Dizi Özet

27 Ekim Cumartesi İkimizin Yerine 50. Bölüm Özeti Şiyam Sughna’ya Aşık

27 Ekim Cumartesi günü ekranlara gelecek olan İkimizin Yerine 50. bölümde Şiyam’ın Sughna’nın kalbini kazanmak için çabasını izleyeceğiz. İşte İkimizin Yerine 50. Bölüm Özeti.

İkimizin Yerine 27 Ekim Özeti # Kalbini Kazanmaya Geldim

Geçtiğimiz bölümün sonunda jagdiş oyunda kullandığı sopayı fırlatınca Şiyamın üzerine düşmüştü. Şiyam özür beklese de beklenen özür gelmez. Şiyam madem öyle seninle bir oyun oynayacağız sen kaybedersen bu defa özür dileyeceksin der. Jagdiş kendine güvenerek kabul eder. Oyun başlar başlamasına ama Jagdiş tahta parçasını yakalayım derken uçurumdan düşme tehlikesi yaşar.

Son anda tuttuğu bir dal sayesinde kurtulan Jagdiş’i kurtaran Şiyam olur. Onu alıp oyun alanına götürür. Sughna Şiyam’a sen ne kadar kötü birisin kardeşimin haline bak diye azarlar. Anandi Sughna’ya o olmasa Jagdiş oradan düşebilirdi diye Şiyamı korur. Badi ise olanları duyunca ona minnettar olduğunu söyler. Bu esnada gözlerini açan Jagdiş Şiyam’a teşekkür eder. İki iyi arkadaş olmaya karar verirler. 

Eve geldiklerinde Jagdişin yaralandığını gören Sumitra telaşlanır. Dadisa hemen Anandi’ye sen nasıl bir eşsin kocana neden bakmadın diye fırça atar. Badi Anandi onu uyardı ama Jagdiş kendi düştü diye savunur. Anandi Badi’ye dönerek Dadisa kötü olaylarda hep beni dinlemeden yargılıyor der. Dadisa neden beni suçluyorsun bu ne cüret diye bir daha kızar.

Anandi koşarak odasına gider. uzun süre onun gönlünü almak için uğraşan Jagdiş sonunda başarılı olur. Sabah olduğunda Dadisa Gehnanın müzik dersi konusunda öğretmenin çok genç olması hoşuma gitmiyor, sıkıntı yaşamak istemiyorum deyince Badi da Basant da Niranjan kötü bir değil der. Ancak Dadisa kararı çoktan vermiştir. Badi ne kadar çabalasa da başarılı olamaz. Dadisa kararlıdır. ikimizin yerine 50. bölüm özeti resmiSughna ise mabetten çıkarken terliklerini bulamaz. Hadi tahmin edin terlikleri alan kimdir? Tabiki Şiyam. Yolda Sughna’nın ayağında terlik olmadığından ayağına kocaman bir diken batar. Şiyam gelip dikeni çıkarır ama Sughna sinir olup bırak beni der. Sughnanın yanındaki arkadaşları neden kızgınsın diye sorunca Sughna ondan rahatsız olduğunu dile getirir.

Şiyam elindeki terliği vermek ister Sughna git başımdan deyip onu kovar. Şiyam daha sonra Jagdiş’i ziyarete geldiğinde Dadisa ile de tanışır. Kim olduğunu öğrenmeye çalışan Dadisa’ya da Badi’ye de yeterince ayrıntı vermeyen Şiyamın hal ve hareketlerinden bir şeyleri sakladığı aşikardır. Dadisa yaptığı iyiliğe karşı ona bir miktar para verir.

Jagdiş’in yanına giden Şiyam Sughna’yı görebilmek için bir plan yapar ve hadi bilek güreşi yapalım mı der. Jagdiş kabul eder, kaybeden jalebi alacaktır. Şiyam planını düşünüp bilerek oyunu kaybetmiş gibi yapar. Jagdiş’e de yarın  gel hepinize benden jalebi der. Çıkarken Sughna ile çarpışan Şiyam Jagdiş benim arkadaşım diye açıklama yapar. 

Gehna ise Dadisa’nın ona güvenmemesini içerlemiştir ama Basant’a da onu mutlu etmek için çabaladığı için teşekkür etmiştir. Şiyam ise vadettiği jalebileri verir. jagdiş’in Sughna’ya verdiği jalebiyi alan kişinin Şiyam olduğunu duyan Sughna hemen yere atar. Şiyam ardı sıra gider ve mutlu ol diye yaptım der. Sughna ben bir dulum ve mutlu olmak bana göre değil der.

Şiyam beni görmeyi istemezsen söz veriyorum bir daha beni görmezsin der. Sughna sevap vermeden ayrılınca Şiyam da anlar ki Sughna’nın yüreğinde bir kıpırdanma vardır. Yoksa defol git diyebilirdi diye düşünür. Daha sonra yanına gelen adam şaşkın bir halde sizin gibi zengin biri burada ne yapıyor der. Şiyam köy hayatını seviyorum diye açıklama yapsa da adam Şiyam’ın babasına durumu anlatmaya gider.

İkimizin Yerine 50. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

112 Yorum

 1. Cahillerden olmaktan

  Allah a sığınırım

  Bakara suresi 67

  Günaydın hayırlı sabahlar kızlar

  Nasılsın ??????????

 2. Defnem geçmiş olsun canım nasıl oldu boynun

  Çok şükür melek biraz daha iyi

  ?????????

  Gulalem saol canım melek iyi

  Daha ishali sürüyor
  İnşallah oda kesilirse daha iyi olacak

  Aynen az önce küçük oğlumla konuştum
  Anne hade ne zaman geleceksin diye söylüyor
  Onlarda mafoluyor Allah yardımcımız olsun
  Sen nasılsın canım

  ??????????

  Kainatım saol ablam iyi sen nasılsın
  ???????

 3. MELEK ALLAH şifa versin ..

  inşallah hemen iyileşir ..hastalık cok zor canım..ALLAH yardımcın olsun..

  günaydın dicem öğlen olmuş.
  hayırlı günler. cümleten..
  nasılsınız?.
  DEFNE ?
  dY

 4. DEFNE bikiyomusun kız git yat uyu dinlen dedin.. ben dün gece ne gecesi sabah olmuştu04.30 yatagıma yattım malesef
  gece gece babam cnımı sıktı tam uyumaya gitcem bişiler dedi canımı sıktı bir onun tartışması eksikyi moralm bozuldu oturdum tv izledim aptal patal agladım.
  sabahda erkenden birileri geldi uykusuz dlanıyorum bişide yemedim simdi süt içiyorum.. içim almıyor.
  dünkü ilçları arastırıyorum. her yanım şişti yuzum gözüm biri dokundu sanırım.
  bakıyorum şimdi bazı vitamin hapları vucutta şişlige yol acıyormuş ama hangisi sebep oldu buna bilmiyorum.

  NURDAN düğünde heralde gözükmüyor.
  kimse yok. heralde yine sitede.
  dışarı cıkcağım bence az sonra :( mecburi

 5. Teşekkür ederim dy

  Amin inşallah canım evet hastalık çok zor
  Allah kimseye taşımicagı hastalık vermesin

  Sen niye ağladın
  Özel değilse anlatabilirsin
  Canım üzme kendini
  ????????

  Alikim selam Valla anonim misin aysegul musun

  Elnaremisin
  Çözemedim ne demek istedin anlamadım
  Biraz daha açık bide tek isimle yassan daha iyi olur deme

 6. Saliham geldinmi kiz bizde iyis çoh şükür tabi çojuklarin seni özlijekdir ewde anneleri olmasa çojuklarin halleri nasil olur bilirim ben onu senin büyik oglun 11 yaşindadi dimi ozaman küçük kardeşine bakyodur sen yokken

 7. AIDEM??
  CANIM BENIM EVET 11.SINIF COK ZOR 10.SINIFTA BIRAZ ZOR AMA 11 BAYA SITRESLI ALLAH BÜTÜN ÖĞRENCILERE KOLAYLIK VERSIN SEN NASILSIN ÇIÇEĞIM??

 8. GÜLALEK ABLAM?
  Iyim ablam sen nasılsın okul iyi ama zor ablam ya ilk defa bu kadar zorlandım sık sık giremiyorum arada sen nasılsın ablam inşallah iyisindir ablam Allah’a emanet ol?

 9. Saol Heloşim ben iyim janim
  sen son synpyndamysyn şuan sizin okullar başladigina çok olmadi sanirim daha başdan zorlamana başlamişlar sizi belliki ilerde dahada çok ödewleniz oljak anlaşilan
  sana zehin açikligi dilerim balim
  sende ALLAHA EMANAT ol arada sirada gel bizide unutma janim

 10. HERKESE İYİ AKŞAMLAR??
  ???????
  ELAM????
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  Bugün teknolojiden uzak durmak istedim beynimi çok yoruyor misafirlerim de vardı..
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  SALİHAM Melek nasıl oldu benim ciddi birseyim yok..
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  D.Y hiç mı iyileşemedın canım demek uyuyamadın

 11. FİLİZİM ŞU AGİLLİ İSİMLİ TERBİYESİZ HAKARET ETMİŞ BİZLERE. LÜTFEN ENGELLER MİSİN?? BANA BAK AGİLLİ YAPTIKLARININ HUKUKİ CEZASI VAR HA ADRESİN GÖRÜNÜYOR. FİLİZ ŞU AGİLLİ NERDEN YAZMIŞ SÖYLER MİSİN MERAK ETTİM

 12. ANONİM SİTEDE AĞIR KÜFÜRLER VE SALDIRILAR OLMADIĞI SÜRECE EL ONAYI YOK YORUMLARDA. FAKAT EDITOR YANİ FİLİZ BÜTÜN YORUMLARI KONTROL EDİYOR BAŞI BOŞ DEĞİL YANİ. KİMSE HAKARET ETMEYİ DÜŞÜNMESİN..

 13. HAYIRLI AKŞAMLAR.. CÜMLETEN.

  DEFNE İiyi akşamlar tatlım nasılsın..
  yokcanım dün hiç uyumadum 1.5 saat uyudysam ancak az evvel gözüme uyku coktu dua okurken içim gecmiş . sonra annem akşam yemeğine cagırdı yedik falan ancak yazıyorum .gündüz uyuma huyum yok canım bu yüzden biraz tv izler cay içer uyurum sacımı yıkadım biraz içim ısınsın diye bu gün bir ter basıyor beni sorma defne su havada ..
  sen neler yaptın bakalım..
  bu gün dizin var mı ne izlip durun?
  DY

 14. Halsizsin ya ondandir. Benim misafirim vardı gözlerim ve zihnimde yorgun o yüzden telefonu elime almadım. Bir deli rüzgar ya da erkenci kuşa göz aticam.. Gözüm yorgun gözlük numaram büyüdü herhalde

 15. AMAN canım ihmal etme saglık sorunalrını git mutlaka doktora .
  benimde göz kapaklarım kapanıyor cay bile içip içmemekte kararsızım. inanki.
  evet yorgunum iştahim da acılmadı kendimi zorladım sadece.
  senin corbayı yaparız kısmet olursa . artık.
  hmm o bir deli rüzgardan bişi anlamam çünkü hiç izlemedim. erkenc kuş sanki tadı kaçtı gibi. bilmiyorum.
  biraz gezinirim şimdilik kumnda babamda :)
  kalk gidelimede bakabilirim ama bu gn o diziyi kaldırabilirmiyim bilmiyorum
  dy

 16. Bir Deli Rüzgar daki kız çok hoş dizi de güzel ama senaryo zayıf yazık 6. bölümde final yapıyor bugün kaç kişi ekmek yiyordu..
  Erkenci kuşun senaristini değiştirdiler güzel olur belki ama sanmıyorum Demet çok yapmacık . niye kaldıramazsın kalk gidelim i

 17. Defne bu qeder insan ichinde bir sen ismin normaldi sende gelip mene hakaret etdiler dedin.
  Duzunu diyende hakaret olur.
  Yaksi adlarniz yokdur maragli deyi xx esrden galmis adlardir hem de men yok sen mene hakaret edip terbiyesiz dedin ayib olsun.
  Unutma duzunu demek hakaret degil emosialarla duz soze esebi cvp vermektir hakaret. Eyni senin bana yazdigin kimi.

 18. DEFNE o kızın adı neydi hatırlamıyorum cennetin göz yaslarındaki kızı diyorsun dimi evet yuvarlak yüzlü hoş kız zaten yuvarlak yuzlu kızlar hep güzel oluyor defne
  evet banada çok yapmacık geliyor böyle bir gerceye uygunluk derecesi yok gibi.erkenci kusun.
  kalk gidelim kaldıramam dedim halsız bitkin olunca ama şimdi hatırladım.
  gecen haftaki bölüm güzeldi bu genler evleniyordu zaten hepsi aynı anda evet dedi bitti oradan başlayacak izlerim canım. ama şimdilik özet baslar babam bişiler izliyor sonra acarım.
  sende izle bence kalk gidelim
  şakir alem adam ya :) kkızı almaya atla gelmişti falan.
  dy

 19. Qoy filiz yazmamis men deyim Azerbaycandan yazmisam chok merak etmishsin Defne. Meragin bitdimi bashka suallarin varmi.

 20. PEKİ BIZDEN NE ISTIYORSUN AGİLLİ?? FİLİZ BİRAZDAN GELECEK VE BİZE HAKARET EDENLER CEZA ALDI HEPSİ HABERİN VAR MI?? YOKSA AZARBAYCANDAN SENİ BULAMAZLAR DİYE MI RAHATSIN AMA HİÇ RAHAT OLMA HER AN KAPINA POLİS DAYANABİLİR

 21. D.Y anladım canım dinlen o zaman kötüysen canım.. işten rapor aldın sanırım bu arada sen nerelisin yani hangi bölge ege karadeniz akdeniz ???

 22. GÜLALEK ABLAM???
  ABLAM BEN ÇOK YORULUYORUM HAFTADA 750 YAKIN SORU ÜZERİNDE ÖDEVLER OKULDA DA ARADA 5 E KADAR KALIYORUM FIRSAT BULDUKÇA BURAYA VEYA İNSTAGRAM DA FALANIM????

 23. DEFNE ege yakınlarındayım evet iş mevzusu öyle cnm o kısım uzaycak biraz
  sorma bu arada zeytin yagı arastırmış babam bir yerde 16 lisraya yag buldum diyor ben dedim o gerçek yağ olmayabilir .
  yok şuan iyim canım sana yazarken bişiler yedim söyle şekerli v.s kız gözlerim acıldı biraz iştahsızlıkta beni halsiz yapıyor sanırım..
  sen sanırım tek basına ev tuttun ?
  herlade genelde tek gibi anlatıyorsunda

 24. Defne hanim Ben sana hakaret mi etdim?
  Sadece açik fikrimi yazdim. Bu sizde hakaretmi defne hanim?
  Ayrica ben senin dedigini düsünmedim bile.
  Sadece fikrimi yazdim. Senin gibi size terbiyesiz mi dedim?
  Ayip.
  Bide ben senden ne isteye bilirim?
  Sen nerde ben nerde?
  Yalniz senden türk baklavasi isterim. Laf aramizda pek çok severim.
  Bana kalirsa site dolaniyordum sizin isimlerinizi begenmeyip yorum yazdim suç mu filiz hanim? Ya da defne hanim?

 25. AGİLLİ kardeş ülke olarak yazıyorsun. Türkçede İĞRENÇ İSİMLERİNİZ VAR demek bir hakarettir ve biz sesimizi çıkarmazsak kimbilir neler söyleyeceksin daha??? Burada bize ne küfürler ettiler haberiniz var mı?? ama hiçbirinin yanına kâr kalmadı layığını buldu..
  Ayrıca biz sana adımızı beğeniyor musun diye sorduk mu sanane milletin adından?? Sen isim uzmanı misin ??
  Ayrıca biz Türklerin ismi çok güzeldir Azerilerden daha da güzeldir. AGİLLİ çok mu şahane bir isim sanki haa??
  Ben kendi ismimi hicbir şeye değişmem mesela..
  ????
  D.Y evet yalnız yaşıyorum artık öğrenci değilim. Bu yaştan sonra ev arkadaşını kaldıramam sevmem ben

 26. Chok gechtim o yollari…
  Kolay gelsin sana ne deyim…
  Mende ögrenci oldum.
  Ahhhh. Indi qorxdugun bu okul. 20 yil sonra tatli hatiran olacak. Kiymetini bil. Helin xanim.

 27. DEFNE haklsın cnım öğrenciyken bile çeklmyor canım şimdi zaten cekilmez ama denizlide kiralar pahalımı bilmiyorum tabi.. ben olsam bende yalnız ev tutardım..
  kardeşin gittimi canım askere.
  NURDAN gözükmüyor düğünde heralde

 28. Çok sahane ismim var malesef. BILMEK ISTEDIGINE EMIN MISIN?
  Ben seninle bir anlasamiyorum. Bir kadin vardi bu sitede. Onun sohbeti daha güzel diger sayfada malesef. Onunla konusmaga gidiyorum.
  Hem bana ne sana ne hakaret etdiler.
  Ben senin söyledin gibi terbiyesiz biri degilim.
  Yani sana küfür etmeyecektim canisi. Bu arada ismini begenmedigim kadin benle konusuyor sen benle tartisiyorsun niye?
  Sen benden ne istiyorsun?
  Azerilerin tatlilarini mi?
  Ben senle olan bu konusmamizi tatliya baglamak istedikce sen beni uçuruma yuvarliyorsun. Ama ben sakinlik halimi bozmadan sitenin yöneticisinden aramizdaki husumeti tatliya baglamasini rica ediyorum.
  Isminizi unutdum editor hanim. Biz bu hanimla konusamaz haldeyiz. Aramizda sülh güvercinleri uçurun. Belki direncinden vaz geçer Demet hanim tatli konusmaga baslar.

 29. D.Y ben hayatımı çok titiz düzenli ve programlı yaşayan bir insanım. Kitap gibi derler ya öyle. Düzenime kimsenin ortak olmasına izin vermem kocam olmadığı sürece ? uygun şükür kiram. Öğrenciyken çok kahir çektim eksik olsun
  Kardeşim mevzusunu hiç konuşmak istemiyorum gider elbet birgün

 30. Bir problemin var senin ama neyse.
  Psiqolok olarak baska sartlar altinda tanissaydik eger güzelce problemini çözerdim. Yazik..

 31. Filiz hanim sitenin editorüsünüz sanirim. Size bir sey sormak isterim. Gerçekten adresimi görüyorsunuz dimi?
  Eger öyleyse ne güzel yaa
  ay sevindim gerçekten.

 32. DEFNE CNM senin burcun ne kız merak ettim böyle titiz düzenli falan:)
  evet canım kahır cekilmez. haklısın . fakat koca kahrı cekilir mi bilemicem :)
  bende fazla karısılsın sevmem kafam rahat olcak dildiğimde yatıcam dilediğimde kalkıcam :)
  ben eskiden işlerim düzenliydi şimdi
  bana ne olduysa canım eşşeği saldım çayıra oldu :)))
  D.Y

 33. AGİLLİ HANIM şaka yapmıyoruz adresiniz görünüyor. Niye sevindiniz Filizi çaya mı davet edeceksiniz Allah’ım ya?
  Ya özür dileyin bizden konuyu kapatalım ya da burayı terk edin. Sorunlu falan değilim ben kendinize gelin. Akşam akşam sinirlerimi bozmak istemiyorum belli ki ruhsal sorunlarınız var.
  ?????
  D.Y balık burcuyum ben.. Yani sonuçta benim kocam çekerim kahrını da lütfunu da?

 34. DEFNE yok kahırsız olsun kız :)
  bu gün sana dua ettim . hastayken edeyim dedim kabul olur :)
  ilik gibi bir adam nasip et şu kıza allah ım cok mutlu olsun dedim gönlüne göre :) inşallah olur canım yürekten aminnnnnnnnn
  defne cevap yazma bence yazdıkca uzar gider boşver yorumlarabir bak türkçe gitikçe düzgün olmaya başladı tıpkı bizimkiler gibi :)
  yagmur yağıyor mu defne oralara.

 35. adefne balık bur cumu kız ben başak mı acep diyordum seni sulugöz balık cok duygusal olur . defne balık

 36. Ben özür dilemem gereken insandan diledim özürümü. O da anlayisla karsiladi diye bilirim. Ayrica içimden gelenleri yazmissin. Sen saka filan ilgilenmiyorsun dimi?
  Ne edeyim ki ben 50 kilo incecik kizim iste saka yaptikca beni rahatca yuvarlaya biliyorsun Defne hanim. Ben hepinizi aksam yemegine davet edecektim. Ama sen istemem yemegini deyipte hevesimi öldürmeyesin diye söylemedim. Seninle konusmak hos ya…
  Ben her gün buraya mi gelsem ne?

 37. NEEEEEE???
  Balik mi? Olamazsin bende baligim. Niye benzer yanimiz yok?
  Hangi ayda dogdun allah askina?

 38. D.Y sağol canım amin cümlemize
  Yani cevap vermezsek çok ileri gidiyorlar sessiz kalamam ben. Evet Türkçesi bayağı düzgün oldu ama peşini bırakmıycam FİLİZ den öğrenicem adresini
  Bıktık artık bu insanlardan bezdirdiler bizi

 39. Anonim ben diger sayfayada yazdim türkçe çok iyi bilirim. Ama konusmak istememistim. Gülelak di sanirim kadinin ismi. Bana azerice anladadigini en iyisi türkçe yazmami rica etdi.
  Bende azericeden türkçeye terfi etdim. Açiklamasi bu.

 40. Ben balık olarak tabi ki duygusalım ama biz balıklar sanatçı ruhluyuzdur. Ben zayıf değilim tertipli olmayı mantıklı olmayı severim. sen ne burcusun D.Y

 41. VALLAHI AZERIYIM. Yeminle Azeriyim niye inanmamakta israr ediyorsunuz anlamiyorum gerçekten
  birakma pesimi Defne hanim. Adresimi bulunca çaya gel bana uçak bileti benden gidis dönüs.

 42. ben dengedeyim canım sözde terazi ama yükselen aslan burcu :)
  bende mantıklı olmayı severim . ama çok fazla duygusalım. malesef . bazen asırı duygusal olabiliyorum canım
  dy

 43. Küstüm ben size.
  Filiz hanim sizden bir ricada buluna bilir miyim?
  Siz benim adresimi söylemeyin su arkadaslara. Ben gelince söyleyin. O zamana kadar merakta kalsinlar. ZATEN AZERIYIM. Aynisini söyleyeceksiniz zaten. Hem sizin olgun biri oldugunuzu saniyorum. Sizinle konusmak isterim.

 44. ???❤️CANIM ARKADAŞLARIM

  OOOO muhabbetiniz bol olsun
  Nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisindir

 45. AGİLLİ BAK SAKİNLİĞİMİ KORUYORUM AMA YETER. MADEM ÖZÜR DILEMIYCEKSİN BENİMLE MUHATAP OLMA. MUHABBETİ KES. BU SİTENİN EN EĞLENCELİ EN KIDEMLİ İNSANI BENİM ŞAKALARI DA SEVERİM AMA SENDEN HİÇ HAZETMEDİM. BENİ TACİZ ETMEYE DEVAM EDERSEN YEMİN EDERİM PİŞMAN EDERİM SENİ. SAVCI ARKADAŞIMDAN RİCA EDERİM ÖZELLİKLE UĞRAŞIRIM SENİNLE. HADİ GİT KİMİNLE KONUŞMAKTAN HOŞLANIYORSAN ONUNLA KONUŞ CEVAP VERME BANA
  Lutfennn

 46. D.Y canım Teraziler çok ilginç oluyor evet ?
  ????
  Denizim sohbet iyiydi evet nasılsın kuzum??
  ⚘⚘⚘⚘
  Kızlar ben müsaadenizi isteyim. Hepinize iyi geceler gözlerim yorgun radyasyondan uzak durmak istiyorum..
  İYİ GECELER

 47. DEFNEM KIZ BOSVER NE MUHATEP OLUYORSUNKI BU AGILIMIDIR NE HATSA BOSVER KENDI KENDINE KONUSUR GIDER CANIM

 48. Ben seni ne ediyorum?
  Neyse…
  Gidiyorum. Beni tehtid etdin bunu da bir kenara yazdim. BAY BAY.

 49. DENİZ KENTLİ hoş geldin teşkürler sen nasılsın?

  DEFNE canım bendeçok yorgunum erken yatıcam dün hiç uyumadum bu gece erken uyusam iyi olcak..,
  ALLAH rahatlık versin herkese ..
  HAYIRLI GECELER KIZLAR…
  DY

 50. ???❤️DEFNEMMM

  CANIM sen boş ver sen nasılsın ne yapıyorsun canım arkadaşım

  ???❤️NİHANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM

 51. iyi akşamlar kızlar agili adıyla yazan yorumcu lütfen bir daha bizim buradaki ortamımızı bozma azerisin veya değilsin bu bizim için önemli değil bizim burada kurduğumuz ortamı bozma bize yeter defneye sataşmayı da bırak sitemizin ilk yorumcularından ve gerçekten benim için çok değerli bir daha sakın gelip de rahatsız etme!!! bizim burada azeri olup da ne kadar tatlı dilli arkadaşlarımız oldu azeri olsun tğrk olsun istersen fransız olsun bize önemli olan şey huzurumuzun kaçmaması

 52. ???❤️NAZIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM

 53. Ay FİLİZİM Bİ BAKDİN JANİM EN SONUNDA SALAKMİ NEYMİ BU
  DEFNE KİZ BAYA UGRAŞDİ BUNUNLA
  ZATEN DEGMEZ UGRAŞANİNA

  NAZOŞ GİDDİNMİ KİZ

  DENİZ İYİMİSİN NASİLSİN

 54. DENIZIM TESEEKKUR EDERIM CANIM HAYAT HEP AYNI CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN ARKADASIM

 55. GULALEK CANIM BURDAYIM NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM BIRAZ ISIM VARDIDA ONDA GITTIM

 56. DENIZIM VALLAH BENDE TV IZLIYORUM BIR DELI RUZGAR BIR FILIM ONU IZLIYORUM SEN NE YAPIN

 57. DENIZIM VALLAH BENDE TV IZLIYORUM BIR DELI RUZGAR BIR FILIM ONU IZLIYORUM SEN NE YAPIN ARKADASIM

 58. ???❤️NAZIM

  CANIM bende o ses Türkiyeyi izledim şimdi de uykum geldi CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 59. ???? DENIZIM. IYI GECELER TATLI RUYALAR ALLAH RAHATLIK VERSIN BENDE SENI COK SEVIYORUM ARKADASIM ????

 60. İyim çok şükür işlerde her zamankisi gibi yawaş yawaş
  Bugün yarim gün çalişdim yarinda ewde kalijagima göre biraz burda söhbet edeyin dedim

 61. Sen nasilsin iyimisin Nazim sen okuyomudun bi yerde okudugunu yazmişsin nerde okuyon

 62. Yani ne meslegi ne ugurdan okuyon demek istedim

  Naz bu Almira buraya hiç gelmijekmi bilyomusun onu

 63. GULALEK CANIM BEN ACIKOGRETIMDE OKUYORUM CANIM GERCI BENIM KAFAM PEK KALDIRMIYOR YA ISLERIN IYI GITTIYINE SEVINDIM CANIM

 64. ALMIRA YA SORMAM LAZIM CANIM AMA HIC GELECEYINI SANMIYORUM YA BAKALIM INSALLAH GELIR CANIM

 65. Eger gelirse sewinirdim sizler benim ilk tanişdigim kişilersiniz burda
  sen Almira Helin Zeynep We Diloş hepinizi ayry ayry sewyorum janim
  Almirayla her geldigimda söhbet ederdik eger onunla habarlaşyorsa selam söyle

 66. Sagol canim benim eee sen neler yapiyorsun vallah almirayla esnayla dilekle vatsapta gorusuyoruz bazende tl konusuyoruz onlarda iyiler canim

 67. Ewet yarin ewdeyim aslinda jumarteside ewde kalyordum ama bugün yarin gün işe çikmam gerekdi
  Ha bide araban mi war senin senin adina çok sewindim janim ya negüzel uzagindan nasip etsin ALLAM

 68. Ben buaralar buraya sik gelmana başladim yaa bu dükkanda bazen sinirlenyorum her tür insan ba müşderilerin arasinda kiz bide yorulyorum yine burda özetleri okudugumda yada iyi bir söhbet etdigimde biraz dinlenmiş hissetyorum

 69. Saol janim ama bizim burasi biraz köy yeri yani araba sürermiyim bilmeyorum eger kojam isterse olurda ne bileyin oda izin berirse artik ama şaföriyle olsa başga gürrün odaa bahaliya patlijak aman bende araba buldumda nasil kullanjagima galdi gibi

 70. Kiz araban olursa surmesinide allahin izniyle ogrenisin bende eskide esek surmeyi bile bilmezdim?? ama simdi araba surum

 71. Şuanda lifetime izleyorum bu kanalda eglenjeli programlar weriyorlar şuanda arabidtanin tarihi yerleri hakkinda MEKKE HAKKİnda gürrün weriyolar

 72. Vallah bende bu saatte birseyle yiyorum yanindada cay iciyorum canim benim buyur gel beraber icelim birtanem

 73. Öylemi sen söyleyinje merak etdim bende belki janim o günleride göreris yaa aslinda arabadan biraz korkarim ben

 74. canim bak simdi kolay kolay yanima kimseyi bindirmem eyer kaza filan yaparsamda bende tek giderim vallah omur dunyaya arkamda ne cocugum var nede kocam var

 75. TÖWBE diy kiz o ne söz böyle ALLAH KORASİN her zaman yolun açik olsun bitanam bak senin hayatin kalbin gibi güzel olujak iyi anlayişli bi begefendi adam karşina çikar ENŞALLAH çojuklarinda olujak bidaha öyle sözler söyleme ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu