Zuhal Topal'la Sofrada

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Ali Fuat Çavuşoğlu]

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Ali Fuat Çavuşoğlu yarışacak. 27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları aslen Rizeli olan Ali Fuat’a gidecek.

=> 17 Kasım Çarşamba Yemekteyiz Zuhal Topal Kaç Puan Verdi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Peki Ali Fuat Çavuşoğlu kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı kim? Ali Fuat Çavuşoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Ali Fuat menüsünde hangi yemekleri yaptı? Rakipleri Ali’ye kaç puan verdi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu %100 belli olduğunda Ali toplamda kaç puan aldı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Kasım Çarşamba Puanlaması için lütfen tıklayınız.

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Ali Fuat Çavuşoğlu ve Ailesi

Aslen Rizeli olan Ali, kendisinden önce yarışan adaşının puanlarını geçebileceğini, ancak haftanın ilk yarışmacısı Rojda’nın puanlarını geçebilmesi için bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba Puanları sırasında çok yüksek puanlar alması gerektiğini çok iyi biliyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Kasım Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

İlk gün yarışan Rojda’ya 5 puan veren Ali Fuat rakibini elemek isterken, bir anda Rojda haftanın ilk finalisti oldu. Rojda, 27 Ekim Çarşamba Yemekteyiz puanları sırasında rakibinden intikam almak adına 5 puanın altında puan vermesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. 

=> 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam Puan Tablosu için tıklayınız.

27 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Ali’ye rakipleri kaç puan verdi? Menüsüne ne dediler? Ali Fuat Çavuşoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları sırası ile alt kısımda açıklanmıştır. 

=> Yemekteyiz 25-29 Ekim Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba (2020)

27 Ekim Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Ali Fuat Çavuşoğlu. Aslen Rizeli olan 37 yaşında 8 yıllık evli iki çocuk babası olan Ali Fuat elinin lezzetini kanıtlamak, Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’yi almak için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba günü elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor.

=> 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması için tıklayınız.

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Çavuşoğlu, 27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün rakiplerinden en az ortala 5 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor. Lakin haftanın ilk iki gün yarışan rakipleri özellikle Ali’nin haksızlık yaptığını ve kendilerine düşük puanlar verdiğini ifade etmesi, Ali2nin bugün yarışan yarışmacılardan tatmin edici puanlar alamayacağını gösteriyor.

=> 28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Rakiplerin stratejik puanlar verildiği yarışma programında, Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusu yarışmacının aldığı en adil ve en doğru puanları gösteriyor.

Bilindiği üzere Zuhal Topal puanlarını her ne kadar Cuma günü hafta finalinde açıklayacak olsa da bu yazının en son kısmında Zuhal’in vereceği puan açıklanmıştır.

27 Ekim Yarışmacısı Ali Fuat Çavuşoğlu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ali Fuat Çavuşoğlu
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ali Fuat Çavuşoğlu Resmi
 • 37 Yaşında
 • 1984 doğumlu
 • Aslen Rizeli
 • İstanbul da yaşıyor
 • 8 yıllık evli
 • İki çocuk babası
 • Belediye de şoför
 • Eşinin Adı Derya
 • Mumbar asla yemiyor
 • Domates ve Yoğur çorbasını sevmiyor
 • Tarhana çorbasını yemiyor
 • Tam bir Karadenizli

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ali Fuat Çavuşoğlu’nun menüsün de ki yemeklerin isimlerini tek tek açıkladıktan sonra bu menüye gelecek olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba Puanları ile puanlaması da yazının en son kısmında tablo içerisinde aktarılacaktır. 

27 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ali Fuat’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba Puanları Alacak Ali ve Menüsü

 • Tavuk Paça Çorbası
 • Etli Kuru Fasulye
 • Pirinç Pilavı
 • Korkoti Sarması
 • Yeşillik Salata
 • Laz Böreği

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek Ali Fuat’ın rakipleri, Ali’nin menüsünü gördüklerinde, aynen şu ifadelerle menüyü eleştirdiler. İşte Ali’nin rakiplerinin bizzat söylediği o sözleri;

Herkese hitap etmiyor
Sarımsak herkes yemez
Menü kolay
Menü çok hafif

Yarışmacının Rakipleri

Yukarıdaki açıklamalara bakıldığında, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba puanları sırasında en az üç yarışmacının adil ve yüksek puanlar vermeyeceği rahatlıkla söylenebilir. Sadece Cuma günü yarışan ve konuşmaları ile dikkatleri üzerine çeken Canan, kendi gününe oynayıp, yüksek vermesi bekleniyor. 

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An

Üç rakibin bugün düşük vereceği yarışmacı Ali Fuat Çavuşoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Yemekteyiz bugün yarışan Ali Fuat Çavuşoğlu’na Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda hangi yarışmacı önde? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Yemekteyiz bugün verilen puanlar da hangi yarışmacı kaç puan verdi? Sorularının cevapları ise hemen alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ali Fuat Çavuşoğlu)

Rojda Candan  5
Ali Akbaş  5
Gönül Çendik  6
Canan Kargı  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   24

**27 Ekim 2021 Çarşamba**

Yemekteyiz Toplam Puanlar – (27 Ekim 2021)

25 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 27 Ekim puanları verilecek. Günün sonunda ise Yemekteyiz toplam puanlar netlik kazanacak. Şu ana kadar 25 Ekim Pazartesi günü yarışan Rojda 30 puanla Yemekteyiz Puan durumu sonucuna göre önde götürürken, Ali Akbaş 25 puanla ikinci sırada yer aldı. Böylelikle Ali Akbaş %100 büyük ödül olan 15.000 TL’yi ilk kaybeden yarışmacı oldu. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (25-29 Ekim 2021)

 • 25 Aralık Pazartesi Puanı (Rojda Candan) = 30 Puan
 • 26 Aralık Salı Puanı (Ali Akbaş) = 25 Puan
 • 27 Aralık Çarşamba Puanı (Ali Fuat Çavuşoğlu) = 24 Puan

Şu ana kadar iki yarışmacı yarıştı. Şimdi Ali Fuat Çavuşoğlu yarışacak ve 27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları yukarıda ki kısımda tablo da verilmiştir. 

Zuhal Topalla Yemekteyiz 27 Ekim Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Rizeli olan 2 çocuk babası, 37 yaşında ki belediye şoförü olan Ali Fuat Çavuşoğlu’nun yarıştığı bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde 27 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması Ali Fuat’ın yaptığı yemeklere gidecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde Ali Fuat Çavuşoğlu’nun yarıştığı bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu