Gelinim Mutfakta

27 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Pazartesi günün birincisi kim oldu? Bu hafta Aleyna’nın yerine yeni bir yarışmacı gelirken Elif’in de gelmemesi üzerine ikinci yarışmacı da Elif Akçam’ın yerine dahil olacak. İki yeni yarışmacının bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak Pazartesi Puanları sırasında kendisini kanıtlamak adına elinde geleni yapacaklar. Dikkat: Bugün günün sonunda 27 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda açıkladım.

=> 17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu ve bugün çeyrek altını kim kazandığını görmek için lütfen tıklayınız.

Son zamanlarda programdan ayrılmak isteyenlerin sayısı hızla artmakta. Bu kervana son zamanlarda Aydan Aleyna ve Elif Akçam da katıldı. Hepsinin ayrılmasının arka planında yönetimin yaptığı hamleler olduğunu düşünmekteyim. Not:  27 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının son kısmında bulabilirsiniz.

=> Bu arada 10 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.26 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan FatihGelinim Mutfakta 27 Ocak Puanlama kısmın da iki yeni kaynana geldiği için hangisinin kendi gelinin bulacağını oldukça merak ediyorum. Çiğdem gibi nokta atışı bir puanlama yapan kaynana gelirse bilin ki o kaynana yönetimin adamıdır. 

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Ocak Çarşamba Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Şu an hiç birini tanımıyorum. Yani hiç birine de gıcıksın falan tarzında bir eleştiri yapmayın. Ben bazı olaylardan gün yüzüne çıkartmak adına söylüyorum. Bu hafta kendi gelinin en çok bulan hatta hatasız gelinin bulan ve her defasında beş veren kaynanaya dikkat edin. Şu an 27 Ocak Pazartesi puanları sırasında bu dediğime yakın iki yarışmacı var. birincisi Burçin ikincisi Ayça olduğunu söyleyebilirim.

=> [pembebuton]Elif Akçam Neden Yok[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.26 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Burçin27 Ocak Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da söylediklerimi düşünerek kaynanaların verdiği puanlamaları izleyin. Yeni gelen kaynanalar hele ki hiç birinin yapamadığı yemekler arasında hangi kaynana kendi gelinin buluyorsa o gelin ve kaynanadan şüphe ile bakacağım. 

=> [mavibuton]28 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Bildiğiniz üzere programda her bölümde birinci olana çeyrek altını hemen veriliyor. bugün çeyrek altını alacak gelin diğer günlere nazaran daha şanslı olduğunu söyleyebilirim. Çünkü;

 • İlk günden birinci olmak
 • Rakibine ilk günden fark atmak
 • Bileziklere adım adım yaklaşmak
 • İlk günden eleme potasından uzaklaşmak
 • İlk günden çeyrek altını alıp moral ile başlamak

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Yukarıda söylediğim avantajlara daha bir çok avantaj eklenebilir. Burada kastım Salı günü yada Çarşamba günü birinci olmak ile ilk gün ile Perşembe günü birinci olmanın arasında ciddi farkın olduğunu söylemek istedim. Bakalım 27 Ocak Pazartesi bugün günün birincisi Ayça mı yoksa Burçin mi olacak? Bekleyip göreceğiz.26 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Ayça

Bugün Kim Birinci olur? bu hafta reytingleri artırmak adına yeni gelinler arasında bu hafta birinci olacağını düşünmekteyim. Zira eskilerin birinci olması reyting açısında flash bir durum değil. Kanal bir an evvel reytingleri artırmak için çaba sarf ettiğini düşündüğümde yenilerden birinci çıkacaktır. 

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Pazartesi Puan Durumu

27 Ocak 2020 Pazartesi günü 446. bölümü ile bu haftaya başlarken herkes programda Elif’in olmadığını görünce adeta şok oldu. Zira Elif son bölümde beş altın bileziği alarak 100 bilezik hedefine adım adım yaklaşırken bu hafta programa gelmediğini görenler şok oldu. Birazdan elif Akçam neden yok? Neden gelmediğini detaylı yazı yazarak açıklayacağız. Dikkat: Gelinim Mutfakta 27 Ocak Pazartesi puan durumu yazının sonunda verdim. 26 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynanalar

Bugün 27 Ocak Pazartesi Puanları sırasında dikkat etmemiz gereken iki yeni kaynana var. Bunlardan Nurcan kaynana otoriter olduğunu göstermek için eski anılarını anlatarak bir nevi Reyhan hanım vakıası yaşatmaya gelmese de beni inandıramadı. 

İkinci olarak gelen Nurcan kaynana ise 27 Ocak 2020 puanlaması öncesinde gelinlerin ellerini kontrol etmek için yarışmacıları yanına gidip el ve tırnak kontrolü yapmaya çalıştı. Bir an ilkokulda yapılan el ve tırnak kontrolü yapıldığı anılarımı hatırladım. Gelinim Mutfakta 26 Ocak Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An Dilara

Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri alan Elif aslında program da kutlama yapmasını ve Aleyna’nın gidişi ile artık güçlü rakip kalmadığını söyleyerek anlamsız bir hava içine girmesini beklerken, bugün programa katılmadı. Tabi programda neden katılmadığını söyleyecekler. Lakin, gerçeği yansıtmayacak. 

Bundan önce programdan ayrışan Hatice çocuğunun büyümesini bahane etti. Birisi çocuğum hasta dedi gitti. Birisi annem ameliyat olacak dedi gitti. Diğeri açık öğretim sınavım var dedi gitti.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Üzerine bir sezon geçti ama hiç biri geri gelmedi. Kısaca programda söylenen bahaneler aslında koca bir yalandan ibaret. Not: 27 Ocak Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

27 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunda yenilerden değil eskilerden birinci çıkacağını düşünüyorum. Özellikle bu hafta yeni gelen yarışmacılardan bir tanesi benim tahminlerime göre %100 elenecektir. Gelinim Mutfakta 26 Ocak Pazartesi Puanları verecek Kayın valideler

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da yeni gelen iki kaynana arasında hangisi kendi gelinin bulacak olursa Burçin’in de rakibi o olacak. Program yetkilileri büyük ihtimalle Ayça’yı ön plana çıkartmak adına Ayça’yı destekleyeceğini düşünüyorum. Kısaca Ayça bugün çeyrek altını alan gelin olursa dediklerim bir bir çıkacaktır.

Bu hafta eskiler için kolay yeniler için oldukça zorlu bir hafta olacak. İlk gün yeni yarışmacılardan hangisi 27 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap olursa bu hafta kesin olarak elenmeyecek olan da aynı kişidir diyebilirim.26 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün 446. bölüm

Şimdi bugün yarışmacıların hangi yemeği yaptığını ve hangi malzemeleri kullandığını sizler açıkladıktan sonra 27 Ocak Pazartesi puanları sonucunu verip, 27 Ocak Pazartesi puan durumu sonucuna göre bugün çeyrek altını alan gelini açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Kıymalı Mantarlı Krep Kulesi

Krep İçin Malzemeler;

 • 4 su bardağı kadar süt
 • 4 su bardağı un
 • 4 adet yumurta
 • Bir miktar tuz

Kıymalı Mantarlı Krep Kulesi Malzeme Listesi

İç Malzemesi;

 • 1 adet kuru soğan
 • 750 gram kadar kıyma
 • 15 adet mantar
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 çay kaşığı kadar karabiber
 • 2 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta Kıymalı Mantarlı Krep Kulesi Malzemesi

Beşamel Sos için;

 • 4 yemek kaşığı kadar tereyağı
 • 4 yemek kaşığı un
 • 1 su bardağı rendelenmiş kaşar
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı beyaz biber
 • 1 çay kaşığı muskat
 • 4 su bardağı süt

Üzerine;

 • 1 su bardağı kaşar peyniri

Bu hafta bildiğiniz üzere Elif ile birlikte Aleyna da yarışmadan ayrılması ile iki yeni yarışmacılar programa dahil oldu. Birbirinden iddialı yarışmacılar günün yemeğini hızlıca yapıp kendisini göstermek istese de maalesef Fatih Ürek’in dediği gibi;

“Kızlar siz ne yaptınız! Ne yaptınız ayol!”
Fatih Ürek

Fatih Ürek günün yemeği için yarışmacılara toplam 45 dakika süre verse de yarışmacılar istenilen yemeği tam olarak yapamadıklarını anlıyoruz. Bakalım olmayan yemekler arasında Bugün çeyrek altını kim aldı? Hangi gelinin şanslı olduğunu oldukça merak ettim.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 Bu hafta anlaşılan o ki Burçin yada Dilara’nın haftası olacak gibi duruyor. Her ikisi de tecrübeli. Ancak Burçin hepsinden tecrübeli ve bilezikleri alan gelin olduğu için bu haftanın en şanslı gelini Burçin olacaktır.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puanları (27/01/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini 1
Dilara : 5
Nihan : 2
Ayça : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 1
Nihan : 4
Ayça : 5

*************************
” 27 Ocak 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin : 3
Dilara : 4
Nihan: => Nurcan’ın Gelini 5
Ayça : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Zübeyde‘nin verdiği Puanlar

Burçin : 5
Dilara : 2
Nihan : 1
Ayça=> Zübeyde’nin Gelini 3

*************************

Gelinlerin 27 Ocak 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Burçin 1 3 5 3 12
Dilara 5 1 2 4 12
Nihan 2 4 1 5 12
Ayça 2 5 3 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Ocak – 31 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************
Burçin : 12
Dilara : 12
Nihan : 12
Ayça : 11

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

27 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BURÇİN, DİLARA, NİHAN
Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Burçin
27 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYÇA

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ocak 2020 Salı Fragmanı İzle

28 Ocak 2020 Salı günü, bu haftanın ikinci bölümün de neler olacağının kısa bir özeti mahiyetinde 447. bölümün fragmanı yani 28 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu