Gelinim Mutfakta

27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe günün birincisi ile son Perşembe puan durumu açıklandı! 27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 27 Ocak Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 27/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? Kaynanalar kendi gelinlerini bulabildi mi? Perşembe en yüksek puanı kim aldı? 27 Ocak Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Son puan durumu sonucunda en fazla puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında  sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Mart Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe Puanları ile Perşembe son puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, dikkatler en yüksek puanı alan gelinin üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölümünde Dilara eskileri elemeye geldiğini ifade etse de su ana kadar başarılı bir performans sergileyemedi.

=> Gelinim Mutfakta 17 Şubat Perşembe Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Bugün 27 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 27 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 10 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yarisma tarihinde ilk defa bir ilk yaşandı. Bu ilk de Nursel Ergin’e denk geldi. Tüm yarışmacıların yenebilecek yemek yapmaması buna neden oldu.

=> Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu sonucu kesin olarak belli olduğunda, gözler Dilara’nın hem puanları üzerinde olacak. Hem de Dilara eski yarışmacıları geçip geçemeyeceği merak edilecek.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Sosyal medyada Nursel Çarşamba puanlarını silmesininden dolayı sosyal medya da yorum yapıldı. Bu yorumlardan en dikkat çekeni alt kısımda verilmistir.

“Miyase’nin hakkını yediler!”

Sözleri ile Miyase, çeyrek altını 21 puanla elde etmesine ragmen verilmemesi, sosyal medyanın gündeminde büyük yankı uyandırdı.

Yarışma ilk çıktığında kaynanalar en lezzetli tabakları ararken, bu durum zamanla tersine döndü. Yarışma birden gelinini bulma yarışmasına döndü. Son bölümde Nursel’den fırça yiyen kaynanalar, bugün 27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi yapmak için lezzetsiz yemeklere kaç puan vereceği merak konusu oldu.

Pazartesi yarışmaya dahil olan eski yarışmacı Dilara,  3 gun boyunca hem aldihi puanlar hemde yaptigi yemekler vasat kaldı.

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Dilara

Nursel Ergin Çarsamba gunu yapilan yemeklere “Vasat ve yenebilecek halleri yok!” demesi dikkatlerden kaçmazken, sunucu Nursel, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, hangi geline kaç puan vereceği, şimdiden merak konusu oldu.

Miyase eskaza rakiplerine kiyasla iyi puanlar aldı. Ancak Nursel Çarşamba puanlarını yok saydığı için Miyase çeyrek altını alamadı. Bu durumu elestirmak icin rakiplerine soyke dedi. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Ben dün sizin yüzünüzden puanlarım silindi!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, kazandığı çeyrek altını, rakipkerinin vasat tabakları yüzünden alamadığını öne sürmesi, oldukça dikkat çekti.

26 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Carsamba gunu bir ilke imza atan Nursel, Persembe gunu yine bir ilke imza atacağını, bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puanlama sunucunu açıklamadan söylemesi, izleyenleri şimdiden meraklandırdı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını, hiçbir yarışmacı alamadı. Bu yüzden her gun verilen çeyrek altın son bölümde verilmedi.

Çarşamba gününün şoku ile bugün Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe puanlaması için ter dökecek 4 gelin de bugün hem iyi yemekler yapıp hemde yüksek punlar almayı istiyor.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe Puan Durumu

Pazartesinden Cuma’ya kadar devam eden ve Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile yayınlanan programında, bugün 27 Ocak puanları için dört gelinde kolları sıvadı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile Perşembe planlamasına baslayacak. Günün sonunda %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe puan durumu (son puan durumu) sonucu üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Pazartesi gunu yarışmaya dahil olan Dilara istediği puanları alamadı. Dilara Bu hafta yarışmaya dahil olan, lakin aldığı düşük puanlarla hayranlarını üzen Dilara, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını almak zorunda. Aksi halde yarışmadan elenmeyi şimdiden garantileyecek.

Dilara aradığı puanları hem kendi kaynanası Gönül’den hem de rakip kaynanalardan alamadı. Bu gidişatına Perşembe günü çeki düzen veremediği takdir de eski yarışmacılardan gelen ve geldigi hafta elenen ilk isim olacak.

Gelinim Mutfakta 26 Ocak Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Dilara yukarıda gözler önüne serilen  olayı yaşamamak için bugün 27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da mevcut durumu değiştirmesi gerekiyor 12 puan farkı kapatması gerekiyor.

27 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün kaç puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinin buldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizler bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN!

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puanları (26/01/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

27 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 2
Dilara: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 5
Damla: 3
Dilara: 1

*************************
” 27 Ocak 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 3
Damla: 1
Dilara: => Gönül’ün Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 3
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Dilara: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Dilara: 1

*************************

Gelinim mutfakta 27 Ocak Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 1 4 3 4 1 13
Miyase 3 3 5 3 5 19
Damla 2 1 3 5 1 12
Dilara 5 5 1 1 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Ocak Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 35 + 13 = 48
Miyase: 36 + 19 = 55
Damla: 32 + 12 = 44
Dilara: 20 + 13 = 33

*************************

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE 
Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE 
27 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma Fragmanı İzle

27 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve 27 Ocak puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler hem bugün çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak. Hem nde bugün günün birincisi olan gelinin üzerinde olacak. Tüm bunların sonunda ise Cuma günü ekrana gelecek olan 854 bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu olacak. İşte o anlara ait, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

  1. Sunucu yırttı bir tarafını Yeşim elensin diye yapmadığı kalmadı. Puanlarla Yeşim elenmiyor bari ben 1 vererek elemeye çalışayım diyor galiba. Yazıklar olsun sana Nursel!

  2. Miyase ye haksızlık yapıldı. Bugün iki çeyrekte miyasenin olmalı. Bilezikleri de miyase hakediyor

  3. Sevilay’ın gelinine 5 diğerlerine 1 vermesi neden eleştirilmiyor? Filiz neden sessizsin bu konuya? Çeyrekleri paylaşıyor musunuz?

  4. ADALETSİZ AÇ GÖZLÜ SEVİLAY!..HEM SAÇMA YORUM YAPIP HEM DE SÖZ KONUSU İKİ ÇEYREK OLUNCA ACIMASIZ OLUYOR!..DİĞER KAYIN VALİDELER BU GÜN ADALETLİ DAVRANDI!..

  5. Gelinlere haksizlik yapiliyor lüften 1 puan tek bir kisiye verirsin cok haksizlik yapiyor kaynanalar

  6. Yeter artik beyhan oraya hic yakismiyorsun altinicin hersey Yapan acgözlu hep kendinden baski olunca yuz ifadene bakmasi yeterli kiskanc bir insansin sizin gibileri Cokmu ariyorlar sen görmekten BIKTIK kendini devaynasinda Göran yesimi de al git

  7. Yazık bu haftada miyaseye verecekler bilezikleri Yeşim haftalardir burda bileziklerde Yeşimi geçtiler 😓

  8. Nursal hanımın yeşimin ellenmesini niye çok istiyor böyle sunucu gormedim taraflı bir sunucu birde çok konuşuyor puan açılırken başka sunucu mu yok yazik

  9. Miyasenin kaynanası bilerek 5 puan verdi diğerlerine 1 puan verdi tabağı 3 numarada olduğunu miyase söyledi. Çünki hiçbir tabak iki kere aynı numaraya koyuluyor miyase min tabağı 124 de çıkmıştı ee en son 3 te çıkacağı belliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu