Gelinim Mutfakta

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 23 Mayıs tarihinde başlayan yarışma programında, 27 Mayıs Cuma toplam puanlar sonucunda göre (haftalık toplam Puanlar) beş altın bileziğin sahibi belli olacak! Peki Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? 27 Mayıs Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 27/05/2022 tarihinde haftanın birincisi kim oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Cuma Haftanın Birincisi Kim Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

23 Mayıs tarihinde başlayan yarışma programda yeni yarışmacı olarak Selma geldi. Selma geldiği ilk günden itibaren gerek aldığı puanlarla, gerekse yaşadıkları ile gündem olmayı başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Selma’dan önce yarışan Damla, Senanur ve Aslıhan oldukça güçlü yarışmacılar olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarsalar da Selma aldığı yüksek puanlarla eskileri göndermek için eline bir fırsat geçirdi.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Selma yarışmada kalmayı isterken, Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı olmayacağını ancak yarışmada kalmak için çabalayacağını kendisi de çok iyi biliyor.

Aslıhan bu hafta istediği performansı yine ortaya koyması da Senanur’un geri plana düşmesi, Aslıhan’a yaradı. Zira Aslıhan Senanur’un kaybettiği tüm puanları toplamayı başardı.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı - Aslıhan

Senanur’un moral ve motivasyon açıdan oldukça düşük olması aldığı puanlara doğrudan yansıdır. Geçtiğimiz hafta haftanın birincisi olan Senanur, bu hafta eleme potasının sadece bir puan üzerinde yer alabildi.

Senanur bu hafta yarışmada kalmak için bugün Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Haftalık Puan durumu sonucunda, en azından Selma ile arasında ki bir puan farkı kesinlikle ama kesinlikle koruması gerekiyor.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 23 Mayıs Pazartesi günü ekrana geldi. İlk gün Aslıhan’ın iyi puanlar almasına karşın Damla çok kötü bir başlangıç yaptı. Yeni gelen Selma ise Aslıhan ile günün birinciliğini paylaşan isim oldu. Aslıhan ilk gün aldığı yüksek puanları avantajını, bugün 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu kullanmak ve bu hafta %100 bilezikleri kazanmak istiyor.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Senanur ve Kaynanası Songül

Geçtiğimiz hafta istediği performansı ortaya koyamayan Aslıhan, bu hafta bilezikleri almak ve sevenlerine hala ayakta olduğunu göstermek istese de kaynanaların verdiği düşük puanlar Aslıhan’ın geri plana düşmesine neden oldu. İşte Aslıhan’ın o sözleri; 

“Kaynanalar kötü tabağa yüksek puan veriyor!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan yarışmada kaynanaların kendi gelinlerini bulmak adına, çok kötü tabakalar bile yüksek verdiği için kendisi de bundan dolayı düşük puanlar aldığını dile getirdi. 

Aslıhan her ne kadar kaynanaları bu sözlerle eleştirse de gelinen son noktada da bu hafta 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? soruna en yakın isimlerden biri Aslıhan oldu.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Aslıhan: 69 Puan
  2. Damla: 59 Puan
  3. Senanur: 47 Puan
  4. Selma: 47 Puan 

Yukarıda verilen gerek puanla, gerekse sıralama gelinlerin dört günlük toplam puanlar sonucunda ki sıralamadır. Birazdan kaynanalar ve sunucunun vereceği 27 Mayıs p7uanlamasından sonra, bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 belli olacak

27 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Damla: 59 + 14 = 73
Senanur : 47 + 14 = 61
Aslıhan: 69 + 11 = 80
Selma: 46 + 13 = 59

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ASLIHAN

27 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ SELMA

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SENANUR & DAMLA
Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU SENANUR ALDI
27 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN
*************************

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

23 Mayıs 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, 27 Mayıs Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama neticende, elenen ve beş bileziği alan gelinler belli olacak.

23 Mayıs pazartesi günü yarışmaya Selma katıldı. Selma ile Aslıhan ilk gün 16 puanla günün birincileri olsalar da Aslıhan kura sonucu çeyrek altını kazanan isim oldu.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Haftanın ikinci bölümü olan 24 Mayıs Salı günü Damla 20 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Senanur adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.

25 Mayıs Çarşamba günü 24 puanla Aslıhan günün birincisi olmayı başarırken, Selma 6 puanla günün sonuncusu oldu. Aslıhan’ın aldığı 24 puan, onu bilezik yarışında ki en iddialı gelin haline getirdi. Aslıhan’ın Çarşamba günü aldığı yüksek puanlar,  bu hafta 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olmaya en yakın yarışmacı olmayı başardı.

26 Mayıs Perşembe günü Damla 14 puanla günün birincisi olsa da Aslıhan 13 puanla hemen Damla’nın arkasında gelmeyi başardı. Damla Aslıhan ile arasında ki puan farkını kapatamadı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Aslıhan Çarşamba ve Perşembe günü aldığı yüksek puanlardan dolayı, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olma en yakın isim olmayı başardı.

27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 ASLIHAN oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu