Dizi Haberi

28 Aralık Azize Çalan Şarkı (Sende Benim Kadar Gerçekleri Görüyorsun)

Azize Dizisi 28 Aralık Cumartesi günü 6. bölümü ile Kanal D ekranlarında gelmeden evvel, çıkan fragmanda Kartal ile Azize arasında yakınlaşmanın olduğu o anda, Azize dizisi çalan şarkı ne olduğunu Sözlerini bu yazımızda sizler için hazırladık. Ayrıca Azize dizisi çalan şarkıyı dinleyebilmeniz için yazının en son kısmında video ekleyeceğiz.

Yakın zamanda yayın günü değiştirilen dizinin ayrıca senarist ekibinde önemli bir değişiklik oldu. Dikkat ederseniz dizisi en önemli sır Azize’nin gerçek kimliği ve ne amaçla Apanlar’a geldiğini artık Kartal ile Barbaros bey biliyor.

Yani gerçek amacı açığa çıkan dizide heyecanı yeniden kazandırmak oldukça zor olsa da oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Yayınlandığı gün, diziyi zorlayacak çok fazla alternatif olmaması Azize dizisi için bir şans daha olduğunu gösteriyor. Dizinin geleceği ve gelişmeleri hakkında kısa bir bilgilendirmeden sonra, merak edilen çalan şarkı ve adını açıklamak istiyorum.

28 Aralık Azize Çalan Şarkı

Azize dizisinin 6. bölümünde çalan şarkıyı seslendiren kim olduğunu sanırım bilmeyen yoktur. Ancak bir genede bilmeyenler olabileceğini düşünüp yazalım. Sanat camiasında minik kuş diye adlandırılan Sezen Aksu, Azize dizisinde söylediği şarkının ismi ise “Biliyorsun” şarkısıdır. Azize Dizisi Çalan Şarkı Görseli

“Küçük bir boşluğundan yakalar
Hissettirmez en zayıf anında
Seni ta yüreğinden yaralar

Ellerin kolların bağlansada
Başında kasırgalar kopsada
Sen tüm gücünle karşı koysanda
Seni acımasız sevdaya salar

Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun
Beraber olamayız benim gibi biliyorsun
Bir başka dünyanın insanısın yavrucağım
Sen kendi dünyanın toprağında büyüyorsun

Haklısın biraz geç karşılaştık
Oysa hiç konuşmadan anlaştık
Bazı şeyler var ki söylenmiyor
Biz senle sözleri susarak aştık

İnsan acılarla kıvransa da
Ve o aşkta bir daha doğsa da
Dünyasını yeniden kursa da
Düşler ve gerçekler ayrı ayrı yaşar”

Söz : Sezen Aksu
Beste : Sezen Aksu
Düzenleme : Attila Özdemiroğlu

Azize Dizisi 28 Aralık Cumartesi Çalan Şarkı

Sezen Aksu’nun seslendirdiği biliyorsun isimli şarkı dizinin 28 Aralık Cumartesi günü ekrana gelen 6. bölümde çalmıştır. İşte o şarkının tamamı hemen alt kısımda video da sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu