Zuhal Topal'la Sofrada

27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı [Yemekteyiz Bu Hafta Kim Birinci Oldu]

27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 23 Mayıs 2022 tarihinde başlayan ve 27 Mayıs 2022 tarihinde son bulacak olan yemek yarışma programında, bugün 27 Mayıs Cuma Yemekteyiz Puan Durumu sonucuna göre, bir yarışmacı 15.000 TL’yi kesin olarak kazanacak!

=> Yemekteyiz 17 Haziran Cuma Bu Hafta Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

23 Mayıs 2022 tarihinde başlayan yarışma programında haftanın final bölümünde yarışacak olan Furkan Cücük’ten sonra, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Mayıs Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı kesin olarak belli oldu. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Haziran Cuma 15.000 TL’yi Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi 16:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında ilk günden son güne kadar yarışan yarışmacılar sadece kendi belirledikleri menüleri yaptılar.

=> 3 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

27 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Furkan Cücük

Her bir yarışmacı en iyi yaptığı yemekle yarıştıkları için yarışmada birbirinden farklı ve bir o kadar lezzetli yemekler ekrana geldi. Bugün son yarışmacı Furkan’ın yarışması ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın birincisi olan isim kesin olarka belli olacak. 

Normal de 33 ve üzerinde puan alan yarışmacılar en azından ilk finalist olurken, bu hafta35 ve 40 puanlar havada uçuştu. Bundan dolayı, hafta finalinde yani bugün Zuhal Topal kim kazandı sorusunun cevabını şimdiden merak konusu oldu. 

Son yarışmacını Furkan’ı gerek yemeklerine gelen yorumlar, gerekse Zuhal Topal’ın beğendiği ana ait görüntüler fragmanda verilmesinden dolayı, 27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Haftalık puan durumu sonucunda Furkan rekor bir puanla haftanın birincisi olma ihtimalini gündeme geldi. 

27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

Haftanın ilk bölümü 23 Mayıs tarihinde ekrana geldi. Haftanın final bölümü ise 27 Mayıs Cuma günü TV8 ekranlarına yarışacak olan Furkan Cücük’ün yarışması ile ekrana gelecek. Son yarışmacı Furkan, bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Mayıs Toplam Puanlar da birinci olması için en az 41 puan alması gerekirken, bu hafta verilen puanlar bu sezonun rekorunu şimdiden kırdı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Mayıs Cuma Kim Kazandı - Furkan Cücük

Bu hafta en iddialı isim olan Furkan Cücük, verilen fragmana göre iddiasının da altını doldurduğu görülüyor. Bundan dolayı, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Mayıs Cuma Toplam puan durumu sonucunda, Furkan’ın alacağı puanlar, bu sezonunda rekoru olmaya şimdiden aday oldu. 

Bu hafta yarışan yarışmacılar arsına şeflere bile yemek dersi veren, halk eğitimde bu konunda dersler veren Ferhat, yaşadığı aksiliklerden dolayı hem istediği yemekleri yapamadı. Hem de rakiplerinden istediği puanlar alamadığı için 27 Mayıs Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucu 15.000 TL’yi kesin olarka kaybetti.

Aşçının kaybettiği, buna karşın “Yemeklerle Alakam Yok! Evde yemek yapmıyorum!” diyen Furkan’ın 27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim kazandı sorusuna yakın olan isim olması, dikkatlerden kaçmadı

27 Mayıs Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (Toplam Puanlar)

  • 23 Mayıs Pazartesi Yemekteyiz Puanı (İlayda Bingöl) = 27 Puan
  • 24 Mayıs Salı Yemekteyiz Puanı (Sedanur Sungun) = 35 Puan
  • 25 Mayıs Çarşamba Yemekteyiz Puanı (Ferhat Gül) = 30 Puan
  • 26 Mayıs Perşembe Yemekteyiz Puanı (Aynur Bakır) = 40 Puan
  • 27 Mayıs Cuma Yemekteyiz Puanı (Furkan Cücük) = 47 Puan

27 Mayıs Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar sonucuna göre; Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Mayıs Cuma haftalık puan durumu sonucuna son yarışmacının puanlarının eklenmesi ile 27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı belli oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Mayıs Cuma 2022 Cuma Fragmanı

16-27 Mayıs haftasında bugün 27 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? İşte o sorunun da cevap bulacağı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 27 Mayıs 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu