Zuhal Topal'la Sofrada

27 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Fatma Bayatlıer Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mart Puanları İle Günün Menüsü

27 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Fatma Bayatlıer yarışacak. Sunucumuz Zuhal hanım, uzun süredir seyircilere çağrıda bulunuyordu. Gaziantep’den yarışacak gelinlerin sayısı beşe yükseldiğinde oraya gideceklerini söylemişti. Sonunda istediği oldu ve bu hafta Gaziantep gelinleri yarışacak. İlk gün yarışan gelinimiz gayet iyi puanlar aldı. Fakat ikinci gün yarışan gelin, istediği puanları alamadı. Ekibi davullu zurnalı karşılama ile çıtayı zirveye taşınan Fatma, bakalım Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mart Çarşamba Puanları için istediğini alabilecek mi? Her şeyi eleştiren kaynanalara fırsat vermeden günün menüsünü eksiksiz hazırlaması gerekiyor. Çarşamba Puanları Yazının Sonunda Sizleri Bekliyor.

27 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programı Gaziantep de Bugün üçüncü yarışmacı olarak Fatma Bayatlıer’in performansını izleyeceğiz. Kendisi alış veriş merkezinde 60 kişiye yemek pişirdiğini, sosyal medyada videoları olduğunu söyledi. Bakalım söylediği gibi elinin lezzetini konuşturabilecek mi? Merakla izleyeceğiz. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mart Çarşamba Puanları yazının son kısmında verdik. Bu arada >>[pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 29 Mart Cuma Haftalık Puanlar[/pembebuton]<< da kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 27 Mart Çarşamba Puanları, Menüsü

Haftanın ortasında yarışan gelinimiz, bence Zuhal hanımı harika karşıladı. Eminim ki bu karşılaması Zuhal Topal kaç puan verdi sorusuna büyük katkı yapacağını düşünüyorum. Çünkü sunum, en baştan başlar. Bugün 27 Mart Çarşamba puanlarını vermeden önce yarışacak olan gelinimizi tanıyalım. Fatma Bayatlıer; 4 çocuk annesi olduğunu ve 22 yıllık gelin olduğunu açıkladı. Gaziantep’den yarışmaya katıldığını ve Gaziantep’in yemeklerini dünyaya ispatladık. Şimdi sıra Zuhal hanımda diyerek ciddi bir iddia ile yarışacağını hissettirdi. [mavibuton]29 Mart Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/mavibuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

27 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la sofrada Fatma ile Kaynanası Aynur

Fatma’nın kaynanası Aynur Yetik; 3 gelini olduğunu ve hepsini de çok sevdiğini söyledi. Yarışmaya katılma sebebi ise Gaziantep’in yemekleri çok meşhur ve bunu kanıtlamak için katıldığını söyledi. Bakalı bu kadar kendisine güvenen gelinimiz hangi yemekleri yapacak? Hemen menüsü alt kısımda sizleri bekliyor. Bu arada [mavibuton]28 Mart Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/mavibuton] verdiğini görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada 27 Mart Çarşamba günün Yarışmacısı Fatma ile Kaynanası Aynur

“Saçma sapan Haber siteleri ve program ile yakından uzaktan alakası olamayan sitelerden hiç bir zaman doğru bilgiye ulaşamazsınız. En doğru ve en güncel puanları ve yaşananları sadece burada bulabilirsiniz. Google amcaya Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter yazarak en son yazdığımız içeriğe ulaşabilirsiniz.”

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mart 2019 Çarşamba Fatma’nın Menüsü

  • Lebeniye Çorbası
  • Tarhana Böreği
  • Cevizli Köfte
  • İçli Köfte
  • Sulu Ezme Salata
  • Fıstıklı Kaymaklı Künefe

27 Mart Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Fatma'nın Menüsü

Kaynanalardan bir kısmı hiç uğraştıracak bir şey olmadığını ve kolaylıkla yapabileceğini söyleyen bir kaynana çıktı. Ancak diğer üç kaynana ise menüsü zor olduğunu ve yetiştiremeyeceğini düşündüklerini söylediler. Bende menüye şöyle bir baktığımda 22 yıllık bir gelin olduğu için zor olan menüyü yetiştireceğini ama hak etmeyen puanları alacağını şimdiden söyleyeyim.27 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada bugün Gaziantep de Davullu Karşılama

Fatma, İlk iki gün yarışan gelinler arasında Ayşe daha fazla puan aldığını bilmese de kaynanalar daha fazla puan verdiği için bunu bilerek en iyi işi çıkartmak istiyor. Bakalım Ayşe’nin bu el emekleri yemeklerine kaynanalar kaç puan verecek? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Merakla son ana kadar bekleyeceğiz. Şimdi, önce ilk iki gün yarışan gelinlerin topla puanlarını daha sonra Çarşamba puanlamasını vereceğiz. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Puanları (25-29 Mart) – Çarşamba

İlk günden itibaren yarışan gelinlerin aldığı toplam puanları alt kısımda listeleyeceğiz. Bu sayede kim kaç puan aldığını ve 10.000 TL’ye en yakın gelin kim olduğunuz görebilmenizi istiyorum.

  • 25 Mart Pazartesi Ayşe’nin Puanı = 26
  • 26 Mart Salı Selma’nın Gelini Ayşe’nin Puanı = 23
  • 27 Mart Çarşamba Gülşah’ın Puanı = 24

27 Mart Çarşamba Zuhal Topal'ın Ayşe'ye verdiği puan

Şimdi bu gün yarışan Aynur Yetik’in gelini bakalım Zuhal Topaldan ve diğer kaynanalardan kaç puan aldı? Hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Selma ve Remziye yazıklar olsun. Milyonlarca insanın önünde yalan söylüyorsunuz. Dikkat Puanları görebilmek için sayfayı bir kez yenileyin anlık olarak güncellediğimiz için yeni puanları göremeyebilirsiniz. 

27 Mart Zuhal Topalla Çarşamba Puanları (Fatma’nın Puanları)

Remziye  4
Selma  3
Filiz  5
Firuzan  4
Zuhal Topal    8
TOPLAM   24

**27 Mart Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 27 Mart 2019 Bugün Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu