Dizi Özet

28 Aralık İkimizin Yerine 112. Bölüm Özeti Dadisa Falcının Hurafelerini Yapmaya Başladı!

Kanal 7’nin sevilen dizisi İkimizin yerine 112. bölüm de neler olacağını ve özetini bu sayfada ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Bu bölümde Dadisa’nın falcıdan aldığı hurafe ile yaptığı işleri izleyeceksiniz.Hadi daha fazla uzatmadan 28 Aralık İkimizin Yerine özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 112. Bölüm Özeti

İkimizin yerine de Sumitra ile Dadisa aralarında bir anlaşmazlık boy gösterir. Dadisa bir falcı bulur ve ona belli sorular yöneltir. Anandi ile Jagdish’in durumuyla ilgili bir sorunun olup olmadığını sorar ve işler iyi ancak 51 tane fakir insana yardım  edilmesini ister falcı. Dadisa da bunun üzerine bu ikramın yapılacağını, falcıya söyler ve ikramın yapılması için çalışmalara başlar. Demek ki oralarda bile böyle hurafeler var. Neyse İkimizin yerine 112. bölüm özeti devam ediyor.
Kazan’ın patronu, Kazan’dan bir çanta dolusu para alır. Dadisa evde yemek pişmesini arzu eder. Teeperi hemen atılır ve kendisinin pişireceğini söyler. Ancak Teeperi’nin bu isteğini Dadisa reddederek, Sumitra’nın bu işi yapması gerektiğini söyler. Ancak, Teeperi bu durumdan hoşnut değildir. Yemeğin pişmemesi için elinden geleni ardına koymaz ve yemeği ortadan kaldırmak için tam bir şeyler yapacağı sırada, Anandi mutfakta belirir ama Teeperi Anandi’yi mutfaktan kovar.
Teeperi Sumitra’nın yapmış olduğu sütlaca tuz atarak, onu Dadisa’ya karşı kötülemeyi düşünür. İstediğini nitekim elde eder. Sumitra bu durumun nasıl olduğuna şaşırır ve bunun Teeperi’nin yapacağından şüphe duymaya başlar. Dadisa Sumitra’ya ceza verir evde mutfağa yaklaşmamasını söyler. 
Teeperi Nihal Bago’nun yapmış olduğu yemeklerin iyi olduğunu söyler. Sumitra bu durumdan oldukça rahatsızdır. Phuli ile Jagdish okula giderler ve okuldan çıktıktan sonra Anandi yüzünden Jagdish okul arkadaşları ile tartışır. Hemen ardından kavga ederler. Anandi’nin bir deli olduğunu söyleyen çocuklara tepki gösteren Jagdish, onlara günlerini gösterir ve soluğu okul müdürünün odasında alırlar.ikimizin yerine 112 bolum ozeti resim 1
Müdürün odasında sakinleşen çocuklar müdürden ve birbirlerinden özür dileyerek oradan ayrılırlar. Phuli ile Jagdish evlerinin yollarını tutarlar. 51 fakir için yemeğin hazırlandığını gören Jagdish bu fakirlerin nerede olduğunu sorar. Sinirli bir tepki veren Dadisa, annesine sorup öğrenmesini Jagdish’den ister. Sonrasında odaya Teeperi heyecanla gelir ve gelinlerin konuştuklarını Dadisa’ya anlatır. Bunun üzerine Dadisa gelinleri odaya toplar ve hepsine tek tek sorar.
Gehna yani Dadisa nın gelini Teeperi den sütlaç olayı yüzünden içkillendiğini belirtir. Teeperi suçlamaları reddeder ve bunun Anandi’nin işi olduğunu söyler. Gehna ise Anandi nin yapmadığını, suçsuz ve masum olduğunu söyler. Bu sırada Sumitra da süt ısıtıp Dadisa ya ikram etmeye getirir. Ancak Dadisa Sumitra’ya tepkili olduğu için sütü kabul etmez.
Kazan ile onun patronu içki içerler. Kazan kendinden geçmiş ve oldukça sarhoş olmuştur. Bago ya kötü gözle bakmaya başlar ancak Bago kendisini ağırdan satar. Teeperi Dadisa ile mabede giderler. İbadetlerini tamamladıktan sonra eve dönerken birkaç bayan yolda Dadisa’ya tepki gösterir. Deli olan bir kişiyi hala gelinin olarak tutuyorsun deyip, tebrik ederler. Dadisa bu durumun duyulup dilenmesinden hiç hoşnut değildir. Teeperi ise suçu hemen Phuli nin üzerine atar. >>Not: özeti bir başka arkadaşımız yazdı.<<

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

149 Yorum

 1. Hadi bakalım ilk sayfaya yorum benden olsun.

  Hayırlı geceler hatun kişilerim

  Ömür var ise yarın görüşürüz

  ????????

 2. Salamunaleýkum i sabahlar ilk benim arkadaşlar neden diziniñ bir türli ýazmiýorlar ????

 3. Sabah şerifleriniz hayır olsun nasılsınız birdanenlerim ???canlarım benim inşallah bu gün hemimiz için cok güzel gecer hahırlara vesile olan bir gün olsun ??

 4. Rabbim benim kalbimi senin zikrinle meşgul et aminn

  Hayırlı sabahlar

  Nasılsın bakalım

  Alev zeynom hoş geldiniz
  Nasılsın

  Kız Zeyno sen bizim zeynomusun yoksa başka mı

 5. Melek beni tanımadın mi alev ben benim yazdığım zamlarda da bir melek vardı sen o musun tanımadın mı beni

 6. Valla canım kusuruma bakma
  Kafam çok dalgın hatırlamdım

  Senle hiç sohbet etmismiydik

  Benim hafızam çok düşük
  ?????

 7. Ben evliyim üç çocuğum var iki oğlan bir melekim var
  Balıkesir de yaşıyorum canım
  ???

 8. ALEV HOSGELMISSIN CANIM NASILSIN KIZ ONCELIKLE BASIN SAGOLSUN MEKANLARI CENNET OLSUN CANIM

 9. SALIHAM BACIM NASILSIN IYIMISIN CANIM MELEK NASIL IYI OLDUMU CANIM SENINDE BASIN SAGOLSUN MEKANI CENNET OLSUN BIRTANEM

 10. ????(Ey Muhammed!) De ki: “Eğer siz Rabbimin rahmet hazinelerine sahip olsaydınız, fakirlik korkusunu yine de elden bırakmazdınız.” Doğrusu insan çok cimridir.????
  ?İSRA /100)?
  ?????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ❤❤❤
  ELAM ❤❤❤

 11. Naz abloşum hoşgeldin ve hoşbuldum seni cok ozledim ya canım ablam nasılsın men anlmiroş nasıl ya dilek onlara konuşuyorsun sen dimi ya soylede arada buraya yazsınlar alev sizi cok özlemiş de ?????
  Melek abla desem daha doğru olur sanırım ben de alev 21 yaşındayım felsefe okuyorum aydınlıyım boyle işde memnun oldum ablam ???

 12. Nazım canım saolasın amin bütün olmuslerimizin inşallah

  Elhamdülillah melekte iyi

  Sen nasılsın
  Düğün telaşın bittimi
  ?????

  Alev bende memnun oldum canım ???

  ?

  Defnem nasılsın köyden dondunmu
  İştemisin bitanem

 13. ALEV HOSBULDUM CANIM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM EVET CANIM ALMIRAYLA DILEKLE GORUSUYORUM ALMIRA SOZLENDI CANIM EN KISA ZAMAN NIŞANI OLACAK CANIM TAMAM SOYLERIM BENDE SENI OZLEDIM CANIM

 14. SALIHAM CANIM TESEKUR EDERIM EVET CANIM DUGUN BITTI MELEGINDE IYI OLDUGUNA SEVINDIM BACIM INSALLAH HEP IYI OLUR BIRTANEM

 15. Amin inşallah canım

  Nazım oh guzel bare şimdi baya yorulmuşsundur

  ??????

  Nurdanım bugün hiç yazmadı

  Hı sahiya bugün Ahmet seyhanın doğum günüydu

  Yanlış anlamadıysam
  Nice mutlu yıllara inşallah
  Allah hayırlı uzun ömürler versin paşama ????

 16. SALIHAM VALLAH BAYA YORULDUM CANIM YA AMAN MUTLU OLSUN DA BENIM YORULMAM BIRSEY DEYIL BACIM

 17. ??KIZLAR İNTERNETİM BİTTİ. ŞÜKÜR Kİ TUTUMLU VE İDARELİ OLDUĞUM İÇİN SON VAKTE KADAR YETİREBİLDİM SİZ SEVGİLİ DOSTLARIMA ???
  ALLAH İZİN VERİRSE YENİDEN GELECEĞİM İNŞALLAH. ALLAH’A EMANET OLUN ❤?

 18. DEFNEM CANIM NASILSIN GUZELIM SEVINDIM INTERNETIN YETIYINE SENI BEKLERIZ BIRTANEM GELMENI CABUK GEL CANIM

 19. Hayirli akşamlar kizlar

  nasilsiniz iyimisiniz

  Nazim ne diyon ya Almiroşmu sözlendi çok sewindim demek yeni bir hayata adim atijak Eger onunla konuşursan en iyi dileklemi ilet olurmu ya gelsin burayada bari ewlenene kadar arada bi gelsin söyle ona olurmu janim

 20. Naz ablam ne diyorsun ya bu ne guzel haber ömür boyu mutluklar dilerim cocuğu gordun mu bizim almiroşumuza layik mi cok sevindim meleğim için söyle ona alev sana cok mutluklar dilyor de arada bir yazsın ya cok özledim de hep mutlu olsun allah bütün dilekleriningelçek yapsın inşallah ?????????

 21. Şüphesiz ki ALLAH size karşı çok merhametlidir.

  ?? Nisa Süresi 29. Ayet ??

  ???????????

  Hayırlı geceler hatun kişilerim. Misafirim vardı gün içinde yazamadım sizler ne yapıyonuz bakayım

 22. GAMZELİMMM

  Teşekkür ederim şahsım adına İnşaAllah çabucak yazarsın. Kıymetlim özleyeceğiz.

 23. İyi akşamlar kızlar??
  Alev hoşgeldin cnm nasilsın naz abla soyledi geldigini bizde ozledik seni guzel dileklerin için cok teşekkur ederim bitanem darısı başına??

  Gulalek sagol abla sen nasilsın ?

 24. Merhaba kizlar alev canim nasilsin iyimisin naz abla dedi alev sizi sordu. ya canim kusura bakmayin eskisi gibi yazamiyorum
  Gulalek abla sen nasilsij iyimisim

 25. Ya kızlar sizi cok özlenışım iyiki geldiniz almiram ya dünyanın en mutlu çifti olun anlatsana nasıl oldu nasıl tanıştınız ya diloş küzum sen nasılsın birtanem benim
  Naz ablam teşekür ederim kızlara kavuşturdun beni ????????

 26. Alevcim sagol bitanem?aslinda görücu usulü oldu bizimki geldiler iste konuştuk olumlu oldu söz oldu daha sonra

 27. Bende iyiyim alevim ama diger kizlar artık yok ya bizde artik watsaptan konusuyoruz orda cok eglenceli

 28. ALMİRA VE DİLOŞ

  siz kardeşmisiniz aynı anda gelip aynı anda kayboluyorsunuz.

  Bu arada hoş gelidniz.

  ALMİRA

  Hayırlı olsun sözün RABBİM tamamına erdirsin

 29. AHahaha yok abla ne kardesi deli dilek beni takip ediyor kesin??
  Sagol abla güzel dilegin için?

 30. Nurdan yok canim.kardes değiliz ama kardes gibiyiz biz watsaptan birbirimize yaziyoruz naz ablada bize alev sizi cagidi dedi bizde geldik ondan birlikte gelip gidiyoruz ??

 31. Almiroşum bir ömur mutlu ol canım benim
  Diloş canım ya diğer kızları da cok ozledim ya bir de şü hazal meselesini bana anlatın ya nasıl ortaya cıktı
  Naz ablam canımsın seviyorum sizi cok ??????

 32. Güzel kardeşlerim benim nadilsiniz Bitanelem ya arada gelin kiz bi yalana takilip bizi birakmayin ya :-(

  Almiroşum janim benim küçük kardeş büyümişde bizim haberimiz yokmuş ama millet öyle dil güzel tatli kiz yetişdiginde hemen bulyolar janim çok sewindim senin adina umarim çok mutlu olursun kiymetini biljek insanlar olsunlar bahtindan janim hep mutlu ol bizide hiç unutma güzellik

  Diloşum saolun janim bende iyim ALLAHDAN her şey yolunda arada bi burayada yazyorum aslinda hep sew yetere bi iki tane yorum atip giderdim ama sonra burda Nazoşum oldugunu ögrendim we bıraya yaxmaya karar werdim buraninda güzel insanlari warmiş tanişdim hepsiyle

  Nazim janim hemen getirmişsin bixim kaçak kizlari ya seni bunlarin dedektiwi yapmaliyis haa :-) ;-)

 33. Alevcim sagol bebegimm??
  Cok sagol gülalek abla ?ben sizleri hic unutur muyum??arada da oksa yazicam buraya sizin gibi guzel insanları birakir miyım??

 34. Almiroşum benim ya seni cok seviyorum bunu bil cocuk nasil yakışıklı mi en önemlisi nisan mi ? seni seviyor mu

 35. Alevim valka canim hazal konusu cok uzun ya anlatasam yarini bulur aslinda esna ortaya cikardi

 36. Alev canim kerin nisanlisi tam hanzodur tam bir kroya benziyor oyle iridir??????????

 37. Nurdan galiba sen büyüksün sana abla diyim yok ya ayni evde degiliz almira mirseinden yaziyor ben agrida yaziyorum ???ben iyiyim sen nasilsin

 38. Ay almiranin nisanlisi hakinda saka yaptım ????boylu puslu yakisikli biridir valla??

 39. Pislik dilek atma patlak dudak seni eşek?
  Alev cnm tam benim istedigim kritellerde boyu 1. 80 falan kilosu boyuna gore orantilı yani kaliplı kumral teni adi gökhan iste bu kadar bu arada bende seni seviyorum ?

 40. Kizlar artik çikmak zorundayim bizim küçük oglana baya ödew werilmiş benim yardamim olmadan tek başina yapamiyo malesef hoşja kalin yene görüşmek dilegiyle kendinize iyi bakin İYİ GEJELER TATLİ RÜYALAR
  ARTİK BURAYA GELMELİSİNİZ HER GÜN TAMAMMİ :-) ;-) :-)

  NAZİM KİZLARİ GETİRDİNDE KENDİNMİ KAYWOLDUN JANİM SANADA İYİ GEJELER BEN ARTİK ÇİKİYİM HOŞJA KALİN ;-) ;-) ;-)

 41. Allah gönüne göre vermiş de sene ya ne güzel canım benim inşallah hep mutlu eder seni sende onu canım benim
  Diloş ya vallaha cok ozlemişim sizi guldurdun beni sen iyiki varsın hep de var ol hepiniz hep olun canlarım benim ???????

 42. GULALEK CANIM BENIM KUSURUMA BAK DOGRU SOYLUYORSUN KIZLARI GETIRDIM AMA BEN KENDIM KAYBOLDUM AMA BEN MISAFIRLIKTEYIM ONUN ICIN KATILAMADIM SIZE CANIM SANADA IYI GECELER BIRTANEM

 43. Almiroşum ömer de iyi işde çalışıyor biliyorsun abimler bizi oğrendiğin de olanları ama şımdı her şey yoluna girdi derken dedemi kayıp etmek gözümdeki enfeksiyon derken şu zamalar hayat benim için daha bir zor oluyor doğrusu ama son bir aydır kemdimi toparlamaya başladım ölenle ölünmüyor ama insanın bir tarfı da gidiyor ya ne bileyim şimdi iyi olmaya çalışıyorum isde ama ömer hep yanımda onun sayesin dd toparlandım

 44. Dedeni mi kaybettin bitanemm ?
  Allah rahmet eylesin cnm benim mekani cennet olsun??
  Evet cnm ölenle ölümüyor herşeye rağmen hayat yinede devam ediyor ömerin bu zor günde sana destek olması çok güzel iliskiniz hiç bozulmaz inşallah??

 45. Canlarım benim ya sizin varlığınızı bilmek bile bana güç veriyor iyiki varsınız almiroşum inşallah hiç bozulmaz inşallah sizin ilşkiniznde hiç bozulmaz canım benim sizi seviyorum ????

 46. Ya herkes burda coook mutlu oldum dilosum Almilosum ve Alevim hos geldiniz hanimlar nasilsiniz sizi coook ozledim
  ve diyer ablalarim hayirli aksamlar nasilsiniz iyisinizdir insallah

 47. Alevim basin sag olsun birtanem biliyormusjn benimde dedem oldu 1 ay once kendini toparlamalisin birtanem biliyorum cok zor ama olmuyor benim babaannem seker hastasi dedem beni ona emanet etdi her kes bana nergiz kendini topla babaannene guc ver bende kendimi zorda olsa topladim sende toplamalisin canim olenle gercekden olunmuyor ben ne kadar gulsemde icim kan agliyor

 48. Birtanesin canim benim ozlemisim ya sizi isminizi gorunce hemen yazdim esna gibi kacmayin diye o deli nerde acaba neden gelmiyo ona demedimmi gelsin saka yapiyorum canim benim

 49. Ay ben o Esnanin ozlediymi de bayri olurmu Dilosum azericek onu sevdiymi de bayan kahkaha ay simdiden ozledim yahu
  Almilosum hep iyi ol ciceyim bende iyim sukur kiz nisanlanmissin sanirim asagida gordum yaaaa coook mutlu lldum Allah mutlu etsin gulum mutlusun dimi nasil damat ickisi kumari yokdur insallah kizimizi aliriz haaaa saka saka ay ama gercekden seninadina coook mutlu oldum birtanem

 50. Kainat sizi gorduyne cook mutlu olucak sizi cok ozlemisdi bide Zeynep ay keske burda olsaydilar ya

 51. Arkadaslar size doyum yok yaaa sizi coook seviyorum yarin gorusuruz uyumaliyim uykum varda cok ozur dilerim sizi gordum ya olsemde qam yemem????
  Hoscakalin iyi geceler Dilosum Almilosum hep gelin olurmu ozluyom sizi???
  Sizi cok seviyorum kizlarrrr????????????????????

 52. arkadaşlar artık yeni yazdığımızda haberdar olmak için bildirim butonu ekledim abone olursanız sevinirim

 53. GUNAYDIN
  ???????
  KIZLAR
  ???????
  NASILSINIZ
  ???????
  OZLEDIM
  ???????
  SIZI
  ???????
  AAA KIMLER GELMIS KIMLEEEEEEEER.
  DILOSUM???
  Nasilain canim ya seni cok ozledim neler yapiyorsun tatlim ay sonunda geldiniz ya sukur.Seni cok ozledim ya nasilsin?neler yapiyorsun?Eceme katiliyorum ne olir gitmeyin artik ya ne olir sizi o ladar ozledikki anlatamam.watsapla konusiyorsuniz arada burayada yazin?hele o Esnam varya ne soyliyim ona ben Ama Naz ablam internet yuzunden yazmayacagini soyledi cok uzuldum yaa???arada yazsin bari bak burda onu bekleyenler var.Konisdigunizda benden bolluca selam soyle opuyorum onu.eee canim neler yapiyorsun?Opuyorum gorusuruz canim???
  ALMIROSUM⚘⚘⚘
  gelmis nasilsin birtanem seni cok ozledim.ay sozlenmissin cok sevindim tebrik ederim.Allah tamamini erdirsin canim.Bir omur mutluluklar dilerim birtanem.ee neler yapiyorsun canim.nasil gidiyor peki sozlunle???tekraren tebrikler burayada yazin ozluyoruz sizi.opdum???
  ALEVIM???
  nasilsin canim benim neler yapiyorsun.Bak her kes gelmis.dun konusmussun ne kadar mutlu oldugunu tahmin ediyorum.canim ya.iyi kide geldin.ben eski gunlerimizi hatirladim.hep boyle kalalim.iyikode varsiniz.opdum???
  NAZ ABLAM❤❤❤
  DEFNEM???
  NURDAN ABLAM???
  SALIHAM ABLAM???
  GULALEK ABLAM???
  nasilsiniz sizide cok ozledim.neler yapiyorsunuz bakiyim.??
  HELINIM❣❣
  Askim nerdesin seni cok ozledim cabuk gel lutfen.hem bak kimler gelmis hadi her kes seni bekliyor gel artik??
  BENZERIM???
  burdada sorayim nasilsin tesekkurler canim yine dogru tahmin cok ozledim hemde nasil ozledim kesle RUH IKIZIMDE olsa.ne zaman gelicek gozum yollarda kaldi benden bolluca selam soyle opuyorum ikinizide??

 54. Güyadın meleklerim benim
  Kanit canım evet cok mutlu oldum bir an eski günere döndüm sanki hep böyle kalalım canlarım ben sizi cok seviyorum ?????

 55. Gunaydin kizlar
  Kainatim canim benim bende sizi cok ozledim ya eskilere geri donduk desene artik buraya yazicam valla

 56. İyi diyek iyi olalım

  Canım bende sabah işleri bitti bir saatti süt almaya gittim bekle bekle gelmedi bende geldim meleyin ilacını vermeye

  Gidene kadar sütçü gelmis sütü bitirmisler

  Ay çok üzüldüm iki saattir bekledim

  Herneyse sağlık olsun

  Sen nasılsın canım

 57. Günaydin hepinize arkadaşlar??

  Aide cnm çol tesekkur ederim iyi dileklerin için sagol bitanem??ben iyiyim sen nasilsin bakim bende öpüyorum seni çok??

 58. Ya kızlar bir daha hiç ayrılmıyalım böyle konuşmayı cok ozledim ben hep bir arada olalım ??????????

 59. ALMIRAM ????? DILOŞ????? ALEVCIM ???? NURDANEM ???? DEFNEM ???? SALIHAM ???? GULALEKCIM ??????? KAINATCIM ❤❤❤❤❤ ECEM ?????? ELAM ??????? MELOŞ ???? FILIZIM ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 60. Hayirli günler Hanimlar nasilsiniz

  Saol Nazoş ben iyim janim sen
  nasilsin iyimisin akşam misafirligemi gitdin iyije eglendimi janim ya bende bi yerlere gitsem buaralar işler çok bizde yeni yil karşilamasi süryor dükkanda sagaman sowsak yeni yil bayramini Bi güzel dinlenerim ozaman ENŞALLAH

 61. Merhaba kızlar nasılsınız?
  Alevim beni hatırladın mi seni çok özledim öncellike başınız sağ olsun
  Alevim seni çok özledim yaaa nasılsın neler yapıyorsun ?
  Almiram cnm seni çok özledim neredeydiniz siz bakıyım nasılsın neler yapıyorsun?
  Diloşum senide çok özledim nasılsın neler yapıyorsun?

 62. Gizmom canım ben de seni cok özledim şu an ne kadar mutluyum tahmın edemesin canim ya nasılsın sen sa ol birtanem benim

 63. Alevim bende sizleri tekrara burda gördüğüm için o kadar mutluyum ki sizleri çok özledim ???? Ben iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun tatlım?

 64. GIZEMCIM CANIM KARDESIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM TESEKKUR EDERIM COK SAGOL COK SUKUR IYIYIM BIRTANEM BENDE SENI COK OZLEDIM GUZELLIM BENIM

 65. İyi akşamlar kızlar?
  Gizemcim bende özledim seni cnm iyiyim sagol hayatım sen nasılsın?

 66. Gizem canim nasilsin bakalim herkes burda artik galiba ne guzel ya ??hepinizi cok ozledim ??

 67. Gizmom hep iyi ol canım ben de iyi gibimuim her şey iyi gidiyor sayılır her kesin hayatında olduğu kadar benim hayatımda da sorunlar var ama ustesinden gelmeye çalışıyorum ve başarıyorum yavaş yavaş senden ne haber hayat nasıl gidiyor

 68. Iyiyım ben alevim sen napıyosun bakim?
  Dilek seninle daha yeni konuştum whatsaptan burda da mi konuşayım esek?dur sorayim yine napiyon??

 69. Meraba gulshen sen yeni misin ben tanımıyorum seni kendini bizler icin tanitır mısın acaba cnm?

 70. Ben yeni sayilarim geldiğime 2 fahta falan olmushtur . Merhaba Kizlar iyi akshamlar nasilsin ben Turkmenim yashym 21 97 dogumlyyym gercek ismim Gülshirin ama kisa olarak Gulsen diyorlar shu an calishiyorum sadece evde calishyom yemek falan ishde bu kadar.

 71. Napim deli seninle bir tarafatan whatsapptan bir taraftan burdan yazıyorum?
  Sen bitirmedin hala lifleri dimi neneeee??

 72. Seni tanıdıgima sevindim gulshen?istersen bende kendimden bahsedim sana ben yaklaşık 1 yıldır yazıyorum buraya 20 yaşındayım bu ayın 25inde 21e girecem mersinde yaşıyorum sözlüyüm bu kadar merak ettigin bişey varsa sorabilirsin tatlım?tanıstığima memnun oldum….

 73. Merhaba gulsen bende memnum oldum bende dilek 20 yaşındayım agrida koyde yasiyorum boyle
  He öküzüm daha yapiyom elim agriyor ama??

 74. Aferim davarcım yapsen bitirmeyene kadar gelme??
  Alev o tatli oküz degil aci oküzdür???

 75. İyi akşamlar kizlar nabar her kes iyimi

  NAZİM
  ALMİROŞUM
  DİLOŞUM
  ALEW
  KAİNATJİM
  ECEMJİM
  GİZEM
  NURDAN
  SALİHA
  GÜLŞEN
  DEFNE
  MAYDEJİM
  MANYAM
  MERJENJİM
  FİLİZİM AKİLİM BENİM

  BAŞGA KİM WARDİ YA AH BENİM HAFİZAM UMARİM KİMSE KALMAMİŞDİR
  HEPİNİZE SELAM KİZLAR

  Diloş ya alemsin kiz ;-) ewet aslina seredirsen siz düp dünjük geldiginize göre siz yeni sayilirsiniz :-) şaka janim ama Gülşen de yeni katildi buraya buarada MERHABA GÜLŞEN JANİM SENİNLEDE KONUŞURLAR KİZLAR NEDEN OLMASİN AMA SEN HİÇ KİMSE YOKKAN GELMİŞSİN

 76. Slm gulalek abla?
  Napalim naz abla öküzdür??bide eşek???bilirsin hep didisiriz biz sende az değilsin orda saydiriyosun her ikimizede???

 77. Dimi alevim ben tatliyim almira gibi aci okuz degilim o okuzdur horozdur????
  Naz abla ah sen watsaptan bize her seyi diyon burda cicimli haller yapiyon oylemi?????

 78. Höst tavuk dilek?
  Alev ben tatliyim dilek eşegi degil???o aci eksi tuzludur??

 79. Ay ya tatlı da severim acı da mesele öküz de onu severmiyim bilmedim ya ömere öküz derim hep ya oda kızar şimdi de siz ?????

 80. kizlar iyi geceler hepinize .Tatli ruyalar gorun .bende uycağim yarin Allahin iznile gorushers .

 81. Iyi geceler kizlar
  Gulsen sende bizim yaşımızdasın ha cok guzel tekrerdan tanistigimiza memnun oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu