Kördüğüm

27 Nisan Kördüğüm 264. Bölüm Özeti # Jogi, Benim Kızım Değilsin

Kördüğüm 264. Bölüm Özeti vermeden önce bu bölüm kanal 7 ekranlarına 27 nisan tarihinde gelecek. Bu bölümün en önemli olay, Tej Tapasya’yı öldürmek için merdivenlere tuzak kurdu. Meethi aşkını itiraf etti. Jogi Tapasya’yı görmezden geldi. Sizleri daha fazla merak da bırakmadan 27 Nisan kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturalım.

Kördüğüm 264. Bölüm Özeti

Kördüğüm 264. Bölüm Özeti; Meethi rüyasında Vanshu’yu gördüğünü zannedip uyanır. Daha sonra duyduğu ses rüyasında değil tam da karşısında duran Vanshu’nun kendisinin sesidir. Vanshu kafayı Meethi ile taktığı için kendisini affettirmek için Meethi’nin odasına gizlice tırmanmıştır. Meethi çabuk git buradan. Seni biri görürse rezil oluruz der. Vanshu, sen beni affetmez isen şurdan şuraya gitmeme der. Bu sırada seslere uyanan Mukta, Meethi’ye kiminle konuşuyorsun diye ışığı açıkça Vanshu saklandığı için Mukta kendi kendine konuştuğunu zanneder. Mukta, bu saatte yat uyu kafanı bir şeylere takma der. Parası elinden alınan Tej, kendisini azrail yerine koyar. Tabi onların dini farklı olduğu için ben bu şekilde çevirdim.

Tej, Tapasya senin Azrail’in olacağım. Hakkım olanı geri en kısa sürede alacağım deyip yapacağı planı düşünür. Çünkü daha öncesinden zehirlemek istese de Tapasya bu numarayı yememişti. Gece eline aldığı kayganlaştırıcı bir madde sanırım yağ olabilir. Onu Tapasya’nın ineceği yere döker. Tapasya da bunu görmeyip ayağını bastığında kendisini merdivenlerden yuvarlanıp kafası kanar. Durun bir dakika bu olay tamamen Tej’in rüyasıymış. Allah cezanı versin senin. Bende nasıl korkum. Tapasya, Tej’i uyandırıp ne sayıklıyorsun sen diye kızar.

Tapasya aynı Tej’in rüyasında olduğu gibi ilk başta Kasap’a kahve hazır mı diye sorar. Ardından eline telefonu alıp konuşarak merdivenleri inmeye başlayınca Tej heyecandan yerinde duramaz. Odasında, rüyası ile paralele gittiğini duyunca Tapasya’nın düşme anını sevinçle beklemeye başlar.

Tej, Ava Giderken Avlandı 27 Nisan Kördüğüm Özeti

27 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Tapasya Tej’in rüyasındaki gibi eline telefonu alıp konuşa konuşa inmeye başladığını duyunca Tej’in içi içine sığmaz. En sonunda Tapasya’nın ahh! diye sesini duyunca odadan sevinçle Tapasya nereye düştü? Öldü mü? diye bakmak için hızlı adımlarla merdivenleri inerken bu sefer kendi ayağı kayıp merdivenlerden yuvarlanmaya başlar. En son kafasını duvara vuracakken Tapasya eline aldığı yastığı Tej’in kafası ile duvar arasına koyunca Tej ölümden kurtulur. Tapasya ise düşmemiş rol yapmış. Tej de ava giderken avlandı.

26 nisan kördüğüm özeti

Tapasya da Tej’i dalga konusu yaptı. Aslında bu yastığı koymasaydım. Belki akıllanırdın. Ama içim elvermedi deyip odasına çıkar. Mai hala Veer’e Yuvraç’ın nereye gittiğini söylemiyor. Veer her sorduğunda lafı değiştiriyor. Bakalım nereye kadar kaçacak. Meethi, akşam odasına kadar gelen Vinshu’nun yanına gider.

Vinshu, sinirinden ipe astığı küpleri kırdığını gören Meethi, seni seviyorum Vinshu diye bağırır. Arkasını dönen Vinshu Meethi’ye sarılır. Meethi, söz veriyorum bir daha ayrılmayacağız. Sen de söz verebiliyor musun Vinshu diye sorar. Vinshu ben hep yanında olacağım canım der. Akşama kadar birlikte vakit geçiren ikili geri eve motosikletle giderken motosiklet bozulur. Vinshu tamir etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Meethi soğuta burada kalmak istemediğini sığınacak bir yer bulmak ister. Vinshu’nun yanından ayrılık yakınlarda bulunan bir samanlığa gider.

Jogi, Benim Senin Gibi Kızım Yok Kördüğüm 264. Bölüm Özeti

Kördüğüm 264. bölüm devam ediyor. Vinshu da Meethi’yi samanlıkta değişik sesler çıkartıp korkutur. Vinshu soğuktan etkilenmemek için ateş yakar. İkili romantik anlar geçirir. Ertesi gün Tej iş yerinde muhasebecisi ile bu Tapasya’dan nasıl kurtulurum diye konuşurken içeri Tapasya girer. Benden bahsettiğinizi duydum ondan geldim der. Tej seninle bir dakika geçirmem ben deyip dışarı çıktığında Jogi’yi görür. Aklına bir fikir gelir. Hemen Jogi’nin yanına gidip Tapasya artık Bundella oldu. Benim karım oldu deyip Jogi’yi sinir edip kavga çıkarmak ister. Jogi ise o isimde benim kızım yok deyip arkasını dönüp gider.

Kördüğüm 264. Bölüm Özeti

Tej, sinir ekmekte niyetli. Ya Mukta deyip sinir etmeye çalışır. Jogi cevap bile vermeden gitme niyetindedir. Tekrar yoluna gitmek istediğinde Tapasya da karşısından geldiğini görür. Jogi filme göre Tapasya’yı 18 yıldır ilk defa görmesine rağmen  Jogi, Tapasya’ya karşı öfkesine yenik düşer. Tapasya’yı gördüğünde önünle ilgili hep iyi şeyler düşünür. Ama son düşündüğü Mai cadısının sözleri olur. Üstüne Tej, hani senin böyle bir kızın yok demiştin. Ne oldu şimdi diye konuşunca Jogi Tapasya’ya sarılmadan benim senin gibi bir kızım yok deyip gidince Tapasya ağlar. Tej de bu durum ile dalga geçer.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

194 Yorum

 1. İLK BENİMMM LUPPPİİİİİİİİİİİİİİ İLKKKK BİZİZZZZ LİPPPPİİİİİİİ YASASİN SONUNDA İLK OLDUK HEDOYEMİ İSTERİM İKİMİZE HEMDE

 2. FİLİZİM ELLERİN DERT GİRMESİN TATLİ ELERİNE SAGLİK OZET COK GUZEL OLMUS BİRTANEM.

 3. FİLİZ İREMSU SANA BİRSEY SOYLEMİSTİ YA GORMEDİN YA DİKKATE ALMADİN BEN TEKRAR SOYLİM İREMSU FARK ETMİS SENİN BU İZETLER CALİNİYO GİBİ DİYER SİTELERDEDE AYNİ SADECE KONU BASLİKLARİ DEGİSİYOR VE SENDEN BİRAZ SONRA YAYİNLANİYOR FİLİZİM DİKKATE ALSAN SEN OKADAR EMEK VERİYORSUN

  1. gözden kaçırmış olabilirim canım yoksa dikkate almamak bana yakışmaz ;) hangi siteler olduğu hakkında net bilgi mail adresime gönderir misim iletişim bölümünde mail adresim var ;) gerekli uyarıları yapayım canım emek hırsızlığına hayır!! kız annem geldi annemle bile doya doya vakit geçiremeden bunlara emek veriyorum bizden alıp daha doğrusu çalıp yazan o insanlara hakkım haram olsun!!! bazıları da kkanallarında paylaşmış teliften dolayı kanalları kapandı canım senden tek ricam var eğer mümkünse bana mail atar mısın hangi site olduğunu

 4. tamam Berrakcim sen alismaya calis sorun deyil.birtanem iyi geceler.

  offf kizlarya ne bitmez amalyat annemler gelmedi benim doktorda artik ne havadaysa hemen atladi uuufff daha gelecek makinayi birdaha uygulayacak allahim basim cok fena ariyor bu sabah carpmamdan sonra hala kendimde degilim cok ariyorya ufff Alahim simdi uyuyan doktorcuklar kizacak bana bu kizdski dil massallah diyecekler hele desinler kovarim hepsini

 5. ooffff offf bu gece gozume bir gram uyku girmicek hep seni dusunucem Defnem isallah gecer bu gunler gecmis unutulur . sana bolca dua edicem.

 6. yaa ne diyecektim unuttum hep unituyorum hihh hatirladim aslinda bunu en iyi nurdan abla bilir ama o yok tum kizlara herkezciklere soruyorum.
  Mesla kurani gormeden ama ezbere biliyosan sen gormessen baskasi senin ezbere okudunu yaninda takip etse kabul olurmu arkadaslar.

 7. evettttt lupppiiii yine lupppi son yorumlarda sadece ben varimmmmmm luppi daba daba du yasasin yasasin bugun sansli gunumdeyil dabadabaduuuu yasasinnnn.

 8. neyse ben kactim birazdan firca yiyecem Nihanda uyumus eee bari bende efeyle sessizce konusum siz yoksunuz bayyyy
  1.yorum benden
  2. yorum bende.
  3. yorum bende.
  4. yorum bende.
  5. yorum bende.
  6. yorum bende.
  7. yorumda bende.
  simdi 8.yorumda benden gelsinnnnnnnnnnn….

 9. Bravoo bella hanim bravoo??..bizden tam 5.000 tl ödül ceki kazandiniz..artı cift kişilik maldiv adalarında tatill..

 10. ayyy hazalim uyumadan bakim dedim tesekur ederim hediyen icin.

  filizim sendende eskilerin prenses gelinligini isterim.
  filizim tam emin deylim yani ama bence var maalesef oyle bir sansim yok sen diger sitelere dikkat et ozelikle kordugum ayy kiyamaya sen aannene zaman ayiramiyosun bunlar senin emeyini caliyor hirsizlar gecmiste sanirim bir poleminiz daha olmus bu konuda calmakta yine oo site belki simdi ara vermistir yavas uyguluyorduk cunku fark edildinin farkina vafmistir yani ben birdaha yada iremsu fark ederse soylerim filizim sanada yazik.

 11. ben ystmadan ugrucam biraz efenin basina masaj yapicagim zavalicigim benim yuzumden uyuyamadida okadar konustumda basi ariyo

 12. filiz zaten biz fark edince bam bam bam direk engel yedik artik giremiyoruzda ama bazen bazi arac larda bakiyoz bak az once efe denedi girmedi yaaa sen dikkate al boyle koruma felanda konmuyor deyilmi offff vicdansizlar hirsizlar.

  1. yok canım ama en büyük engel vicdan olmalı bu konuda bence Rabbime havale ediyorum canım sen de dinlen biraz Efe de ;) kendinize iyi bakın canım iyi geceler :)

 13. rica ederim filizim az cok anladin deyilmi hangi site oldugu gecmiste burda gecmisti adi sende gerile gerile itiraf etti demistin o iste haberin olsun filizim sen okadar emek harciyosun.

  bam bam bam EMEK HİRSİZLİGİNA HAYİRRR bam bam bam

 14. evet en buyup engel vicdan azabidir filizim ne diyelim ben yine diyerlere birine goz attiririm bir sey olursa soylerim tekrar sana canim.evet biraz dinlenelim en iyisi sende kendine iyi bak..

  hazalim sen geldin ben gidiyorum sen yaz gitmeden bakicam ..

  offff annem le doktorum ne bitirmez amalyat kac saat olduyaaa icerdeki hastaya Allah yardim etsin noldu acaba offf bitmiyor.

 15. Bellam canim ben cok yorgunum deninden ders ders calistim..uyucam birtanem iyi geceler tatli ruyalar melegim???

 16. İsabellam canım benim

  Güzel duaların için çok teşekkür bitanem

  Sanada çok geçmiş olsun rabbim sanada tez vakitte şifa versin inşallah

  Bide senin soruna gelirsek olurtabi niye olmasın ezbere biliyorsan rabbim kabul eder hiç supen olmasın

  Bir yanlışın olursa karşındaki söyler duseltirsin
  Allah kabul etsin canım benim Allah emanet ol ???

  Filizim emeğine sağlık ? çok güzel olmuş
  Gerçektende eniyisini Allah bırak rabbim kimsenin hakkını kimsenede bırakmaz

  Diyer dunyada senin işine yarar boş ver canım kendini üzme

  Nazım hoş geldin canım nasılsın oh oh kurtlarını iyice dökmuşsun

  Hazal hoş geldin canım nasılsın

 17. Ya tapu ne yapıyorsun bırakta gebersin pis tej niye yastık koyuyorsun ki kafayı vursa oracıkta geberirdi

  Ay acıdım jogiye onca sene kızını arıyordu ama şimdi önünde ve hırsına yenik düştü yine boş ver ya sarıl gitsin

  Tapuya da acıdım

  Ay bu miti ile vinsu da beni gerdi artık bakalım vinşu amacına ulaştı şimdi ne yapacak bakalım

 18. Bir gün gelir

  Açmaz dediğin çiçekler açar

  Gitmez dediğin dertler gider

  Bitmez dediğin zaman geçer

  Hayat öyle bir sırki

  Önce şükür sonra sabır

  Sonrada inanmak gerek

  Mevlana

  Hayırlı sabahlar hayırlı pazarlar ballar ?????????????????

 19. Günaydin kizlar nasilsiniz hepiniz , hayirli sabahlar bu gün güzel rabbim tüm sikintilariniz gidersin inşallah, Defoş sen hep mutlu ol artik sikintili günlerin geride kalsin beyaz atli prensini bul ve onunla hep mutlu ol bundan sonra ?
  Kizlar bu gün pek giremeyecim eve misafirler gelecek bilgilerinize hoşçakalin ?

 20. GUNAYDYN KÕRDÜGIMDE AILESINE MERABA NASYLSYNYZ IYMISIN JANLARYM MUTLY HAFTAN SONU DILERIM IY TATILER

 21. Sizede günaydin Nazla , Helin nasilsiniz iyimisiniz ? inşallah iyisinizdir hem niye kötü olucaksiniz ki dimi ?

 22. GUNAYDİNNNNNNNN

  GUNAYDİNNNNNNNNNN…..

  SALİHA ABLA COKKKKKK TESEKUR EDERİM EVET EZBERE BİLİYORUM O ZAMAN BEN SİMDİ OKUMAYA GİDİYORUM ARTİK İCİM OCİMİ YEMEZ OLUYORSA COK SEVİNDİM COK TESEKURLER O ZAMAN BEN ABDEDEST ALİP NAMAZLİKLARİMİ GİYİNİM OKİYAYİM GORUSURUZ KİZLARRRR

 23. ? Peygamber efendimiz buyurdu
  ? KİM Kİ BİLEREK İSTEYEREK KEYFİNDEN YALAN SÖYLERSE CEHENNEMDEKİ YERİ İÇİN HAZIRLANSIN ?
  Merhaba kızlar
  Hayırlı pazarlar
  Nasılsınız

 24. Herkese iyi sabahlar arkadaşlar ben bugün yazamam bizde elektrik yok şarjım bitmek üzere şarjım olunca yazarım ????????

 25. İsabellam canım sende saol bitanem Allah kabul etsin

  Zulişim incem nazlam manyam helinim
  Sizlerede hayırlı pazarlar nasılsın canlar

 26. Saliha abla gunaydyn nasylsyn iymisin janym Melek iymi

  Zulis abla nasylsyn iymisin janym

  Bellam nasylsyn janym iymisin EFE nasylsyn iymisin size a.s.k yorum yazdym dur satini soyliym

 27. GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  SALİHAM HELİNİM NAZLAM MANYACIM

  .
  GÜNAYDIN NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ….
  DEFNEM RUH İKİZİM
  GÜNAYDIN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMEN DİLEĞİYLE KELEBEGİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 28. İNCECİM GÜNAYDIN CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMEN DİLEĞİYLE

 29. Ice ablacym nasylsyn iymisin janym kusra bakma simdi okudym yorumlary once oyle goz atdym okumadym unutmysym yani kusra bakma tamam

 30. KIZLAR GÜNAYDIN GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN

  SALIHAM nasılsın iyimisin?
  Melek nasıl iyimisin?Geçen sana birşeyler yazdım gördünmü bilmiyorum..Melek yoğun bakımda demişsin kac gündür aklımda buaralar vakit bulamıyorum..insallah daha iyidir

 31. Ela ablam nasylsyn iymisin janym sanada guzel haftasony tatiler

  Ruya abla nasylsyn iymisin janym sanada guzel hafdosuny tatiler

 32. NAZLA canım teşekkür ederim iyiyim..sen nasılsın nişanı yaptınız sanırım daha önce tebrik ettim tekrar edeyim kutlarım canım hayırlısı olsun insallah??

 33. RÜYAM BİRTANEM TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİ DAHA İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

  NAZLAM CANIM ŞİMDİ DAHA İYİYİM KENDİNE İYİ BAK

 34. NAZLAM MELEĞİM ELAM teşekürler kızlar bende iyim sizinde iyi olmanıza sevindim ?
  RÜYAM hoşgeldin?
  DEFNEM Nurdanım ile ilgili bilgi verdiğin için teşekkürler?
  MANYAM ve ZÜLEYHAM inşallah arasıra da olsa yazarsınız bu gün kendinizi özletmeyin haa?

 35. ELAM SAĞOL CANIM ÇOK ŞÜKÜR DIYELIM DEMEK SENDE DE MIGREN VAR AŞIRI STRES VE UYKUSUZLUK TETIKLIYOR CANIM UYKU DUZENI ÇOK ÖNEMLİ

 36. Selam kızlar

  Rüyam hoş geldin canım nasılsın

  Evet melek halen yoğun bakıma çok şükür öncekinden biraz daha iyi bugün

  Nazlam kuzum melek biraz daha iyi sen nasılsın canım doğum gününu kutladınızmı efenin bide ne hediye alacağına karar verdinmi

  Elam canım benim hoş geldin nasılsın ben iyi olmaya çalışıyorum

  İncem seninde iyi olmana sevindim canım

  1. saliha canım nasılsın Meleğimize de geçmiş olsun inşallah hep iyi olur annesinin kuzusu öp benim yerime

 37. ??Sultan Süleyman emir verir çalışanlarına. Bana öyle bir yüzük yapın ki hüzünlü isem sevineyim;sevinçli isem hüzünleneyim. Ve adamlar başlarlar düşünmeye sonunda yüzük yapılır. Sultan takar ve yüzükte şu yazar??BU DA GEÇER YAHU❗❗❗
  Sevincimize de üzüntümüze de bu da geçer yahu diyebilme duasıyla ??
  ⚘⚘⚘⚘
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???❣❣
  ⚘⚘⚘⚘
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM ❤❤Anlat hele migrenin nasıl oldu? Of ramazanda geliyor seni hiç rahat birakmiycak???
  Dün yattın mi hep hasta olunca ablan mi ilgileniyor senle CAN SUYUM ❣❣❣ Elden de birşey gelmiyor ki???

 38. SALİHAM Melek nasıl oldu ? Sen dün bizim sayfayi bulamamissin. Dizicenterin menüsünü bilmiyor musun SAliham ⁉⁉ Bak yukari çık kırmızı yaziyla dizicenter yazisi var. Tam karşısında kırmızı çizgi var 3 tane gördün mu?? HA ISTE O DIZI MENÜSÜ. Oradan herşeyi bulabilirsin. Ya da en aşağıda yorumlar köşesi var sitenin en altinda gördün mu?? Ha işte oradan herhangi birinin yorumuna tikladin mi bulursun kizlari.. okey??
  ???
  Rica ederim ÎNCEM..

 39. Iy olmasyna sevindim Salyha abla evet hediye aldym ay dun alay etdi diyer sayfanyn kyzlar benimle ya delga gecdiler neyse kafaya takmyyorum ben su an beyfendi koyde bende parti hazyrlyklary yapyorum aslyna bi serketle anladym onar yapyor ben patronuk yapyorum neyse aksam sat 19:00 beyfandini carcagym ve parti baslycak sonra neler olursa yazarym ablcym

  Defne ablam hos geldin nasylsyn iymisin janym

 40. Ben geldimmm bir bakim dedim site’ye eee naber ?
  Iyiyim Nazla teşekkürler ?
  Tamam INCEM ara-sira yazmaya çalişicam anca girebildim ama yine çikmam lazim teyzemler , kuzenler , yegenler var hani kuzenim evlenmişti ya , evet onun gelinini misafirlige davet etdik bizde adetdendir ? yakin akrabalarida davet ederiz sonra otururuz , şakalaşiris , yiyip-içeris , egleniriz , selfie çekeriz öyle işte…
  Züliş sende girmeye çaliş elektrikler geldikten ve telefonunu şarj ettikten sonra?
  Isabella , Defoş , Saliha abla , Rüya abla , Ela abla hayirli günler , teşekkürler ben çok iyiyim sizler nasilsiniz ?
  Saliha abla Melek nasil oldu daha iyidir inşallah ? çabucak iyileşmesi için duaciyim

 41. Okudym Bellam canym oraya sana not koydum okuyyp gel lutfam

  Manyam iy olmana sevindim canym ben iyim kuzum

 42. yaaa ben cok kotuyum kizlar bu sabah saat altida eve geldik annemde jotu sabah saat dort te amalyat bitti annem okadar saat ayakta durmaktan hemde uc canli artik yuriyemiyo amalyathanede yurumeye vebali kalmamis tekerlekli sandalyeyle cikti simdi geri hastaneye gitti hastalari icin annem bugun hic dinlenemedi dunden beri ayakta bu yuzden cok uzgunum.

 43. idare ediyorum Filizim sen nasilsin annecigin nasil hala senin evindemi annenin ellerinden opuyorum canim.

 44. Filizim,Nazla,Manya,Belloşum ve nasılsın diyen tüm kızlar sizler nasılsınız ?? Iyiyim elhamdülillah..???
  ⚘⚘⚘
  FİLİZ ailen nasil geziyor musunuz?
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ bugün daha iyi misin gözlerini aralayabiliyor musun Pırlantam ??
  Nihan sen nasılsın canım ?? Kaç gün kalacaksin Bellosun yaninda?
  ⚘⚘
  Züliş ile Çiçek nerde?

  1. iyiler çok şükür canım özet işini halledeyim çıkacağız inşallah ;) ben de iyiyim Rabbim iyilik versin Defnem

 45. BELLOŞ hekimliğin bu yönleri de çok zor kıyamam Başak Teyzeme. Herşey üst üste geliyor onun için. Rabbim ondan razi olsun iki cihanda ve uzun ömür versin. Defne ile Dorukun doğması için sabirsizlaniyorum?? kaç ay kaldi doğuma Pırlantam ??

 46. Canym uzulme Allah ayrdamcysy olsun aneni kyz dun alay etdiniz baya benimle neyse beyfendie kustum ben yani numara bu simdi koyde hazyrlyklar bitince bi sakayla carcam daha dusinmedim ne saka yapacagymy

 47. Filizim canım gözün aydın annen gelmiş hoş gelmiş

  Melekte bugün biraz daha iyi sen nasılsın

  Nazlam hı kolay gelsin canım sana

  İsabellam annem üç canlı dedi kız annen hamilemi benmi yanlış anladım yoksa
  Kusuruma bakma canım ya

  .defnem valla bulamadım ya melek çok şükür gözünü açtı ama daha çok hırıltısı var ya oksijensiz neves alıp veremiyor kendi başına

  İnşallah çabuk ilesin

  Ya ramazanda hayırlısıyla azkaldı

  Temizligim olduğu gibi duruyor

  Artık çıktığımda inşallah yaparım melokum ileşsinde

  İşler kolay

  1. evet salihacım geldi çok şükür çok sevindim melek iyi olduğu için canım benim ben de iyiyim özet yazıyorum annem olunca kahvaltı daha erken yapıldı iş başına geçildi efenim :D temizlik hallolur canım allahın izniyle Rabbim sana da Melek’e de iyilik versin hatta olmasa da olur sen çocuklusun boşver her şey olduğu kadarı ile olsun sen sıkma o güzel canını hayatta en önemli varlığın yavrun boşver gerisini ;) melek iyileşsin hallolur hepsi ;)

 48. GUNAYDİN İYİ GUNLER HERKESE
  nasilsiniz kizlar ben geldim :)
  DEFNECİM NASİLSİN BUGUN resmen uyanir uyanmaz aklima geldin
  İsabella sen nasilsin bakalim bak bu kez gordum seni:)

 49. Gül çiçeğim de yazmadı daha

  Nurdanım nazım eskisi gibi yazıyorlar

  Ayselim kaç zamandır yok

  Denizde bayadı oda yok

  İnşallah bir sıkıntı yok tur

 50. Defnem ben bugun gozlerimi aralaya biliyorum hatta sol gozumude bu yonden iyiyim sen nasilsin dun kotuydun dun dedimya bu gece gozume uyku girmicek gercekten girmedi seni dusundum hep.
  Defnem evet cok zoryaaa annem cok yoruldu bu gunlerde Defne ve Dorukun dunyaya gozlerini acmasina az kaldi ya haziran ya temuz basi cunku annemin erken dogum riskide var3 ay felan kaldi veya daha az onlarda bizim gibi erken dogmazlar isallah.

  Defnecim tessekur ederim bende iyiyim ben burdayim artik bayabi hatta Bellayla almanyaya gitmeyi dusunuyorum o ilessin sonra ben isime donerim.

 51. iyiyim Berrakcimmm sen nasilsin evettt bu sefer gordunnn cok mutlu ee ne yapiyorsun seyahate cikacaktin ne oldu.

  evet Saliha ablam annem 3 canli kardeslerim olacak yakinda hatta birinin adi Defne diyeride Doruk

  masallah kocaman bir aile oluyoruz.
  Ahmet iremsu isabella defne doruk 5 kardes.

 52. bu arada hepimizin odalarida yan yana en ortada ben varim Defneyle Dorukun odasinida daha tam doseyemedik ama cogu sey hazir bussuru cicili bicili prens prensesein kiyafeti var hele oo arili oyuncak tskimi cok tatli hersey hemen hemen tam.

 53. SALİHAM sen sitenin en üstündeki dizicenter yazısını şu an görmüyor musun karşısındaki 3 tane çizgiyi orayi tikla bi bulunca haber ver.. Tamam Saliham temizlik kolay. Akrabalarin halleder senin için. Melekimiz iyi olsun
  ⚘⚘⚘
  BERRAK hamd olsun sen nasılsın canım yarin yola çıkacaktin yaptın mi hazırlığını :)
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ annen izin alsa son aylarini evde istirahat halinde geçirse olmaz mi Pırlantam.. inşallah erken doğmazlar.. aa ne güzel haber Pırlantam çok sevindim elhamdülillah Allah’ım çok şükür sana ya??? tamamina kavuştursun..
  ???
  Çok sevindim Nihancim. Yaşasın Almanyadan gelişmeleri yazarsın bize?? ne hoş..

 54. Ay pardon ya Nihan abla nasylsyn iymisin janym kusra bakma ya unutmysym heycandan yakynda ane olacaksynyz sanyrym tevrik edeim

 55. Evet canim gordum cikicam bugunden sonra yazamicam bir sure malesef bellasali gunu nasipse canim bakalim mani plmazsa
  ne yapayim iyiyim gune super baslanc yaptim insallah boyle devam eder
  bi bakayim yazayim bir muddet dedim
  iyi olmana sevindim gecmis olsun isabella

 56. KIZLAR HEPİNİZE İYİ GÜNLER. BUGÜN ÇOK RAHATSIZIM YİNE AKŞAM İYİ OLURSAM GELİRİM İNŞALLAH MERAK ETMEYİN DİYE HABER VERMEK İSTEDİM

 57. DEFNE iyim canim yaptim hazirligimi babam saliya ayarlamis
  fakat ne bilim bu kez mutduzum nedense bi gidesim var birde yok ama mecbue yapcak bisey yok ben fazla bisey goturmem yanimda kucuk canta vs ASİL SEN BUGUN İYİMİSİN RUH HALİN NASİL DEFNECİM alistim bak size gozum arkada kalmasin iyi olun hepiniz

 58. Turkan ablam iy guner canym dinlen bol bol aksam iy hisedersen ugra tamam hadi Allaha emanet ol canym

 59. Defnem annem de izne ayrilmak istiyor ama illa ilgilenmesi gerek birakamiyor biliyorsun neden hep ilgilenmesi gerektini cunku burda soylemek istemiyorum zaten adanadaki bide konyadaki hastanede sorun cikmis annem gidemedi dayimi yolladi.
  insallah erken olmaz isallah Defne senin gibi olur.

  Evet Defnecim bende cok mutluyum cunku orda yaninda olucam artik buraya yazariz.

 60. Kizlar zuleyhayi goremedim bugun yazmamis nerde aceba GuL CiCeK gecmis olsun
  DEFNE dedim kizlarla biraz sohbet edeyim hem vedalasayim yolculuk bu belli olmax hakkinizi helal edin nasipse gorurusuz
  Bugun disari cikmayim dinleneyim dedim skldm resmen

 61. GÜLÜM Geçmiş olsun bitanem çabucak iyileş İnşallah?
  RÜYAM tatlım ben de çok iyim sağ olasın?
  MANTAM tatlım benim sana iyi eğlenceler bitanem?

  1. MANYAM tatlım ismini yanlış yazmışım çok çok özür dilerim ben çok acele acele yazıyorum o yüzden harflere bazen yanlış basıyorum tatlım
   Sana tekrar iyi eğlenceler??

 62. tesekur ederim berrakcim demek sali gunu gidiyorsun yolun acik olsun yolculuk nereye.

  kizlar size bir sey soracam .

 63. KİZLAR SORUM BU.

  HİNDİSTANMİ ?
  MALDİVLERMİ ?
  DUBAİMİ ?
  MİAMİ ( MAYAMİ) Mİ ?

  HANGİSİ SİZCE DAHA İYİDİR.

 64. NAZLA sen yanlış anladin hamile olan Bellanin annesi canim. Nihan hamile değil ??
  ⚘⚘⚘
  BERRAK içini tedirgin eden birşey mi var canım neden mutsuzsun gideceğin için ? Bugün daha iyiyim evet şükür :)
  Ama her an belli olmaz benim durumum.. ;)
  ⚘⚘⚘
  BELLAM demek tam ortada senin odan yani herkese yakınsın.
  Allahın izniyle iyileşince zevkine göre döşersin kardeşlerinin odasini artik :)
  Evet anladim Başak Teyzemin durumunu. Herşeyin üstesinden gelecek inşallah..
  Inşallah Defne benim gibi mi olur :) çok sağol Pırlantam inşallah olur. Benim gibi,senin gibi gamzeleri olur ;)
  BELLOŞ çok sağol bugün nasil olduğumu sormuşsun gece namazını uzun tuttum ferahladım biraz. Dua ettim bolca. Sana,sizlere,kendime.. Allah kalbime huzur verdi Pırlantam.

 65. NAZLAM Hoşbuldum?
  Sen Azerbeycanlı mısın?
  Akşam Baküyü izledim kanal7 de çok harika bir yer?
  Bu gün de 23 nisan çocuk bayramı için ülkemize gelen bir kız çocuğu çok guzel bir şiir söyler TÜRKİYE? AZARBEYCAN KARDEŞ şiiri çok etkiledi beni tatlı çocuk Maşallah?

 66. Zulusumu istiyorsunuz bundan daha once yazdi elektirik geti sarjimda bitiyor deye yazmisdi kizlar haberiniz olsun deye????dasi bilmiyorum isallah gelir oda her kese mer habalar kizlar??????ben kaciyim size kolay gelsin???

 67. Defnam cok sag ol ablam bilgi icin

  Hihan abla pardon ya kusra bakma yalnys anlamysym canym kyz bella yine ekiz kardesinmi olacak bu sefer yanylmafym dimi

  Icam ben turkmesitanyym azerecan dilim

 68. Esnos hos geldin ablajym nasylsyn iymisin janym cok ozledim seni ya

  Naz ablam nasylsyn iymisin janym sende cok ozledim ya

  Kyzlar bana bir konuda yardam lazym

 69. Kizlar Gulciceke geçmiş olsun demissiniz nerede yazdi ben görmedim ?
  Zülişim nereye yazmış ki?
  ⚘⚘⚘
  Incem her sene olan yarışmayı diyorsun sanırım evet çok güzel okuyorlar. Bakü de güzel yer?
  ⚘⚘⚘
  BELLAM BANA GÖRE MALDİVLER. HATTA EVLENİNCE BALAYINA GITMEK ISTEDIGIM YER PIRLANTAM ??

 70. yok artik nazla ne balayni kiz yok artik yaz planlari diyelim aslinda hepside olur.
  ayyy esna hindastan zincimi oluruz ..

  kiz nazla delirdinmi benim nihosum evli bile deyil ne cocugu benim annecigim hamile kardeslerim olacak

  ayy Defnem cok mutlu oldum icinin fershladina ohh hep oyle olsun.

  evet insallah sana benzerler evet odam tam ortada hepsine yakinim .evet annemin isi zor bari benle efe doktor olunca annemin yukunu hafifletiriz biraz.
  ayy suan cok mutluyum iyi olmanaya cok sevindim.

 71. maldivler diyosun Defnem bende cok simdi gitmek istiyorum ama diyerleri daha karar vermedi insallah evlenince gidersin harika bir yer.
  bende evlenince bir yilimi balayna ayiricam tum dunyada balayi yapicam. busra teyzede gelini unutsun artik.

 72. Ay bellam saka yaptym kyz alynma evet yalnys anlamysym cany kusra bakma tama tevrik ederim ama merak etdim simdi kyzmy erkek

  Nihan abla ozur dierim kusra bakma cok cok ozur dilerim

 73. Zulis abla hos geldin nasylsyn iymisin janym

  Ruya abla hos geldin

  Kyzlar bir konusa yardam isticam edermisiniz ya

 74. Ay zulus seni sordularda hop deye cika geldin???kiz elektirik getiyini hangi sayfada yazmisdin unutum ya neseki geldin hos geldin zulusum????belam valla nediyim gormuyormusun hindistanlilar nasil yasiyolar dizide nasil yasiyolar hayatada ole yasiyolar gunes ordan bura dusuyor demeki en yuksek gunes hindistandan baslar ouzdenmi hepsi zinci olmuslar ya dasi ben bilmem nereye gedersen git kendine dikat et iy bak kuzum????iy tatiler nazliyam iyim kuzum sende iysen sus banyodayim ????banyoda esir kalmisim size yaziyorum???

 75. Zülişim Rüyam hoşgeldiniz sizleri sormali.??
  Bu sene şehirlerde çok sık elektrikler kesilecek zaten sırayla tasarruf için..
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ yazın yine iyi olmuycam zorlu geçecek benim için ama alışkınım ben zaten zorluklara??? evet ya balayını uzun tutmak lazim bende öyle olsun istiyorum. Sevdiceğimle dünyanın bütün renklerini,iklimlerini ve mutluluklarını görmek ve tatmak
  Haydi güzelim pam pam
  Şeker ezelim
  Bu sene de Maldivlerde gezelim?????

 76. ZULEYHA HOS deldin merak etmistim kiz
  İSABELLA maldivler ve Dubai derim ben canim
  DEFNE canim bilmiyorum her yollucuk oncesi bazen boyle olurum buruk gibi degisik yanim bilmiyorum birde babamla ayni fikirde olamadik bir konuda onunda etkisi oldu
  Defne kiz yoklugumda unumayin beni tamami

 77. İsabella Güzel soruymuş başta hindistan gitmek istemem şahsen orası çok sıcak Allah korusun iki günde insan kapkara olur zenci gibi ?? bide orası çok kalabalıkmış tövbe tövbe insan yolu şaşırır orada ama Dubai gitmek isterdim çok zengin yer ve orası ve baya pahalı ya ama gökdelenler çokmuş orada büyük büyük ??????

 78. Ay zulusum gel bereber gidelim dubayiye ahah???kiz nazliya banyodayim isde babam beni ratsiz etmesin deye saklamisim banoyoda haaa???

 79. Bende iyiyim Defnem?? bilmiyorum ya bugün gitti işte saat on gibi şimdi geldi ayy elektrik gidince sanki hayat duruyor ya ??

 80. Bende iyiyim Defnem ??bilmiyorum ya bugün gitti işte saat on gibi şimdi geldi ayy elektrik gidince sanki hayat duruyor gibi ya ??

 81. kiz ne hindistani ayol kavurma olursun orda zaten sokaklar pis sivrisinek dolu isabella sen maldivler en iyisi berrak berak sulari var :) bence tabi

 82. Ay alemsin ay kyz dun baya alay etdiniz ha ask Allah iyliginizi versin sizin ay dimdi beyfandi koyde bi ask ugra ve sabah yorumlar oku olursin gulmekden

 83. Yine ben , müsait olunca yazmaya çalişiyorum türlü – türlü bahaneler ile ? yorumlara baktim bu arada …
  Bende iyiyim Defoş ?
  Sorun degil Ince , teşekkürler?
  Isabella valla ben hep Hindistani görmek istedim ve istegimi inşallah yakinda gerçekleştiricem allahin izni ile daha küçük yaşda iken Rusya’ya gitdim ondan başkada yurt dişina çikmadim biraz büyiyim mesela 18-20 lerimde bende dolaşicam ülkeleri inşallah rabbim izin verirse tabi ?
  Bence hepsi iyi , niye sordun ki? Hindistan , Maldivler , Dubai , Miami bunlarin hepsinde keşfedecek farkli şeyler var hepsi ayri güzel bence …

 84. Nazliya okudum canim kandirmissiniz balik bahanesiyle????ee oyorgunlukdan balik tutmakdan olub bitecek dom gun nasil kutlicak???nese kizlar size kolay gelsin ben kaciyim??????

 85. DEFNE İYİ OLMANA sevindim beli olmaz yok ben burdayim musadede etmet at su dusunceleri bak artik yaz geliyor civil civil kuslar tabiat tszeleniyor sende tazalen silkin heyt be de :)

 86. Ayy tatil olarak Maldivleri seçerdim ama serin serin ne güzel ???? denizin kenarında elimde meyve suyu başımda şapka etrafı seyrederim ayy heves ettim ya oturup hayal kurarım orada kendi kendime ??

 87. iyiyim Zulisim sen nasilsin hosgeldin.

  yaa Defnemm offf son orda cile cekecenya offf
  BAM BAM BAM CİLE YOK BAM BAM BAM ay bunu cok sevdim suan bizim sitenin dilinde bu varevet uzun tutmak gerek bende oyle yaparim ohh ne guzel insallah seninde evlenecegin kisi her yere goturur sende ohh gelsin keyfim dersin.

  tama kizlar biz karar verdik hepsine soyledim
  ilk dubai sonra maldivler sonra miami sonra bodrum sonrasina bakariz hepinize tessekurler cevapladiniz icinn..

  Nazla kiz ve erkek Defne ve Doruk.

 88. Kyzlar ya ben aksam partide ne giysem syyahmy beyaz hadi soyleyin secemiyorum hazyrlanmam lazym burda hazyrlyklat tamamlanmak uzere sat besi kecdi alty olunca arkadslar gelecek hadi yardam yardam

 89. Manyacim bugun konustuk iste yaz planlari bunlar.rusyayida iaterim sicakmi acaba.

  Kizlar Maldivleri hepinize tavsiye ediyorum varya okyanusun icinde oda okyanusun icinde yatiyorsunuz harika imkaniniz varsa gidin asiri guzel.

 90. Zulişim sağol canım iyiyim sende hoşgeldin??

  DEFNEM sağol birtanem özledim seninle sohbet etmeyi..hafta sonları eşim evde olduğu için geç cevap yazıyorum..

 91. DEFNEM evet her sene geliyorlar ya 23 nisan için her ülkeden işte o çocuklardan bahsediyorum
  Ya sitede azeri kız vardı Manyam mıydı yoksa?
  Azeri kızlar çok güzel oluyorlar?
  NAZLAM TÜRKŞYE? TÜRKMENİSTAN da kardeş ve türkmen kızlarda çok güzel oluyorlar? ve tabi türk kızları da çok güzel oluyorlar? ?

 92. SULTAN fani nen nersi yasiyorsun azerbaycan mi? Bu arada kalk gidelim izledim sakir karekteri guldurdu bwni muazzam replikleri vardi:)

 93. Nazlam hoş buldum birtanem??..ayy nazlam beyaz giyin bence kuzumm..sanada cok yakışır..
  Züleyhammm tamm benim gibi düşünuyorsun yaa bende maldive o kadar cok gitmek istiyorum kiii?.ama imkansız gibi?..mira gitdi kecen yaz.biliyormusnuz??..banada teklif etdi ama babam izin vermedi?.ahhhh bi gide bilsemm?..

 94. Berrakcım bizim elektrik gitti ya şarjım bitti üstüne bide yeni geldi ?? Maldivler gerçekten pahalı yer mi ama tatil olarak en güzel yer ya zenginler hep orayı seçiyor işte ünlüler falan ??

 95. Geçmiş olsun Hazalım bahar gribi mi? Doktora gitseydin ama sen kendin doktorsun???
  ⚘⚘⚘
  Oh hayat Nazlaya güzel o parti senin bu parti benim :)
  Beyaz giy Nazla
  ⚘⚘⚘
  Inşallah Pırlantam sen iyileş de tamamen ben artık görüyorum kızlar de gerisi mühim değil valla dünya gözümde değil..
  Dünya aynı dünya işte ??
  ⚘⚘⚘
  BERRAK unutmayız tabi hem niye unutalım belki oradan da yazarsin. ?
  ⚘⚘⚘
  Birlikte gideriz Zülişim ;)

 96. Bellam sen gitdin mi..ayy ne güzel?peki canım cok güzel bi yer dimi..
  Mirada cok beyenmiş maldivi..ilerde gitmeyi düşünüyorum..şimdi imkansı cünki cak pahalı bi yer..

 97. evet zulis gittim cok guzel ozelikle od a harika denizin ortasinda salincak var baya serin guzelde asiri mukemmel bende kac kere gittim.yani biz gittikmi otel parasi vermiyoruz zaten onun icin bize fazla sorun diyil.

 98. hhh offf keske sende bizle olsan Defnembiliyomusun gozlerim acilmasada illa yine tatil efe bensiz gitmez.
  yaa bugun annem doktoruma oule bir teklif yaptiki soka girdim hala soktayimya.

  Nazla beyaz bence melek gibi olursun.

 99. DEFNE tesekkur eerim yogun oluruz firsatim olursa yazarim tabikide neden olmasin
  ZULEYHA maldivler cok pahali orasi sade balayi ve kisa sureli tatil icin iyi xaten luks oteller temiz sahil isin sirri bu guzel tabi 15 bin falandi bir gece konaklama ama aileler icin oteller cok guzel mescit bulunan oadalar varotelletde hersey dusu.ulmus maldivl

 100. Yahu Şu Tapasyayi doğduğundan beri Jogi yılda 5 kere evlatliktan reddediyor artik gelenek gibi oldu????
  Ah Tapu herşey senin yüzünden şu Sümsük Icca ve akli gel-git Veerle bu kadar uğraşmasaydın herkes kendi yağında kavrulup gidecekti Allah’ın cezasi. Radhotun sevgisini de tutamadın elinde Teje kaldın yine??
  Zülişim Cennette kıyamet kopacak bugun cümle alem herşeyi öğrendi..
  Cennet herkesin önünde Arzuyu reddedecek. Sen anam değilsin hayatini yaşamaya devam edebilirsin he heyt?? oh bitecek sonunda zaar

 101. Sagol defnem? evet ya bahar gribi.hapşurmakdam burnum yerinden kopacak?.annem sağolsun işe gitmedi oda bana corba felan yaptı.sıcak cay felan içiyorum iste..kız evet ben doktor adayıyım kendim biliyorum zaten???..ayyy bide dün komşuda kadın var 77 yaşında sürekli tansiyoni fırlıyor.evdekilere hazalı cağırın gelib tansiyonima baksın o kız doktor..bende teyzeciğim doktor değilim.daha öğrenciyimm diyorum..oda yok nefarkeder diyor???..
  Ayyy evet ya kızlar maldiv coook pahalı netde bakmışdımm..ama cooook istiyorum yaa..ayy zülüşümmm evet bizde o şans nerdeeeee??

 102. Peki beyaz olsun evet simdi hazyrlanyym sat 17:45 kyzlar bahceyi cok guzel suslemisler ya bide pasta geldi cok guzel olmus yarym sate misafrler gelecek heman hazyrlanyym

 103. Allah izin verirse o da olur Bellam inşallah.. Tabiki Efe sensiz hiçbir yere gitmek istemez. Sen onun AB-I HAYATISIN,CAN SUYUSUN. Sensiz hayal bile kurmasi mümkün değil :) yoo açılacak ki gözlerin
  Nasil bi teklif Pırlantam Efeyle senin tatilinde doktor da mi gelsin sizle diyecek yoksa annen???
  ⚘⚘⚘
  Inşallah BERRAK Suyum bekliycez seni??
  ⚘⚘⚘
  Hazalım seni de Emir götürür artik kapı gibi sevgilin var??

 104. Kızlaaar nerdesiniz yahuuuu..defnemmmm canım sen nasılsın..defnee dün senin mesajını okudum öyle kötü oldum ki??..hani sevgilinden ayrıldıkdan sonra ne hale ne durumda olduğunu yazmışsın.birtanem cok şükür o zamanlar geride kaldı.Rabbim senin karşına seni senden cok seven düşünen birisini cıkarsım.inşAllah??.

 105. Ayyy defnem emirmi?..babam daha sevgili olduğumuzu bilmiyor?..ama defnem emir bu yaz burda olamaya bilir yaa?..

 106. Tamam defnem buldum buldum

  Sen nasılsın canım bugün neler yapıyorsun

  İsabellam çok sevindim gercekmi aynen güzel rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin

  Maaşşallah geniş bir aile oluyorsunuz

  İsimleride çok güzelmiş

  Ay bizim komşuda geçenlerde doğum yaptı hemde üçüz iki erkek bir kız

  İki ogluda vardı

  Filizim saolasın canım benim

  Çok güzel annenle bol bol güzel vakit geçir

  Gül çiçeğim geçmiş olsun neyinvar gülüm

  Zulişim hoş geldin nasılsın ??

 107. hayir zaten Defnem ona asla izin vermem tatilde o gicik hayir.
  annem dun bunu amalyatta iyi beyenmis zaten profoser annem dediki ona burda bizimle calismak istermisin sen gelirsen bende rahat ederim dedi oda dedi bilemedim kizima sormam lazim Allahim o buraya gelecek ben doktor olunca ikimiz ayni hastanede insallah kizi hayir der kadin dunden hazirya.

 108. saol saliha ablam evet insallah Allahin izniyle.evet adlari cok guzel.hemde harika.
  aa masallah ucuz hii oo bakimi nasil dadimi tuttu ona uc dadi gerek masallah.

  artik hazal sizde nisanlaninca yada evlenince emir gotursun.

 109. İnsanlık suçunu izleyen varmı…benim bayan dizikolik annem..deminden yanımda diziden bahsediyor bana.ayy o kadar yorum yapıyorki?..türkiyede türk dizi panorama diye bi program olsa.yorumcu olarak ilk benim annemi koysunlar..cünki dizinin yönetmeninden tutmuşş taa çayçısına kadar yorumluyor???..

 110. Kyzlar su an makyazym yapdyryorum komforda calsan kyz var beni arkadasym o yapyor saclarymy acyk byrakycam bide beyaz uzun etek elbise giyorum kolu yok ama bide beyaz topukly

 111. Gerçekten mi Defnem o zaman Cennet sonunda Arzuyu reddecek ha sonunda ya ne kadar uzattılar öyle Arzu söyleyeceğim söylemiyeceğim diye diye seyirciyi oyaladı durdu kaç haftadır ?? Ama Cennet yine dayanamaz Anne diye sarılır Arzuya

 112. Neyse ben artik cikayim kizlar kendinize iyi bakin Allaha emanet olun kendize iyi bakin hakkinizi helal edini sizi ozeyecegim
  gorusmek dilegiyle.

 113. Hazalim benim annem doktor Bas hekim. annemin isi zor hem hastanelerin her isiyle ugrasiyor hemde amalyatlara giriyor

 114. Ay hindistana gerçekten gitmek istemem orada kayıp olurum maazallah adres falanda soramam ay hiç düşünemiyorum oturup ağlıyormuşum Anne ben ülkemi geri istiyorum diye ?? ya geçen sene öyle bir program vardı showda ünlüler falan hindistana gitmişti orada biri kayıp olmuştu tövbe tövbe adı neydi ?? haa Safiye Soymanmı neydi o ona dönerim yere oturmuştu kayıp oldum diye ??

 115. Ayyy ne güzel??..doktormuşş.ilerde bende senin annen gibi başarılı bi doktor olurum insAllah..

 116. SALİHAM dünya gailesi uğraşıyorum..
  ???
  Hazalım evlenince gidersiniz ya da sen,ben ve Zülişim kaçak yolcu gemisiyle kılık değiştirerek gideriz. Ben hesabimdaki tüm parayi cekerim. Beleş yiyip içeceğimiz yerlerde buluruz belki ha???
  Hazalım eğer doktorluk okuyorsan komşular nerdeyse beyin ameliyatı yaptiracak ??anlamıyorlar öğrenci olduğunu
  Evet zor günler geçirdim Hazalım sütten kesilmiş bebek gibi zırıl zırıl ağladım aylarca???? geçti şükür aşk acısı zor tabi
  Kabir azabi gibi

 117. Kyz hazal anlatyrym tani neden olmasyn

  Kyzlar birazdan misafirler gelecek ve ben musayy gizli numaradan arayyp bi erkek konusdyrcam polosim ben evinize geldim bi arasdyrma yapmam lazym heman gelin diye soyleticam nasyl olur

 118. zZULEYHA canim onlar zaten buraya hayran ulkemizin her kosesi cennet canim sahane yerler var ulkemizde evet otda dil bilmen lazim yoksa zor birde hintliler agirkanli catlatir insani:)
  hava sicak burham burh bahatat kosusu her yer ben dedimki biri.e ya dedim serinletici yicek yiyin bu sicakta bu baharary sizi daha cok yakoyor sapitirsiniz bolbol soguk seyler icin asiri sicakta yemege basmislar karabiberi kirmizi aci biberi koriyi garam masalayi adamlar buharlasiyor resmen sicakta yenmez dedim biz kisin yeriz dedom :)

 119. Ayy züleyhamm..haklısın yaa aynen..bide oaranın yemekleri cok kötü..anaannem izliyordu programı.safiye bulent ersoy.bide banu alkan gitmişlerdi..orda otelde kalıyorlardıı..tabi orda et ymek yasak ya..anaannem söyledi ki..programda bülen ersoy hic kimsenin haberi olmadan iceriye sosismi salamı sokmuş??? oteldi gecenin 3 de .safiye bülent banu felan salamı sosisi felan ütüile ısıdıb yiyorlarmıs..koku felanda olmasın diye pencereleri felan kapatdılar????bide bülen arabasında kücük buzdolabları olur ya ha işte orda et oluyormuş..anlayıcağın oraya ac kaılr insan..survivor orda iyi???

 120. BELLOŞ şair derki:
  Bazen her istediğin olmuyorki hayatta
  Sevmediğin ot dibinde biter,sevdiginse uzakta?? Türk mu bu doktor hadi hayırlısı bakalim
  ???
  Galiba Zülişim :)
  ???
  Allah’a emanet ol Berrakim bekliycem seni.
  ???
  Hazalım ben izledim insanlik suçunu ama tiksindim inan. O Gökhan denen cinsi sapığı kısırlaştırmak lâzım pis herif ya. ?? annende benim gibi herşeyi inceliyor. Me güzel işte hayat dolu.. :)

 121. Gideriz Defnem ya kaçak olarak ayy düşünemiyorum ya?? Banker bilo diye bir film var biliyormusun onun gibi kamyonete biniyormuşuz kaçak olarak tövbe tövbe ??

 122. Ayy defnemmm evlilik konusunu daha hiç acmadık emirle..kız emiri boş ver en iyi.sen ben zülüş?ayyy ne güzel olurrr bolca aksiyon üstüne aksiyon??..ayyy hayali bile düşününce cok eğleniyorum???ayy orda ne yapardııııık?..

  Ayyyyy defnemmm kız tamda üstüne basdın.nerdeyse gel ameliyyat et beni diyecekler bana durmadan soru soruyorlar bunu yapsam iyimi olur..buram ağrıyor ne yapayımm.tabi bende elimden geldikce yardım ediyorum ama..benide mahallenin doktoru yaptılar???..anlatamıyorm ki daha doktor olmadım öğrenciyim millet.ama nafile anlamıyorlar?.

  Canım aşk acısı cok zor dimi.sen öyle kabir azabı dedin ya?bende şimdi emir bende hazal seni sevmiyorum artık dese.diye düşündumm.hayali bile kalbimi cok acıtdı.düşüncesi bile cok kötü..sen neler cekmişsin birtanem.bunda söylemeden keçmiycem bi kuzenim vardı oda senin gibiydi..evelndi sonra 3 yıl önce 2 cocuğu var.ama kuzenime sorunca kuzen onu tamammen unutdun mu oda hayır hazal unutmadım hala..bemde peki kocan oda.oda hayatıma devam etmem için evlendim..unuturm die düşündüm ama unutmadam..hala onun ismini ve ya onunla bi şarlımız vardı onu dinlediyim zaman kalbim sızlıyor…yani kuzenimde öylee..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu