Gelinim Mutfakta

27 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Çeyrek Altının Alan Kim? Gelinim Mutfakta 27 Eylül Puanları

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Kaynanalar kendi gelinlerin tabaklarını bulmak isterken hangi geline en yüksek puanı verip 27 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta çeyrek altını almasına İstemeden de olsa yardımcı oldular. Çeyrek altını kim hangi gelin aldığını ve 27 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmında yazımızın en alt kısmında verdik. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 27 Kasım Perşembe Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

=> 27 Eylül 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Perşembe puanlama aşamasına geçmeden önce bu gün alınan her puanın yarın ki final günün de karşılarına çıkacak. Yani 1 ile 2 arasındaki bir puan bile yarışmadan elenmesine veya kurtulmasına neden olacak. Diğer yandan bilezikleri almada da oldukça fark oluşturacak. Bu gün her gelinin bilezik yarışında hale iddiasını koruduğunu 27 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin cuma günü kötü bir performans da gösterse en azından elenmekten kurtulacağını düşünüyorum. Not: Gelinim Mutfakta 27 Eylül Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Perşembe puanları verilmeden önce Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (24 Eylül – 28 Eylül) haftasında alınan puanlara bakıp kim önce kim geride olduğunu görelim. Bu puanlar Perşembe puanları verilmeden önceki puanlardır. Yani son ve güncel gelinim mutfakta puan durumu dur.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül puanları ne alemde olduğuna baktığımızda 39 puanla Ezgi dün kaybettiği liderliğe yeniden kavuşmuş gözüküyor. Ancak hemen arkasında yani bir puan gerisinde Burcu 38 puanla Ezgi’nin aldığı nefes kadar yakında takip ediyor. Başak dün en gerideydi. Çarşamba puanları verildikten sonra bir çıkış yaptı ve bilezik yarışında bende varım diyerek 34 puanla liderin hemen 5 puan gerisinde takibini sürdürüyor. Yarışmaya bu hafta gelen Yasemin ise liderin 8 puan gerisinde ve her an eleme potasına girebilir. Bakalım Gelinim Mutfakta 27 Eylül günün birincisi olup bizleri Yasemin şaşırtmayı başaracak mı bekleyip göreceğiz. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Eylül[/pembebuton] bilezikleri kimin aldığını ve kimin elendiğini görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Günün Birincisi Başak Mı Ezgi Mi? (Perşembe)

Gelinim Mutfakta 27 Eylül günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim olduğunu önce bazı konulara değinmek istiyorum. Başak ile Ezgi bir iddiaya girdiler. İkiliden biri bilezik alırsa bir birlerinin ellerini öpmekle yani otorite olduğunu kabul etme ve boyun eğme manasında bir iddiaya girdiler. Sizce bu yarışı kim kazanır. gelinim Mutfakta puan durumuna baktığımızda, Ezgi şu an 39 puanda Başak ise 34 puanda Ezgi’den 5 puan daha az puanı var. Bu gün Başak gelinim mutfakta günün birincisi olursa aradaki fark kapanabilir hatta Başak fark bile atabilir.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiBu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Bütün iş gelinlerde değil kaynanalarda olduğu için Ezgi daha şanslı ve iddiayı almaya daha yakın olarak görüyorum. Bu gün 27 Eylül Gelinim Mutfakta puanları verilirken Reyhan, Ezgi’nin tabağını bulur ve  Gelinim Mutfakta 27 Eylül günün birincisi de Ezgi olursa, Başak’ın Cuma günü aradaki farkı kapatması neredeyse imkansız hale gelir. Not: 27 Eylül Perşembe gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Çeyrek altını alan ve en yüksek puanı alan yani Perşembe günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan günün yemeği “Etli Havuçlu Pilav” malzemeleri alt kısımda verdik.⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Günün Yemeği Etli Havuçlu Pilav Malzemeleri

 • 300 gram kuşbaşı et (kuzu)
 • İki yemek kaşığı tereyağı
 • İki yemek kaşığı zeytinyağı
 • İki adet orta boy soğan
 • İki su bardağı pirinç
 • 3,5 su bardağı sıcak su
 • İki çay kaşığı tuz

Günün yemeğini yapmak için Fatih Ürek 40 dakikalık süre belirledi ve bu süre içerisinde gelinler etli Havuçlu Pilav yapımını tamamlayıp kaynanaların insafına ve damak lezzetine göre Gelinim Mutfakta 27 Eylül günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 27 Eylül Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmında geçildi.

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Puanları (27.09.2018 Perşembe)

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1
Burcu : 4
Başak 2  puanHanife’nin Gelini
Yasemin : 5
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar
Ezgi : 5
Burcu 1 puanNurten’in Gelini
Başak : 4
Yasemin : 4
*************************

“27 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Burcu : 3
Başak : 3
Yasemin : 5 puan ⇒ Öznur’un Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi2 puanReyhan’ın Gelini
Burcu : 2
Başak : 5
Yasemin : 1
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Eylül Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

27 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yasemin
Gelinim Mutfakta 27 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim =  Yasemin

27 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu =  Ezgi

*************************

27 Eylül Perşembe günü kaynanalar konseyinin verdiği puanlarla son buldu. Kim kaynana kendi gelinin bulurken kimi kaynanada kendi gelinin bulmak isterken rakibine puan kaptırdı. Perşembe günü de Kaynanaların damak lezzetine göre Gelinim Mutfakta 27 Eylül puanlar (Perşembe puanları) verildi. Şimdi bu puanları tek tek verelim. Ezgi 9 puan, Burcu 10 puan, Başak 14 puan, Yasemin 15 puan aldı. Haftalık puanlar alt kısımda verdik. Puanlar her kaynananın verdiği puanlardan sonra güncelleniyor ve dolayısıyla puanlarda değişir. En güncel puanları verdikten sonra sayfayı güncellemeyi sakın unutmayınız. Bu puanlama ile Ezgi, Burcu ve Başak 48 puanla liderliği paylaşıyor ve her üç yarışmacı da hem bilezik yarışında hem de eleme potasına girdiler. Yani Cuma günü hangi gelinin eleneceği sürpriz olacak. Sizce kim elenmeli?

Gelinim Mutfakta Puan durumu (24-28 Eylül Haftası) – Perşembe

Ezgi’nin Puanları     : 39 + 9 = 48
Burcu’nun Puanları : 38 + 10 = 48

Başak’ın Puanları    : 34 + 14 = 48
Yasemin’in Puanları : 31 + 15 = 46

Gelinim Mutfakta 140. Bölüm İzle (Cuma Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

38 Yorum

 1. başak gitsin inşallah o ne sevimsiz bi gelin yaa reyhan hanımda kendini beyeniyo ama sevimli bi yanıda var

 2. başak gitsin inşallah o ne sevimsiz bi gelin yaa reyhan hanımda kendini beyeniyo ama sevimli bi yanıda var

 3. Arzu sana katılıyorum..Gerçi ben izlemiyorum..yemek yarışmalarını..Kardeşim,Annem izlerler..onlarda başağın elenmesini çok istiyorlar..Ve Reyhan hanımı çok seviyorlar…Gerçi bende bi bölüm izledim…Reyhan hanım komik biri çok iyi ? ? ? Geri dönüşü güzel..Gelini Ezgi hanımın sürekli olarak kayınvalidesi ezdiğini düşünüyorlar..Bence öyle değil..başka açıdan bakıyorlar bana göre ?

 4. İnşallah ezgi ve reyhan hanım gider başak kalır başak seni çok seviyoruzzzzz haddini bildir ezgiye!!!! reyhan hanım gerçekten çok sıkıldık senin bu kendini beğenmiş tavırlarından biran önce evine git hadi yallahhh

 5. İnşallah ezgi ve reyhan hanım gider başak kalır başak seni çok seviyoruzzzzz haddini bildir ezgiye!!!! reyhan hanım gerçekten çok sıkıldık senin bu kendini beğenmiş tavırlarından biran önce evine git hadi yallahhh

  1. Sana katılıyorum bende başağa bayılıyorum inşallah giderler de oranın havası düzelir???

 6. Orda kendini beğenmiş biri varsa ezgi yle reyhan hanım dir başak sadece ağızlarının payını veriyor ezgi yle reyhan gitsin bi dizi setine başvursun ordan göstersinler kendini

 7. Vah vah Esna vah ??????????? sen nerelerdeydin hiç göremedim seni nasılsın ?

 8. İnşallah bu hafta başak ve kayınvalidesi gider.Kendini beğenmiş bayan herşeyi ben bilirim.ortalığı birbirine katıyor.Kendini ne zannediyor küçük dağları sen mi yarattın .yürü ve ezgi kim tutar seni.

 9. Ezgi? Ezgi? Reyhan? Reyhan???? bunlarda benim favorim ??? ayn anonim dediğin gibi kim tutar seni Ezgi??
  Musa.kvk ayn bu başak bi gitse ne güzel olur..Gerçi ben izlemiyorum..Annemin bahsettiğine göre başak ve kayınvalidesi yemek yapmaya değil…Kavga tartışmaya gelmişler?

 10. Basak yeryüzünde gelmis gecmis en saygisiz gelin Allah belani versin kaynanada senin gibi soytari insanin biraz büyüklerine saygisi olur mikroplar

 11. Yaseminde diger glinler biraz edep dersi alsinlar Her çuma günü Saat 20:00 Terbiye dersi veriliyor kos Basak kos

  1. Anonim sen her kimsen…İnan beni çok güldürdün..?????? Helal olsun sana ????

  1. Tımarhaneyi arayım başağı alıp götürsünler ?? aman aman acil???? dimi Nurcan..

 12. Gokan burak seni tanimiyirum kimsin doru durus yoruma cevab versene???eskilerdenmisin yiksa yeni misin?????

 13. Esna sende haklısın..Ne deyeyim Eski Gökhan ben kardeşim {Hayat} da var..Şimdi tanıdık geldim ni???

 14. başakı kanal bilerek yaptırıyor inşallah elenir bu kadar itici bir kişi olamaz bu ne ya kanal D yöneticileri kaynanası adil oylama yapmıyor bunların bir an önce elenmesi temennimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu