Zuhal Topal'la Sofrada

27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Çağla Mersinli)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 27 Kasım Çarşamba Çağla Mersinli yarışacak. 8 yıllık evli olan Çağla bu tecrübesini günün menüsünü de kullansa da kaynanası Havva hanım nedeni ile istediği puanları asla alamayacak. Kaynanaları intikam aldığı masada bakalım Zuhal topla kaç puan verecek? Bekleyip gereceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]18 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Puanları[/pembebuton] sonucunda yarışan gelin kaç puan aldığını görmek için lütfen tıklayınız.

[pembetext]Kaynanası Havva’nın acısını Çağla Çekti! Dediğim gibi bugün hesaplaşma günü oldu.[/pembetext]

Zuhal Topal 27 Kasım Çarşamba Puanları verildiği sırada Çağla başına geleceklerden o kadar emin ki kaynanalar menü de bulduklar hataları eleştirmeye kalktıklarında;

“Siz kaynanama bilenip gelmişiniz.”
Çağla Mersinli

27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 11 Aralık Çarşamba Puanlaması[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Sözleri ile başına gelecek düşük puanları bir nebze olsun engelleyebilmek için her yemek eleştirisinde kaynanasının verdiği düşük puanlar kendisin ilgilendirmediğini, bu masanın hakkı ne ise onu vermesi gerektiğini söyle de maalesef “men dakka dukka” yani eden bulur mantı ile Havva hanıma adeta tokat gibi cevap verecekler. Not: 27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazının en sok kısımda sizleri bekliyor.

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 4 Aralık Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu haftanın da ortasına geldik. Ancak yine de bu hafta yarışan yarışmacıları tanımakta güçlük çekenler yada isimlerini unutanlar olabilir. Bu sebeple [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 25-29 Kasım yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu tek tek tanıttığımız konumuzu okuyabilirsiniz.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puanlarını[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Kasım Çarşamba (283. Bölüm)

27 Kasım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Çağla Mersinli. Aslen Zonguldaklı ve 8 yıllık evli olan Çağla kaynanasının puanlama stratejisinin ceremesini çekecek. Zira kaynanalar bugün intikam duygusu ile gelecekler. Hatta Perşembe ve Cuma günü yarışacak kaynanalar dahi düşük verecek. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 27 Kasım Çarşamba Puan durumu yazının en sonunda verdik.

=> [pembebuton]28 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız. Zuhal Topal'la Sofrada 283. bölüm - 29 Kasım 2019

Bu hafta Çarşamba günü (27 Kasım 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Çağla Mersinli ile kaynanası Havva Mersinli hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda sizler için hazırladık.

Çağla Mersinli (27 Kasım Çarşamba Yarışmacı Gelin)

27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Çağla Mersinli

 • 29 yaşında
 • 8 yıllık evli
 • iki çocuk annesi
 • Oğlu ilkokul 1. sınıfa gidiyor
 • Yarışmaya Mersinden katılıyor
 • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş

Havva Mersinli (27 Kasım 2019 Yarışmacı Kaynana)

27 Kasım 2019 Zuhal Topal Yarışmacı Kaynana Havva Mersinli

 • Aslen Zonguldaklı
 • 54 yaşında
 • 4 evladı var
 • İki Kız İki erkek çocuğu var
 • Dokuz tane torunu var
 • Lokma yapma konusunda oldukça meşhur birisi
 • Gelinin el lezzetine çok güveniyor 

Çağla’nın evlenme hikayesini merak ettiğinizi biliyorum. Kısaca 6 defa kendisini istemeye geldiklerini ama 6. da verdiklerini şu an kocası ile çok iyi anlaştığını ve iki evladı olduğunu açıkladı.

Çağla’nın eşi Zonguldak da bulunan maden ocağında işçi olduğunu buradan biz de yerin altında ekmeği için çalışan tüm işçilerimize kolaylıkla diliyoruz.  Dikkat 27 Kasım Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında tablo içinde verdik.27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Puanları Verildiği An

Bugün 27 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında kaynanalar adeta intikam duygusu ile hareket edecekler. Olan yine masum ve olaylardan haberi olmayan yarışmacı Çağlaya’ya yani geline olacak.

Hak yiyerek, olan menüye olmamış diyerek alınan paranı da hayrını göremezsiniz. Bu hafta belki de bu menüsü ile birinciliğe koşacak gelin, sırf kaynanası sıfırcı olduğu için diğer kaynanalar da düşük puanlar verme eğiliminde olacak. Bakalım bugün Zuhal Topalla puanları nasıl şekillenecek? İzleyip, göreceğiz. 

27 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Çağla’nın Menüsü 

 • Ezogelin Çorbası
 • Patlıcan Kule
 • Zeytinyağlı Kara lahana Sarma
 • Sebzeli Antrikot Sarma
 • Pese Soslu Makarna
 • Mevsim Salata
 • Şekerpare

Zuhal Topal'la Sofrada 27 Kasım Puanları Alacak Çağla'nın Menüsü


Kaynanalar bugünü iple çekiyordu. Nihayet bekledikleri gün geldi çattı. Havva’nın gelini Çağla’nın bugün yapacağı menüyü gören kaynanalar hemen ön yargılı bir şekilde kolay olduğunu söyleyip, düşük puan vereceğinin sinyalini de vermiş oldu. 

Kaynanalar bugün Çağla dünyanın bir numaralı lezzetini kaynana sunacak olsa da asla yüksek puanlar alamayacak. Çünkü ilk iki gün en az 5 verilmesi gereken menüye 3 ve 4 puan veren Havva’ya dersini vermek için gelip, düşük puanlar verecekler. Peki bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Merak etmeyin. Ben bu sorunun cevabını tablo içinde vereceğim. 

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Kasım Puanları sırasında yarışmacı Havva beklediği puanları görememesi bir yana çok çok düşük puanlar almasına karşın ağzından duygu dolu şu sözler döküldü;

“Yersiz eleştiriyi kabul etmiyorum.”
Yarışmacı Çağla

Sözleri ile kaynanaların aslında yalan söylediğini ve kaynanasına bilendikleri için düşük puanları vermek için yersiz eleştiriler yaptığını açıkladı. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (25-29 Kasım)

Bu hafta 25 Kasım 2019 Pazartesi günü heyecanlı bir haftaya star versek de kaynana Havva’nın verdiği puanlarla resmen hevesimiz kursağımızda kaldı. Bugün hesap verme günü olarak değerlendiriyorum. Bu arada yarışmacıların hafta başında beri adlığı toplam puanları hemen alt kısımda ekledim.

 • Pazartesi = 25
 • Salı = 25
 • Çarşamba = 17

Uyanık Kaynanalara bu puanlar ders olsun!

27 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Çağla’nın Puanları)

Arife  3
Müjgan  3
Kerime   3
Cemile  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   17

**27 Kasım 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 27 Kasım 2019 Fragmanı

Zonguldak ilimizden yarışmaya gelen ve sıfırcı kaynana Havva’nın gelini Çağla Mersinli’nin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 283. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu