Zuhal Topal'la Sofrada

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Elif Yağcıoğlu]

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Elif Yağcıoğlu yarışacak. Aslen Ordulu olan Elif 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için kaynanalardan puan almak için yarışan bu haftaki dördüncü gelin oldu. Bu hafta yarışan 27 Mayıs Perşembe günü yarışacak Elif Yağcıoğlu kaç puan aldı? Elif Yağcıoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Elif’in menüsüne nasıl eleştirilerde bulundular? Elif’in menüsünde hangi yemekler var? 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal programında yarışan gelin ile kaynana kim? 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu netleşti mi? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal Yemekteyiz 7 Ekim Perşembe Puanlaması için tıklayınız.

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Elif ve Kaynanası Tülay

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mayıs Perşembe Puanları sonucu Elif 15.000 TL için iddialı hale gelebilmesi için en az 31 puanı cebine koyması gerekiyor. Özellikle kaynanalardan en az 25 puanı alması gereken Elif, eğer ki daha aşağıda puan alması halinde %100 bu hafta verilecek olan 15.000 TL’yi kaybedecektir.

=> 10 Haziran Perşembe Zuhal Topal Puan Durumu için tıklayınız.

Elif Yağcıoğlu kendisine sunulan altın tepside ki fırsatı her ne kadar tepmek istemese de son bölümde yarışan kaynana Zehra ile kendi kaynanası arasında ki tartışma ve akabinde kendi kaynanasının düşük vermesinden dolayı Elif kendi masasında istediği puanları alamayacağını düşünüyor. Dikkat: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal 3 Haziran Perşembe Puan Durumu ve puanlaması için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta birbirinden iddialı gelin ve kaynanalar yarışmaya devam ederken, hafta başında beri yarışan ve hafta finaline kadar yarışacak yarışmacıların tamamı hakkında bilgi almak için;

=> 24-28 Mayıs Zuhal Topal Bu Haftaki Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mayıs Perşembe (2020)

27 Mayıs Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelini adı Elif Yağcıoğlu. Aslen Ordulu olan henüz 5 yıllık evli iki çocuk annesi Elif Yağcıoğlu yemeklerine ve pratik olmasına çok ama çok güveniyor.

=> 28 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için lütfen tıklayınız. 

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Öncesinde kaynanalar

Haftanın ilk gününden beri tüm yarışmacılar Enginarlı pilav yemeği ortak olduğu için her biri kendi çabasına göre bu yemeği yapsa da Elif en iyisini ortaya çıkarıp, günün sonunda 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında çok iyi puanlar almayı kendisine hedef koyduğu sözlerinden anlaşılıyor.

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan yarışmacıların bilgilerini verdikten sonra 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları ile bu haftaki puan durumu sonucunu bu yazının en sonunda açıklanacaktır.

27 Mayıs Yarışmacısı Elif Yağcıoğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Elif Yağcıoğlu
Zuhal Topal’la Sofrada Elif Yağcıoğlu Resmi
 • 2016 yılında evlendi
 • İstanbul da yaşıyor
 • 5 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Ordulu
 • Zamanını hep mutfakta geçiriyor
 • El lezzetine çok güveniyor

27 Mayıs Yarışmacı Kaynana Tülay Yağcıoğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Tülay Yağcıoğlu
Zuhal Topal’la Sofrada Tülay Yağcıoğlu Resmi
 • Terazi burcu
 • Simetri takıntısı var
 • Oldukça alıngan biri
 • Aslen tokatlı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Yaprak Sarmasını çok iyi yapıyor
 • Yöresel yemekleri çok iyi biliyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan 5 yıllık gelin olan Elif Yağcıoğlu’nun menüsün de hangi yemeklerin olduğunu, kaynanaların bu menüne karşı neler söylediğini veritken hemen sonra Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mayıs Perşembe Puanları tablo içerisinde açıklanacaktır.

27 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Elif’in Menüsü 

 • Havuçlu Tavuk Çorbası
 • Beşamel Soslu Peksimetli Tavuk
 • Közlenmiş kırmızı biber Yoğurtlaması
 • Galdirik Kavurması
 • Papaz Yahnisi
 • Enginarlı pilav
 • Brokoli salatası
 • Şöbiyet

Kaynanalar Elif Yağcıoğlu’nun menüsünü öğrendiklerinde aynen şöyle söylediler;

Kolay bir menü
Çok basit
Benim yemeklerim daha zordu
Tadına bakıp ona göre puan vereceğiz

Kaynanalar

Kaynanalar arasında bugün oldukça dolu gelecek olan kaynana Zehra, Namı değer Şengül kaynana kendi gelinine gelen puanları asıl sebebi olduğu için bugün intikam almak için elinden geleni ardına koymayacak. Dikkat: Elif Yağcıoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları
27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Resmi

Elif kendisinden önce yarışan geline karşı tüm kaynanaların adeta anlaşmışçasına düşük puan vermesi, bir önceki gün yarışan kaynana Şengül de bu olayların sorumlusu olarka bugün yarışan Elif’in kaynanasını da suçlamasında dolayı bugün 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında tansiyon bir hayli yükselecek. 

Elif Yağcıoğlu kaynana Zehra’nın “Bugün korkun benden. Çekeceğiniz var elimden” Sözlerini duyduktan sonra açıkça 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda birinci olabilecek puan alamayacağını düşünmeye başladığı, bugün verilen fragmanda açıkça görülüyor.

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümünde kaynanaların yüksek puan verdiği gelininden sonra Salı günü yarışan gelin de kaynanaların düşük sunucunun yüksek verdiği günden sonra Çarşamba günü dört kaynana 4 puan verirken, bir kaynana 5 puanı geline layık gördü. Bugün 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda dananın kuyruğu kopacak.

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda 31 puanla zirvede yer alan ilk iki gelinin performansını bugün yarışan Elif’in alacağı puanlar bunu geçmemesi bekleniyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Bu hafta yarışan gelinlerin 24 Mayıs tarihinden itibaren aldıkları toplam puanları yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu

 • 24 Mayıs Pazartesi Puanı (Tuğba Sezen): 31 Puan
 • 25 Mayıs Salı Puanı (Mehtap Avşar): 32 Puan
 • 26 Mayıs Çarşamba Puanı (Tuğçe Dolu): 23 puan
 • 27 Mayıs Perşembe Puanı (Elif Yağcıoğlu): 29 puan

Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mayıs Perşembe puanları sırasında Elif Yağcıoğlu’na Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Kaynanalar Elif’in yemeklerini kaç puan verdiler? Elif Yağcıoğlu kaç puan aldı? Bu hafta Perşembe Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların cevapları hemen alt kısımda verilen bugünkü puanların yazıldı tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Elif Yağcıoğlu)

Nuran Sezen  6
Emriye Avşar  6
Zehra Dolu (Şengül)  4
Serpil Koç  7
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   29

**27 Mayıs 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 27 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Kırıkkaleli 2 çocuk annesi Ankara ilinde ikamet eden 27 yaşında ki Elif Yağcıoğlu’nun yarıştığı, 27 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının verileceği Zuhal Topal’la Sofrada 27 Mayıs fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu