Gelinim Mutfakta

27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! Haftalık Toplam Puan Durumu Netleşti

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu? Artık hem hafta hem de sezon finaline bir gün kaldı. Son hafta bilezikleri hangi gelinin alacağını birazdan sunum kısmında kaynanaların gelip 27 Haziran Perşembe puanları vermesinden sonra %90 oranında bir netlik kazanacağını bekliyoruz. Tabi sadece bilezikleri alacak isim değil, Cuma günü eleme potasına düşecek isim de 27 Haziran Perşembe Puan Durumu sonrasında ortaya çıkacak. 

=> 27 Haziran 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Son bölümde kaynanaların verdiği puanlara baktığımız da hiç biri kendi gelinin tabağını bulamadı. Hatta karşılıklı 5 vermeler bile oldu. Ancak bu hafta bilezikleri kazanmak isteyen gelin için kendi kaynanasından alacağı beş oldukça önemli.

=> [mavibuton]5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

Bu sebeple Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe Puanları sırasında %100 kaynanası kendi tabağını bulması gerekiyor. sonrasında ise diğer kaynanalardan ise alabildiğince yüksek puan almalı.27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe Puan Durumu bizlere iki önemli sonucu ortaya koyacak. Bunlardan ilki, bilezik yarışında Gülcan’ın karşısına Elif mi? Yoksa Hatice mi? çıkacak? sorusunu cevabını bulacağız. İkinci önemli soru ise söylemleri ile gündem olmaya gelmiş olan Hülya’nın, eleme potasına düşüp, düşmeyeceğini göreceğiz. Tabi yarın son puanlama olduğu için gelinler bugünden işi bitirmek niyetinde. 

=> [mavibuton]29 Ağustos Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

Uzun süredir Gülcan 38. bilezik de kaldı. Gülcan’ın üzerine Ezgi 10 bilezik kazanırken rakipleri ve yeni gelen yarışmacılardan Gülcan’a bir türlü sıra gelmedi. Besime hanımın verdiği puanlar olmasa yada her puan sonrasında nokta atışı Gülcan’ı bulamasaydı, şimdiye çoktan elenmiş olurdu. Not: 27 Haziran 2019 puan durumu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz.

Gülcan her defasında ben en başarılı yarışmacıyım diyor ama kaynanası Besime hanımı unutarak konuşuyor. Çoğu kez ipten aldığını unutmuş galiba. Bugün ise bilezikler yolunda en büyük destekçisi Besime hanım olacak. Dikkat: 27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu yazının ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Hülya

27 Haziran Perşembe Puanlaması sırasında hem Hüsniye hanıma hem de Zeynep hanıma büyük iş düşecek. Şöyle ki; birinin gelini bilezik yarışında Gülcan’a yetişmek isterken, diğerinini gelini ise eleme potasında yer almamak için bugün mücadele edecek. Bu sebeple her ikisini de yanlış puanlaması, geri dönülmez bir sonuç doğuracak. 

27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu netleşmeden önce dün verilen puanlara baktığımız da gelinlerin haftalık toplam puan durumuna göre aldığı sıralama da Gülcan 40 puanla ilk günden beri birinciliği kimseciklere kaptırmadı. tıpkı geçen hafta olduğu gibi. İkinci sırada ise 36 puanla Hatice’nin yer aldığını, hemen arkasında 35 puanla Elif’in üçüncü sırada kendisine yer bulduğunu gözlemliyoruz. Son sırada ise Hülya 29 puanla eleme potasına her an düşme tehlikesi içerisinde olduğunu görüyoruz. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi Ezgi Yıldırım olmuştu. Bugün, Ezgi yarışmada olmadığı için, benzer bir şekilde yapan ve şu an lider konumunda olan Ezgi’nin yeri geldiğinde kankası, yeri geldiğinde düşmanı olan Gülcan’ı diğer gelinlerden daha fazla şanslı görüyorum. 

Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu vermeden önce hafta başından itibaren kaynanaların verdiği puanlara baktığımı da en çok kendi gelinin bulan kaynanaları sıraladığımız da Besime 2 kez, Çiğdem ve Zeynep hanım ise birer kez kendi gelinlerin tabağını bulabilirken, Hüsniye hanım maalesef hiç bulamadı. bu hafta en başarısız kaynana olarak listenin başında yer alıyor.

27 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ile Puanları

24 Haziran 2019 ile 28 Haziran 2019 tarihleri arasında ilk sezonu noktalayacak olan yarışma programı Eylül ayı itibari ile sevenleri ile buluşacak. Bugün 324. bölümü ile final öncesinde Perşembe günü ekrana gelen program da 27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olduğunu ve kaç puanla çeyrek altını kazandığını hep birlikte öğreneceğiz. Tabi bu verilen puanlar sonrasında Haftalık toplam puanlara göre final bölümüne gidilecek ve burada en yüksek  puanı toplayan gelin, bileziklerin sahibi olacak.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

27 Haziran Perşembe gelinim mutfakta toplam puanlar da zirvede yer alan Gülcan, geçtiğimiz hafta bugün de zirvede yer alıyordu. Lakin, kaynanası ile yaşadığı ciddi tartışma sonucunda dikkati dağıldı ve birinciliği başkalarına kaptırdı. Bu hafta böyle bitmemesi adına her yolu deneyen Gülcan ile en yakın rakibi arasında 4 puan fark var. Bugün Perşembe Puan Tablosu sonrasında bu farkın artması için çabalayacak. 

27 Haziran Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanalar sunum kısmına gelip bugün çeyrek altını kim kazandı sorusunu cevaplayan nitelikte puanlar verecek. Ben de bu sayfadan bu kişiyi ilan edeceğim. Ancak içinizden bugün hangi yarışmacı birinci olmasını istiyorsunuz? Yorum kısmından, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Not: 27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmı bu yazının en sonunda tablo içerisindedir.27 Haziran 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu açıklandığı an

Ezgi’nin yarışmadan ayrılması, gözlemlediğimiz kadarı ile ezeli rakibi Gülcan’a yaramış gözüküyor. Zira Ezgi gittiğinden beri kesinlikle zirveyi bir başkasına vermedi. Hatice cephesinde ise işler hiç de iyi gitmiyor. Lezzetin kraliçesi denilen Hatice, bir türlü istediği puanları kendi kaynanası Hüsniye hanım da dahil olmak üzere alamadı. Umarım bu kötü gidişe bir an evvel dur diyebilir. Not: 27 Haziran 2019 Perşembe günün birincisi kim olduğu yazının sonunda verdik.

Sözlerimi uzatmadan öncelikle bugün sunum kısmına gelinler hangi yemeği yapacağını ve malzeme listesi ne olduğunu açıklayacağız. Daha sonra ise bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabını vereceğiz.   

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Sebzeli Yaz Tavuğu Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe Günün Yemeği Malzeme Listesi 1

 • Yarım kilo kuşbaşı tavuk eti
 • 3 diş sarımsak
 • 1/2 çay bardağı zeytinyağı
 • 2 adet kabak
 • 4 adet sivri biber
 • 3 adet havuç
 • 5 adet arpacık soğan
 • 2 adet orta boy patates
 • 2 adet domates
 • 2 adet kırmızı biber
 • 4 adet taze soğan

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek basit bir yenmek olduğunu ve 50 dakika içerisinde Yaz tavuğunu yapmamaları için süre verdi. Bu süreyi gelinlerimiz idareli kullanıp sunum kısmına yemeklerini yapmayı başardılar. Hadi biz de bakalım bugün hangi gelin en güzel yapmış? bugün kim birinci oldu? hadi puanlama kısmına geçelim. 

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Puanları (27/06/2019 Perşembe)

*************************
27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı an
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Gülcan : 5
Hatice : 4
Elif : 1
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Hatice : 1
Elif : 1
Hülya : 1

*************************
” 27 Haziran 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Gülcan : 2
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 1
Elif : 5
Hülya : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Gülcan : 1
Hatice : 1
Elif : => Çiğdem’in Gelini 3
Hülya : 5

*************************
“SEVGİLİ SEYİRCİLER, BESİME HANIM’IN BU PUANLAMASINA NE DİYORSUNUZ? YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.”
*************************

Gelinlerin 27 Haziran 2019 Perşembe Toplam Puanları

Gülcan 5 5 2 1 13
Hatice 4 1 1 1 7
Elif 1 1 5 3 10
Hülya 3 1 1 5 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Haziran – 28 Haziran Haftası) – Perşembe

*************************
Gülcan : 40 + 13 = 53
Hatice  : 36 + 7 = 43
Elif       : 35 + 10 = 45
Hülya   : 29 + 10 = 39
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

27 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 27 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
27 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HATİCE

*************************

Gelinim Mutfakta 330. Bölüm 28 Haziran 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu