Gelinim Mutfakta

27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Kazandı

27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta oldukça ilgin puanlamalara sahne oldu diyebilirim. Çiğdem hanım her ne kadar bol birli puanlar kullansa da Elif’i istediği konuma bir türlü getiremedi. 27 Eylül 2019 Haftalık toplam puan durumu son halin de elif rakiplerine fark atamadı. Şu an üç gelin de aynı puana sahip olarak final günü yarışacaklar. Not: bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 27 Eylül 2021 Pazartesi Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Aslında bugün Gelinim Mutfakta 27 Eylül bilezikleri alan gelin kim olduğunu sadece fragmana bakarak dahi ortaya çıkarabileceklerini söylemem gerek. Tek yapması gereken sitemizde haftalık puanlar da kimin kaç puan aldığına bakıp rağmen derinlemesine irdelemesi halinde bu hafta birinci yada birincileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız. Gelinim Mutfakta Final

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 11 Ekim Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim, hangi gelin olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Eminim ki sizler de bugün kazanacak olan gelinin kim olduğunu tahmin ediyorsunuz. Ben de sizleri daha fazla meraklandırmadan öncelikle bu hafta son puanlama olan Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma günün birincisi kim olduğunu açıklayacağız. Zaten sonrası da çorap söküğü gibi geleceği için bizlerin açıklamasına bile gerek duymadan, bu hafta sonuçlarını öğrenebileceksiniz. 

=> [mavibuton]4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/mavibuton] kim olduğu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

27 Eylül Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Bu hafta maalesef elenecek isim bir gün öncesinden netlik kazandı. Ha bu oran %100 olmasa da matematiksel olarak hala Pınar’ın kurtulma şansı olsa da hem yarışmacıların güçlü olması hem de Pınar’ın moral ve motivasyon olarak düşük olmasından dolayı,bu hata Pınar maalesef elenecek.27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek KaynanalarBu hafta elenecek belli olama bilezikleri alacak ve günün birincisi olacak maalesef belli değil. Zira hem Elif hem Dilek hem de Kıymet 49 puana sahip olması nedeni ile hepsinin %33,3 oranında bilezikleri alma şansı var. Gelinim mutfakta 27 Eylül Cuma puanları sonrasın Elif günü birincisi olamadığı için bilezikler Kıymet ile Dilek arasında %50 oranında şansı olacak.

27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar Elif, yarışa sonradan dahil oldu. Aslında Elif ilk iki gün istediği puanları hem kaynanasından hem de diğer kaynanalardan almadı. Bu sebeple Elif Çarşamba günüden itibaren puanlarını düzeltmeyi başarmasından sonra bu hale geldi. Ancak Bugün şansı yaver gitmeyecek. 27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Açıklanmadan Önce ElifBu hafta elenen yarışmacı Pınar mi olacak? Diye sormaya gerek bile duymadım. Bu arada bizleri instagram adresimizden takip eden okurlarımıza bu hafta elenecek kişinin %100 ilgisini verirken bilezikler konusunda Kıymet daha avantajlı olduğunu söyledim. Bakalım tahminlerimizi bizi nereye götürecek. Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Emine kaynana peyniri az olmuş dediği tabağa 5 vermesi ve sonunda gelini Pınar’ı bulması, diğer gelinleri sinirlendirse de diğer gelinlerin kaynanası da Emine hanımdan başka bir şey yapmadığını, hepsi gelinlerinin tabaklarını bulmaya çalışıyor. Bu sebeple bu yarışma lezzet yarışması değil, gelinin bulma yarışmasıdır.Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Günün Birincisi Olamayan PınarBugün hem Nur hanıma hem Fatma hanıma çok büyük bir iş düşüyor. Zira her iksi de risk almak zorunda. Gerek pasif risk gerek ise aktif risk almalı. Bunun tercihini kaynanalar vermeli. Pasif olarak risk alacak kaynana ortalama puan verip gelinin tabağına beş vermeye çalışırken aktif risk alacak kaynana ise 1-1-1-5 verip gelinin bulmak zorunda. 

Nur ve Fatma hanım bugün 27 Eylül gelinim mutfakta günün birincisi olarak gelinlerin tabaklarını bulmak yetmediğini, diğer yarışmacıların tabaklarını da bulup, en düşük puanı vermeli ki kendi gelini bilezikleri alabilsin. Bakalım bu riski hangi kaynana alıp, gelinine beş verecek.Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliBugün 27 Eylül Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında yine Emine hanımın bizleri şaşırtacağını düşünüyorum. Her ne kadar Pınar kaynanasına tüyo verdiğini düşünse de Emine hanım gider ayak işi öğrendi. Hem gelinin tarzını öğrendi hem de program da nasıl gelinin tabağını bulacağını öğrendi. Ancak bu biraz geç oldu. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Bu hafta kim elendi sorusu, bu hafta sanırım en az merak edilen soru olacağı için puanlamaların sonuçlarını beklemeden hemen alt kısımda elenecek ismin kim olduğunu aktarıyorum.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Puanları Son Puan Durumu

23 Eylül 2019 Pazartesi günü 355. bölümü ile başladığımız bu hafta 360. bölümü ile 27 Eylül Cuma günü 360. bilezikler de sahibini bulacak. Gelinler arasında puanların oldukça yakın olası nedeni ile bu 27 Eylül 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı henüz netlik kazanmadığı için kaynanaların vereceği Cuma puanları sonucunda Son puan durumu oldukça önemli olacak. Bizler Gelinim Mutfakta 27 Eylül Puanları hakkında sizler an ve an aktaracağız.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli27 Eylül Cuma Gelinim mutfakta puan durumu netleşmeden gelinlerin aldığı son puan durumu ne olduğuna baktığımızda Elif, Kıymet ve Dilek 49 puanla zirvede yer aldığını ve uzun zamandır böyle bir durum ile karşılaşmadığımızı söylemek isterim. Ancak bu üçlünün hemen arkasında diyemeyeceğim Pınar ise 15 puan gerisinde eleme potasında yarışacağını görüyoruz.

Bu hafta 360. bilezikler sahibini bulacak. Fragmana baktığımız da yine bir kura olduğunu ve bilezikler kura sonucu ortaya çıkacağını görüyoruz. Bence kura işi oldukça riskli ve en azında 2-2 şeklinde paylaşılması her iki yarışmacıya verilmesinin daha doğru olacağını düşünüyorum. Dikkat: 27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu sayfanın en son kısımda, sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Sevgili arkadaşlar kaynanalar puanlar verdiği anda sizlerin de Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmın da son durumu görebilmek adına birden siteye girdiğini, bu sebeple geçici bir yavaşlama olduğunu, ancak bu durumun kısa sürede düzeleceğini söylemem gerek.

Birazdan kaynanaların vereceği 27 Eylül 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar da hangi gelin kaç puan aldığını vermeden önce, gelinlerin bugün hangi tatlıyı yaptığını açıklayacağım. Daha sonra bugün puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğim.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Kadayıflı İrmik Tatlısının Malzemeleri

27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta final günü Kadayıflı İrmik Tatlısı Malzeme Listesi

  • 1 litre kadar süt
  • 2 su bardağı kadar toz şeker
  • 1 su bardağı kadar irmik
  • 1 çorba kaşığı tereyağ
  • 150 gram kadar kadayıf
  • Kadayıfı kavrulması için yeterince tereyağ

27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi DilekFatih Ürek hafta içinde birbirinden güzel yemekler yapan yarışmacılara hafta finalinde her zaman olduğu gibi tatlı yapmasını istedi. Yarışmacılardan bir kısmı günün tatlısının nasıl yapıldığı konusunda fikir sahibi olurken, bazı kaynanalar da tatlıyı daha önce yaptığını söyleyip 90 saniyelik kısımda gelinlerine nasıl daha iyi yapacağı konusunda telkinlerde bulundu. 27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan KıymetHafta içinde gerginliğin bir an bile düşmediği bu hafta artık son bulmak üzere. Gelinler de bu durumun farkında ve elenmemek adın değil ama bilezikleri almak adına kıyasıya bir mücadele verecekler. Zira elenecek aday bana göre %100 Pınar olacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bugün kim kazandı yada bilezikleri bugün kim aldı? sorusuna genelde iki gelin arasında geçtiğini gün sonunda ise o gelinlerden birisi bilezikleri kazandığını görüyorduk. Ancak bu hata üç gelin de Cuma günü aynı puanla yarıştığını görüyoruz.

Elif, Kıymet ve Dilek bugün Haftalık toplam puan durumu açısından aynı puana sahip olduğunu, bu sebeple bilezikleri bu üçlüden birisini alacağını söylesem de bildiğim bir şey var. O da %100 bugün bilezikleri Elif alamayacak.27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Bugün günün birincisi Kıymet ile Dilek olduğunu, dolayısı ile bilezikleri almak için kuraya kalındığını görüyorum. Sözlerimi uzatmadan cuma puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Puanları (27/09/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 2
Dilek : 5
Kıymet : 1
Pınar : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 1
Pınar : 4

*************************
” 27 Eylül 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Dilek : 1
Kıymet : 1
Pınar  : => Emine’nin Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 5
Dilek : 1
Kıymet: => Nur’un Gelin 4
Pınar : 1

*************************Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Bilezikleri Alanın açıklandığı an*************************

Gelinlerin 27 Eylül 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 2 3 1 5 11
Dilek 5 5 1 1 12
Kıymet 1 1 1 4 7
Pınar 2 4 5 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Eylül Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 49 + 11 = 60
Dilek    : 49 + 12 = 61
Kıymet : 49 + 7 = 56
Pınar    : 34 + 12 = 46
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

27 Eylül Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ DİLEK %100

27 Eylül 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Pınar %100

27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ PINAR ile Dilek
Gelinim Mutfakta 27 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ dİLEK
27 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  KIYMET
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Cuma Fragmanı İzle

27 Eylül 2019 Cuma bu haftanın final günün de neler olacağını 360. bölümde bizlerin neleri beklediğini kısa bir özeti 27 Eylül fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu