Gelinim Mutfakta

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Günün Birincisi Netleşti!

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı günün birincisi ile Salı puanları açıklandı! 28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 28 Aralık Puan durumu sonucunda çeyrek altını kim aldı? Salı Yeşim kaç puan aldı? 28/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? Salı çeyrek altını kim kazandı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 1 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Güncelleme (29/12/2021) 27 Aralık Salı günü 19 puanla Yeşim günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin oldu. 10 puanla bu hafta yarışmaya dahil olan Deniz ise günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı Puanları ile günün birincisi %100 netlik kazandığında, gözler iki gelinin üzerinde olacak. Onlardan birisi Miyase, diğer ise yeni gelen Deniz’in üzerinde olacak.

=> 18 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase bu hafta yarışmaya çok iyi başlarken, yeni gelen Deniz de ortalama puanlar alarak yarışa başlayan isim oldu. Diğer tarafta Yeşim de çok ama çok kötü bir başlangıç yaptı.

=> 11 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Bugün 28 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 28 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta bir puna fazla alan Yeşim, adeta Miyase’nin elinde ki beş altın bileziği alırken, bu hafta Miyase yemeklerine odaklanmış bir şekilde başladı. İlk gün en yakın rakibine 8 puan fark atarak çeyrek altını kazana gelin oldu.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 netleştiğinde, Miyase yine ve yeniden günün birincisi olması halinde bu hafta beş bilezik için en iddialı yarışmacı haline gelecek. 

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Yarışmadan Kim Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Ayşe, gelini Deniz’e yaptıklarını açıkça ifade etmesi ve hala o tavırlarına devam ettirmesinden dolayı, stüdyoda kaynana Ayşe’ye karşı tepki oluştu. Lakin kaynana Ayşe bunun sıradan bir olay gibi yorumlaması dikkatlerden kaçmadı.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Hafta başında birinci olan Miyase, bugün 28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmayı, Cuma günü verilecek olan beş altın bileziği, Cuma gelmeden garantilemenin hesaplarını yapıyor.

=> 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonunu öğrenmek için tıklayınız.

28 Aralık Salı Gelinim Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yeşim son hafta aldığı beş bilezikle kendisine güveni gelse de ilk gün çok düşük puan alan yarışmacı oldu. Lakin Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında, en yüksek puanı alıp, Pazartesi kaybettiği puanları yerine koymak istiyor. 

=> 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Aslıhan ve Yâren’in elenmesi ile bilezik rekabeti, Damla, Miyase ve Yeşim arasında sürüyor. Lakin hiçbir, diğerine henüz bilezik olarak ciddi bir fark atamadı.  

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Damla

Yeşim yarışmada en eskilerden biri olarak kendisini görürken, Damla da ikinci defa yarışmaya katıldığı için kendisini Yeşim’den daha eski ve tecrübeli olarka görmekte.

Son bölümde çeyrek altını Miyase’nin kazanması ile Yeşim’in moralinin bozuk olduğunu düşünen Miyase, Yeşim’e şu sözleri söyledi. İşte o sözler;

“Yeşim senin neyin var. Ben çeyrek altın aldım diye mi böylesin?” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, Yeşim’in moralinin bozuk olma sebebini, bir önceki gün aldığı çeyrek altın olarka düşünürken, Yeşim yayına başlamadan önce kıyafetini ütülerken birisi onun kıyafetini yaktığını ifade etti. 

Yeşim güzel giyinmeyi çok sevdiğini ama rakipleri bunu kıskandığı için en sevdiği kıyafeti yaktığını ifade etti. Yeşim’in bu moral bozukluğu bugün Gelinim Mutfakta 28 Aralık Puanlama sonucuna yansıyıp yansımayacağı merak konusu oldu.

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını Miyase 22 puanla alırken, Yeşim 7 puanla günün sonuncusu oldu. Yeni gelen Deniz ile Damla da 14 puanla hem ikinciliği hem de üçüncülüğü paylaşan isimler oldu. 

Bu hafta yarışmaya dahil olan Deniz 14 puan alarak iyi bir başlangıç yaptı. Lakin bu puanlar Deniz’in yarışmada kalmasına yetmeyecektir. Bunun için de Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı puanlaması sırasında, günün en yüksek puanını alan gelin olup, bu hafta eleme potasından kurtulmanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde yüzü gülen taraf Miyase olurken, Deniz de yarışmaya iyi bir başlangıç. yaptı. Haftanın ikinci puanlamasını, Nursel Ergin’in vereceği 28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda %100 netleşecek olan Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı puan durumu sonucunda, kimin en yüksek puan aldığı ve kimin en düşük puan aldığı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında çeyreği Miyase alırken, Deniz de ilk gün iyi bir performans gösterdi. Deniz başarabileceğini tecrübe etmesi ile bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak işitiyor.

Damla geldiği hafta da fırtınanalar eskitirken, son zamanlarda durağan bir döneme girdi. Damla bu ölü toprağını üzerinden atıp, 28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu da en yüksek puanı alan gelin olmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Nursel Ergin beş puanı kime verdi? 28 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeni gelen yarışmacı Deniz puan aldı? Salı çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Bu hafta Salı günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Puanları (28/12/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

28 Aralık Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 2
Damla: 3
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 3
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Deniz: 1

*************************
” 28 Aralık 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayşe’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Damla: 1
Deniz: => Ayşe’nin Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Damla: 1
Deniz: 2

*************************

Gelinim mutfakta 28 Aralık Salı Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 1 4 5 19
Miyase 2 3 4 5 4 18
Damla 3 5 1 1 1 11
Deniz 1 1 5 1 2 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27-31 Aralık Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 7 + 19 = 26
Miyase: 22 + 18 = 40
Damla: 14 + 11 = 25
Deniz: 14 + 10 = 24

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 28 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
28 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

28 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile bugün günün birincisi olan gelin kesin olarka netlik kazandıktan sonra  gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. BU TERBİYESİZ KADIN,MİYASENİN KAYNANASI DERHAL DİSKALİFİYE EDİLMELİYDİ.BİR YARIŞMACININ ELBİSESİNİ YAKMAK NE DEMEK.PROGRAM YAPIMCILARINA YAZIKLAR OLSUN.ZATEN BU PROGRAMIN KALİTESİZ OLDUĞUNU HER ZAMAN SÖYLEDİM:.

   1. izlediğimiz çoğu şeyin kurgu olduğunu senaryo olduğunu biliyoruz hangi program kurgu değil insanlar bilerek bakıyorlar hakaret etmenize gerek yok isteyen istediği gibi bakar sizi zorlayan yok bakmayın bakanlarada saygı duyun lütfen

 2. miyase ‘nin kayınvalidesi Sevilay hanımı Yeşim’ın elbisesini bilerek ve isteyerek yaktığı için kınıyorum

 3. sevilay masallardaki cadı gibisin senin zaten meymenetsiz bir kadın olduğun yüzünede yansımış en büyük rakibin yeşim olduğundan beyhanla nurayın arasına fitne soktun maksadın yeşimle beyhanı yıpratmak aşağı çekmek hala geçen haftanın hazımsızlığını yaşıyorsun sevilay sen ekran kirliliğisin aptalsın

 4. yeşimin çeyreği almasına sevindim yalnız yeterli değil miyaseyle puan farkını bir an evel kapatması lazım miyaseye lafım yok ama sırf sevilay kaynanası olduğu için bırak bileziği çeyrek bile kazanmasını istemiyorum temennim hafta sonu sevilayla miyase bilezikleri kazanamazlar sunnucu çok yapmacık geliyor hiç sevemedim yılmaz mogül hepsinden iyiydi

 5. sevilay bu işler elbise yakmakla iki kaynanın arasını açmakla olmuyor bak bir puanla çeyreği kaçırdın iyice kudurmuşsundur dahada kudur

 6. ayşe deniz bırakın acitasyonları madem bu kadar bir birinizi istemiyorsunuz neden beraber yarışmaya geldiniz kaynanan 5 verince güzelce oynadınız insanlar yarışma seyretmek istiyor senaryo değil

 7. Anonim size katılmıyorum gelinim mutfakta kaliteli program artik siz izlemezseniz izlemeyin ben izliyorum gelinim mutfakta kalitesiz diyemezsiniz bir kere yaren ve aslıhan varken mi kalite vardı yoktu onlar gidince gelinim mutfakta kaliteli program oldu bu gelinler sıkmıyor ekranlara bir kere daha iyi gidiyor yarışma bu arada harbi de gelinim mutfakta yi bakıyor söylim kalitesiz değil program kaliteli tabiki siz kafadan atıyorsunuz anonim gelinim mutfakta iyi program bir kere gündüz kuşağında en çok izlenen kanal d nin yemek yarisma programlarından biri bir kere ben gelinim mutfakta yi severek izliyorum bir kere yine söylüyorum gelinim mutfakta kaliteli program dir anonim bu benim düşüncem asil yemekteyiz kalitesiz programlar dan biri benim gozumde tabiki zuhal topal bir an önce o kanal dan ayrılması lazim acun şov pesinde saçma sapan yarışmacılar secen kanal tv8 dir zuhal derhal o kanaldan ayrılması lazim ben acun un kanalını sevmiyorum bir kere sadece masterchef turkiye katlanıyorum en azında o yemek programı sayılır yemekteyiz yemek programından çıktı tabiki kavga programı oldu yemekteyiz tabiki ben yemekteyiz neden izlemiyorum çünkü acundan dolayı tabiki acun zuhal in eski yarışmasını bitirdi yakında zuhali de bitirecek orda zuhal i fox tan koparttı amacına ulaştı ama yanlış yaptığını anlayacak acun zuhal keske kabul etmeseydi tv8 i en büyük hatasını yapıyor ben zuhal i fox ta izlemeyi seviyordum ama tv8 de zuhal i izlemiyorum çünkü kabul etmiyorum zuhal yakında anlayacak acunu ne yaptığını onu yemekteyiz çalıntı program diye suçladı zuhal i fox taki programla tv8 le ayni olduğunu bire bir takliti olduğunu söyledi acun yemekteyiz ve sofrada çalıntı program mis diye zuhal i suçladı ama orda hakli zuhal di acun değildi tabiki acun şov pesinde hep ben acunu sevmiyorum tabiki

  1. ali sen kafana takma gelinim mutfakta zuhal topalın programından şu anda daha iyi zuhalin programına katılan yarışmacılar beni iyice yarışmadan soğuttu zuhal topalın programında yarışmacılar bariz bir şekilde çok hak yiyorlar sen yorumlarına devam et ali yeni gelen yarışmacıları sevdinmi ayşeyle denizi ben sevmedim sunucuyuda sevmedim yılmaz morgül hepsinden iyiydi benim görüşüm tabi senin görüşünü bilmiyorum

 8. Yeni gelen ayşe ve gelini deniz bende sevmedim bu kadar da olmaz birde gelinini sokağa atması iyi değil ne demek bu çok yanlış davranış niye geldi o zaman buraya ayşe hanim iki günden beri gelini ne beş veriyor ama bugün güzel yapmadı sadece kayinvalidesinden 5 aldı diğerleri 1 verdi denize güzel yaptığını sanıyordu yarında görecek bakalım ayşe hanim yarin da gelini bulacak mi göreceğiz harbi tabiki ama hic sevmedim yeni yarışmacıları dişli değiller tabiki

 9. Nursel ergin iyi değil sadece songül karlı dan biraz iyi biri sadece bence en iyi sunucu bende yılmaz morgul tabiki iyi sunucuydu yılmaz morgul tabiki eglendiriyordu gelinim mutfakta yi nursel ergin bende sevmiyorum kalıcı sunucu değil o en çok reyting alan sunucu secilcekmis duydum ben sadece yani harbi

 10. Ben tv8 izleyicisi değilim harbi kanal d nin izleyicisiyim tabiki zuhal i kendi izleyicisi izliyor ben o kanalın izleyicisi değilim tabiki acun kendi izlesin orda ben tv8 izleyici si asla olmam mümkün değil tabiki hep kanal d nin izleyici olmayı seviyorum iyiki kanal d liyim ben en doğrusunu ben yapıyorum kanal d ye reyting kazandırmaya devam edecem tabiki kanal d en sevdiğim 1 ci kanal tabiki benim kanal d yi seviyorum harbi kanal d tv8 den daha güzel bir kanal tabiki masterchef turkiye mi yemekteyiz mi hangisi tercih ederdim tabiki de masterchef turkiye tercih ederdim ben yemek programı olarak masterchef turkiye yemekteyiz den daha güzel bir program tabiki gelinim mutfakta mi yemekteyiz mi arasında tercihim gelinim mutfakta programı seçerdim tabiki gelinim mutfakta izleyicisi olmaktan çok mutluyum ben tabiki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu