Gelinim Mutfakta

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe günün birincisi ve Perşembe çeyrek altını alan gelin netleşti. 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Perşembe günü Seda Sayan kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? 27 Mayıs Perşembe günü bugün çeyrek altını kim aldı? 27 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Haftanın final bölümüne bir adım kala Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

(Güncelleme 28/05/2021) 27 Mayıs Perşembe günü Seda ile Esra 19 puan alarak günün birincisi olurken, kura sonucu Seda çeyrek altını alan taraf oldu. Neslihan ise yine bugün kural hatası yapmasından dolayı (-2) puan aldı.

=> Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Puanları sonucu %100 açıklandıktan sonra bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Şu an için Seda ve Nagehan her ne kadar eleme potasının kıyısında gezerken,  Neslihan’ın Cuma günü eleme potasında yarışmasına şimdiden kesin gözüyle bakılıyor. 

=> Gelinim Mutfakta 17 Haziran Perşembe Puanları ve sonucu için tıklayınız.

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu haftanın başında yarışmaya dahil olan ve iyi puanlar alan Neslihan, haftanın ikinci bölümünde kaynanasının aldığı puanlarla konumunu korusa da Çarşamba günü aldığı çok ama çok düşük puanlar nedeniyle eleme potasın ile karşı karşıya kaldı. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Perşembe Puanları için tıklayınız.

Neslihan bu hafta bilezikleri alacağını iddia edenlerin aksine Neslihan adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. Çarşamba günü aldığı düşük puanların etkisi ile şu an 35 puanla en yakın rakibi ile 6 puan fark var.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Perşembe Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Puanları verecek kayın valideler

Neslihan eğer eleme potasında kurtulmak istiyorsa kesinlikle bugün 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını almalı.

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Öğrenmek için Tıklayınız.

Bugün 27 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Kim Elendi? Öğrenmek için Tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Neslihan bileziklere göz kırpması beklenirken, hem kural hatası yapması hem de istediği yemeği çıkaramaması nedeniyle Çarşamba günü toplamda sadece 3 puan alabildi. Bu nedenle bir anda Seda’nın avantajlı konuma yükselmesine neden oldu.

=> 28 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Seda ile Nagehan kaynana arasında ki tartışmaya bu hafta Fatma ile Esra arasında ki tartışma da dahil oldu. Kaynana Fatma kendisini önemsediğini ve kendisinden bir başkasının olmadığını göstermek için stüdyoya heykelini getirmesine karşılık Nagehan kaynana aynen şöyle söyledi;  

“Senden bir tane yeterdi. İkinciyi de getirdi!”
Yarışmacı Kaynana Nagehan

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu - Seda

Sözleri ile bir tane Fatma ile baş edemediğin, ikincisine asla katlanamayacağını ima etti. Diğer taraftan günün yemeğini yapan gelinler de kaynanalar odasına Fatma’nın heykelinin gelmesine karşılık Seda aynen şöyle tepki verdi;

“Fatma teyze sandım. Tövbe bismillah. O ney öyle!”
Yarışmacı Seda

Sözleri ile Seda kaynanalar odasında kaynana Fatma ile aynı şekilde giyinen heykeli görünce gerçek zannettiğini ifade etti. Anlaşılan bugün 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sonrasında günün kritiklerinde kaynana Fatma’nın heykel meselesi konuşulacak.

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu netleştiği an Nilgün ile Yağnur

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonu Nagehan için tamam mı yoksa devam mı mücadelesi olacak. Zira Nagehan bugün de en düşük puanı alması halinde, Nagehan Cuma günü kesin olarak elenecektir.

Seda Sayan bu hafta ilk bölümde Neslihan’a, ikinci bölümde kaynana Fatma’ya, üçüncü bölümde ise en yüksek puanı Seda’ya verdi. Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Puanlama sırasında hangi geline beş puanı kime vereceği şimdiden merak konusu oldu.

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe puanlaması sonucunda Neslihan’ın eleme potasına düşmesi beklenirken, Yağnur ile Esra’nın bilezikler için çok daha iddialı konuma gelmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Puan Durumu

24-28 Mayıs haftasında bugün 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verilecek. Neslihan’ın son bölümde aldığı çok düşük puanlarını bugün toparlamak, bugün Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Puan Durumu sonucunda eleme potasına düşmemek için %100 kapasite ile yemeğini yapması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu henüz netlik kazanmadan önce Yağnur 55 puanla zirvede yer alırken, en yakın rakibi ile arasında 10 puan fark var.

Yağnur Perşembe günü hem kaynanaların hem de Seda Sayan’ın vereceği puanlama sonucunda bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Puan Durumu açıklandığı an Seda ve Kaynanası

Yağnur geçtiğimiz hafta ilk iki haftaki başarısından eser olmayan bir performans ile elenmekten son anda kurtulmayı başarırken, bu hafta iyi başladığı performansını hafta finaline kadar devam ettirip, bugün Gelinim Mutfakta 27 Mayıs puanlaması sırasında günün en yüksek puanını alan gelin olmayı hedefliyor. 

Seda Sayan Perşembe beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? 27 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda hangi gelin birinci oldu? İşte bu soruların cevapları ise günün puanlarının verildiği alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.  

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Puanları (27/05/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

27 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 5
Esra: 4
Yağnur: 3
Neslihan: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: 4
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Neslihan: 1

*************************
” 27 Mayıs 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Serpil’in verdiği Puanlar

Seda: 5
Esra: 1
Yağnur:  3
Neslihan: => Serpil’in Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 3
Esra: 5
Yağnur: 4
Neslihan: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Yağnur: 1
Neslihan: 1

*************************

Gelinim mutfakta 27 Mayıs Perşembe Toplam Puanlar

Seda 5 3 4 3 3 19
Esra 4 4 1 5 5 19
Yağnur 3 5 3 1 4 16
Neslihan 1 1 4 1 1 8(-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Mayıs) – Perşembe

*************************

Seda   : 41 + 19 = 60
Esra     : 45 + 19 = 64
Yağnur : 55 + 16 = 72
Neslihan : 35 + 8 (-2)= 41 (Bu hafta kesin elendi)

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA/SEDA
Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU SEDA ALDI
27 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NESLİHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

27 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarka daha doğrusu %100 belli olduktan sonra bir gelin eleme potasına düşerken, iki gelin de bilezikler için daha avantajlı konuma yükselecek. İşte hafta finali ile ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Bence artık seda sayan gitmeli evinde dışardan yemek söyleyen esra bu programda onun sayesinde kaldı Kendini zengin gören tüm görgüsüzler orda garip neslihan da bu hafta gider kalanlar da seda sayana yeter kanal d yide ayrıyeten kınıyoruz herkesin çocuğu var bu ne kendini bilmezlik gelinler de saygı yok kaldırın programı

   1. Sen her şeye burnunu sokma herkes yorum yapabilir izler izlemez herkes kendi bilir her şeye maydonoz olma sen kimin avukatlığını yapıyorsun sen kendi işine bak millet sanamı sorocak izleyip izlemeyeceğini

    1. 👍👏 Bravo valla gerçekten doğru söyledin herkes ister bakar, ister bakmaz ben iki gün
     bakmadım Mesala nasıl gidiyor D.C sağolsun
     puanları buradan öğrendim Neslihan gidici galiba Keşke Esra , yağnur gitseydi Neslihanin
     ihtiyacı var

 2. Yarın Browni yapacaklar.Nagehan hanım ile Seda yine limoni oldular finalden 1 gün önce.Her hafta böyle olunca her ikisininde performansı düşüyor ve Seda iyi yapamıyor ve hüsrana uğruyor.Her ikisininde aklı çalışmıyor.Buna bile bile lades denir.Neslihan ın elenmesi artık garanti,iyi kızdı elenmesine üzüldüm şahsen.Birazda kaçınılmaz sonu kendisi hazırladı,son iki gündür eksi 2 puan alıyor.Yağnur un CIR CIR bağırmasından gına geldi artık.Bileziklere YAĞNUR yakın.

 3. Bence bu program biraz güzel bence
  Esra güzel yemek yapıyor ben onu destekliyorum
  Seda da güzel yemek yapıyor
  Yağnur da biraz güzel yapıyor
  Neslihan kötü yemek yapıyor
  İzlediğim kadarıyla 😍😍😍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu