Gelinim Mutfakta

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Sonucu Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puanları netlik kazandı! 27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Çarşamba kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? 27/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Senanur bugün kaç puan aldı? 27 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

=> (Güncelleme 28/04/2022) 27 Nisan Çarşamba günü Bahar 14 puanla günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin olurken, Senanur 10 puanla günü sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Puanları ve Çarşamba puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, bu hafta beş bilezik alacak ve eleme potasında mücadele edecek isimler büyük oranda netlik kazanacak.

=> 11 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Miyase’nin kötü performansı, Salı günü de devam etmesi ile dikkatler Miyase’nin puanlarına çevrildi. Zira tecrübeli yarışmacı Yeşim’den sonra Miyase’nin de elenip elenmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

=> 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için tıklayınız.

Bugün 27 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 27 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son zamanlarda Yeşim, Miyase ve Damla kalıcı isimler olurken, yeni gelen yarışmacılarda bir bir eleniyordu. Şimdi yarışmaya katılan Bahar ve Senanur da Yeşim gibi kalıcı olmak için elinden gelenin en iyisini ortaya koymak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puanlar %100 belli olduğunda, Miyase’nin bu hafta eleme potasında mı? Yoksa bilezik mücadelesinde mi olacağı büyük oran da belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk iki bölümünde kötü performans gösteren yeni gelen yarışmacılar, bu puanlarını hafta finaline kadar düzeltemediği için yarışmadan eleniyor.

=> 28 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu sezon 54 bilezik alan Miyase’nin elenmesi konusu olunca, durum oldukça farklılaşıyor. Miyase puanlarını her an değiştirebilecek kabiliyette olmasından dolayı, Miyase’nin özellikle hafta ortasında yani bugün Gelinim Mutfakta 27 Nisan Puanlama sonucunda alacağı puanlar çok daha önemli olacak.

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Salı günü Senanur çeyrek altını kazanan isim oldu. Senanur’un kaynanası Songül gelinine kazandığı çeyrek altını takarken yere düşürdü. Kaynana Songül de bu durumu şu sözlerle değerlendirdi. İşte kaynana Songül’ün sarf ettiği o sözler;

“Kısmetlerimiz yere dökülüyor!” Yarışmacı Kaynana Songül

Sözleri ile kaynana Songül artık kısmetlerinin dolup taşacağını ve bilezikleri alacağını ima etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Damla yarışmada kalıcı olmak isterken, bilezik ve çeyrek alarak bunu istemişti. Ancak gelinin en son noktada bileziklerden uzak, yer işgal eden yarışmacı oldu. Damla bu kötü gidişi durdurmak için 27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Damla ve Nuray Kaynana

Bahar ile Senanur bu hafta eleme potasında mücadele edeceği her ne kadar düşünülse de Miyase’nin aldığı düşük puanlar, Bahar ile Miyase mücadelesine dönüşebilir. Bu durumda Bahar’ın işini bir hayli zora sokacaktır.

Miyase aldığı 54 bileziğin hakkını vermek, en azından bu hafta bilezik alamasa da eleme potasında yarışmamak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alması gerekiyor. Aksi halde kötü gidişini durduramayacak.

Damla kendi durumunu düzeltmek için özelikle kaynanası Nuray’dan hatasız bir şekilde beş puan alması gerekiyor. Lakin Nuray kaynana yine gelinine yüksek puan veremediği için Damla kaynanasına şöyle söyledi. İşte Damla’nın o sözleri

“Şaşırtmadın k! Her iyi bir şeyin her kötü sonu oluyor bizde zaten!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, kaynanasının verdiği düşük puanlara isyan ederken, Miyase bu durumdan karlı çıkan isim oldu. Zira eleme potasında birden fazla yarışmacı olması, kendisini kurtarabilmek için yeni fırsatların doğması anlamı taşıdığını çok iyi biliyor.

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi Resmi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Senanur tam 21 puan alarak çeyrek altını kazanan isim oldu. Damla rakip kaynanalardan ve Nursel’den aldığı 11 puanla günü en sonuncu gelin olarak bitirdi. 

Senanur son bölümde aldığı çeyrek altın ve yüksek puanlar sayesinde, beş bileziği bir adım daha yaklaştı. Kazandığı bu avantajı Senanur, bugün Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba puanlaması sırasında devam ettirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 25 Nisan Pazartesi günü ekrana geldi. ilk bölümde çeyrek altını Damla alırken, ikinci bölümde Senanur 21 puanla çeyrek altını kazanan isim oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanları başlayacak. Gözler günün sonucunda belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba puan durumu (Toplam puan durumu) sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta Miyase beş bileziğin sahibi oldu ve böylelikle 54 bileziğin sahibi oldu. Damla istediği puanları geçtiğimiz hafta alamadı. Lakin bu hafta kendisine çeki düzen vermek, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Bahar bir türlü amaçladığı çıkışı yakalayamadı. Buna rağmen söylemleri ile gündem olmaya, dikkatleri çekmeye devam editör. Buna karşın daha sessiz olan Senanur Bahar’dan çok daha iyi puanlar alıp, bu hafta beş bilezik için iddialı hale geldi.

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Senanur Salı günü aldığı yüksek puanların kendisine verdiği güvence ile bugün de iyi yemekler yapıp, 27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, yine en yüksek puanı almak istiyor.

27 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 27 Nisan 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? 27 Nisan 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı?  İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Puanları (27/04/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

27 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 4
Damla: 5
Bahar 3
Senanur: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Bahar: 1
Senanur: 2

*************************
” 27 Nisan 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 5
Bahar: 4
Senanur: => Songül’ün gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 1
Bahar: => Melek’in Gelini 5
Senanur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 1
Bahar: 1
Senanur: 5

*************************

Gelinim mutfakta 27 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Miyase 4 5 1 1 1 12
Damla 5 1 5 1 1 13
Bahar 3 1 4 5 1 14
Senanur 1 2 1 1 5 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Nisan Haftası) – Çarşamba

*************************

Miyase: 23 + 12 = 35
Damla: 32 + 13 = 45
Bahar: 26 + 14 = 40
Senanur : 36 + 10 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BAHAR
Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BAHAR
27 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SENANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

27 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu %100 netleştiğinde gözler Senanur’un alacağı puanlar ile Miyase’nin alacağı puanlar üzerinde olacaktır. İşte haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 28 Nisan Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. Yayınlandığı günden bu yana takip ediyorum artik cok kalitesi düştü tyatroya çevirdiler artik seyretmeyecegim.

 2. KAYIN VALİDESİ MİYASE’DEN KORKUYOR!..BEN NE DERSEM ONU UYGULAYACAKSIN!..YOKSA BENDEN ÇEKERSİN DİYOR!..KORKAK SEVİLAY!..

 3. Selamünaleyküm hayırlı günler Nursel hanım hayırlı kandiller olsun inşallah Nursel hanım sizlerden ricam bu hafta miyasenin elenmesini gitmesini istiyorum inşallah çünkü miyasenin kaynanası herkesin hakkını çiğniyor bence miyasenin gitmesi lazım

 4. OH OLDU!..SEN MİSİN GELİNİNİN AĞZINA BAKIP BİRLERİ BASAN İŞTE BÖYLE KAZDIĞIN KUYUYA DÜŞERSİN!..SEVİLAY HANIM!..

 5. Nurse, hanim miyaseyi destekledigi icin miyaseyi gondermezler o ve damla diger kayin valdelerede Cok saygisiz ikisininde gitmesi lazim

 6. Boşuna kimse sevinmesin nursel ve program son iki günde puanlamada miyaseyi öyle bir uçururlarki şu an sonunda olan miyaseye ya bilezikleri verirler yada potadan elenmekten kurtarirlar her zaman bunu yapıyorlar çünkü

 7. Merhaba nursel hanım inşallah bu hafta miyase ve kayınvalidesi gider çok aşırı havalı vede kaynanasına çok aşırı cvb veriyo kırıcı konuşuyo artk gitmesini isityoruz miyase gittsin yeni yarışmacılar gelsin

 8. NURSEL VE YAPIM EKİBİ MİYASE’Yİ DESTEKLEDİĞİ SÜRECE NE YAZIK Kİ
  SURATSIZ MİYASE’Yİ EKRANLAR DA GÖRMEK ZORUNDA KALACAĞIZ!..

 9. MİYASE VE KAYIN VALİDESİ YÜZÜNDEN PROGRAMIN KALİTESİ DÜŞTÜ!..SIKTILAR ARTIK!..İKİSİ DE GELİNLERİ AŞAĞILAMAK DAN BAŞKA BİR ŞEY YAPTIKLARI YOK!..BAŞKALARININ ÇEYREK ALMASINI HAZMEDEMİYORLAR!..

 10. MİYASE’NİN YARIŞMA DA KALMASINI SAĞLAYAN EN ÖNEMLİ KİŞİ NURSEL!..YEŞİM’İN GİTMESİNİ EN ÇOK İSTEYEN KİŞİ MİYASE VE NURSEL!…

 11. MİYASE’NİN YARIŞMADAN GİTTİĞİ GÜN BAYRAM OLACAK!..BANA KATILANLAR CEVAP YAZSIN!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu