Kördüğüm

27 Mayıs Pazar Kördüğüm 294. Bölüm Özeti # Meethi Annesinin Öldüğünü Öğrendi

Kördüğüm 294. bölüm özeti ile sizleri birazdan buluşturacağız. Kördüğüm 27 Mayıs özetinin tamamını okumak istemeyenler için bu bölümün en önemli olayı Meethi Ichcha’nın öldüğünü öğrenirken, Kanha Survi’nin hain olduğunu öğrendi. Şimdi bu olayları anlattığımız 27 Mayıs Kördüğüm özeti vermeye başlayalım.

27 Mayıs Kördüğüm Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan drama ağırlıklı Kördüğüm  dizisinin bölüm özetlerini sizlere vermeye devam ediyoruz. Kördüğüm 294. bölüm özeti vermeden önce geçtiğimiz bölümde olanları bir hatırlayalım. Tapasya ile yakışıklı karizmatik Rathod, ormanlık alanda bulmuş ve Akash ile alakalı tüm gerçeği söylemiş, Rathod ise Akash’ı eşek sudan gelinceye kadar darp etmişti. Adamları ile birlikte Meethi’yi öldürmeye gelen Nirbhaya ise Akash’ı yarı baygın bir halde bulunda Rathod’u öldürmek için intikam yemini etmişti. Şimdi 27 Mayıs kördüğüm özeti vermeye başlayalım.

 

Kadambari ilaç almak için eşinin yani Agarth Mama’nın odasına gidince aile resmini görüp duygulanır.Daha sonra ilacı alıp oda arkasını döndüğünde Agarti ne arıyorsun burada diye bağırınca Kadambari elindeki ilaçları yere düşürür. Kadambari, sırrını saklayacağım. Kimseye söylemeyeceğim. Lütfen o ilaç bana lazım değil. Karji çok hasta der. Bu sırada Gomti kapıdan konuşmaları dinler. Kadambari’nin bildiği sırrı çok merak eder. Nirbhaya konağa elinde sedye ile birlikte gelir. Maiyya oğlunun kaşı gözü kanlar içinde baygın bir şekilde sedyenin üzerinde durduğunu görünce şok olur. Hemen oğlunun yanına koşarak gider. Nirbhaya’ya bunu yapan kim diye Nirbhaya’ya sorar. Nirbhaya da geçen buraya Jogi Thakur ile birlikte gelen şehirli adam Rathore der. 27 mayıs kördüğüm özeti alt kısımda başlıklar halinde devam etmektedir. 

 

Meethi de nihayet Thakur konağına gelir. Damini hemen arabadan iner inmez torununa sarılır. Divya Meethi gelemeden önce sakın Ichcha’nın öldüğünü buraya ayak basar basmaz söylemeyelim deyip karar alırlar. Meethi aile üyeleri ile bir bir kucaklaşıp hasret giderirler. Meethi annem nerede diye sorunca kimse cevap veremez.

Meethi Ichcha’nın Öldüğünü Öğrendi Kördüğüm 294. Bölüm Özeti

Kördüğüm 294. bölüm özeti, Meethi sanırım annem içeride bana sürpriz yaptı deyip içeri yürümeye başlar. Onunla birlikte ev halkı da arkasından gider. Bu sırada Rathod, Ichcha’nın resminin karşısına geçip ona verdiği sözü tuttuğunu ve kızı Meethi’yi sağ salim eve getirdiğin ve her daim koruyucusu olacağını söylerken birden odaya Meethi gelir. Arkasında tüm ev halkı da peşin sıra içeri girer. Meethi anneciğim neredesin diye seslenir. Ancak ortada Ichcha yoktur. Meethi, Rathore amca annem Bundella konağında babamın yanında olmalı. Hadi oraya götür beni diye Rathod’un kolunu tutup çektiği esnada arka duran Ichcha’nın çiçeklerle süslenmiş resmini görünce şok olur. Burada annemin resminin ne işi var der. Damini de kızım annen Ichcha’yı hazin bir kaza sonucu kaybettik. Başımız sağ olsun der. kördüğüm 294. bölüm özeti alt paragrafta devam ediyor. 

 

Meethi sinir krizi geçirir. Elinde annesinin resim çerçevesini yere atar. Herkes Meethi’yi sakinleştirmeye çalışır. Meethi neden bana haber vermediniz der. Damini ise Atişgan’a gittiğinden hiç bilgimiz olamadı. Sana ulaşamadık der. Meethi ise annam öldüğü gün Maiyya beni evde dansöz gibi oynattığından bahsedip ağlar da ağlar. Divya senin hiç bir şeyden haberin olmadığını o yüzden annen gittiği yerden sana kırılmamıştır deyip Meethi’yi sakinleştirmeye çalışır. Thakur konağına Veer gelir. annesinin öldüğüne inanmak istemeyen Meethi babasını hüzünlü bir şekilde görünce ikna olur. Baba kız bir birlerine sarılıp hasret giderdiler.

Kördüğüm 294. bölüm özeti (27 Mayıs kördüğüm özeti)

Tapasya bu ikilinin yanına gelip hastanede yoğun bakımda kaldığı zamanda Ichcha’yı rüyasında gördüğünü ve iki kızını kendisine emanet edip gittiğinden bahseder. Ne zaman anneni özlersen burada kalbimde onu dinleyip hissedebilirsin der. Ev halkı salona geçip Meethi’yi nasıl bulduğunu olayın en ince ayrıntısına kadar anlatırlar. Ancak Surabai konusunu açmazlar. Rathod ile Tapu bu konuda gerçeği Kanha’ya nasıl söyleriz deyip saklamaya karar verdikleri için olayı anlatırken Survi konusunu hiç açmazlar. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Rathod ben bunu yapamam deyip Survi meselesini Kanha’ya anlatınca Kanha şok olur. İnanmak istemez. Ancak gerçek gün gibi ortada olduğu için yalnız kalmak için odasına gider. 

Maiyya’nın Keçi Gibi İnadı Var Kördüğüm 27 Mayıs Özeti

Kördüğüm 27 Mayıs özeti, Atişgan’a dönelim. Nirbhaya Akash’ın yaralarının çok ağır olduğunu, görünenler dışında görünmeyen kanamaların olabileceğini söyleyip şehir hastanesinde ciddi tedavi alması gerektiğini söyler. Agarth Mama da oğlu Nirbhaya ile aynı fikirde olsa da Maiyya oğlumun bir tek bana ihtiyacı var. Ben onu iyileştirip ayağa kaldıracağım. Oğlumu bu hale sokan Rathod’a ise ölümden beter acı vereceğim der. Bu sırada Akash kafasını hareket ettirip Maiyya diye seslenince Maiyya bak gördünüz mü? Oğlumun bir tek bana ihtiyacı varmış der. Hemen Pavitra’ya ve Gomti’ye Zerdeçal ezip getirmesini yaralara süreceğini söyler. Nirbhaya, bu kadar açık yaralara zerdeçalın bir fayda etmeyeceğini söyler. Ancak Maiyya inatçı keçiden bir farkı yoktur. Oğlumu burada ben iyileştireceğim der. Pavitra zerdeçal getirir. Maiyya süremeye başladığı sırada Akash dengesini kaybedip annesinin kucağına düşer. Agarti hemen nabzına bakar. Kördüğüm 27 mayıs özeti alt paragraf da devam ediyor. 

 

Akash’ın nabzının yavaşladığını ayrıca ateşi olduğunu söylese de inatçı Maiyya şehir hastanesine götürmek yok. O burada tedavi olacak diye tutturur. Akash bir ara kendine gelip anne senden bir şey istiyorum der. Maiyya ise ne istiyorsun oğul der. Akash’ın ağzından güç bela Meethi kelimesi duyulunca ev halkı şok olur. Gomti hemen lafa girer. Ben size demiştim der. Maiyya ise senin ağzından çıkanı kulağın duysun. Akash şu an kendinde değil. Belki Meethi’yi öldürdü. Çünkü yanında Meethi yok der. Onu odasına götürün der. Survi ise kraliçe gibi Thakur evinde yaşarken şimdi köy yerinde depo gibi bir yerde kalmak zorunda kalır. Bu duruma sinir olup Akash’ın odasına gidip her şey senin yüzünden oldu. Yuvamdan oldum senin yüzünden derken Akash’ın cebinde Meethi’ye yazdığı mektubu bulur. Survi hemen gidip mektuptaki yazılanları Maiyya’ya okur.

27 Mayıs Kördüğüm Fragmanı

Bu sayfada sizlere kördüğüm 294. bölüm özeti verdik. kanal 7 instagram adresinden 27 mayıs kördüğüm özeti verdiğimiz bölümün fragmanı yayınladı. Ancak video paylaşım sitesi olan youtube de paylaşmadığından sitemize eklemiyoruz. Kördüğüm 27 Mayıs özeti hakkında yorumlarınız bekliyorum. Sağlıcakla kalın. Hayırlı ramazanlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

86 Yorum

 1. Emanete riayet etmeyenin İMANI yoktur. Ahde vefa göstermeyenin ise DİNİ yoktur.

  ?? Hadisi şerif ??

  ????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm.

 2. Gunaydyn ablalar hayyrly sabahlar nasylsynyz umarym iysizdir bu size ????????

  Bu arada bir Nurdan ablam hediye olarak bi araba ablama ailece gezersiniz abla gule gule kulan abla???????

  İkide benim

  Ablalar ben dun cok komik hale dusdim ya??ya ben bu gun pazartesi sanyodum dunude pazar kizlar kafany bi yeremi carpdyn yoksa basyndan gunmi gecdi diye dalga gecdiler ya benim synavym pazartesi guni olacakdy bende synav heycanym korkusumu anlamadym bu gun synav diye tuturdum sonra kizlar soyleyince anladym kendime kizdym da guldumde neyse ya bun burdayym yaryn yokum???

 3. ?? SEVDİĞİN BİR AİLEN VARSA
  BİRKAÇ İYİ ARKADAŞIN VARSA
  MASANA KOYABİLECEĞİN BİR YEMEĞİN VARSA
  BAŞININ ÜZERİNDE BİR ÇATI VARSA
  SEN SANDIĞINDAN DAHA ZENGİNSİN
  ALLAHA NE KADAR ŞÜKRETSEN AZDIR ??
  ?? MERHAMET ACIMAK DEĞİLDİR ACITMAMAKTIR ??
  Günaydın kızlar
  İyi Pazarlar?

 4. DEFNEM BİTANEM NEYİN VAR
  ŞİMDİ OKUDUM YORUMLARINI ÇOK ÜZÜLDÜM VE ENDİŞELENDİM SENİN İÇİN
  ALLAH YARDIMCIN OLSUN
  SORUNUN NE BİLMİYORUM AMA DUA EDECEĞİM SENİN İÇİN RABBİM SANA İYİLİK VERMESİ İÇİN
  HADİ GEL DE İYİ OLDUĞUNU BİLEYİM ÇOK MERAK EDİYORUM SENİ
  DERDİN HER NEYSE GEÇMİŞ GİTMİŞ OLSUN BİTANEM

 5. Sağ ol HAZAR iyim sen nasılsın talım
  ZÜLEYHAM sen beden yazamayacaksın sınavların mı var yine Allah yardımcın olsun
  Seni özliyeceğim ve bekleyeceğim?
  ÖZLEMİM RUH İKİZİM NEREDESİN SENİ ÇOK OZLEDİM??

 6. İyim abla sag ol senide iy olmana sevindim ablacym bu gun herkes pazar diye uyolar saynyr benim gibi pazartesi diye synava giden yokdur umarum??asda yazdygmy okudunmu abla

 7. FİLİZİM özetlerin bölümlerini ve tarihlerini neden karışık veriyorsun tatlım sistemde mi bi sorun var benim kafam karıştı?
  NURDANIM sen birinci olmuşsun benim dana hediyem İFTAR YEMEĞİ akşama evine iftara bekliyorum seni kendi ellerimle mis gibi yemekler yapacağım sana?????????

  1. incem canım bazı aarkadaşlar ileri bölümleri vermediğimiz konusunda şikayetçi olmuş bizde hem ileriden hem de burdan veriyoruz 299. bölüme kadar böyle devam edecek sonra normalle döncek

 8. HAZAR sen de ikinci olmuşsun sana da hediyem SAHUR YEMEYİ????
  AİDEM sağ ol tatlım iyim sen nasılsın ?
  NAZIM teşekkür ederim iyim sen nasılsın bitanem artık çok az uğruyorsun buraya özlüyorum seni?

 9. MANYAM tatlım dün sana seslenmiştim gelmişsin ama o arada da ben yoktum karşılaşamadık seninle
  Nasılsın nasıl gidiyor hayat? Dans ettin mi?
  Nasıl geçti
  Okul bitti mi?

 10. Rica ederim HAZAR afiyet olsun?
  Yine ikimşzden başka kimse yok burada normal tabi herkes sahurdan sonra uyuyır?
  GÜL ÇİÇEĞİM sana bir şey soracağım SANA NEDEN PASTACI GÜZELİ DİYORLAR
  Pasta ?yapmayı mı seviyorsun yemeyi mi
  Ben ben her ikisini de seviyırum??

 11. Ablam eline saglyk hayali bile cok guzel oldu ya ablam sen beni tanyomusun kendini tanytmadym isdarmisin ben seni tantymyn kordugum tantymnda okudum
  Evet bizden basgasy uykucu kigi olmus galiba

 12. Ayy HAZAR sana yazdığım yorum çıkmamış şimdi fark ettim tekrar yazayım vari?
  TaTlım sen günleri mi karıştırdım oyy kıyamam sana??
  Ama olur öyle şeyler hem oruç hem sınav heyecanındandır
  Ama karıştırdıpına sevinmişsindir yani sınav bu gün değil de yarın olduğuna en azından bu gün rahattsın??
  Hadi bakalım yarın Rabbim sana zihin açıklığı versin İnşallah
  Başarılar sana?

 13. Sag ol ablacym sizin gibi iy insanar Allahym karsyma cykardy ya cok mutuluyyum anlatam ablam simdi neden boyle sevindim soyliyim simdi burdan yukardeki dizi lisdesine tykla ve ah kalbime git ordan sanrym 10 sayfada ah kalbim yorumcularyny tanyalym sayfa var oraya ya,anarmy oku abla buraya yazasym var ama sonra uzilyorum okuyup gel bekiyim tmm

 14. HAZAR tatlım o dediğin sayfayı bulamadım?
  Kızlar hala yoklar bende gidiyorum ne zaman gelirim bilmiyorum artık?

 15. Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim.

  Allah’ım! Senin sevgini, bana canımdan, ailemden ve soğuk sudan daha sevgili kıl.”

  (Tirmizî, “Deavât”, 73)“Allah’ım! Hatalarımı kar ve soğuk su ile temizle. Beyaz elbiseyi kirden temizlediğin gibi kalbimi de hatalardan arındır.
  HAYIRLI GÜNLER ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYİN GECİKTİM ALIŞVERİŞE ÇIKMIŞTUM İŞLER YÜZÜNDEN NASILSINIZ…..

 16. NURDAN ABLAM ❤FİLİZİM ?İNCEM ❤DEFNEM ❤ZÜLİŞİM ❤NAZIM ❤RÜYAM ?DENİZİM ❤MANYAM ❤AYSEL ABLAM ❤SALİHA ABLAM ❤HELİN ❤HAZAR ❤KAİNATIM ❤TATLI İKİZLER ❤ NABER KIZLAR NASILSINIZ

 17. GAMZELİMM bal kız datlı kız yüzü 3 kusurlu kız. Senin işlerin yolunda gitmedimi dün inşaAllah bugün iyisindir. Rabbim kolaylık verir işlerinize.

  ????

  İNCE HATUNUM hediyen başım üstüne nasılsın ne var ne yok

 18. ZÜLİŞİMM kız yazaydın ya ne için gittiğini özel olmadIğı sürece. Neyse inşaAllah çabucak gelirsin bekleyeceğiz ???

 19. İNCEM Ben Pastacıyım Bitanem Mesleğim Yani Ondan Kızlar Öyle diyor. Neler yapıyorsun Bakalım Pazar gününün nasıl geçiyor

 20. Gül çiçek abla hos geldin iyim sen nasylsyn ablam iymisin islerinde kolay gelsin ablam

  Nurdan ablam gunaydyn nasylsyn iymisin ailan nasyl abla hediye etdigim arabada geziyecykdyn heralde gec geldinde

  İnce abla netde sorum oldu af exersin anide gitdim cok uzginum gelince soylerim artyk hos cakalym ablam kendine dikat et

  Eslem Beysu meraba hos geldi seninde oruclaryn kabul olsun

 21. HAZAR seninde hediyen çok güzell ihtiyacımız olan bişey hanii. ??? hele bu ara mükemmel olur hadi gönder bakalım Arabayı ????

  Nasılsın ne var ne yok

 22. Sana hediye kurban olsun ablam al ???gule gule kulan ablam
  İyim ablacym sag olsun ya sen nasylsyn ablam
  Bu arada abla asada ikici yorumu oku guleceksin benim halime ya cok komik hale dusdum ya???

 23. GÜNAYDIN TABİ GECE 5:30 GİBİ UYUDUM KONU YAZDIM :) O YÜZDEN ANCA KALKTIM NASILSINIZ CANIM ARKADŞLARIM

 24. NURDANIM Naptın Ablam işlerini Bitirdinmi Canım❤❤❤
  ❤❤❤
  Teşekkürler HAZAR Şükür idare ediyorum. İyi olmana sevindim tatlim Neler yapıyorsun bakalim

 25. SANADA GÜNAYDIN FİLİZİM YORMA BUKADAR KENDİNİ CANIM SAĞLIĞINA UYKUNA DİKKAT ET. TEŞEKKÜRLER BEN İDARE EDİYORUM ŞÜKÜR. SEN NASILSIN

  1. gül çiçek son zamanlarda çok sıkıntılı gün vesaatler geçirdim ama hamdolsun Rabbim bu sıkıntıları aşmamada Yardımcım olduğunu biliyordum. Çok şükür hepsi geride kaldı.

 26. FİLİZ ABLAM KENDİNİ BU KADAR YORMA OZETLERİ GEC VERSENDE OLUR KENDİNE DİKAT ET ABLAM

  GÜL ÇİÇEK ABLAM SAG OL İSDE EVDEYİZ ASADA İKİCİ OLARAK YORUM YAZDYM ONA Bİ BAKARMYSYN ABLA

 27. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  ELAM ❤❤❤
  ???
  NURDANIM hiç sorma ya berbat bir gündü. Tarlada sorun cikti,urunlerde sorun çıktı. Babamin dikkatsizliği yüzünden sorunlar oluştu üstüne bir de yağmur yağdı siddetli. Malzemeleri eve tasidik,sonra güneş açtı tekrar tarlaya gittik tekrar yağdı derken harap olduk. Annemle babam birbirine girdi çok şiddetli tartıştılar tüm işçilere rezil olduk. Annem çok ağır konuştu babam da öyle.. Sonra ikindi erkek kardeşim geldi koluna dövme yaptırmış akıl yoksunu??bi de babam bunu görünce küplere bindi,aile faciasi yaşandı diyeniliriz. Annemin sinirden stresten burnu kanadi bir saat onu dindirmeye çalıştım,banamin midesi gastriti tuttu ona ilaç hazirladim. Yağmurda zaten suyum çıktı tüm sağanak üzerimden geçti ?? annem saatlerce ağladı ne kadin oldugumu hissedebildim ne insan olduğumu bu hayattan bıktım diye sabaha kadar ağladı sonra sakinleşip uyudu. Ben kimi teselli edicemi bilemedim. Yorgunluktan zaten bacağıma felç indi adeta,üstüne bi de bacağımi traktörün demirine carptim,sağ bacağımı hareket ettiremiyorum. Dün bi de üstüne ev yemek işleri en az yüz parça bulaşık yikama falan filan derken mahvoldum. Yattığım yerde ölebilirdim üzüntümden.. gerçekten berbatım bu anlari ömrüm boyunca unutmuycam..
  ???
  ÎNCEM öyle işte…

 28. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  ELAM ❤❤❤
  ???
  NURDANIM hiç sorma ya berbat bir gündü. Tarlada sorun cikti,urunlerde sorun çıktı. Babamin dikkatsizliği yüzünden sorunlar oluştu üstüne bir de yağmur yağdı siddetli. Malzemeleri eve tasidik,sonra güneş açtı tekrar tarlaya gittik tekrar yağdı derken harap olduk. Annemle babam birbirine girdi çok şiddetli tartıştılar tüm işçilere rezil olduk. Annem çok ağır konuştu babam da öyle.. Sonra ikindi erkek kardeşim geldi koluna dövme yaptırmış akıl yoksunu??bi de babam bunu görünce küplere bindi,aile faciasi yaşandı diyeniliriz. Annemin sinirden stresten burnu kanadi bir saat onu dindirmeye çalıştım,banamin midesi gastriti tuttu ona ilaç hazirladim. Yağmurda zaten suyum çıktı tüm sağanak üzerimden geçti ?? annem saatlerce ağladı ne kadin oldugumu hissedebildim ne insan olduğumu bu hayattan bıktım diye sabaha kadar ağladı sonra sakinleşip uyudu. Ben kimi teselli edicemi bilemedim. Yorgunluktan zaten bacağıma felç indi adeta,üstüne bi de bacağımi traktörün demirine carptim,sağ bacağımı hareket ettiremiyorum. Dün bi de üstüne ev yemek işleri en az yüz parça bulaşık yikama falan filan derken mahvoldum. Yattığım yerde ölebilirdim üzüntümden.. gerçekten berbatım bu anlari ömrüm boyunca unutmuycam..
  ???
  ÎNCEM öyle işte…

 29. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  ELAM ❤❤❤
  ???
  NURDANIM hiç sorma ya berbat bir gündü. Tarlada sorun cikti,urunlerde sorun çıktı. Babamin dikkatsizliği yüzünden sorunlar oluştu üstüne bir de yağmur yağdı siddetli. Malzemeleri eve tasidik,sonra güneş açtı tekrar tarlaya gittik tekrar yağdı derken harap olduk. Annemle babam birbirine girdi çok şiddetli tartıştılar tüm işçilere rezil olduk. Annem çok ağır konuştu babam da öyle.. Sonra ikindi erkek kardeşim geldi koluna dövme yaptırmış akıl yoksunu??bi de babam bunu görünce küplere bindi,aile faciasi yaşandı diyeniliriz. Annemin sinirden stresten burnu kanadi bir saat onu dindirmeye çalıştım,banamin midesi gastriti tuttu ona ilaç hazirladim. Yağmurda zaten suyum çıktı tüm sağanak üzerimden geçti ?? annem saatlerce ağladı ne kadin oldugumu hissedebildim ne insan olduğumu bu hayattan bıktım diye sabaha kadar ağladı sonra sakinleşip uyudu. Ben kimi teselli edicemi bilemedim. Yorgunluktan zaten bacağıma felç indi adeta,üstüne bi de bacağımi traktörün demirine carptim,sağ bacağımı hareket ettiremiyorum. Dün bi de üstüne ev yemek işleri en az yüz parça bulaşık yikama falan filan derken mahvoldum. Yattığım yerde ölebilirdim üzüntümden.. gerçekten berbatım bu anlari ömrüm boyunca unutmuycam..
  Faciaydi..

  1. Ayy defnem öncelikle sana geçmiş olsun ailene gelince senin gibi kalbi tertemiz birini dünyaya getiren insanlar yani annen ve baban eminim ki kısa zamanda barışırlar. Her ailede oluyor. benim annem de babam da tartışıyor bazan 1 hafta konuşmadıklarını biliyorum. senin olayına benzer evimizin inşaatını yaparken annem ile babam ustaların yanında tartışmıştı. başkalarının yanında yapılan tartışmalar biraz can acıtıyor. barışması da üzün sürüyor ama sonunda illaki barışıyorlar. kimi zaman anne fedakarlık gösterip çocuklarım var deyip öfkesine engel olurken kimi zaman da baba yaptığının yanlış olduğunu anlayıp kendince özür dilemeye çalışıyor. annen ile baban bu durumu inşallah kısa sürede atlatacak.

 30. DEFNE ABLA
  ZÜLEYHA ABLA
  ELA ABLAM
  NARDESİNİZ YA SİZİ COK Oledim ve meraklandym yazmadynyz hic iymisiniz

 31. züleyha’nın interneti bitti
  Ela akşamları uğramaya çalışıyor.
  DEfnem senin de sanırım internetin mi bitti sağlığın nasıl?

 32. DEFNE ABLAM HOS GELDİN COK COK GECMİS OLSUN ABLAM NE DİYİM BİLEMEDİM ALLAH YARDAMCYN OLSUN ABLACYM ALLAH BUYİKDİR SENİNDE AİLENİNDE YUZUNİ GULDURİR Bİ GUN ABLACYM MERAK ETME RABİME SYGYN

 33. ÎNCE,GÜLÇİÇEK canlarim anlattığım gibi tatsizliklar oldu..
  ???
  Ee sizlerde ne var ne yok kızlar herkes iyi mi??
  NURDANIM Zülişim açıklamıştı özel sebep falan değil sınavlara hazırlanıyor..
  FİLİZ sen nasılsın canım toparlayabildin mi kendini ??

  1. cnım defnem fırtana çıkar her yeri harap eder fırtın bittikten sonra her yer dağılmış olur ya aynı öyleyip stres seviyem çok üstlerdeydi üstüne bir de uykusuzluk beni harap etti. hamdolsun cnm arkadaşım şimdi çok daha iyiyim

 34. FİLİZ ABLA NE GUZLE YAZMYSYN OYLE İNANAGLADYM SU AN BEN OYLE SEYLER HİC YASAMADYM O YUZDEN BİSEY DİYEMEDİN NEDEN DERSEN AH KALBİM YORUMCULARNY TANYALYMA YAZDYM BAKABİLİRSİN ABLAM

 35. FİLİZİM Seni Sıkıntıya sokanlaırı Allah Sıkıntıya soksun Bitanem Artık iyisin ya Rabbim Hep iyi etsin ❤
  ??
  DEFNEM Hoş geldin Canım BEN’im Nekadar Kötü bir gün geçirmişsin öyle ailenede sanada çok geçmiş olsun Allah işlerinde kolaylık versin. Bende alışverişe çıkmıştım az önce geldim Bacaklarım Ağrıyor Bitkin düştüm dinleniyorum Cnmm
  ….
  HAZAR Kıyamam sana heralde Oruçtan snavdan unutmuşsun sen Gülüm ?

 36. Sağol Hazar canim
  ???
  Yok FİLİZ benim ailem küs kalmaz zaten de hayatlari hep zorlu. Babam az kaldı emekli olucaz 3 seneye diyor annem al emekliliğini başına çal benim her yerime platin takilacak sakat kaldim napayim o zaman ben rahati diyo. Belki de gezemiycem bile doğru düzgün diyor.. ailede oluşan yaralar asla kapanmiyor.. Gerçekten ben çok yoruldum. Başımı alip gitmek istiyorum çocukluğumdan beri ayni senaryo..

 37. Ya abla snavy unutmadymda guni karydyrdym evet oruc tutugumdan heralde
  Bacagynmy aryomu ablam gecmis olsun sana ve iy dinlenmeler ablam

  İsabella ve İremsu meraba nasylsynyz

 38. GAMZELİMM maddi sıkıntılar insanı yıpratıp sabır bırakmıyor. Rabbim AİLENİN akıbetini hayr eylesin. İnşaAllah bu olanları hiç hatırlamaz güzel günlerde hayırlı bir ömür sürersiniz ailece. Üzüldüm hemde çok üzüldüm büyüklerin acımasız şekilde birbirlerine hakaretleri birikmişliklerden kaynaklanıyor. İnşaAllah halledersiniz tarla işlerinizi çabucak

 39. Ablam ya gercekden cok uzici bisey umarym gelecde mutulugu yakalarsyn ve hep mutlu olursun ben sizden ders alyorum artyk ablam sen okadar iysin ki Rabim senin sabryny synyor ve synavy gecersen mutlu olursun ablacym uzilme saglygna dikat et Defne ablam

 40. DEFNEM Sen Öyle Anlatınca annemle babam gözümün önüne geldi ayni benim ailem gibi ya bende bazen çok yoruluyorum herşey üstüme geliyor sanki ama elden Ne gelir. Sıkma canını bitanem bugünlerde geçer İnşallah ?
  ?
  HAZAR Sınav gününü yanlış hatırladığını anladım sadece Sınav stresi Oruç ondandı demek istedim Güzelim. Evet Bacaklarım Ağrıyor Çok yorgunum Teşekkür ederim Canım Saoll

 41. Tmm ablam ya sorun yok ay ablam yanynda olsam bacagna masac yapardym iy gelirdi Çiçek ablam

 42. Teşekkürler BELLAM İremsum Şükür İdare ediyorum Bende. İyi olmanıza sevindim Prenseslerim

 43. Defne ablam kesge bende sizin ulkede yasam uzildigmiz zaman bir birimize desdek olsak hasada olugmuz zaman yardam edebilsek ya hayaly bile cok guzel ya kesge seninde bacagna masas yapasam iy gelse uf kesge olsa

 44. Hiç sorma BELLOŞ senin dinlerken başın dönüyor ben çocukluğumdan beri yaşıyorum
  ???
  NURDANIM iş güç belki halledilir de bu acı sözler nasıl unutulur bilmiyorum.
  Çocukken hep banka soymak isterdim ailemi dertlerinden kurtarmak için ?
  Bacagimin acısı mi sızlıyor tabi mosmor pansuman yapiyorum ama ruhumdaki yara kadar acımıyor o daha derin.. gerçekten katlanamiyorum. Annemle babami 12 ay boyunca evde huzur ve barış içinde rahatça oturabilecekler mi ömrüm bunu görmeye vefa edecek mi bilmiyorum.. ???
  Normalde Allah’tan ümidi kesmem ama bazen tikaniyorum..

 45. HAZAR Noldu Neden Filizi Çağırıyorsun Acilen Sıkıntılı durum yoktur amarım ?

 46. Sorma ÇİÇEĞİM ya aynen öyle. Aslinda ailem harika insanlardir ama hayat sartlari,maddi zorluklar tüketti onlari. Bir de yarin yeğenimin doğum günü annem Istanbula gitmeyi çok istiyordu ama işleri birakmasi mümkün değil birgun bile ara verme lüksün yok. Kadin yaşıtlarına bakiyor hatta kendinden büyüklere giyip kuşanıp şım şıkırdim geziyorlar torunlarıyla annem çok imreniyor onlara. Öyle olunca fenalaştı kadin. Annem çok neseli,pozitif çılgın bi kadindir kahkahalar saçan ama bacağına ve beline platin takilicani duyduğundan beri içine kapandi,çok duygusallasti ağlama krizlerine giriyor. Ben herzaman yaninda olduğunu korkmamasi gerektiğini söylüyorum ama fayda yok zaten sana da ne cocuklunu ne gençliğini yasattik ona ayri bi içim yaniyo eminim ailen olduğumuz için hiç memnun değilsindir diyip duruyor yok annecim olur mu oyle şey çok memnunum hamd olsun diyorum yok yok deyilsin diye başlıyor ağlamaya..

 47. DEFNEM hâlâ köydemisin of bacagın simdi nasıl agriyodur peki kardeşin ne dovmesi yaptiki cok pahali diyemi baban kızdı

 48. Çok Üzüldüm DEFNEM Annenin Durumuna Ve Sana Anlıyorum seni Allah Yardımcın olsun Annene Çok Geçmiş olsun İnan Yazdıklarını okudukça Gözlerim doldu Kalbime dokundu Demek Annenin Durumu Okadar Vahim Kıyamam Ya Nasılda üzülüyor Kadın Peki Canım Başka bir Çözümü yokmu Annenin Hastalığının. Rabbim Sana Hayırlı bi eş Nasip ederde tez bi vakitte İnşallah Anacığında Muradına Çatsın Bitanem

 49. SLM KIZLAR HAYIRLI GUNLER NASILSINIZ IYIMISINIZ ?????????????????????DEFNEM BIRTANEM COK COK GECMIŞ OLSUN CANIM UZME KENDINI HER AYLEDE OLUYOR BOYLE SORUNLAR CANIM ?????

 50. FİLİZ ABLA YALNYS ANLAMA BEN BURAYY COK SEVYORUM VE AH KALBİME YAZMYSYN BURAYA SALDYRY YAPAN KİSİLER DB DENEN YERDEN GELYORMUS OYLE YAZMYSYN VE BU İSDAMBUL GELİNİ SAYFASİNDEKİ KİSİLERDE ORDAN GELYOLAR SEN HOS GELDİN DEMİSİN BEN SABAH YORUMLAR OKUDUM VE ONDAN ANLADYM TYLLA ORAYA GİREMİYOMUS MAVY KİZMY ERKEKMİ BİLEMEDİM ODA ORDANMYS ABLA İSDERSEN DİKATLY OKU YORUMLAR BENCE ONARY ALMAMALSYN BURAYA

  1. ben o sitede yorum yapan kişileri bilmiyorum canım tanımadığım için her gelene hoş geldin diyorum. siteye saldıran yorumcuları değil cnm sahibi hasedinden yapıyor ama emin olmak için sacvılık soruşturmasını bekliyorum

 51. of DEFNEM çok üzüldümya annen insalla eskisi gibi olur demek cok yıkılmış bu olanlara oda rahat yaşam istiyo haliyle insalla cok kötü olmadan baban emekli olurda biraz rahat yüzü görurler

 52. ANLADYM FİLİZ ABLA BENDE BİLMİYORDUM ONUN Bİ SİTE OLDUGNU YORUMLARDAN ANLADYM VE İSDE SANA YAZDYM ABLAM BURASY İY Bİ YER VE SALDYRGANAR YİNE GELECEK SYKYNTY OLACAK DİYE KORKDUM BİRAN TMM ABLAM

 53. DEFNEM BIRTANEM AKSAM YAZDIKLARINDAN SONRA AKLIM SENDE KALDI UZGUN OLDUGUNU BILMEK BENIDE UZUYOR SABAH YAZDIM SANA GONDEREMEDIM BUTUN GUN ICIM ICIMI YEDI.gercekten cok uzgunum hersey ustuste gelmis en acisida ailede olan tatsizlik olmus.Sana nasil care olsam bilmiyorum ne olur kendini harab etme.Olanlari degistirmek mumkun digil bacagin nasil oldu cok agrin varmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu