Gelinim Mutfakta

27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve En Yüksek Puanını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 27 Kasım Puanları (Salı)

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Salı günün birincisi kim oldu? Dün yarışmaya katılan Elvanda beklentimin altında kaldı. Ezgi’den boşalan makama sanırım Hatice geçti. Cansu istediği puanları alamazken, Elif ise bir türlü istediği seviyeye gelemedi. Her durumda kendi gelinin tabağını bulan İlhame hanımın performansı bu günde Gelinim Mutfakta 27 Kasım Salı Puanları açısından önemli bir faktör olacak. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Hatice ile İlhame hanım 170 bölüm sonra katıldığı yarışma programında rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. İlk defa bir kaynana geldiği ilk hafta kendi gelinin tabaklarını bulup beş vermesi ki o tabakların çoğu da çiğ olduğunu bizler bile buradan fark ettik. İkincisi ise Hatice final gününde tüm kaynanalardan beş puan alarak gelinim mutfakta puanlama da rekor kırdı. Bakalım bu nereye kadar gidecek. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları[/pembebuton] için tıklayınız.

Cansu, Hatice’nin yarışmaya katılması ile resmen düzeni ve odaklanması alt üst oldu. Haklı yanları olabilir ancak Cansu bir an önce yemeklerine konsantre olması gerektiği gibi Sevgül hanımın da hata yapma lüksü kalmadı. Geçen hafta Cansu’nun tabağını final gününde bulmuş olsaydı Hatice’nin ben seni gönderdim diyemezdi. Bakalım Cansu gelinim mutfakta 27 Kasım puanlama da istediği puanları almayı başarabilecek mi? [saributon]Gelinim Mutfakta 30 kasım günün birincisi[/saributon] kim olduğunu görmek için tıklayınız.  

Gelinim mutfakta puan durumu açısından İlhame hanım rekorları alt üst etti. Reyhan hanımın performansını geride bırakan bir başarı mı deyim tüyo mu deyimi Hatice’nin tabaklarını bulmaya devam ediyor. Kesinlikle İlhame hanım, 27 Kasım Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken %100 beş puan vermiştir kendi gelinine. [mavibuton]29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Dün yarışmaya katılan Elvan, Hatice’nin çiğ yemekler yaparak beş aldığını açık açık söyleyerek Cansu’nun tarafında olduğunu belli etti. Kaynanası Şennur hanım ise Ziyafet hanım ile ufak bir sürtüşme yaşasa da genel itibari ile sessiz bir kişilik ortaya koydu. Puanlama yaparken bana birisini hatırlattı. Gül hanım gibi bol keseden puanlar verip kendi gelinin tabağını bulup Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak istese de amacına ulaşamadı ve kendi gelini dün günü sonuncu olarak kapattı. >>> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Kasım Puanları[/pembebuton] <<< için tıklayınız.

İlhame hanıma hayret ediyorum Neden mi? hem kendi gelinin Hatice’yi bulup beş veriyor, hemde en yakın rakibi ve bilezikleri almada en önemli rakibi olan Cansu’ya da çok düşük puan veriyor olması tesadüften çok öte bir durum olduğunu düşündürüyor. İlhame hamına sesleniyorum. Adaletli puanlama yap ki senin de gelinine adil bir puanlama yapsınlar. İlhame hanımın yaptığı puanları gören o sessiz Sevgül hanım ile 1115 bile kullandı. Bakalım Gelinim Mutfakta 27 Kasım puanları için böyle bir puanlama yapmaz ve herkesin hak ettiği puanları verir.

27 Kasım Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi tahminleri alayım arkadaşlar? Gönlümden geçen Elif’in çeyrek altın olması. Ancak aldığı altınların yarısı, görümcesi Özlem’e gideceği için hayır, hayır asla almasın diyorum. Cansu oldukça fazla altını var. Yeni gelen Elvan alsın ve yarış iyice heyecanlı olsun. Ama kesinlikle almasını istemediğim kişi Hatice’dir. İnsanlarda ön yargı oluşturdular. Hep haksızlıkla yüksek puna aldığında dolayı yemeklerini iyi de yapsa bile, bizler orada olamadığımız için acaba kötü müydü? diye düşünüyoruz. Dikkat!  Gelinim Mutfakta 27 Kasım Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. 

27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını artık tablo halinde verdiğimizden beri bizlere olumsuz bir geri dönüş olmadı. Yani rahatlıkla herkes puanları görebildiğini anlıyoruz. Zaten arka planda bir çok kez test edip yayınlasak da bu teknoloji de istediğimiz sonucu bazen alamıyoruz. bu sebeple Gelinim Mutfakta Puan tablosu gözüküp gözükmediğini ısrarla soruyorum.

27 Kasım Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmı birazdan vereceğiz. Ancak her zaman olduğu gibi günün bazı önemli konularına değiniyoruz. Daha sonra günün yemeğinin adını açıklayıp kaynanalar bazında puanlama aşamasına hep birlikte geçiyoruz. En sonda ise Haftalık Gelinim mutfakta 27 Kasım Salı toplam puanları yani toplam puanları veriyoruz. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Hatice 18 puanla ilk günden liderlik koltuğuna oturduğu gibi bir de diğer yarışmacı gelinlere fark attı. Kendisine en yakın olan Cansu’ya 5 puan fark attı. Cansu 13 puanla ikinci sırada yer alırken Elif 11 puanla üçüncüsü sırada kendisine yer buldu. Son sırada Pazartesi günü yarışmaya katılan Elvan Hatice ile arasında tam 11 puan farkla 7 puan toplayabildi ve en son sırada yer aldı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da son durum bu yönde.

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Salı puanlama da yine İlhame hanımın puan verirken her hareketini dikkatle inceleyeceğim. Bu kadar tabak ve bilmediği yemek arasında Hatice’nin tabağını buluyor olması hele ki kameralar karşısında bence mümkün değil. Sizde fark ettiğiniz bir durum olursa buradan yorum kısmından bana bildirebilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 27 Kasım Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Bu hafta  açısından Ezgi’yi daha şanslı görüyorum. İlhame hanım Cansu’ya iyi puanlar vermiyor. Kendi kaynanası Sevgül hanımda Cansu’nun tabaklarını bulamamaya başladı. Şimdiden Ezgi ile arasındaki puan farkı 6 puan olunca Cansu bu hafta bilezikleri alma şansı çok düşük görüyorum. Tabi bunlar benim tahminim. Dikkat: 27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Puanları İle Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunu sormaya bazen dilim varmıyor. Bence hak etmeye kişi olan Hatice aldığı için bu gün de yine, Hatice günün birincisi mi oldu yoksa diye korkuyorum. Fatih beye geçen hafta yemeklerini farklı yapan gelinlere müsade etmeyin demiştim. Büyük oranda Hatice artık belirgin olarak farklı yemekler yapamasa da yine bir şeyler yaptığını düşünüyorum.

27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelin kim? Kaynanalar konseyinin yapacağı adil olmasını temenni ettiğim puanlama neticesinde ortaya çıkacak. Cansu ile Elvan kendisine gelip bir an evvel yemeklerine odaklanması gerektiğini düşünüyorum. Not: 27 Kasım Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

 

27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, Çeyrek altını kimin kazanacağını ve günün ne yüksek puanını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. Bu gün gelinlerimiz hamur işi olark Paskalya Çöreği yapacaklar.

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Günün Yemeği Paskalya Çöreği Ve Malzemeleri

 • Bir paket kuru maya
 • 1/2 su bardağı ılık su
 • Bir su bardağı şeker
 • 6 yemek kaşığı tereyağı
 • 1/2 su bardağı süt
 • Bir portakalın kabuğu
 • Dört adet yumurta
 • Bir paket vanilya
 • 6 su bardağı un
 • Bir tutam tuz
 • Bir yemek kaşığı sıvı yağ
 • İki diş damla sakızı

Üzeri için;

 • Bir yumurta sarısı
 • Bir yemek kaşığı su
 • File badem

Gelinim Mutfakta 27 Kasım gunun çöregi resim 1

Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu gün en önemli kısım olan puanlama kısmına geçelim ve gelinlerin aldığı puanları önce kaynanalar bazında vereceğiz daha sonra gelinlerin toplam puanı olarak verdikten sonra haftalık puanlara yazacağız. Hadi başlayalım.

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Puanları (27.11.2018 Salı)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

*************************

Kaynana Şennur‘un verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 2
Elif     : 3
Elvan : 5

*************************

Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 4
Hatice : 5
Elif    : 3
Elvan:  1

*************************

“27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 5
Elif     : 2
Elvan:  1

*************************

#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 3
Elif     : 5
Elvan:  3

*************************

Gelinlerin 27 Kasım Salı Günü Aldığı Toplam Puanlar

Cansu 1 4 1 1 7
Hatice 2 5 5 3 15
Elif 3 3 2 5 13
Elvan 5 1 1 3 10

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Kasım Salı Puanlama Sonucu

*************************

27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Hatice
Gelinim Mutfakta 27 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  Hatice

27 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Cansu**

*************************

“#besyapım #kanald #fatihürek İlhame hanıma biri dur desin. İnsanların aklı ile dalga geçiyor. Böyle giderse yarışmayı izleyen kişi bulamayacaksınız”

Gelinim Mutfakta Puan durumu (26 Kasım – 30 Kasım Haftası) – Salı

Cansu’nun Puanı  : 13 + 720
Hatice’nin Puanı  : 18 + 1533
Elif’in Puanı         : 11 + 1324
 Elvan’in Puanı    : 07 + 10 17

Gelinim Mutfakta 183. Bölüm 28 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

148 Yorum

 1. Çoktandır işlemiyorum duydumki hırsız reyhan gitmiş inşallah bundan sonra şaibe olmaz hak eden kazansın reyhan hanım Allah korusun gelirse tekrar izlemem

 2. Şaka yaptım reyhanı çok seviyorum keşke gelse insanlara hırsız demek yargılamak bana düşmez ben polis değilim yargıç değilim affedin, hep hak eden kazansın

 3. Hatice pisi bu gunde balli gitmez bu artik burdan japonla yapismis artik basimiz saolsun sesini artik hep duyacagiz arkadaslar

 4. Bundan sonra favorim Hatice çünkü Haticeye gerçekten sinir oluyorum. Onu bundan sonra sevip destekliyecem çünkü sevilenler tez kayboluyor. Yemin ederim sana sinir oluyorum Haticeeeee

 5. Favorim ezgiydi ama artık Cansu diyorum Hatice’ye çok sinir oluyorum hatasını hiç kabul etmiyor

 6. Hatice gidene kadar artık izlemicem çünkü sinirleniyorum hareketler tavırlar çok çirkin

 7. Yorumlarda kimse yok bu hafta reyhan hanimlarla birlikte yorumcu arkadaslarimizda yok hayat yok sarp yok zeynep yok

  1. Neden taşınıyoruz. Çünkü akrabalarımızın çoğu orada gelmemizi çoktandır ısrar ettiler. Bizde oraya taşınmak istedik ;)

   1. Görmemişim arada kaynamış yorum, akrabalar sizin kurulu düzeninizi bozuyolar, okulun ne olacak ünideydin yanılmıyorsam

    1. Aynen bozuyorlar :D Ailemden dolayı da gidiyoruz. Üniversite’yi Eskişehir’de tekrar devam edebilirim. Yurda kalacağım büyük ihtimalle…

     1. Yurda kalacağım. Alışması zor olsada dayımlar amcamlar varda ben onlarda kalmak istemiyorum.? bizde kal diye zorladılar. Ben kabul etmemdim. Sonuçta onlarında bir düzeni var.

     2. Ailemi ikna etmeye çalışa çalışa pestilim çıktı :) doğru anlamışsın, ailem gidiyor ben kalıyorum ?

     3. :) :) :) pestil olmadan ikna görülmemiş duyulmamıştır :) önce pestil aşaması

 8. Selamlar herkese iyiyim, yoğundum, soran sormayan herkese selamlar, Filiz Hanım, zeynep, okyanus, eskilerden iyivetatlıkız, sevim gündüz, poyraz ve diğer yorumculara selamlar. İki günlük tüm yorumları okudum iki günkü programı sonradan izledim.

   1. Teşekkür ederim taşınma neden gerekti iş icabımı aileden dolayı mı, kolay gelsin sokak değişmek bile zorken şehir değişmek zordur

    1. İş icabı değil. Eskişehir de güzel düzenimiz vardı. Bırakıp gitmek zor olacak. Aileden dolayı gidiyoruz. Hayatımıza tam baştan başlayacağız. Haklısın sokak değiştirmek bile zorken şehir değişmek çok zor. Teşekkür ederim.

     1. Bol şans, şanslı başlarsınız inşallah iyi başlarsınız, her nekadar yeni başlangıçlara inanmasam da senin için duacıyım, Eskişehirde yaşadım, İzmiri bilmiyorum

     2. Allah razı olsun. Sarp güzel ve kıymetli dileklerin ve duan için çok sağol ya :) İzmir zor sanki ya kalabalık şehir alışacağımı sanmıyorum. Memleketim güzeldir. Temiz kalpli insanlarla doludur. ?

 9. Puanlamamı yapayım şimdiden bu hafta Hatice 1. olur, Elvan elenir. Gönlüme göre puanlama değil yoksa Hatice gitse derim
  1 Hatice
  2 Cansu
  3 Elif
  4 Elvan

  1. Reyhan gittiğinden beri programı izlemedim hiç. Umarım ama umarım Hatice gider. Hepimiz bunu istiyoruz. ;)

 10. Hatice iki günü sildi süpürdü maalesef. Kızkardeşim Haticeyi görünce şeytani diyor. Aklın yolu bir sonuçta. Herkes hemcinsini daha iyi hisseder neyi ne amaçla yaptığını daha iyi bilir. Toptan yarışmacıları değerlendirmek geldi içimden.
  Hatice: En içten pazarlıklı gelin olarak onu görüyorum, kaynanasına bakarım falan diyor ama inanasım gelmiyor nedense, Hatice kibirden ölecek ayrıca hırstan geçilmiyor. Ezginin de kendini beğenmişlikleri vardı hırslıydı ama sürekli değildi. Makul yanları vardı, farkedip kendine çekidüzen vermesini biliyordu. Reyhan hanım mükemmelim diyordu ama altında bir şaka kendine bile takılma vardı, Haticede cazip hiçbir yan tolere edilecek hareket göremiyorum. Kayınvalidesine bir şey diyemiyorum kolaygelsin. Haticeyi daha göreceğiz gibi çünkü hamileliği yakın, elense geri gelmesi zor, Özüm gibi daha bilezik alır ve doğurana kadar elenmez bence
  Cansu: Zaman zaman dobracı zaman zaman patavatsız biri ama asla Hatice tarzı sürekli kibir halinde değil, bazen çenesiyle vurmaya çalışsa da Hatice gibi olamaz, şeytani değil hani dilinde derler ya öyle biri. Haticeye bizlerden çok bozulduğu belli oluyor. Kaynanasına gelince Reyhan Hanım varken orda idare ediyordu artık orda iyikötü anlaşabileceği kaynana kalmadı, yalnız kaldı kadın. Zaten oraya ait biri değil fazla oraya, asla kameralara oynamayı beceremedi, soğuk da dense Cansu gibi dobracı farkı ise Cansu gibi patavatsızlığı yok. Çok konuşup boş laflarla gelinini üzen bir kayınvalide olmaması Cansunun şansı.
  Elif: Öyle bir kayınvalideyi haketmiyor, yazık kıza. Elifin de azbuçuk bilmiş olduğunu düşünüyorum ayrıca evinde işleri ağırdan aldığını düşünüyorum, biraz tembel gibi, bugünkü test kadar uyduruk bisey olamaz, defalarca izledim Elif süpürgeyi alacaktı hamle yapar gibi oldu ama belki de kayınvalidesinden çekindi ve hemen sarıldı kaynanası, Ziyafet hanıma gelince öyle kaynana aman Allahım, komşulara gitse komşuların yuvasını bozacak türden. Elifin bi pazar günü varken ogünü eşiyle geçirmek istemesi kadar doğal bisey yok, ve nereye istiyolarda oraya giderler ister ormanda gezerler ister babasına gider, evde Ziyafeti beklemek zorunda değiller.
  Yeni gelen gelin garibim anlamaya çalışıyor nerde duracağını belirlemeye çalışıyor daha gitgelleri var. Kaynanasını telefona kayıt şekli kötü oldu diğer gelinlerin diline düşecek. Şu an bu favorim dediğim gelin henüz yok kafamda ilerde olur

  1. Değerlendirmelerinin her bir kelimesi satırına içtenlikle katılıyorum. Helal olsun Sarp. İçimizde geçenleri hepsini yazdın. ?

   1. Aşağıdaki bizim Zeynep olduğunu sanmıyorum. Biliyorsun Zeynep konuşkan baya hep bu başlığı hep yapar.{???? zeynep????}

 11. O zaman en son dün yazmış bugün yok, onun yerine konuşkan başkaları olmuş, hele dünkü nevinleri okudun mu onlara çok güldüm

 12. Yaş sorulmaz biliyorum fakat Filiz Hanım bazen deneyimlerıme göre veya bu sektördeki tecrübelerime göre tarzı cümleler kuruyor acaba hangi yaşlarda, 20li yaşlarda olsa şaşırmam mesela 53te olsa şaşırmam, ama tecrübeler dediğine göre 20li yaşların başında olmasa gerek 30lu yaşlar diye tahmin edıyorum sence okyanus?

     1. Rica ederim. Sarp peki sen izlemezmisin? Edho dizisini. İzliyorsan hangi karakteri seviyorsun. ?

     2. Duydum ama başlayamadım hangi karakter favorin, ben ufaktefeğe bakıyorum ara ara meraktan bulaştık bikere :)

     3. Genelde erkeklere göre bir dizi. Abim bulaştırdı. Beni bu diziye ? Benim favorim”Alparslan” oynadığı karakteri seviyorum. İzlemeni tavsiye ederim. Aksiyonlu dizi izlediğim zaman onlar gibi piskopat olasım geliyor?.
      {Ufak tefek cinayetler} dizisine bir kere baktım. Sonra vazgeçtim.?

     4. Vazgeçmen şans büyük şans :) Kanald yeni dizi başladı çarpışma diye ona bakarım belki ilk bölümü izledim, edho kaçıncı sezon

     5. Benide kızkardeşim bulaştırmıştı ufaktefeğe :) izlemez olaydım takılıyom kardeşime :)

     1. Zeynep bir gelsin hesap sorarız. Niye yazmıyorsun, diye?

     2. Kıyamayız ;) o bize sorar yoktunuz yalnız bıraktınız diyerek :) :)

 13. 3 müydü? 4. Sezon muydu. Tam olarak hatırlamıyorum. Af ola ama izle seveceksin. :)
  Çarpışma dizine bende bakmaya başladım. Güzel dizi ;) kıvanç ve Elçin bu dizide çok yakıştırdım. ;)

   1. Okunmuyordu. Kopyaladım yorum kısmına yapıştırdım. Öyle okuyup cevap verdim. ?

 14. Benide kızkardeşim bulaştırmıştı ufaktefeğe :) izlemez olaydım takılıyom kardeşime ;)

     1. Fırsat olursa, 15binlerde takılıyorum genelde, yukarı risk alıp bilemeyince 15e düşüyorum :)

     2. Sende benim gibisin, bildiğim soruları cevaplarım. Gerçi abimle kapışıyoruz. Önce kim doğru cevabı bulacak diye. İddaya gireriz. ?
      Bak yine güldürdün beni ee tabi uzatan olmayacak. Ekranda oturup çözersen tabi?? Katılsan iyi olur bence? Ben düşündüm de katılmayı bulamasam rezil olmayayım diye kararımdan vazgeçtim.?

     3. Başvurmuşsun, bir gün haberin olmadan aniden çağırabilirler. Sarp sen yine de tedbirli ol?
      Ya öyle mi? Ben sandım işlerin çıktı da yazmıyorsun?

 15. Reyhan Hanımcığım,seni ve gelinin Ezgiyi sabırsızlıkla programa dönmenizi bekliyoruz.Siz gideli GELİNİM MUTFAKTA’YI izlemiyoruz ANAM.Sizdiniz o mutfağın neşe kaynağı.Şu anki dört kaynana bir REYHAN olamıyorlar.Ne olur bir an önce dönün.Biz sizi çok sevdik ANAM.Bizleri üzmeyin.BEKLİYORUZ.

 16. Sarp işlerin var sanırım. Benim çıkmam lazım. Şarjım azaldı. İyi geceler yarın görüşürüz. :)

 17. sarp bey İngilizce öğretmenliğini bu sene bitirdim. 2 yıldır site işleri ile uğraşıyorum. Gündemi yakında takip etmeye gayret ediyorum. Yapımcı ve yönetmenin ne yapmaya çalıştığını en baştan kestirebiliyorum. Ama hepsini açıkça söylemiyorum. Ama bazen dayanamıyorum. yaşım sizden ufak olabilir daha 20’li yaşlardayım kusurum olduysa affola..
  Bu arada paskalya çöreğini bende evde yaptık şimdi resim ekliyorum

 18. Elinize sağlık Filiz öğretmenim, tabağı bulmakta zorlanmadan size 4 puan verdim, ama dünkü tabaklarda Hatice 5 puan alabiliyorsa siz de en az 5i hakettiniz çiğ yapmadınız biraz kızarmış :)

 19. Yaşınıza şaşırmadım yüksek de olabilirdiniz, yazdıklarınızdan yorumlarınızdaki zekadan dolayı yaşınızı daha yüksek düşünmüştüm, 2 yıllık tecrübeniz var, bi iş için az sayılır ama 2 yılı tamamlamadan 3 4 5 diğer yıllar olamaz tabiki, başarılar dilerim işhayatınızda, asla herhangi bir kusurunuzu görmedim siteyi yarışmadan adil buluyorum, keşke yarışmadakiler adalet konusunda sizi örnek alsalar, puanlamada yanlış yazmak kusur değildir ayrıca okadar olacak artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu