Gelinim Mutfakta

27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları (Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba günün birincisi netlik kazandı. 27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün günün birincisi olan gelin yazının en sonunda sizleri bekliyor. 27 Ocak Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Çarşamba günü yani bugün çeyrek altını kim aldı? 27 Ocak Çarşamba Puan durumu sonucun bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları haberimizin devamında detaylı olarak sizleri bekliyor.

=> 3 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün altını kim kazandı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba Puanları haftanın kaderini %100 değiştirecek. Zira bu hafta yarışmaya katılan Esin ile Sibel arasında sadece bir puan fark var. Esin bugün istediği puanları alıp günün birincisi olması halinde bu hafta yarışmada kalmak için büyük bir başarı elde edecek.

=> Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çarşamba Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

Bu hafta ilk bölümde çeyrek altını Zeynep Kalyon gökçe alırken ikinci bölümde çeyrek altının adresi yine değişmeyerek Zeynep’e gitti. Zeynep bugün 27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup bu hafta bilezikleri %100 garantilemek istiyor.

=> 10 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zeynep’in devamlı olarka çeyrek altın almasına karşın Aysun sadece bakmakla yetiniyor. Kimi zaman kıl payı kaçırdığı çeyreği Aysun Kuşatan bugün 27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazanmak için elinden geleni yapacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Hafta başında yerin dahil ola Esin beklentilerin altında kalan performansını iyileştirmek için öncelikle Sibel’i geçip elenme eşiğinin bir tık üzerinde yer almanın planını yapıyor. Esin’in Gelinim Mutfakta 27 Ocak puanlaması sırasında alacağı her puan haftanın kaderini %100 değiştirecek.

Bugün 27 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını bu yazının en sonunda veridk.

27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim resmi

Bu haftanın başında Esin kolları bileziklerle dolu gelmesine karşı mevcut yarışmacılar “Bilezikleri sahte mi?” diyerek dalga geçmiş, Esin ise gerçek olduğunu, gelip görebileceklerini söylemişti. Son iki gündür Esin bilezikleri takmadığını fark eden Zeynep aynen şöyle dedi. 

“İki gündür takmıyorsun bilezikler. emanet miydi yoksa?” Zeynep Kalyon Gökçe

Sözleri ile Zeynep Esin’i dalgaya alırken Esin’in akrabası Zeynep’in bu sözlerini yerden yere vurdu.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında hafta başında beri gelinin bulmak isteyen ama bir türlü bulamayan Hacer kaynananın nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu oldu.

27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları puan durumu günün birincisi

Kaynana Hacer bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puanlama kısmında gelini Esin’i bulamadığı takdirde bu hafta eleme potasına düşmesine neden olacak.

Esin bu hafta yarışmaya yeni geldiği için Cuma günü eleme potasına düşmemek için elinden gelenin fazlasını ortaya koymaya çalışıyor. ancak güçlü iki rakibi Aysun ve Zeynep’i geçmesi oldukça zor olsa da Esin’in ilk hedefi Bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba puanlaması sırasında Sibel’i geçmeye çalışıp eleme konusunda kendisini garanti altına almaya çalışacak.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba Puan Durumu

Yeni sezon da Onur Büyüktopçu’nun yerine Seda Sayan’ın devraldığı yarışma programında bugün 27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilecek. İlk puanları Seda Sayan’ın vereceği haftanın ortasında bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba puan durumu sonucun da Aysun ile Zeynep arasında ki 4 puan farkın açılması bekleniyor. 

Son zamanlar a Zeynep kaynanası Yasemin’in kendisini bulamadığı konusunda çok şikayetçi. Lakin bunu dillendirirken bağırarak konuşması ekranlar da hiç ama hiç iyi durmuyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Yasemin kaynana 27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu öncesinde gelinin bulabilmesi halinde Aysun’a ciddi puan farkı atacağını, Zeynep kaynanasının beş puanı ile bilezikleri Çarşamba gününden garantileme ihtimalini en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

Henüz 23 yaşında olan Esin Alamehmet haftanın başında iyi puanlar alamasa da hafta ortasında mevcut puan durumu sonucunu pozitif yönde artırmak için günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Hacer

Bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak puanlaması Sibel ile Esin’in mücadelesi olacak. Her iki gelin de bu hafta elenmemek için çabalayacak. Esin bir hafta daha yarışmada kalmanın hesaplarını yaparken Sibel de Gizem’i eledikten sonra bu hafta Esin’i d aradan çıkaracağını düşünüyor.

27 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Bugün Seda Sayan kaç puan verdi? Yarışmada en yüksek puanı kim aldı? Son puan durumu sonucunda kim birinci oldu? Soruların cevapları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puanları (27/01/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

27 Ocak Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 5
Aysun: 3
Sibel: 1
Esin: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Sibel: 3
Esin: 3

*************************
” 27 Ocak 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hacer’in verdiği Puanlar

Zeynep : 5
Aysun: 3
Sibel: 3
Esin: => Hacer’in Gelinini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 5
Aysun 3
Sibel 4
Esin 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Saniye‘nin verdiği Puanlar

Zeynep 5
Aysun: 4
Sibel: => Saniye’nin Gelini 1
Esin: 4

*************************

Gelinim mutfakta 27 Ocak Çarşamba Toplam Puanlar

Zeynep 5 1 5 5 5 21
Aysun 3 5 3 3 4 18
Sibel 1 3 3 4 1 12
Esin 4 3 1 1 4 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Ocak 2021 Haftası) – Çarşamba

*************************

Zeynep : 38 + 21= 59
Aysun : 34 + 18 = 52
Sibel: 23 + 12 = 35
Esin: 24 + 13 = 37

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ZEYNEP
27 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİBEL

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Perşembe Fragmanı İzle

27 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra final öncesinde Perşembe günü neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

 1. Seda yine geldiği günden beri zeynepe 5 puan verdi. Daha önceleri onuru ilaydaya 5 veriyor diye eleştiriyorlardı. Sedanın yaptığı kör göze parmak sokmakdan bir farkı yok. Sedayla başladığı proğramda elenenler bir daha çağrılmayacaktı ne olduda elenen zeynep tekrar çağrıldı. Alenen taraf tutmayı bıraksın seda

  1. Seda sayan iyice yarışmanın cırkını kaçırdı hiç adil deyil her gün zeynebe 5 veriyo fatih ürkeğin yerini hiç biri tutmuyo

 2. AYSUN İYİCE SİNİR BOZMAYA BAŞLADI!..DİĞER GELİNLERE KARŞI ÇOK TERBİYESİZCE DAVRANIYOR!…KAYINVALİDESİ DE HİÇ BİR TEPKİ VERMİYOR!..DEMEK Kİ O DA GELİNİN HAREKETLERİNİ DOĞRU BULUYOR!…SARI ÇIYAN!…

 3. Ben Zeynebi destekliyorum fakat, gercektende Seda Sayan Zeynebe 5 veriyor bancede adaletsiz Seda Sayan Zeynebi seviyorum ama bu kadarda olmaz yani

 4. Biraz hakkaniyetli davranalım,Zeynep gerçekten güzel yemek yapıyor.
  4 tane 5 aldı.Aslinda 5 tane 5 alacaktı,kaynana Nurten,o tabağın Zeynep ‘in tabağı olduğunu bilerek 1 verdi.Geliniyle,yakın puanları olduğu için onu kapatmak istedi.
  Zeynep’in sarmayı en önce ocağa koyduğunu gördü. Güneş balçıkla sıvanmaz. Hak eden alsın
  Böylece, izleyicilere de hak,adalet,doğruluk gibi değerleride burada göstermemiz gerekir.
  Hiç birini tanımıyoruz, akrabamız değil .
  Dürüstlük, doğruluk çok önemli. Seda Sayan’ın verdiği puanlar,diğer kaynanalarla örtüşüyor.
  Bende Fatih Ürek le izlemek isterim ama burada hak da yemek istemem.Puanlama gayet doğru yapıldı.

 5. Merhaba Seda Hn,
  Sizi çok seven hayranınızım. Ancak bu programa gelince ,yaptığınız puanlama ile beni üzdünüz. Tüm gelinler orda emek veriyor. 1.1.1..5 puanlama olurmu.Kayınvaldeler verebilir ama sizin vermemeniz gerekiyor. Ayrıca ; geldiğiniz günden buyana Zeynep’e 5 veriyorsunuz. Yasemin hanımın 5 vermesine gerek yok. Zeynep ‘in kayınvaldesi gibi oldunuz.Yazmadan geçemiyeceğim. Çok tatlı, çok merhametli, hakyemeyen, herkes için herzaman güzel şeyler düşünen (Yarışma arkadaşları için) Güzel yüzlü Gizem vardı. Sayenizde elendi.(verdiğiniz 1 lerle).İnanın hiç tanıdığım biri değil.Ben güler yüzlü insanları çok severim. (Suratsız Zeynep, ve Aysun’u sevmektense) Tatlı Gizemimizi tekrar orda görmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu