Dizi Özet

27 Mayıs İkimizin Yerine 262. Bölüm Özeti Anandi’nin Annesi Öldü!

Anandi hediye için Şiv’i arar ve teşekkür eder. Şiv geçmişte çok şey yaşamışsın ama yeni bir Anandi olman gerekiyor ne zaman ihtiyaç duysan yanında olduğumu unutma der. Anandi teşekkür edip telefonu kapatır. Uzun sürenin ardından Anandi’nin yüzünde gülümsemeyi görmek gerçekten çok güzel.

Dadisa, anandi’yi çağırır ve yarın annenlere gidiyoruz der. Anandi şaşkın halde bir sıkıntı mı var diye sorgular. Dadisa konuyu kapatıp yarın gideceğiz der. ikimizin yerine 262. bölüm özeti resmiBairon araya girip özlemişsindir diye ortamı yumuşatır. Dadisa odasına gittiğinde yarın Anandi’yi annesinin yanına götüreceğim, onlar da Anandi ve senin evlenmeni istiyor der.

Şiv ise Anandi ne zaman kendi isterse o zaman olsun der kısaca baskı yapılmamasını ister. Sabah olduğunda Anandi sevinçle evine girer. Özlem dolu bakışlarla etrafı süzen Anandi duygulanır. Kazan Anandi’ye sarılır, ağlarlar. Anandi içeri girdiğinde annesi ölüm döşeğindedir. Kızını görünce sevinçle gözlerini açar.

Anandi bu kadar kötüydün annem neden bana haber vermedin der. Bago ise çok zor günler geçirdin canım kızım bir de ben üzmek istemedim der. Bago Şiv ile evlenmesini vasiyet edince Anandi Dadisalar mı söyledi hayır anne der, tam çıkacakken Bago olduğu yere yığılır. ikimizin yerine 262. bölüm özeti resmi 2Anandi tamam annem kabul ediyorum diye söz verir. Bago ise ölebilirim diyerek gözlerini kapatır. Herkes acı içindedir. Anandi annesinin cenazesinin başında maziyi hatırlayıp ağlar.

Şiv de cenaze için gelir. Dadisa onu Kazan ile tanıştırır. Kazan geldiği için teşekkür eder. Etraftakiler damat bey nerde bu adam da kim sorularını sorar. Dadisa hepsinin ağzının payını verip Şiv bizim oğlumuz gibidir der. Cenazenin yakılmasına geçildiğinde Kazan ben yakamam deyip ağlar. Anandi babasına destek olur.

Cenazenin taşınması aşamasında Şiv de yardım eder. Anandi şok olur. Jagat da ölüm haberini alır. Gitmek istese de yine Gauri’nin dolduruşuna gelir.ikimizin yerine 262. bölüm özeti resmi 3 Cenaze sonrasında Kazan, Şiv’in omzundan tutar ve birlikte odaya girerler. kazan Bago’nun resmi önünde ağlayıp kızıma iyi bak kimsesi kalmadı der. Şiv iyi bakacağına söz verir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu