Gelinim Mutfakta

27 Şubat 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim, Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 27 Şubat Puanları Mevcut Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba günün birincisi kim oldu? Dün kaynanalarca verilen puanlar sonrasında haftanın belli bir görüntüsü de ortaya çıkmış oldu. Ezgi ile Nergis alt sıralarda mücadele edecek gibi dururken, bu hafta yarışmaya başlayan gizem ile tecrübeli yarışmacı Gülcan da bilezik yarışında ter dökeceklerini düşünüyoruz. Tabi bunları konuşmak henüz çok erken ama son puan durumu açısından bize bu veriyi vermektedir. [saributon]13 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün[/saributon] kim kazandığını görebilmek için tıklayınız.

27 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık) açıklandığı an

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de gizem kendisini kanıtlaması gerektiğini ve ilk gün şansı mı yoksa gerçekten elinin lezzeti mi var? Buna bir kesinlik getirmesi gerektiğini söylemiştim. Salı günü aldığı puanlara da baktığımızda gizem gerçekten elinin lezzetini bence kanıtladı. Bundan sonra düşük puanlar da alsa, farkını ortaya koymayı bildi. [kirmizibuton]6 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün[/kirmizibuton] kim kazandığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gizem bu gün de yani, Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba Puanları verilirken en yüksek puanı alması halinde elinin lezzetini iyice tescillemiş olacak. [mavibuton]1 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Sevim kaynana ilk gün gayet yüksek puanlar kullanmıştı. Ancak bir daha böyle yüksek puanlar vermeyeceğini de belirtmişti. Salı puanlama esnasında gözler Sevim hanımın üzerinde idi ama korkulan olmadı ve Gelinim mutfakta puanlama yaparken Sevim kaynana, ne yüksek ne de düşük bir puanlama yaptı. Bu da bizi şahsen memnun etti. Eğer 1-1-1-5 kullanıp bir de gelinin bulmuş olsaydı, 27 Şubat Çarşamba Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından en düşük puanları bir bir görmeye başlardık. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Geçen hafta başlayıp, bu hafta da devam eden Besime ile gelini Gülcan arasında fikir ayrılıkları giderek artmaya devam ediyor. Tabi bunun artmasında Reyhan hanımın ciddi gaz vermesi de oldukça etkili olduğunu düşünüyorum. Besime hanım, ilk geldiğinde ne etliye ne sütlüye karışmamak için Gülcan bilir deyip köşesine çekilmişti. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Besime hanım sonunda dayanamadı ve kendi fikirlerini bir bir söylemeye başladı. Bu da arada çıkan fikir ayrılıklarına sebep oldu. Bakalım tüm bunların sonucunda Besime hanım, gelinim mutfakta 27 Şubat puanlama aşamasında gelini Gülcan’ı bulmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Ezgi iki haftadır iyi puanlar alamıyor. Bu nedenle de acaba Ezgi elenecek mi? diye korkulara yol açsa da buradan sesleniyorum. Kesinlikle Ezgi elenmez. Çarşamba gününden itibaren yükselişe geçecektir. Şu sıralar çocuğu hasta olduğunu ve hassas bir dönemden geçtiği için kendini yemeklere tam olarak veremediğini anladığımız Ezgi, bu durumunu kısa süre içinde toparlayacak ve Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba puanları dahil olmak üzere yüksek puanlar almaya başlayacaktır. Not: Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba puanlama (2019) bu yazının son kısmında tablo halinde verdim. 

27 Şubat Çarşamba günü gelinim mutfakta puanlar sonucunda %100 elenecek kişinin ismi ortaya çıkacaktır gibi bir veriye maalesef ulaşamıyoruz. Çünkü puanlar birbirine o kadar yakın ki her an her şey olabilir. Birinci ile sonuncu arasında şu an için 8 puan farkın olduğunu ama 3 gün daha puanlama yapılacağını da göz önüne getirirsek, kesinlikle hiç bir şey belli olmadığını söyleyebiliriz. Not: Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

Bu gün kaynanaların verdiği puanlar sonucunda günün en yüksek puanını alabilen gelin yani Gelinim Mutfakta günün birincisi eğer ki Gülcan olduğu takdirde %100 Cuma finalinde bilezik için en iddialı isim olacaktır. Yok eğer Ezgi bu gün kaynanalardan en yüksek alıp son sıradan kendisini kurtarmayı başarırsa o zaman elenecek isim sürpriz olabilir. Tabi tüm bunları birazdan kaynanalarca verilecek olan Gelinim Mutfakta 27 Şubat puanları belirleyecek.

27 Şubat Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? bu sorunun cevabı elbette bu yazı içinde bulabilirsiniz. Ancak aranızda ciddi doğru tahmin yapan arkadaşlarım var. Bakalım onlar bu gün en yüksek puan alan gelini tahmin edebilecekler mi? Yorum kısmında vereceğiniz cevapları bekleyeceğim.

27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları yazının başında neden vermediğimizi ve yazının sonunda neden verdiğimizi soran arkadaşlarımız olmuş. Sevgili arkadaşlarım, bazı olayları ben yazının sonunda anlatsam, ancak puanları en başta verecek olsam, kesinlikle o yazdığım yazım okunmaz. Ancak aranızdan bazıları sadece biz buraya 27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu için geldiğinizi söyleyebilir. Ben de bu nedenle Çarşamba puanlamasını nerede verdiğimi kırmızı yazılarla ayrıntılı olarak yazıyorum.

27 Şubat Çarşamba Gelinim mutfakta puan veya puanlama final havasında geçtiğini artık gözlemliyoruz. Bir puan sayesinde, kimileri bilekleri alırken, kimileri de bir puanla yarışmadan ekleniyor. bu sebeple dikkat edin 3 puan alan bile neden beş değil diye kaynanalara hesap sorular. Dikkat: Çarşamba puanları yazının sonlarında verildi.

Gelinim mutfakta 27 Şubat Çarşamba toplam puanları açısından en şanslı şu an için Gülcan olduğunu görüyoruz. Gülcan geldiği ilk iki hafta gerçekten rüzgarlar estirdi ve dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Lakin, yemeklerdeki başarısından çok söylemleri ile gündeme gelmeye başladıktan sonra iyi puanları bir türlü alamıyordu ki bu hafta yeniden yüksek puanlar almaya başladı. Not: 27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları bu sayfanın en alt kısımına görebilirsiniz.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son puan duruma baktığım da 29 puanla Gülcan zirvede yer alırken, 27 puanla Gülcan’ın hemen arkasında bu hafta yarışmaya dahil olan Gizem yer alıyor. Üçüncü sırada ise 20 puanla Ezgi yer alırken, harika lezzetlerin kadını olan Nergis son sırada yer alması şahsen beni oldukça şaşırttı. Bu duruma acilen el atması gerekiyor. Aksi halde Gelinim Mutfakta haftalık puanlar açısından eleme potasına girecektir.

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Günün Birincisi Bugün Kaç Puan Topladı (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Yada bu gün kimin birinci olmasını isterdiniz. Ben içimden Nergis’in birinci olmasını ve son sırada yer aldığı için bu durumdan kurtulmasını isterdim. Ancak Nergis bu gün bunu başarabilecek mi? Şahsen bu kısmı çok önemsiyor ve merak ediyorum. Dikkat! 27 Şubat Çarşamba Puanları hemen alt kısımda verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama yapılmadan merak edilen çok önemli bir soru var. Bu soru da bu gün kim birinci oldu? elbette bu yazının son kısmında bu soruya ben cevap verdim. Ancak içimden kimim birinci olmasını da açıkladım. Tabi içimden geçenle gerçek farklı olabilir. Not: 27 Şubat Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Fırında Kıymalı Patates Dizmesi Malzemeleri

 • 3 adet orta boy patates
 • Yarım kilo kıyma
 • Bir adet orta boy soğan
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 2 adet domates
 • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
 • 3 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 3 diş sarımsak
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • Bir su bardağı su
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 10 dal maydanoz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek hemen malzemeleri doğrayıp fırına atmaları gerektiğini ve genel itibari ile kolay olduğunu ama fırın süresi biraz uzun olabileceğini söyleyip 50 dakika süre verdi. Gelinlerde hemen hızlıca doğrayıp malzemelerini fırına attılar ve belirtilen süre içinde yemeklerinin yapımını tamamlayıp 27 Şubat Çarşamba puanlama kısmına geçtiler. Hadi bizde bakalım. Kim kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Puanları (27.02.2019 Çarşamba)

*************************
27-28 Şubat ve 1 Mart Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Gelinler*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 3
Nergis : 5
Gizem : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 2
Nergis : => Filiz’in Gelini 5
Gizem : 1

*************************
” 27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Nergis : 3
Gizem : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra 35 sn. sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 4
Nergis : 5
Gizem   : => Sevim’in Gelini 1

*************************

Gelinlerin 27 Şubat 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 4 3 5 3 15
Gülcan 3 2 4 4 13
Nergis 5 5 3 5 18
Gizem 1 1 1 1 4

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25 Şubat – 1 Mart Haftası) – Çarşamba

Ezgi      : 20 + 15 35
Gülcan : 29 + 13 42
Nergis  : 19 + 18 37
Gizem  : 27 + 31

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NERGİS
Gelinim Mutfakta 27 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NERGİS
27 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GİZEM

*************************

Gelinim Mutfakta 249. Bölüm 28 Şubat 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

113 Yorum

 1. Herkese hayırlı günler dilerim :) Haftayı yarıladık. Bakalım bugün çeyrek altın kimden yana :)

   1. Bencede Nergis, ama Gülcan da olabilir gibime geliyor. Puanlar birbirlerine yakın olabilir bugün.

  1. Esra bir önceki gün yazına cevap yazdım sadece okursan sevinirim ben seni anlıyorum umarım bu kez anlaşılırım

  1. Selam canım arkadaşım, nasılsın…dün yoktun..

   Ezgi ve reyhan da özgüven gene tavan yapmış,çakma şöhretler ?

   Hemşom çok iyi gidiyor,duruşu süper çok beğendim…

   1. Merhaba MyCanim can arkadaşım
    Teşekkürler iyim ? Sen napiyosun?Dün giremedim işlerim vardi?
    Aynen çakma şöhretler yarışma yetmiyor sahada nedir olmak için magazin programlarında çıkıyorlar Ezgi Reyhan ikilisi??Ezgi Yağnurun butiginden giyiniyor ama yinede gözüme sevimli gelmiyor ?
    Kırmızı Gizeme çok yakışıyor ?süper gidiyor sen hemso İnşallah böyle devam eder ?
    Gülcan ne gişe yakışmıyor sevimsiiiizz???

    1. İyiyim çok tşkler can arkadasim…

     Ezgi sokağa çıkamıyoruz diyor ama bütün hesapları kapalı..??

     Fizik olacak yakismasi için..Gülcana var ama kafa kısmı bozuyor ???

     1. ??? Bu çok iyidi Gulcani kafa kısmı bozuyor ????
      Ezgi yeni gizledi hesabını Yagnurda gizledi özellikle gizliyorlar uyaniklar merak eden takip etsin diye ??

     2. Birazda hakaret okumayalim diye ?

      Anlaşıldı Hemşom bugün az puan alacak…

      Dünkü yorumlarimi okudunmu ?

 2. Filiz hanım dizilerden programlardan bağımsız mesela SERBEST KÜRSÜ adında sizin bulacağınız bir isimle bir forum sayfası ekleyebilirmisiniz bunu düşüncelerinize onayınıza sunuyorum. O sayfada yine aynı kurallarla denetimli saygı çerçevesinde küfürsüz hakaretsiz olmak şartıyla insanların sorularını soracağı isteyenlerin tanışacağı sağlık veya teknolojiyle ilgili muhabbetlerini yapacağı bir sayfa olsa. Bir tek siyasi parti muhabbeti hariç sonu küfürleşmeye gidiyor genelllikle.
  Ne dersiniz? Siz daha iyi bilirsiniz elbette benimki bir fikir

  1. uzun zqamandır düşünüyoruz ama bir türlü hayata geçiremöedik her defasında sıkıntı çıktı ama aklımda

 3. Filiz hanım dizilerden programlardan bağımsız mesela SERBEST KÜRSÜ adında sizin bulacağınız bir isimle bir forum sayfası ekleyebilirmisiniz bunu düşüncelerinize onayınıza sunuyorum. O sayfada yine aynı kurallarla denetimli saygı çerçevesinde hakaretsiz olmak şartıyla insanların sorularını soracağı isteyenlerin tanışacağı sağlık veya teknolojiyle ilgili muhabbetlerini yapacağı bir sayfa olsa. Bir tek siyasi parti muhabbeti hariç sonu küfürleşmeye gidiyor genelllikle.
  Ne dersiniz? Siz daha iyi bilirsiniz elbette benimki bir fikir

 4. Şu Gülcan gitsin artık yemin ediyorum televizyonu kıracağım onun yüzünden uyuz şey ekran kirliliğinden başka bir şey değil

 5. bakma git ben gurcanciyim tprklr her konuda hakli favurum gurcan gitcek birisi varsa unlu artisler gitsin basrol oyunculari gitsin ezgi reyhan git artik unlu oldunuz hindi gibi kibariyonuz

  1. Ezgide gitsin ama Ezgiden önce Gülcan gitsin!!!
   Gülcan gelmiş geçmiş en suratsiz en kötü karakterli gelin Rümeysa ve Cansudan bile kötü millete kötü örnek oluyor defolup gider İnşallah en kısa zamanda

  2. Ezgi gitsin ama Ezgiden önce Gülcan gitsin!!
   Gülcan gelmiş geçmiş en suratsiz en kötü karakterli gelin Cansu ve Rümeysadan bile kötü inşallah en kısa zamanda defolup gider

  1. Tısss diyorum tıssss içimdeki yılanı zor tutuyorum vallah ellerim kaval duymuş yılan gibi oluyor tıssss

 6. Ezginin artık hergun bir dedi bir dediğini tutmuyor.Artik baydın Ezgi git artık yarışmadan, haksızca aldığın altınlar umrunda değil nasıl bir insansınız .Sosyal.medyada yorumlarında kapatmissin.Ekranda ünlü olduk biz artık diyorsun ya o yorum sayfasını acta cevap ver insanlara veremiyorsan bir halt değilsin.

 7. Erkekleri temsilen Fırat beyi seçtik bir o var sayfada fatih üreki saymıyorum o ünlü sayılmaz

 8. bende erkegim hemde devamli izliyom acikcada söyleyim ezgi reyhani sevmiyom bu yorumlarin cogu bana ait

  1. Epey erkek varmış isimden anlaşılmıyor neyse fırat beyi seçtik yarında sizi seçeriz hakkınız kalmaz :)

 9. Iyi günler Filiz Hanım. Bence bugün günün birincisi ya Nergis ya Gülcan. Ama Ters köşe de olabilir :)

 10. ezgi 4 kez elendini söylemiyon nerde bir numarasin 4 aydir ordaymiş 4 kezde elendin sonucu demiyon

 11. Hayir niye oyle dusunuyorsun herkes izleyebilir…kadin erkek farketmez illa kizlar izler diye bir kural yok…zuleyhacim

 12. Yorumlara bakıyorum nedir bu ezgi düşmanlığı gerçekten anlamakta zorlanıyorum ltf bütün yarışmacılara saygılı olalım

 13. MyCanim can arkadaşım dünkü yorumları okumadım müsait olunca okuyacağım hakaret falan yoktur insallah..
  Evet doğru birazda hakaretler yüzden gizliyorlar hesaplari?
  Yaaa offf şakami bu yaaa çok düşük Gizemin puanları bu gün nazar mı değdirdik noldu uffff?

  1. Canın Arkadaşin da hakaret küfür olmaz can..güzel bir tartışma diyelim..

   Hem bizim hemde kendi nazarina geldi..annemde diyor şimdi sen kimi tutarsan gibi diyor diye ?

   Totem yapalım totem…?

   Yarın inşallah güzel puanlar alır…

   Neymiş nergis hanıma her yer trabzonmus,yorum yapmıyorum sadece güldüm o hareketine zaten Trabzon ayrı bir ülke sanki..??ama çok iyi aydın insanlarda tanıyorum Trabzon’dan onlara her yer Türkiye ?

   1. Biliyorum can sende küfür hakaret olmaz da hani bazen kufurculer hakaretciler geliyorlar yağıp esip gidiyorlar ya onlardan bahsettim?
    Annecigin doğru söylemiş senle ben kimi tutsak gidiyorlar yaa?????Hay Allah’ım Yarabbim napsak tamam okey totem yapalım bı de öyle deniyelim yarın benim sıralamam farklı olacak?
    Sen tanıdığın Trabzonlulari ayakta alkışlıyorum ?? Her yer TURKİYE???
    MyCanim arkadaşım kendine çok iyi bak ? Ba Baayy ?

    1. Seni çok iyi anladım,çok az çıktığı için gerçekten ayakta alkislamak lazım ????

     Ümraniye spor diyor konuyu kapiyorum ???

     Kendine çok iyi bak güzel bir akşam olsun ✌️?

     1. Orda hiç birin de duruş falan yok ele Ezgi’de hiç yok saçmalık Ezgi sinirlenince Gülcan’ı solluyor çır çır

 14. Kesinlikle sadece kadin programi degil mesela firat poyraz anonimler in bazilari erkek yani…

 15. Gülcan biraz önde sanki kalan iki günde sonuncu olmazsa düşük almaz sa bu hafta birici olur

 16. Bakicaz firat bugün de nergis yırttı son iki gün var bakicaz insallah basindaki nasil yakismis nergisin bize heryer trabzon sonuna kadar nergis

 17. Ezgi gitmez bes puana gelince fatih bi sesleniyo ezgimiiiiiiiiiii gizemmi ezgiyi de uzatiyo ismini hep onlar gitmez burdan kadrolular gülcan bu hafta da gitmedi anca yagnur gelirse gülcan bellki gider diye düşünüyorm

 18. Gülcan düğüne mi yoksa nişan törenine gidiyor çözemedim birisi el atsın giyeceği şeylere yoksa bir stil danışmanı olarak el atacagim

 19. Ezki seni cok seviyoruz sen hiçbirzaman duruşunu bozmadin gulcan kendini begenmiş gitsin de kendi lokatsasina yemek pişirsin inanki gülcan çok sinir bozucu biri

 20. Gülcan car car ötüp durma kendini bir şey zannetme sen bencil kıskanç EZGİNİN başarısını haz edemeyen bir yaratıksın,baloya gider gibi giyinmişsin ne o öyle,mutfakta olduğunu unutma şu saçlarını da bi topla artık her tencere nasibini aldı senin saçlarından defol git artık kalp kırıcı.

 21. Ezgiciğim seni çok seviyoruz,duruşunu hiç bozma orada boş,boş car,car bağıranları dikkate alma.Biz seyirciler olarak görüyoruz kimin ne olduğunu,gülcan seni çok kıskanıyor Anam.

 22. Ezgi güzel kızım al şu bilezikleri 50 olsun gulcan da def olup gitsin inşallah görmek vede duymak istemiyorum sesini caril caril

 23. Ezgi çok şımarık gitsin istemiyoruz
  Gulcanda gitsin o da çok itici onu da istemiyoruz
  YAGNURUN GERİ GELMESİNİ İSTİYORUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu