkta benden sorulur

 7. Arkadaşlar hatice cebiroğlu vardı ya en son yarışan hatice o iki gün önce doğum yaptı hastaneden paylaşım yapmış bu hafta bence cansu elenir diye kadın elendi çocuğu oldu ama hala cansuya laf atma çabasında ya

 8. GULSHEN Hanım , emin olun yazdığım şeylet doğru ama siz hala inanmamakla tereddüt ediyorsunuz .. SİZ. BİLİRSİNŞZ ..
  Ama terbiyesiz O SAHISın dedikleri bunlardı : SİZİ DUDAKLARİNİZDAN ÖPEBİLİRMİYİM

  1. Yeminlimisin saygıdeğer birinin yanlışını arayıp bulmaya öpücüğü alan unuttu gitti :)

   1. Sİz buna saygıdeğer diyorsanız , siizn zihniyetinde bir sıkıntı var ozaman ..
    işte ülkemizin koyunları
    SAYGILAR :)

     1. Kim kimin avukatlığını yapıyor söyleyinde bilelim kafamız karışıyor

   2. Size yakıştıramıyorum Cansu ile uğraşmayı diz bir ammesinin kendini Cansu işenir i görugorsınkaliteyi bozuyorsun eğitici öğretici olun nedir kim ve nefretin sevgi ile bak gençlere ayıp yaptığın nedir bu gruplaşmalarınız ekrandan yanınızdaki ve dışarıdaki. Gençlere örnek olun yeter saygısızlığınız seyreden bizlerede saygısızlık yapmış oluyorsun sayın yapımcılar artık cekı düzen verin Yakabağ çekişme iistemiyoruzzzzzzz

  2. Sara hanım yorumları yeni okudum. O terbiyesizce kelimeyi doğru çevirmişsiniz.
   …..
   Ve diğer arkadaşlar sorununuz ne herşey açıkça ortada belli bir de bir bayan olacaksınız. Size bu terbiyesiz kelimeyi biri sine dese çok mu? Mutlu olursunuz. Biraz kendinizden utanın. Kendiniz şener beyin avukatlığını yapıyorsunuz. Şener bey siz ne kadar da yüzsüzsünüz. Terbiyesiz sizi kınıyorum. Dediğiniz sözün arkasında durmuyorsunuz. Böyle yapmaya devam ederseniz. İp adersinizi alıp mahkemeye vereceğim. Gulshen hanımdan özür dileyin. Bir de Türk olacaksın.!! Başka Bi sözüm yok….

  3. YORUMLARIM ÇIKMADI TEKRAR YAZIYORUM.
   Sara hanım yorumları yeni okudum. O terbiyesizce kelimeyi doğru çevirmişsiniz.
   …..
   Ve diğer arkadaşlar sorununuz ne herşey açıkça ortada belli bir de bir bayan olacaksınız. Size bu terbiyesiz kelimeyi biri sine dese çok mu? Mutlu olursunuz. Biraz kendinizden utanın. Kendiniz şener beyin avukatlığını yapıyorsunuz. Şener bey siz ne kadar da yüzsüzsünüz. Terbiyesiz sizi kınıyorum. Dediğiniz sözün arkasında durmuyorsunuz. Böyle yapmaya devam ederseniz. İp adresinizi alıp mahkemeye vereceğim. Gulshen hanımdan özür dileyin. Bir de Türk olacaksın.!! Başka Bi sözüm yok….

 9. ARKADAŞLAR RESMİ KALDIIRYORUM ŞU AN İŞİM ÇIKTI DIŞARI ÇIKIYORUM PUANLARI BAŞKA BİR ARKADAŞIM YAZACAK ALLAH A EMANET OLDUN AKŞAM YORUMLARINIZI KONTROL EDECEĞİM

  1. Bence gitmeli çünkü cansuyla çok ugrasiyor cansu onunla yarisiyo sanki gelini ugrasmiyo cansuyla o uğraşıyor.bide neden petdeler kapaninca bi bahaneyle sürekli cansunun yanina gidip bi gözüyle cansunun yemeklerine bakiyo bence bu hafta cok haksizlik yapiliyo cansu ya elif o ceyrekleri hak etmiyo

   1. Melek hanım gülsen hanımı tanıyormusunuz sara diye bir yorumcu bişeyler söylüyo ortalık karıştı karışacak morali bozulacak boş yere

  1. Cansuyu göndermek için anlaşma yapmışlardır yada cansu da gitmek istiyor ikisinden biri artık sıkıcı oldu niyafetmidir nedir o çok sıkıcı ortalığı kardistiriyor artık tadı kalmadı yarışmanın

 10. Ben dün anlamına baktım kelimenim cevabı dudaklarından opebilirmiyim kelimesi cikiyo anonim kim demis bilmiyom

  1. Gitme canim YA bos ver bir insan saygısızlık yapmışsa onun değerini gosterir bunu yazan kimki anlamadım canım

 11. MELEK CANIM BEN BURDAN AYRILIYORUM
  SARA TESHEKKURLER CANIM INANMISHDIM SANA ZATEN
  BURDAKI SAYGI DEĞER ARKADASHLARIM
  BAZI INSANLAR
  sizleri seviyorum canlarim HOSHCAKALIN .

  1. GUL SHEN HANIM
   Kendi yaptığınızdan kendiniz utandınız ve kaçıyorsunuz.
   Suçsuz yere günahımı aldınız.
   Ahirette bunun hesabını sizden alırım.

 12. Buldum yabancı dilde bişeyler yazmış ne yazmışki bavulu toplayıp yolculukk yapcak kadar kızmış. Kavgamı etmişler terkmi ediyo şener beyi

 13. Arkadaşlar burada çok ağırlıklı Cansu – ziayafet konuşuluyor …kendinizi yapımcı yerine koyun biran ..programın sürdürülebilirliği açısından yeni kaharamnlar yada yeni figürler bulup yükseltmeleri lazım…200 bölümü geçmiş sürekli Cansu- Ezgi ile gitmez…

 14. Arkadaşlar ziyafet hanım yaptıklarını görmeyen bir bes yapım var ve töleran gösteriyorlar.Yeter artık izlemiyorum. Star tv de Nergis Kumbasarın proğramı var onu izleyin çok güzel bir proğram ve güzelde bilgi veriyor tavsiye ediyorum herkese en azından seviyeli bir proğram.Ziyafet iyice seviyesizleştirdi bu proğramı

 15. bu hafta cansu giderde millet rahatlar ya bune ortaligi karistiriyor cansu yerin burasi değil git artik bu hafta gidiyor güle güle cansu byby

 16. Cansu giderse bu programı izleyeceğimi düşünmüyorum elif ve yağnur ekranda görmek istemiyorum cansu ve Rümeysa harbi konuşuyorlar hele ziyafet nilgün tam bir ikili olmuşlar cansuya yürüyorlar gelinim mutfaktanin programcısı görmüyor mu acaba ziyafet bu hafta hep Cansu yemeğini görüp bir yada iki veriyor biz halk görüyoruz artık ziyafete dur deyim ziyafete gelinler yemek yaparken girme yasağı verin lütfen

  1. Ben de katılıyorum.Cansunun bu şekilde 1 hafta boyunca haksızlıklara uğrayarak elenmesi çok üzücü.Program yapımcılarınında kaos tan raiting umdukları için sessiz kalması bence izleyiciyi soğuttu.Ziyafet ve yağnur nedeniyle bu hafta pek bakmadım zaten Cansu elenince hiç bakmam sanırım.Ne olursa olsun Cansu bu şekil elenmemeliydi.

  1. Fatih beyin kafası karışık programdan aldıklarını dolaramı altınamı yatıracağını şaşırdı

  2. Fatih Üreğin hak hukuk umrundamı aldığı mangırların derdinde.Ayrıca pasif bir sunucu olduğu yaptığı alakasız yorumlardan ve alakasız çıkışlardan belli.Program bitse de mangırları alıp gitsem der gibi sunuyor programı.

  3. Aynen.katılıyorum.büyük.bir.haksızlıkla.cansuyu.gönterıyorlar.cansu.bunu.hak.etmeti.benim.icinte.program.bitmiştır

  4. Aynen.katılıyorum.büyük.bir.haksızlıkla.cansuyu.gönterıyorlar.cansu.bunu.hak.etmeti.benim.icinte.program.bitmiştır

 17. Bilezikler her gün rüyama giriyor. Yarın bilezikleri ben alacakmıyım yoksa alamıcammı .Bu aç gözlülükle alamasam kıskançlıktan ne yapacağımı şaşırıcam cansuda olmayınca kime saldırıyım manasız manasız konuşayım. Elif dur gız Rümeysa var onu kıskanırız

 18. Cansunun bu şekilde 1 hafta boyunca haksızlıklara uğrayarak elenmesi çok üzücü.Program yapımcılarınında kaos tan raiting umdukları için sessiz kalması bence izleyiciyi soğuttu.Ziyafet ve yağnur nedeniyle bu hafta pek bakmadım zaten Cansu elenince hiç bakmam sanırım.Ne olursa olsun Cansu bu şekil elenmemeliydi.

 19. Cansu gidiyor çok üzüldüm ziyafet kına yaksın artık innşallah haftaya ziyafet elenir ondan sonra hafta yağnur elensin ikisinede gıcık oluyorum artık bu program benim çin bitmiştir

 20. Arkadaşlar fragmanı gördünüz mü elif ağlıyor duygu sömürüsü yapıyor fatih beyde gitmiş cansuya bağırıyor ya valla iyice suyu cıktı yarışmanın

 21. ziyafete gicik olan vatandas eger bir insan ekran karsisindaki halka gicik veriyorsa demeki çok güzel Oyuncudur saygi duy bu bir oyun bilmeyene k……n

 22. Anonim yani fadime özürler alınmıştır dimi. Sevindim buna. Yeni geliyorum tüh kaçırdım ya.?

   1. Hakkediyorsun çünkü kalbini kırmışlardı. Fadime bilgilerin için çok teşekkür ederim. Kendi adıma :)

 23. Rümeysa ruh hastasi cansunu sayesinde serce agzi acildi emme Yagnur hepsini susturuyor vallahi hey yavrum hey güzelik konusma adabi mükemel anlatmama gerek yok gürüyorsun

  1. Kibirli gösteriş budalası yağnurmu aynı programı izlediğimize eminmisin ben göremiyorum

 24. Fragmanda izledim Cansu bilezik alamadigi icin piskolojisi bozulmus haftaya piskiyatri terapisi göücek

 25. Sabahtan beri kendimi tutuyorum.? Tamam ya söyleyeceğim. Ben ziyafetin hayranıyım. Aman ha arkadaşlar korkarak yazdım.? Şuan ziyafeti sevmeyenler yazacak. ??
  Ziyafet ? Seni destekleyen biri var o da benim. Çünkü komiksin eğlencelisin.? Ben senin arkandayım.?
  Ohhh bee söyledim. Rahatladım.?

 26. Arkasına gizlenmekten vazgeçip öne çıkman güzel hareket ;) Ziyafette rahatlamıştır öne geçince

  1. Eyvallah :) yorumları okudum. Ziyafette demediğini bırakmadılar arkadaşlar açıkçası tırstım.? Kesin şimdi başlayacaklar dır dıra.?

   1. Keşke bende senin gibi cesur olabilsemde ziyafetin arkasında olduğumu söyleyebilsem ;)

 27. Bu büyük bir haksızlık eğer buna göz göre göre cansu giderse bidaha bu programı izlemiycem bu gelinini bulma yarışması rakibini bulup haksız puan verme yarışması degil bu kadar da olmaz ağzıyla söyledi ziyafet cansunun çok güzel yemek yaptığını ve onu aradığını eğer yapım buna rağmen buna el koymazsa yarışmanın artık izlenmeyecegini düşünüyorum çünkü reyting uğruna bu haksızlığa goz yummalari hiç adil değil büyük çok büyük bir haksızlık arkada bireylerin döndüğü kesin bizler ziyafet hanımı ve gelini Elif’i çok sevmiştik fakat bu davranış biçimleri ile gözümüzden düştüler buna bir dur denilmesi gerekiyor inanın ilgili mercilere ulasabilsem bizzat ulaşıp bu yanlışı yüzlerine vururum

 28. CANSU DEFOR GIT ARTIK SİNİR BOZUYORSUN YARIN GÜLE GÜLE OTUZ BILENZIK ALDIN ALLAH GÖZÜNÜ DOYURSUN HALE DOYMUYORSUN HELAL OLSUN ZİYARET AĞBLAYA SENİ NASIL YORCU ETTİ ERLERINE SAĞLIK ONA TEŞEKKÜR EDİYORUM ZIYAFET AĞBLAYA

   1. Capsicum haklisin altınlarıalınca elif ve ziyafet hanım gerçek yüzlerini gösterdiler sen gittikten sonra gelinim mutfakta benim için bitmiştir ziyafet hanım çalsin nilgün ganim oynasın biri tencere diğeri kapak birbirlerini bulmuşlar

  1. Görünür olmak için büyük harflerle yazmana gerek yoktu yazdıklarınla iyice küçüldün kaybolup gittin

 29. Cansu çok büyük haksızlıga ugruyor ziyafetin yüzünden 30 bilezik aldı diye yollamaya çalışıyorlar cansu giderse gelinim mutfakta bitmiştir

 30. Fatih bey uyarı konusunda geç kaldınız önce ziyafeti uyarsaydınız.ziyafet Cansu ya olur olmaz davranışlarda bulundu bişey söylemediniz.koca kadına yakışmayacak çirkefliklerde bulundu Cansu yine saygıda kusur etmedi.Fakat elif Cansu peh deyince ağladı.Buda kocaman bir strateji.Aferin Cansu seni sokanı sende sokacaksın.Sen sanayapılanlarakarşı yine hanım efendiliğini korudun.Elif çhiç göründüğü gibi biri değil saman altından su yürüten bir cinste gelin.dikkkattttttt.Ziyafet ve elif gercek gelin kaynana değil onlar daha niye yarışıyorlar ben onu anlamadım.yoksa format mı değişti.elti gelini mutfakta yarışmasımı oldu.

  1. Niye illede Cansu,anlamadık.Herkeze yürüyen o değilmi onu mazlum yaptınız,sessiz duran Elifi haksız.Gözumüzemi inanalım,buradaki yazılanamı.

  1. Burası cansu fanları herhalde.Bağırıp,çağıran mazlumi oluyor.Eliften ne istiyordunuz,bütün bilezikleri sadece cansu alsın,kimse almasın.Sevgül hanım sürekli cansuyu bulup 5 vermiyormuydu.

 31. Cansu,Cansu butün gün bağırdıgı içinmi haklı.Eliften ne istiyorsunuz,hanım,sessiz onun içinmi eleştiriliyor.Bileziklerin hepsini Cansu alsın başka kimse kazanmasın.Sevgül hanım,Cansuyu bulup sürekli 5 vermiyormuydu.Objektif olun.Elifin çok kişi arkasında.Burada cansu cansu diyenleri anlamadım.

  1. Elife kızanların çoğu önceden Elifi destekliyordu ama Elif değişti.Bu hafta içinse Cansu ya haksızlık yapılıyor açık açık ve herkes buna kızıyor.

 32. Cansu giderse,program bitecekmiş.YA Program Cansu için yapılmış zaten.Ne alaka,ne ilgi.Reytingleri alan Reyhan hmm,Ezgi gitti program gene devam ediyor.Cansu olsa,olmasa ne olur.

  1. Emine hanım mesele Cansu değil mesele haksızlık , program formatı gelinini bulmak mı yoksa Cansu ya biri kim daha çok verecek mi soruyorum size ?Ziyafetin bı hafta boyunca Cansuya yaptıklarını da herkes gördü ve buna yapımcıların raiting uğruna hiç trpki vermemesine kızıyor insanlar.Cansuyu sevmeyebilirsiniz ama yarın sevdiğiniz bir yarışmacıya bunlar yapılsa neler düşünürdünüz ?

   1. cevabına göre anlarız objektifmi yoksa açgözlü hazımsız ziyafet kadar kıskançmıdır

 33. Bu hafta Cansu haksızlıkla eleniyor , Cansu yu sevmeyenler gitsin diyor.Haftaya Reyhan hanım / Ezgi geliyor.Peki bu Ziyafet / Nilgün ortaklığı Ezgi yi güçlü görüp aynı işlemleri onada yaparsa aynı tepkileri verecek misiniz ?

  1. Niyetim soru sorarak cevap vermekti.
   Ziyafet hanımıda anlayamıyorum insan kendi gelinini bulurda diğer gelinleride mi aksatmadan bulur.Bu kadar başarı şüpheli açıkcası.Cansu nun elenmesini garantilemek için Rümeysa ya bile yüksek vermeye başladı bu hafta Cansuya 1 diğerlerine yüksek ki Cansu gitsin.Nilgün hanımıda aldı yanına .Bu da epey programı istediği gibi yönlendireceğini gösterir ne yazık ki.

   1. Maalesef öyle Nilgün hanım kendine kıvırma payı bıraktı ziyafeti 100de 100 desteklemİyorum şu an anlaşıyoruz ama ilerde nolur bilinmez demişti kazığı atacak belli. Ziyafete az bile olacak

  1. Aç gözlü ziyafet ölcen kıskançlığından sen 30 altını rüyanda görürsün anca. 85i rüyanda bile göremessin kız hazımsız ben gitsemde namım kalacak sevenlerim çok fırfır ziyafet

 34. Cansu herkese satasiyor kendi bilezikleri aldinda Iyi baskasi almasin ona dur ne yapiyorsun denmesi lazim insallah bu hafta o gider

  1. Merak etmeyin Reyhan hanım Ziyafet hanımın halkından gelir ziyafet hanım çok cahil nasıl konuşacağını nasıl davranacağını nasıl oturacağını bilmeyen bir insan

 35. Ziyafete cahil diyenler. Medeniyetten bir haber olanların gerçek yüzünü ortaya çıkarttı cansu piskojik hareketler sergiliyor Altin insanı cildirtirmi? Reyhan hanım hiç gelmesin ogelince adalet ortadan kalkıyor

  1. Merak etmeyin çoğumuz cahiliz bilmediğimiz çok şey var ama ziyafet tarzı davranışlar sergilemiyoruz cahillik yaptıklarının savunması olamaz. Cahillik ayrı kurnazlık çakallık ayrı

 36. Ziyafet hanim kadar ac gozlu insan gormedim.cansuya yaptigi cirkeflikleri fatihbey gormezden gelmemeliydiniz.cansu bunu haketmiyo haksizlik yapildigini dusunuyorum hence ziyafetle elif gitsin onlar gercek gelin kaynana degil

  1. Saygılar şener duyduklarımın doğru olmadığını umuyorum kavga etmişin ve bavul toplatmışın yolculuğa çıkanlar var burda. Senin saygılı biri olduğunu biliyorum ne oldu anlamadım birinci ağızdan öğrenmek istedim hep tek taraftan duyduk haksızlık olmasın dedim

 37. Çok haksızlık yapiliyo cansuya onu tutmuyorum ama öyle kıskançlık ve açgözlü ziyafet benim içind E gelinim mutfakta bitti seviyesiz olmaya basladi fatıh bey bişey yapamiyo uyarıdan başka ama git gide kalkar bu program ziyafet ve onun gibileri oldukça

 38. şu görüntü ve kalp kirliliği ziyafet ve gelini , ben böyle bir fesat , hasis, açgözlü birini görmedim..bütün kötülüğü yüzüne vurmuş..zaten gerçek kayınvalide gelin bile değiller.. yazık ki kalacaklar.. pırlanta gibi parlayan , akıllı görgülü Cansu ile Rümeysa gidici… ondan sonra da bu programı artık ziyafet gibi seviyesizler izlesin..

  1. Elif tutuyormuş kendini oda ziyafetin küçük hali ilerde onu geçecek örnek yanlış napsın elifin gelini yandı

 39. Artık tadı kaçtı gelinleri hırs sardı kaynana ziyafet ve Nilgün geldi yarışmaya nifak soktular herkez birbirine giriyor vay Reyhan hanım asil bayan nerelerdesin sen varken yarışmanın tadı vardı artık çevredekilerde izlemiyor yarışmayı Elif ve yağnur gitsinnn

 40. Bu yağnur herkesi aptal mı sanıyor… bu nedir ya …Rümeysa yı çıldırttı…Rümeysa çok ama çookk haklısın ve de çok gerçek ve çok güzelsin… kayınvaliden de çok hanımefendi…gerçek hanımefendi… (diğer manisalı gibi değil.. hanımefendi gibi görünmeye çalışan, bildiğin mikser kadın)

 41. Bu kadar boşkafa Yağnur ve Elif , bu algı yaratmayı nereden öğrenmişler böyle… kafaları boş olduğu için mi bunu çabuk öğrenmişler…

 42. Vayyy Cansu’cum, masumcuk Elif seni nasıl da şikayet etti… Fatih bey de sana yürüyor… yazık vallahi çok yazık..

 43. Evinde yemek yapmayan… çocuklarım yemeklerimi beğenmez diyen kadın yemekleri puanlıyor… ismi de üstüne üstlük ziyafet

 44. Bak sen masumcuk a , kendi kayınvalidesinden 5 alınca iyi, Rümeysa kayınvalidesinden 5 alınca… şifreleştiniz.. görüldü değil mi masumcuğun ne kadar iyi kalpli olduğu…

 45. Yağnur altınları almaya devam ederse göreceksiniz Ziyafet in nasıl düşman olacağını gerdan kıran manisalıya

 46. Kadın.. Rümeysa ile kayınvalidesinin arasını bile açmaya çalışıyor… yeni evlilerde bu kadar hassas olan bir konuda bile kötülük yapabiliyor… bu hassasiyet in bile farkında değil görüntü kirliliği…

 47. Kadın.. Rümeysa ile kayınvalidesinin arasını bile açmaya çalışıyor… yeni evlilerde bu kadar hassas olan bu konuda bile kötülük yapabiliyor… gerçi o ne anlar bu tip hassasiyet lerden.. o sadece para konusunda hassas…. yılbaşı mesajına bakın… kayınvalidenden Güleryüz gör

 48. bu Yağnur ve kayınvalidesi bildiğiniz ömür törpüsü… Allah çevrelerine sabır versin….a dediğinde nasıl z ye çevirebiliyorlar … valla anlamak mümkün değil..

 49. Cansu rica ediyorum… giderken Rümeysa ve kayınvalidesinin haricinde kimseyle vedalaşma.. sana bu kadar haksızlık yapan ziyafet e bakma bile…

 50. Ayşegül ürkek fatih için 28 aralıktaki yorumları oku orda gerçek yüzünü deşifre etmişler

 51. Slm bu ziyafet hanım cansunun o kadar çok hakkını yedi bilezikleri aldı cansu bilerek elendi .tamam kaynanalar puan veriyor ama yemekten anlayan bir kişinin daha puan vermesi gerekiyor.Ben izlerken deliriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu