Gelinim Mutfakta

27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? Son puanlama da Duygu kendisinden beklenmedik bir çıkış yaparak günün en yüksek puanı alan yarışmacı oldu. Bu sayede Haftalık toplam puan durumu sonucunda Elif ile eşit puanlara sahip oldu. Duygu bu başarısını devam ettirebilmesi için %100 Bugün Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puanları sırasında ne yüksek puanları almak zorunda. Dikkat: 27 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [mavibuton]18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını kim aldı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapacak KaynanalarDuygu’nun inanılmaz başarısı diyorum. Çünkü kaynanası ile arasında alyans konusunda dolayı hem kaynanası hem de kendi yemeklerine odaklanmayacağı için yüksek puan alamayacağı, daha muhtemel bir sonuçtu. Bakalım Duygu bugün 27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında bu başarısını ne kadar koruyabilecek? İzleyip göreceğiz.

=> Bu arada [mavibuton]11 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün[/mavibuton] puanları sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGelinim Mutfakta 27 Kasım Puanlama kısmını sizlere aktarmaya başlamadan önce ilk iki gün en başarılı kaynana kimler olduğuna baktığımız da sade ve sadece Aysel kaynana kendi gelinin bir defa bulabildiğini, bunun dışında hiç bir kaynana kendi gelinin tabağını bulmadığını görüyoruz. 

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

27 Kasım Çarşamba puanları henüz kaynanalar tarafında verilmeden önce yarışmacıların ilk iki gün sonunda topladıkları Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucuna ayrıntılı olarak bakalım.

=> [mavibuton]29 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Bugün - 27 Kasım 2019Duygu ve Elif 31 puanla her iki yarışmacı da zirvede yer alıyor. İlk iki günün sonunda bir kez Elif, bir kez de Duygu gün birincisi oldu. Sonunda her ikisi de aynı puanla zirveyi paylaşan isimler oldu.

=> [mavibuton]28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan ve bir çok kesim tarafından eleneceği kesin gözü ile bakılan Aydan, 19 puanla ikinci sırada kendisine yer bulmayı başardı. Bugün eğer Aydan Gelinim mutfakta bugün kim birinci sorusunun cevabı olan isim olması halinde, Melike kesin olarak eleme potasında yarışacak.Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Günün Birincisi Elif Akçam

Son sırada yer alan ise geçtiğimiz hafta bilezikleri hanesine yazdırmayı başaran Melike olduğunu görüyor ve aldığı puanlara şaşırıyoruz. Ancak yarışmayı baştan beri izleyenler kesinlikle şaşırmıyorlar.

Şu an 13 puana sahip olan Melike ile kaynanası Şaheste arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Doğal olarak bu da puanlara yansıyor. Not: 27 Kasım Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucu yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

27 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında gözler kaynana Çiğdem’de olacak. zira kendi gelinin iki puanlama sırasında bulamaması bizleri şaşırttı. Hatta sosyal medyada bu olaya kurgu yapılıyor diyen bile var. Sosyal medyada;

“Elif açık ara bilezikleri almasın diye Çiğdem gelinin bulamıyor.”
Sosyal medya yorumcusu

Şeklinde görüşler var. Elif ile kaynanası Çiğdem arasında herhangi bir problemin olmaması, Çiğdem’in Elif’i bulamaması bizleri oldukça şaşırttı. Zira Çiğdem bırak Elif’i diğer gelinlerin tabaklarını bile tek tek söyleyerek buluyordu. Dikkat: 27 Kasım Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBu hafta yarışmaya katılan hülya kaynana gelini hakkında şok açıklamalarda bulundu. İzleyenler kaynanasının bu sözlerine acaba gelini Aydan ne diyecek diye beklerken Aydan da kaynanasının bu sözlerini doğruladı. Nedi o sözler;

“Gelinim hiç istemedi kınayı.”
Kaynana Hülya

Kaynana Hülyanın bu sözlerine gelini ise ben düğünde olsun hiç istemedim tarzında basit bir nikahın yeterli olabileceğinden bahsetti. Ancak bu duruma karşı Duygu büyük tepki ortaya koydu. Dikkat: bugün Gelinim Mutfakta 27 Kasım Günün birincisi yazının en alt kısmında açıkladık.Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Çeyrek Altını alamayan Aydan

Bugün çeyrek altını alan gelin Elif ile Duygu ikisinden birisi olması halinde bu hafta bilezikleri alma konusunda rakibine karşı önemli bir başarı elde edecek. 

Bugün kim birinci olur? Elif hayalindeki bilezik listesin de en üstte yer almak. Ancak Ezgi bu çıtayı oldukça yükseltmesi nedeni ile şimdilik orta hedefi ikinci sıraya yerleşmek olan Elif, bu hafta bilezikleri almak için bugün Duygu’ya puanlama konusunda fark atması gerekiyor. 

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Puan Durumu İle Günün Puanları

27 Kasım 2019 Çarşamba günü 403. bölümü ile Kanal D ekranlarında haftanın üçüncü bölümü ile karşımıza gelecek olan programda benim çok sevdiğim bir yemek yapılacak. Kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum. Buram buram Anadolu kokan günün yemeğini bakalım hangi yarışmacı yapacak? Dikkat: 27 Kasım Çarşamba Puanları yazının sonunda sizleri bekliyor.27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puan durumu sonucu özellikle yarışmacı Melike için tamam mı devam mı? Mücadelesi olacak. Şaheste hanım ile arasındaki sıkıntı puanlamaya yansıdı.

Tehlike çanları yüksek sesten çalmaya başladı. Kesin olan şu ki  Melike Gelinim mutfakta puanlama kısmında bugün de günü sonuncu bitirmesi halinde kesinlikle eleme potasında yarışacak.

27 Kasım Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olacak isim yani çeyrek altını bugün alacak isim hiç almayan bir yarışmacı olması taraftarıyım. Yani aydan bu hafta elenme ihtimali %50 oranı varken en azında bugün çeyreği almasını ve eli boş dönmemesini isterim.27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Duygu

Gelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını alan Duygu bile aldığı çeyreğe bence çok şaşırdı. Zira son puanı veren Çiğdem hanım kendisine beş vermesi sayesinde çeyrek altını kazanması nedeni ile Duygu da şaşırdı. Tabi bu duruma en çok sinir olan Çiğdem de kendi eli ile rakibine çeyrek vermiş oldu.

27 Kasım Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabına geçmeden önce bugün Anadolu çok yapılan ve lezzet harikası günün yemeğini adını paylaşacağım. daha sonra çeyreği kazana gelinin kim olduğunu açıklayacağız. 27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Şaheste Kaynana

Bugün haftalık toplam puan durumu sonucu sayfanın en son kısmında vereceğim. Ancak her kaynana geldiğinde puanlama değişeceği için her kaynana sonrasında sayfayı bir kez güncelleyerek, en son puan durumu sonucunu görebilirsiniz. Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli Bugün 27 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna geçmeden önce kültürümüzün bir parçası olan harika lezzetin tarifini yani gelinlerin bugün yapacağı günün yemeğinin adını vermek istiyorum. Daha sonra 26 Kasım puanlama sonuçlarını aktaracağım.

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Analı Kızlı

Gelinim Mutfakta analı kızlı yemeğinin Malzemeleri - 29 Kasım 2019

Çorbasının Malzemeleri;

 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 100 gram dana kuşbaşı et
 • 1 yemek kaşığı biber salçası
 • 1 litre su
 • 3 çay kaşığı tuz
 • 1,5 su bardağı haşlanmış nohut
 • 3 yemek kaşığı limon suyu
 • 1 yemek kaşığı nar ekşisi

Hamurun Malzemeleri

 • 2 su bardağı ince bulgur
 • 1 su bardağı kadar irmik
 • 3 çay kaşığı tuz
 • 1 yumurta
 • 1 yemek kaşığı salça (biber)

İç Malzemesi;

 • 1 adet soğan
 • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 250 gram kıyma
 • 1 çorba kaşığı kadar biber salçası
 • 2 çay kaşığı bul biber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Son zamanlar gerek ülkemizin yöresinden gerekse ülke sınırlarını aşan yörelerden yemekler yapıldı. En son geçtiğimiz hafta bugün Hint günü ilan edilmişti. Şimdi kültürümüzün bir parçası olan ve her yörede hemen hemen yapılan Analı Kızlı günün yemeği seçildi.

Fatih Ürek yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde yarışmacılar hem çorbasını hem hamurumu hem de iç malzemesini ayrı ayrı yapıp en sonunda bir tabakta buluşturacaklar.

Gelinlerin işi bir hayli uzun ve süre ise buna karşın kısa olduğu için süre başlar başlamaz tecrübeli yarışmacılar oldukça hızlı hareket edip Analı Kızlı yemeğini yapmaya başladılar. Bakalım bugün Çeyrek altını bugün kim kazandı? Elenme yolunda olan Melike olmayacağı kesin :)

Bugünü noktalayacak kaynanaların vereceği Gelinim Mutfakta 26 Kasım Çarşamba puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Haydi puanları hep birlikte görelim. 

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Puanları (27/11/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Aydan : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Duygu : 2
Melike : 5
Aydan : 1

*************************
” 27 Kasım 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 2
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 5
Aydan : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 3
Aydan: => Hülya’nın Gelini 3

*************************

Gelinlerin 27 Kasım 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 4 3 2 5 14
Duygu 1 2 4 1 8
Melike 5 5 5 3 18
Aydan 2 1 1 3 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 31 + 14 = 45
Duygu  : 31 + 8 (-2) = 37
Melike  : 13 + 18 (-2) = 29
Aydan  : 19 + 7 = 26
*************************

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

27 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
27 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYDAN

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Kasım 2019 Perşembe Fragmanı İzle

28 Kasım 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 404. bölümü ile karşımıza gelecek olan programın 28 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu