Gelinim Mutfakta

28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Cansu Mu Elendi? Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 28 Aralık Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 28 Aralık bilezikleri kim aldı? Bu sorunun cevabı emin olun hiç ama hiç merak etmiyorum. Bu gün bir gelin haksızca elendiğine şahit olacağız. Benim için önemli olan bu gün gelinim mutfakta kim elendi? Bu soruyu bizim için daha önem arz ettiği için bu konunun üzerinde durmaya çalışacağız. 

=> Gelinim Mutfakta 28 Aralık 2021 Salı Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 205 bölümü ile 28 Aralık Cuma günü Kanal D ekranlarına gelen yarışma programında 205. bilezikler sahibini bulacak. Çarşamba gününden bilezikleri garantilediğini düşündüğümüz Elif, dünkü puanlamada resmen kan kaybetti ve Yağnur ile aynı puana sahip olarak Cuma gününe geldiler. Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma puanları verilmeden sonucunun bence biliniyor olması, benim açımdan çok rahatsız edici. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 4 Ocak 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün 28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bence en önemli soru bu gün bu olduğunu düşünüyorum. Zira yazılarımız yakından takip eden ve yorumları ile konu ile alakalı tartışmaya katılan okurlarımız kesinlikle bu gün kimin elendiğini %100 doğruluk payı ile biliyor. Ancak biz bu işte bir yanlışlık vardır düşüncesiyle ve yeni bir umutla umarın Cansu bu gün elenmez demekten kendimi alamıyorum.PUANLAR YAZININ EN SONUNDA

28 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu gün, Elif ile Yağnur ikilisinde biri günü birinci bitirdiği takdirde hem çeyrek altını hem de bilezikleri alacak. Hal böyle ciddi ve önemli olunca iki kanka kaynana Nilgün ile Ziyafet arasında bir sıkıntı yaşanır mı? Hafta başından itibaren anlaşılmaz bir şekilde Cansu’nun ve Rümeysa’nın tabaklarına düşük puanlar veren kankaların arası bu gün açılacak mı? Umarım açılır.

Bu hafta yarışma tarihinde bir ilk yaşandı. Bir kaynana kendi gelinine değil başkasının gelinine çalıştı. Gelinim mutfakta puanlama da Lezzete puan vermek hak getire. Kesinlikle lezzete puan vermeyen Ziyafet ile Nilgün’ün izlediği puanlama politikasına bakarak sitemize gelen binlerce yoruma istinaden dizinin reytinglerinde düşme yaşanacağı kesin derken hafta başında gelecek olan gelinin de belli olması ve reytinglere hatırlı sayılır bir katkı sağlayacak kişi olmasında dolayı Cansu’nun elenmesini (haksızca) protesto edenlerin izlememe kararı işe yaramayacağını düşünüyorum.

28 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile Cuma puanları yazımızın sonuna doğru verdiğimizi artık 7 den 77 ye bir çok kişi biliyor. Ama gene de hatırlatmak istiyoruz. Tablo olarak puan verilen kısım sadece Cuma gününe ait puanlardır. Haftalık puanları tablo halinde vermedik. Sebebini daha önceki yazılarımızda açıklamıştık.

Bu yazımızda Gelinim Mutfakta 28 Aralık Bilezikleri kim kazandı? Tabi bu soruyu artık cevaplamaya bile gerek olmadığını adaletsiz puanlar veren Ziyafet ile Nilgün oldukça Haftalık puan tablosu açısında bu iki kaynananın gelinleri zirveyi paylaştı. Artık şaşırmıyorum adaletsiz puanlara. Ancak sevgili arkadaşlar burada bir eksiklik söz konusu. Otoriter şeflerin de bu yemekleri puanlaması gerekiyor. Sadece kaynanaların verdiği puanlar bu gün lezzetin kraliçesi olan Cansu’nun elenmesine neden olacak.

28 Aralık Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu sitemizi ziyaret etmeyen kişilerce çok merak edildiğini sosyal medyada çok konuşulduğunu gördüm. Bilezikleri alan kim olur onu bilmem ama elenen Cansu olacağı %100 olacağı gözüküyor.  Dikkat:Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma puanları sayfanın altında verildi.

28 Aralık gelinim mutfakta puanlar verilmeden Ziyafet ile Nilgün acaba kime bir verdi diye aklınızdan bir soru geçiyor mu? Kesinlikle geçmesin tabi ki Cansu’ya vermişler. Programın formatında açık var. Ziyafet geçen hafta Cansu’nun tabaklarını bulup bir vereceğim demişti ve bu hafta bu politikayı uyguladı. #FarihÜrek #Besyapım #Kanald nerede kaldı kendi gelinin tabağını bulmak? Nerede kaldı lezzete puan vermek. Ziyafet açık açık Cansu’ya bir vereceğini açıklayıp uyguladı. 

Gelinim Mutfakta 28 Aralık günün birincisi eğer Yağnur olursa ki umarın Elif yerine bari Yağnur olsun. Yağnur geçen hafta eleme potasında en bu hafta zirvede bitirmesini isterim. Artık Elif’in ağlaması ve masum rolleri beni hiç mi hiç inandırmıyor ve üzülmüyorum. Fragmanda Fatih Ürek’e blöf yapıp haksız yere puan aldıysam bu bilezikleri de vermeye hazırım diyor. Elif bu yazıyı iyi oku sen emek veriyorsun ama kaynana diye getirdiğin Ziyafet haksız puanlama yapınca sen de haksızca puanlar almış ve sonucunda haksızca bilezik almış oluyorsun. Tıpkı Hatice gibi haksız bilezik aldın ve bizlerin nefretini de kazanmış oldun.

Son olarak verilen gelinlerin mevcut puan durumu ne olduğuna baktığımıza; Gelinim Mutfakta puna tablosu açısında zirvede yine Elif 54 puanla zirvede yer alma haksızlığını gösterdi. İkinci sırada Ziyafetin kankası ve birlikte benzer puanlar veren Nilgün’ün gelini Yağnur 53 puanla ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırda 44 puanla Rümeysa yer aldı. Son sırada ve eleme potasında Cansu 35 puanla son sırada yer aldı. Aslında Son gelinim mutfakta puan durumuna baktığımızda bile Cansu’nun matematiksel olarak %100 oranında elendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Dikkat: Dikkat: Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1

28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazarken çok dikkat etmeme rağmen Çarşamba’nın puanlarını verirken Yağnur’un puanın bir fazla yazmışım. Sizin sayenizde bunu çabuk fark ettik ve puanları düzeltme imkanımız oldu. Bu yüzen sizlere çok teşekkür ederim. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Cansu Elendi Mi?

28 Aralık gelinim mutfakta toplam puanlar ile son puan durumu anlık bazda sizlere aktarıp en doğru sonucu vermeye gayret ediyorum. bu anlık puanlamaları hesaplarken elimden gelen hızı sağlayıp bir an önce siteye yazmaya gayret ediyorum. Bu yüzden kaynana gelip puan verdikten yaklaşık olarak 30 saniye sonra sayfayı güncelleyiniz ki yeni puanları görebilesiniz. Dikkat: 28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik. Bu arada gelinlerin bu gün yapacağı günün tatlısının malzeme listesini verelim.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Yılbaşı Kurabiyesi Ve Malzemeleri

 • 3 su bardağı un
 • 2 tatlı kaşığı toz zencefil
 • 1 tatlı kaşığı karbonat
 • bir çay kaşığı tarçın
 • 1 tutam tuz
 • 90 gram tereyağı
 • 1 bu bardağı toz şeker
 • 1 adet yumurta
 • bir yemek kaşığı su
 • Çeyrek su bardağı pekmez
 • 150 gram bitter çikolata
 • 2 yemek kaşığı tereyağı
 • Renkli kurabiye süsleri

Cansu uzun zamandır haksızlıkla mücadele etti ve kaynana İlhame ile gelini Hatice ile kıran kırana savaştı. Tam hak ettiği 35 bileziği alacak dediğim anda Elif, kendini birden lezzet kraliçesi ilan etti ve yüksek puanlar almaya başladı. Ancak işin arka planında Ziyafet’in Cansu’ya karşı başlattığı, düşüp puanlar verme politikasına Nilgün de uyunca, Cansu hiç bir zaman hak etmediği puanları almış oldu. Bu gün Cansu elenecek. Ben ise bu yarışma programını eskisi gibi sevmeyeceğim ve diğer yarışma programlarında hiç bir farkı kalmadı. Bu gün 28 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu baktığımızda Cansu’nun kurtulması ve elenmemesi neredeyse imkansız olduğunu görebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma puanlama kısmına geçmeden önce bana gelen bilgiyi buradan açıklamak istiyorum. Bu gün Cansu elenecek. Yerine ise fenomen kaynana ile gelini gelecek? Sizce kim gelecek hadi tahmin edin. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (17 Aralık – 28 Aralık Cuma) başlığı altında verilmiştir. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu hafta ve geçen hafta hak etmeyen ve sadece rakibe düşük puan veren Ziyafet ile kankası Nilgün’ün gelini yüksek puanlar aldı ve bilezikleri alacak. Hak eden bu hafta alamadı. Keşke Rümeysa alsaydı. Böyle giderse haftaya elenecek kişi Rümeysa olur. Gelinim mutfakta 28 Aralık puan ve puanlaması sayfanın hemen alt kısmında verdik.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından Elif yada Yağnur bu gün 69 puanla bilezikleri alan kişi oldu. Tahminlerime göre bu hafta yine bilezikleri Elif aldı. Ey elif hak ettiğini düşünüyor musun? Ey Ziyafet nereye kadar gidecek bu haksız tavırların. Neyse bu hafta çok moralim bozuk ve daha fazla konuşmak istemiyorum ve kaynanaların lezzete değil kendi gelinlerine beş rakibe bir verdiği puanlama kısmına geçelim. Bu arada gelinler neden yemek yapıyor ki keşke gelinler yemek yapmasa da boş tabaklar verseler daha mantıklı olacak.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Puanları (28/12/2018 Cuma)

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 3
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 1
Rümeysa : 4
Yağnur :  5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 4
Elif     : 1
Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 5
Yağnur : 2

*************************
” 28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 2
Elif     : 1
Rümeysa : 3
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelin 5
Elif     : 1
Rümeysa : 4
Yağnur :  4

*************************

Gelinlerin 28 Aralık Cuma Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 3 4 2 5 14
Elif 1 1 1 1 4
Rümeysa 4 5 3 4 16
Yağnur 5 2 5 4 16

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Aralık – 28 Aralık Haftası) – Cuma

*************************
Cansu       : 35 + 14 = 49
Elif            : 54 + = 58
Rümeysa  : 44 + 16 = 60
Yağnur     : 53 + 16 = 69
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma Puanlama Sonucu

*************************
28 Aralık Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
YAĞNUR…

28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ CANSU KESİN

28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒YAĞNUR & RÜMEYSA
Gelinim Mutfakta 28 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ RUMEYSA
28 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ELİF
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

283 Yorum

 1. arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz CANSU ELENDİ EZGİ İLE REYHAN GELECEK BÖYLELİKLE REYTİNGLERDE BİR GERİLEME YAŞANMAYACAK. ŞİMDİLİK DURUMU KURTARDILAR…

     1. Ezgi gel gel ya seni ozledik yemin sen gitinde izlemek istemiyorum valla

     2. İnsallah ezgi gelir ve bu ziyafeti gönderir haksızlık yapıp cansuyu eledi Cansu ve ezgiyi çok seviyorum ziyafet tadını kaçırdı izleyesim gelmiyor artık

  1. Ezgi gelsede bu Ziyafet / Nilgün ortaklığı bir iki haftaya Cansuya yaptıkları taktikle onuda elerler.

 2. Ziyafet bugün bilezikleri alamayınca görcez haftaya yağnura nasıl yüklenmeye başlayacaksın

  1. Ayrıca gözlerinde kör olacak ziyafetin kıskaçlığını aç gözlülüğünü hazımsılığını izlerken

 3. Ezgi gelirse yine bakarım bu yarışmayı yoksa bakmama galiba elif ve kaynanası sinir etti elifi seveyim dedim ama yok ağızın ucuyla niye böyle yaptı diyor kaynanasına ezgi mesela kızardı niye öbür yarışmaların hakkını yiyorsun diye kızar ama çok haksızlık var bu yarışmada açık açık söylüyor cansunun kaynanası 1 verince özür diyor ama öbürü sinsu

 4. Ezgi gelsede bu Ziyafet / Nilgün ortaklığı bir iki haftaya Cansuya yaptıkları taktikle onuda elerler.

 5. Özürde dilettim ölcem mutluluktan ama ziyafetin haksız yere gelinler odasına girmesini uyarmadım hiç

 6. Bu gün kimse yok eskilerden sarp yok poyraz yok hayat yok zeynep yok melek yok gulshen yok nerdesiniz

 7. Sevgi hanım yokuz dünyanın 8. mucizesi ziyafet varsa biz yokuz eminim saydığın kişiler de programa gönül koydu

  1. Selam Sarp, gitmek..terketmek ile kaybetmek arasında sıkışan bir eylem…bence iyi olmadığına inanıyorsan ziyafet için kaybetme derim..

   1. Gitme değil ara verme tam tersi Ziyafet gidene kadar, ben haberleri kardeşimden ve siteden alırım ;) Ziyafet kaybetti bugün o düşünsün

     1. :) 27 yaşına göre baya iyi düşüncelerin var, sanatla mı ilgileniyordun ? Resim ?

     2. Merhaba Anonim, Yağnur bilezikleri aldı ben iyi sayılırım:) sen nasılsın ?

     3. Evet daha önce konuşmuşmuyduk naçizane resim ve yazım, programı kızkardeşim alıştırdı :) Eskiden bu kadar seviyesizlikler yoktu vardı da bu derece yoktu

     4. Anladım, buarası zaten sadece kafa dağıtmak ve birazda yurdum insanlarını gözlememleme yeri benim için

 8. Yağnur denen kaltak sen bu zamana kadar gelmiş geçmiş en aşağılık bi gelinsin.
  Kaynananda aynı sen gibi sürtük

  1. Şener konaklı, beyninde küfür ve hakaret etmeden de eleştiri yapabilecek kadar kelime dağarcığına sahip olduğuna inanmak istiyorum..her nekadar olmadığını belli etsende..

   1. Beyefendi şener ziyafete uzun süre maruz kalınca bozuldu boşa demiyoz ziyafet akla zarar fikre zarar

   2. Ben Saygıyı Hürmeti ne olduğunu bilecek kadar mürekkep yalamış bi insanım.
    Ancak gerekene gerekli cevap vermeyi düşünüyorum

    1. Ya den istedigin kadar mürekkep yalamis ol … bukadar haddiz saygisiz yorum yapan anca … yalamis olabilir

     1. Cansu Hanım
      Bak kullanmış olduğun o argo kelimeye karşılık genede sana hanım diye hitab ediyorum.
      Ancak görüldüğü gibi sen onu çok yalamış olacaksınki tadına varmışsın ve tavsiyede bulunuyorsun.
      Ancak ben genede mürekkeb yalamayı tercih ederim.
      Sana afiyet olsun bol yalamalar

     2. Anonim Edep ve Terbiyemin gerektirmediği cümleleri kullandığım için Sizden Özür Diliyorum.
      Ancak bi AHLAKSIZ TERBİYESİZİN olmuyan seviyesine inme gibi bi durumda bulunmuş oldum .
      Tekrar şahsınız ve diğer yorumcu arkadaşlardan ÖZÜR DİLİYORUM tabii o kişi hariç

     3. Rica ederim kışkırtılıyorsun biz seni tanıdık saygılı birisin görülüyor özür dilemeyi biliyorsun haklıda olsan

 9. Filiz hanım reyting konusunda haklısınız şükür Elif tahmininiz tutmayacak Yağnur alacak kötünün iyisi şeklinde olacak, arkadaşların dediği gibi Elif alamayınca Ziyafeti izleyenler görecek

  1. Burda yazılanlara benzerdir ne kadar değiştiklerini yazmışlardır ben de instagram vb kullansam uslubunca öyle şeyler yazarımki evin yolunu şaşırır ağlamakla kurtaramaz

   1. aynen belki de bizim yazdıklarımızı da yazmış olabilir iş bana kalmasın :) ALLAH A ŞÜKÜR KİMSEDEN KORKMUYORUM VE CANSU DA GERİ VİTES YAPTI BEN YAPMAZDIM EVET ELİF OYNUYOR VE “BENCE” KENDİNİ İLK BAŞTA SAMİMİ İKEN SONRA ACINDIRDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM

    1. Yok bilmezler, siz bildim bileli doğru olanın yanında olmaya çabalıyorsunuz şüphem yok, değişim kaçınılmazdı da bozulmaya döndü iş

 10. Cok uzuldum ziyafet yaktin gelinini bu hafta hep yagnur a calistin elif gibi temiz birinin kaybetmesine uzuldum

 11. Ezgi Cansu geri dönüşümlü kullanılıyor ne Cansu me Ezgi bi izleyici olarak ekranlarda görmek istiyorum

 12. Fatih Bey neden tartışmaya dahil oluyor şaşırdım, ürkek diyenler ne düşünüyor acaba hiç ürkmedi Fatih Bey

 13. Ziyafetle elif kadar sahte insan görülmemiştir.allah büyük inşallah bir gün sizinde eleneğiniz günü bekliyorum.

  1. Hafta nin 5gunu puanlari yazıyorum ve son puan verilmeden önce topladim cansunun elenecegini anlayinca ben ziyafet hanim gitene kadar izlemicem dedim benimle ayni fikir olanlarda ve haksiz puanlari yorumlari goren zatece ben degilmisim şükür ziyafet hanim gittimi diye her hafta sonu o gitti gun izlemeye devam etcem ama cansu veya ezgi gelirse izlicem tabiki gelmezlere izlemicem.

 14. Fatih Bey ne de güzel yükleniyorsun bir zamanlar Başak’a yüklendiğin gibi, elenmesi kesinleşince değil de başlardayken olsa her zaman olsa bu yürekli hallerin

 15. Arkadaşlar elifin bahsettiği yorum 1 hafta önce rumeysanin paylaştığı gönderinin altına yazılmış bi yorumdu ve cansunun dediği gibi sadece eliften değil cansu ve rumeysadan da bahsediyordu ve ağır hakaretler yoktu bizzat yorumu görmüş biri olarak sadece cansu ve rümeysayı samimi elif ve ziyafeti haksız bulduğunu söylüyordu ki cansunun beğenmesi normal sonuçta bunu kemdi fanı yazıyor elif buna yarışmaya taşıyarak gerçekten oynuyor yazık ki fatih beyde cansuya o kadar yüklendi pes valla

  1. Yürekliyim artık ürkekliği üstümdem attım reyhan gelince ziyafete yüklenebilirim dur paraları sayıyorum şaşırtma 100 101 102

  1. Ağzına sağlık sadece ziyafet değil yağmur la kaynanasida yaksin ayrıca elifle yağmura koca bir tepsi versinler .belki tutmaz..yazık adalet yok

 16. Ziyafetle Nilgün 1’leri bastılar Cansu’yu elediler.Haksız bir eleme oldu.Yakında ziyafetle nilgünün kapışmasını izleriz.Birbirlemi yerler inşallahhhh?????

  1. İlk zamanlar duygu sömürüsü yapıp iyi biri gibi görünen elifin gerçek yüzünü görüyoruz artık. Ziyafet adlı varlık, cansuya haksız yere 1 puanları verirken, nasıl da sırıtıyordu yanında. Böyle adice bir değişim görmedi bu yarışmada kimse. O kadar uyuzsun ki elif senin adına utanıyor artık herkes.

 17. Yeter artık 30 bilezik aldı gözü diyosun yeni insanlar alsın , Ohh cansu gitti rahat rahat programı izleyelim.

  1. Kardeşim imzalı resmimi hakettin tıpkı konuştuğumuz gibi ay pardon potmu kırdım yoksa

 18. Yaa ziyafet bile kabul etti cansu nun yemeklerinin daha güzel olduğunu.ama bi dediğini ertesi gün inkar ediyo.reyhan i ozleyecegim hiç aklıma gelmezdi ziyafetten once

 19. Fatih bey de cansu nun kalbi n i kırdı ya ne diyeyim. iyiki elendin cansu bu program seni haketmiyo

 20. Fatih bey ne olur haftaya ezgi reyhan hanimi getir cok ozledik yarismanin tati tuzu yok onlar gideli hic izlemedim simdiden herkese hayirli saglikli yeni yila girmenizi dilerim

 21. Cansu hiç üzülme seni ev halkı olarak çok seviyoruz merak etme yazık adalet yok gitmesi gereken yağmur ve elifti fenomen kaynana gönderecek onları seni yarışmada görmek istiyorum sen yok san bu yarışmanın tadında yok demektir. Seni seviyoruz SEN BİR TANESİN..

  1. Hayirdir Candu geldi geleli haksiz yere bagirip cagriyor. akli sira bagrarak cagrarak kendini göstermeye ve hakli cikarmaya calisiyor. bur kimsenin bağırmasi cok konuşması laf yapmasi kendini haklı olduğunu göstermez. Fatih ürenin bağırması haklı Cansu onu çoktan haketmisti bile.

  1. Ziyafet kız senmisin aç gözlü kıskanç hazımsız hadsiz ziyafet bilezikleri geçiremedin oh olsun

 22. Cansu ve kayınvalidesi gibi akıllı ve görgülü insanlar ziyafet gibi fesat ve paragöz birinin haksızlıklarıyla elendi.. yazık çok yazık… yapımcılarda bu haksızlıklara göz yumdu…

 23. Fatih bey… Cansu gibi programının reytingi ve kalitesini artıran bir yarışmacıyı böyle uğurlamamalıydın.. bağıra çağıra..

 24. cansu gitti cok mutluyum her seye karisiyordu baliklamasina kurtulduk cansudan hak yerini buldu mutluyuz

 25. Cansunun gitmesine çok üzüldüm o yağmurda benim eltim gibi sinsi Elif le ziyafette yağmurdan geri kalmıyor birbirini bulmuşlar inşallah ezgi gelir ve onları eler

 26. Gençler ürkek deyip durmayın artık ürkek değilim yarışmacı edasıyla bağırıp çağırmayı kendimde hak görebiliyorum yakında bende kaynanamı alıp yarışmacı olursam şaşırmayın sonuçta yaş sınırlaması yok programımızda tutmayın beni

 27. Cansu nun gittiğine çok üzüldüm, Cansu yu da sevdik ama ben Kaynanası Sergül hanım ı çok beğendim, çok hanımefendi kibar bir hanım çok kaliteli bir hanım, kendilerine hayat larında mutluluk lar diliyorum, artık bu program çok çekici gelmiycek, tüm komşular seyretmeme kararı aldık,

   1. Evdeyim hamilelik sonrası iş bulamadım ilgilenemedim doğru dürüst siz ne durumdasınız

 28. Cansu instagramda bi yazı paylaştı geri dönmeyeceğini yazmış ve eskiden mutfak mutfakti diyor bu şartlar altında dönmem mümkün değil diyor bence çok hakli fatih bey olanlara ses çıkarmıyor ve bugün de üstüne üstlük bağırdı ya çok ayıp etti

  1. EVEEETTTTTTTT!!!
   İZLEDİK, GÖRDÜK, HERKESİN KENDİNCE FİKİRLERİ OLDU AMA BEN EN BÜYÜK DESTEĞİ SON GELİŞİMDE VE SON GİDİŞİMDE ALDIM OMUZLARIMA. VE EN AZ OLAN EN KÖTÜ KÖSTEKLİĞİ ? KİMİ DOĞUMHANEDEN ÇIKIP BUGÜNÜN DERDİNE DÜŞTÜ, KİMİSİ ALLAH DİYE DİYE MELAKE HAVALARINDA YÜZÜNÜ MASKELEYİP TAKA ÇIKARA BU GÜNÜ BEKLEDİ. BİR CANSUYU GÖNDERMEK BASİT BİRŞEY DEĞİL BENCE EN BÜYÜK KUTLAMAYI HAKEDİYORUM ? TEBRİKLER EL BİRLİĞİYLE GÖNDERDİNİZ BENİ EVET. GİTMEK İSTEDİĞİMİ DİLE GETİRDİM AMA KALKIP ‘BEN BUNU İSTEDİM, O YÜZDEN PUANLARIM DÜŞTÜ ‘ DEMEYECEĞİM. BİR İNSANIN PSİKOLOJİSİNE NASIL OYNANIR, BİR İNSAN NASIL YILDIRILIR, BİR İNSAN NASIL ÇILDIRTILIR BU İKİ HAFTA BUNU İZLEDİNİZ. ASLA GİTMEK İSTEMEDİM AMA BUNCA ÜSTÜME OYNANAN OYUNLARA, DEĞİŞMEDEN VERİLEN 1 PUANLARA RAĞMEN KALMAK İSTEMEK APTALLIK OLURDU.. YAZIK Kİ BİZ BUNU GEÇ ANLADIK.. MUTFAK ESKİDEN MUTFAKTI BANA GÖRE.. ESKİ MUTFAK OLSAYDI DÖNÜŞÜM OLURDU LAKİN GELİNİM MUTFAKTA İÇİN ARTIK BENİM GERİ DÖNÜŞÜM OLMAYACAK, BU ŞARTLAR ALTINDA OLMAMALI DA.. İLK KEZ YAPTIKLARIM OLAY OLUYOR HEP MALUM, MİLLET ÇATIR ÇATIR YAPARKEN GÖRÜNMEYEN HERŞEY BENDE YANLIŞ OLUR ÇÜNKÜ BİLİYORSUNUZ… İLK KEZ YAZIYORUM BÖYLESİNE BİR YAZI BU DA OLAY OLSUN LÜTFEN… HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM İYİ Kİ VARSINIZ İYİ Kİ OLACAKSINIZ.. GÖRMEK İSTEYENLER İÇİN AKLIMDA PLANLAR VAR EĞER YETİŞEBİLİRSEM BAŞKA BİR ALANDA GÖZÜNÜZ ÖNÜNDE OLACAĞIM ŞİMDİLİK HEPİNİZİ ÖPÜYORUM. ADAMMMMSINIZ!

 29. Eft yaptım cevap vermedin kız parayı aldın kayıplara karıştın unuttun ürkek abini

  1. Yok ürkek abi unuturmuyum seni giderayak ne güzel ezdin cansuyu bağırdın çağırdın kendini kaybettin sonrada özür dilettin senden büyüğü yok ürkek abi şimdi izin verirsen yolladığın parayı ezeceğim

 30. Yılan dansında meşhur olan fatih bey şükür bugün içindeki yılanı çıkardı rahatladı. İnstagramdaki bu yoruma çok güldüm halen güleyom

  1. Bu dansı bu kadar başarılı yaptığı için hep şüphelenmiştim yılan mı yutmuş diye :)

  2. Bilseydik içindeki yılanı çıkarmaya çalıştığını bizim tecrübeli leyleklerden bikaçını yollardık

  3. Haberimiz olsa bizde uygun fiyata yollardık leyleklerden hizmeti ayağına götürürdük hastamızın

 31. Cansuya yapılan hakksızlıklatdan dolayı izlemeyeceğim dedim ve izlemiyorum.ezgi de gelse gizlemeyeceğim.onlarda ziyafetten farklı değil.gelmiş geçmiş en iyi gelin ve kayna rümeysa,Aten hanım ve Cansu,Sevgül hanımdır.Rümeysa sende Elife karşı dikkatli ol.Eğer sende Elifi ağlatırsan sana da özürdületir.Bunun için bile gurur duymuş.Fakat şunu düşunememiş.Özür dilemek erdemliktir.Cansu da o erdemliği ğösterdi.Elif timsah göz yaşlaŕı ile gerçekten çok sinsi oluyor.Ekranda herşey ğözüküyor.Şimdi ziyafet yağnura takar bilenzikleri aldı diye.zavallı yağnur nasıl bir oyunun içine girdiğinden haberi yok.Cansuyla uğraşmaktan önünü göremedi.çünkü kız cağız podyum mankeni ğibi yürüdüğünden nilgünle birlikte algıda güçlük çekiyor.

  1. Yazdıklarının tamamına katılıyorum. Cansu geri dönmeyecektir dönerse yapılan çirkefliği oyunları ve ürkek fatihin yanlılığını geldiği andan sonra kabul etmiş olur

 32. Fatih de sevmediğim sanatçılardan birtanesiydi taaaaki bu proğramı sunana kadar.fakat yorumları okuduğum da Cansuya elif yüzünden bağırana kadar seviyordum şimdi hiiiiç sevmedeğim sanatçı kimliğini geri aldı.

 33. Ürkek fatih adamsa ya özür diler lafı eveleyip gevelemeden ya da bundan sonra tarafsızım demesin

 34. Fatih bey bu davranışıyla kaliteli bir proğramın hazin sonunu gerçekleştirmiş oldu. Artık bundan sonra olmuşa ölmüşe cağreyok.2019 herkese kaliteli bir yıl diliyorum.Bu da son yorumum.THE END…

 35. Resting ugruna konusmaktan acid cirsefler ugruna programdan soguduk suratsiz serefsiz ziyafet calsin rusbozmasi kedicikle dombili urkek kedicik Panasonic. Urkek dombili aldigin altinlar ozleme yeter defolun artik

 36. Rezil oldun serefsiz ziyafet aglak dombili konusmaktan aciz zavalli boku yediniz reyhan ezgi giciniza tekmeyi vuracak

 37. Deli serefsiz ziyafet cansu senin yasitinmiydi eline zili aldin gittin kizin yemeni gordun biri verdin eline ne bok gecti rezil olmaktan baska o zili reyhan boynuna cuma gunu ezgi gotune baglayip bay tam dayaklik cirsefsiniz aglak dombili bide rusbozmasi

 38. Cansunun hakkini yediniz ahi sizi helak etsin aglak dombili o altinlari haksiz aldin insallah yiyemezsin ozlem yesin sen hep agla yuzun hic gulmesin kalbinin karasi fesatligi serefsiz ziyafetin yuzune vurmus makyajda olmasa yuzune sicilmaz

 39. Güzellik abidesi elif ve içinin güzelliği yüzüne ve sözlerine yansımış ziyafetin kalması çok adil oldu

 40. Cansuya Maymun diyen şahıs da goril.Yanur burası Manisada ki mağzan değil.Kapat şu çeneni artık bıktık senin şu çenenin düşüklüğ ünden.AL ziyafeti vur elife al yağnuru vur nilgünene dördünü de al kapının dışına koy.Reyhan hanımla Ezgi gelsin sizlere boynunuzun ölçüsünü gösterecekler.

 41. REYHAN EZGİ REKLAMI GERİ GELİYOR REYHAN YİNE REKLAM YAPACAK EZGIYLE ONLARIN HER İKİNSİNDE KOCALARI BOYNUZLU BIR ADAM EŞLERININ REKLAM YAPMASINA İZİN VERİYOR EŞLERINE IKISINEDE KIRMIZI ETEK GIYDIRMEK GERIKIYOR MIDELERI NASIL KABUL EDIYOR PARA ICIN ANLAMUYORUM

 42. Fatih urek zamaninda sende basak ve kayinwalidesi icin gitsinler artik diye bi yprumu begenmistin ne bu elifi korumacilik elif sende war ya cidden gozyaslarini kullaniosun cok aciom sana ve kayinwalidene haddinizi bilin artik yeter programin sewiyesini dusurdunuz

 43. ?bence bu format ve bu program malesef genclerimizin ruh sağligini bozdugu bu gunku programda iyice belli oldu. Ziyafet ve yagmur bu yarismanin seviyesini iyice düşürdü. Boyle bir puanlama ve ziyafetin taktiklerini hiçkimse kaldiramaz.

  1. Ziyafetin gelin odasında yaşaması ne kadar doğru ona ses çıkarmadılar kaç zaman oldu alamadı tüm çakallıklarına rağmen

 44. selam arkadashlar iyi
  HAFTA SONLARI HEPINIZE.YANLIZ BURAYy BAZEN TAKIP EDIYORUM AMA NEDEN YORUMCULAR KENDI ARALARINDA KAVGA YAPIYORLAR .

  1. Filiz hanım insanların aklından geçenlerlemi uğraşsın dostane olarak gerekli uyarıları yapıyor

 45. Cehennem zebanisi cirsef ziyafetin taktik tutmadi fesat oldugu icin altinlar uctu hastahanede almis solu surtuk eltisinin gelini aglakla duygu somuruculer

 46. Ben Cansuyla fan olunmasını bu kadar anlamadım.Televizyonun sesini kısıyordum,her söze verecek bir cevaplı vardı.Elif çok çok hanım,üstünden hanımlık akıyor.Cansunun kayınvaldeside hanımdı ama Cansuyu bulunca her sefer 5 de diğerlerine düşük veren,o değil miydi.Yarışmada haksızlık filanda yok,burası gelinini bul,diğerini ele yarışması bir yerde şans.Nereden çıkarıyorsunuz haksızlığı.Elifi çok seviyoruz,Ezginin geleceğinede sevindik,onuda seviyoruz.

  1. cansu başından beri öyleydi konuşkan veya çenesi düşük veya ne derseniz artık. elif başlarda söylediğiniz gibiydi favorim cansu olmasına rağmen elifin kazanmasını istiyorduk ailecek fakat bilezikler aldıkça elif eliflikten çıktı açgözlü kıskanç hazımsız kaynanasına dönüştü

  2. Tarafsiz ve saglıklı bir gozle bakarsanız daha sagliklı olur. Yarışmadaki format daha once emek var güzel olana verilsin di. Sonra gelinin tabagini bul oldu. En sonunda gelinini bul digerlerini ele oldu diyorsunuz. Bu yarisma boyle oldugu surece biz daha çok ziyafet, yagmur, elif’ler goruruz. Puan veren bilir kişilerin yarismada olmasi lazim. Bu format genclerimizin ve toplumun ruh sağliğini bozuyor. Topluma yalnis mesajlar veriyor. Gerçekten hak eden gelin koruma altina alınmalı. Bu formatta yapilan taktikler bizim ve yarişmacilarin ruh sağliğini bozuyor. Yarişmacilar daha akresif oluyor. Kimilerinde gerçekleri gormeyip sakin konuşum iğneyi batırıp ne oldu diyor? Yayindan kaldirilmasi lazim.

   1. Bu yorumunuz gerçekten çok doğru.
    Program yapımcıları yöneticiler kavgadan çirkeflikten nemalanıyor.
    Fatih Bey bile yoldan çıktı.
    Cansuya çok kötü hakarette bulundu

 47. Sayfada yarışmacıları aşağalayanlar,seviyeli olun biraz.Siz insanları eleştiriyorsunuz,bir şu yazdıklarınıza bakın.Bu kadar nefret dolu olmayın.Yarısmacıları beğenmiyorsunuz,niye seyrediyorsunuz.Yakından tanımadığınız insanları yerden,yere vuruyorsunuz.

  1. burdakiler sizin gibi izlediklerine göre değerlendiriyolar. izlediklerimiz kurgu veya gerçek olsun ziyafet aç gözlü kıskanç hazımsız nankör vb davranışlar sergiledi görünen köy klavuz istemez emine

 48. Elifin cansunun elenmesine üzüldüm demesi ne kadar gerçekçi inanalımmı yani siz söyleyin

  1. Doğru birbirimize laf etmeyelim arkadaşlar açgözlü kıskanç hazımsız yarışmacılar dururken

 49. Programında taraf tutmuyorsun açgözlülüğe kıskançlığa haksızlığa göz yummuyorsun ayrıca yılan dansında senden yılanı yok muhteşemsin efsanesin en yılancı sensin

  1. Pazartesiyi iple çekiyorum hesaplarımı sürekli yenile yapıcam hele bi pazartesi sabahı olsun

    1. Fatih ürkeke baş vurcan bolca övcen iyiki bağırdı çağırdı diycen susturdu diycen yağnurda arada konuşurken ona laf etmedi demiycen şaşırma sakın.gerisi sana kalmış

 50. Haksızlıklar yüzünden yokturlar çoğu insan bıraktı ülkede neyde hak hukuk varki gelinim prgramında olsun

   1. siz beni dahada mutlu ediyorsun gercekde tanisalimmi ?
    aaaaa ben burayda arkadashlar istdyom ama bulmiyom .bazen geliyom 2 tanesini biliyorum.
    Ama biri veda etdi biride gelmiyo.ben diger sitedende aradim arakda arkadasymi.yok oradada.bilmiyom donmicsk galiba.

 51. ARKADAŞLAR BENİ TANIMAYANLAR OLABİLİR. SİTENİN EDİTÖRÜ OLARAK GELİNİM MUTFAKTA YAZILARINI YAZIYORUM. BİR TARAFTAN DA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİNİ GEÇEN SENE BİTİRDİM ŞİMDİ KPSS ÇALIŞIYORUM BU SİTEYİ AÇTIĞIMDAN BERİ SİTEDE TOPLAM DA 160.000 YORUM OLDU VE SİTEYİ AÇALI 1,5 SEN OLDU. HER YORUMAMAALESEF YETİŞEMİYORUM. SİTENİN İKİNCİ ADMİNİ CİHAN ABİ YORUMLARI KONTROL ETMEDİĞİ İÇİN TÜM YORUM İŞİ BENİM ÜZERİMDE VE ELİMDEN GELDİĞİNCE BAKSAM D KAÇIRDIKLARIM OLUYOR VEYA YOĞUNLUKTAN BAKAMADIĞIM OLUYOR.
  DEMEN O Kİ SENİN SAVUNDUĞUN DÜŞÜNCE ÇOK FARKLI OLABİLİR BİRBİRİNİZE AĞIR KONUŞUP HİÇ BİR YERE VARAMAZSIN. BİR ÇOĞUMUZ 20 Lİ YAŞLARIN ÜZERİNDE AKLI BAŞINDA İNSANLARIZ. BU PLATFORMDA HERKES ÖZGÜRCE DÜŞÜNCESİNİ YAZMALI. BİR BAŞKASI NEDEN DİYE HESAP SORMASI BENCE YANLIŞ.. MESELA BEN ELENEN HATİCEYİ VE KAYNANASI İLHAME’Yİ HİÇ SEVEMEDİM. ŞİMDİ ZİYAFETİ VE ELİF’İ HİÇ SEVMİYORUM AMA BUNA RAĞMEN YERİ GELECEK ELİF’İN HAKLILIĞINI SAVUNACAĞIM Kİ ÇOK KONUDA SAVUNDUM VE DESTEKLEDİM. YERİ GELECEK ELEŞTİRECEĞİM. ÖNEMLİ OLAN HİÇ KİMSEYE HAKARET ETMEDEN BUNU YAPABİLMEK ÖNEMLİ.. SİTEDE HERKES ÖZGÜRCE YAZABİLSİN DİYE, SİZLERDEN İSTEDİĞİNİZ BİR İSİMLE VEYA İSİM YAZMADAN BİLE YORUM YAPMANIZA OLANAK TANIYAN BİR PLATFORM KURDUK. ŞUNU UNUTMAYIN HAKARET EDİP HATTA KÜFREDİP BANA BİR ŞEY OLMAZ DİYE DÜŞÜNMEYİN. İNTERNET ALEMİNDE NE YAPARSANIZ YAPIN HER ŞEYİN İZİ KALIR.

  1. Küfür demeyelim ama izin verin ziyafet gibilerin açgözlülüğünden kıskançlığından dem vuralım fatihin ayıbını şaka yollu dile getirebilelim veya elifin değişimini yansıtalım vs vs

  2. Küfürlü haddini aşan hakaretler vb olduğu zaman gerekli gördüklerinizi kaldırıyorsunuz diye biliyorum yanılıyormuyum

 52. Küfür demeyelim ama izin verin ziyafet gibilerin açgözlülüğünden kıskançlığından dem vuralım fatihin ayıbını şaka yollu dile getirebilelim veya elifin değişimini yansıtalım vs vs

 53. Cirsef ziyafetin aglak dombili konusmaktan aciz zavalli elif insallah altinlari yiyemezsin cuma gunu haksiz yere aldiysam veriyim dedinya aglak yuren varsa versene ibis ziyafet napiyo hasetlinden kurtlugundan oluyo ne altinlari ver defolun

 54. Rümeysa hakkında ne düşünüyorsunuz ben çok sevdim çok da güzel bir kız fakat o yağmur kızı çileden çıkartıyor sonra rümeysa saygısız diyorlar

  1. Güzelliğini saymıyorum yemek ve kendini nasıl gösterdine baktım. Söyleyeceklerini çekinmeden söyledi cansuyla yakın diye kıza saldırdılar üzerine geldiler duruşunu beğeniyorum bilezik alamamasına rağmen bilezik için takla atmıyor biriler gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu