Gelinim Mutfakta

28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! Puanlama Esnasında Elif Tüyo Mu Verdi?

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Ekim ayının son haftasına merhaba derken yarışmada heyecan ve rekabet her geçen dakika artarak devam ediyor. Gelinim Mutfakta 28 Ekim Pazartesi Puanları sırasında Elif kaynanası Çiğdem’e açıkça tüyo vermesi yine bu haftanın en çok konuşulan olaylardan birisi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 28 Ekim 2021 Perşembe Günün Birincisi Kim Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri alamayan Elif, tüyo vermeye baş vurduğunu bugün açıkça göreceğiz. Zira Fatih Ürek de bunu puanlama sonrasında açıkça itiraf etti. Keşke tüyo verdiği gerekçesi ile 2 puanı düşürselerdi. Dikkat: 28 Ekim puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

==>  [pembebuton]11 Kasım 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Puanlama sırasında Elif’in kaynanası Çiğdem’e altın tepside sunduğu tüyosunu Aysel hanım fark etti ve aynen şu ifadeleri kullandı. 

“Bu tabak sanki tüyolu gibi”
Aysel Kaynana

Ezgi’ye karşı elinin lezzeti ile geçeceğini söyleyen Elif’in aslında kaynanası Çiğdem hanın olmadan bir hiç olduğunu, son günlerde kaynanası ile anlaşamadığı için kaynanasında konsantrasyon eksikliği nedeni ile hafta birincisi olamayan Elif, 28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında artık tüyoları açıktan açığa vermeye başlaması nedeni ile Fatih Ürek’in bile dikkatini çekti.

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Puanları Verilmeden Önce Melike Ve ŞahesteSosyal medyada bile Elif’in bu haksız aldığı bileziklere karşı çok kızgın olanların sayısı hiç de azımsanamayacak kadar fazla olması, Elif’in de program da sonunun yaklaştığının habercisi olduğunu düşünüyorum.  Not: 28 Ekim Pazartesi puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Yeni bir hafta ve yeni bir yarışmacının programa dahil olması nedeni ile gelinler ve kaynanaları yeni gelen Kaynana Fatma’nın nasıl puanlar vereceğini merak ediyorlar. Zira yeni gelen kaynana Fatma ilk günden yani 28 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında hem gelinin bulur hemde diğerlerine düşük verir ise eski yarışmacılardan birisi kesin olarak elenecek.

==>  [pembebuton]30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBu hafta programa katılan yarışmacının kendisini kanıtlaması ve diğerlerine karşı elinin lezzetini göstermesi gerekirken eski yarışmacılardan Elif’ de artık bilezikleri alma sırası bende. Bu yolda her türü hile mubahtır mantığı ile hareket ettiği ilk gün günün birincisi olmasının verdiği fayda bakacak olursak;

 • İlk gün (28 Ekim pazartesi) çeyrek altını almak 
 • Pazartesi kendisini kanıtlamak
 • Haftaya moral ile başlamak
 • Puan durumu sonucunda ilk günden zirveye çıkmak
 • Eleme potasından bir adım uzakta kalabilmek
 • Bilezikleri için ilk günden tavır ortaya koymak

=> Bu arada [pembebuton]29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı ilk gün alınacak birinciliğin diğer günlerden daha önemli olduğu örülmektedir. Bu nedenle hem ilk defa programa katılan gelin, hem de eski yarışmacıların ilk gün ortaya koyacağı performans çok ama çok önemli.28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Aysel HanımBugün Kim Birinci oldu? Bu hafta yukarıda dediğim gibi Elif favori yarışmacı olduğunu ama Elif’in tabağının tüyolu olduğunu bulan Aysel hanım, Elif’e 1 verdiği için ilk gün birinci olması, diğer yarışmacılara göre daha az olduğunu düşünüyorum. Not: 28 Ekim Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu hemen alt kısımdaki tabloda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Puan Durumu Ve Birincisi

28 Ekim 2019 Pazartesi günü 381. bölümü ile haftaya başlayacak olan program da kaynanaların vereceği 28 Ekim 2019 puanları ile haftaya heyecanlı bir giriş yapacak. Yeni kaynana ve gelinin de yarışmaya katılması ile yarışmada dengelerin nasıl şekilleneceği bugün 28 Ekim Pazartesi Puanları ile sonrasında ortaya çıkacak olan 28 Ekim puan durumu sonucunda belli olacak.28 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması Yapacak kaynanalar Gelinim Mutfakta Son bölüm de beş altın bileziği alan Duygu’nun morali ve kendisine güven gelmesi, haftaya yine bilezikleri alacak isimler arasında isminin geçtiğini söylemek isterim. Zaten bugün verilen fragmanda artık Duygu, tabaklarına karşı olur olmadık eleştirme yapılmasını istemediğini şu ifadeler ile muhtemelen kaynana Çiğdem hanıma söyledi.

“Ya yeter, benim tansiyonumu yükseltmeyin. İstediğine istediğin gibi yorum yapamazsınız.”

Sözleri ile atık Duygu da yarışmada sesini yükseltmeye başladı. Bunun en büyük nedeni, yaklaşık bir aydır yarışmada olması ve geçen hafta beş altın bileziği almasında dolayı, artık sesini yükselttiğini düşünüyorum. Not: 28 Ekim Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıÇiğdem hanım geçen hafta kendisini sinir eden ve hatta baygınlık dahi geçirmesine neden olan, Melike’yi eleyemedi. Ancak Çiğdem hanım intikamını almak için bu hafta kesinlikle Melike üzerine oynayacak. O sebeple Melike bugün çeyrek altını alan gelin olması zor gibi duruyor. Not: 28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması kısmı yazının son kısmında bulabilirsiniz. 

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmına birazdan geçeceğiz. Öncesinde yarışmacıların bugün çok özel bir yemeği yaptığını şimdiden açıklamak isterim. Yöresel bir yemek olduğu için yapması ve kaynanalar tarafında bulması da daha önce yemesine bağlı olarak kolay yada zor olacak.28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu Belirlendiği An28 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklamadan önce, yarışmacıların bugün hangi yemeği yaptığını açıklayıp, daha sonra 28 Ekim Gelinim Mutfakta puan durumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Hingel

Hamur Malzemesi;

 • 1 yumurta
 • 3 su bardağı kadar un
 • 1 çay bardağı su
 • 1 tatlı kaşığı kadar tuz

İç Malzemesi;

 • 5 adet patates
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı kırmızı biber
 • 1 çay kaşığı karabiber

Sos Malzemesi;

 • 1 su bardağı yoğurt
 • 2 diş sarımsak
 • 2 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 çay kaşığı toz biber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 128 Ekim 2019 Pazartesi Hingel yapan yarışmacılara 50 dakika süre verdi. Bu süre için de yarışmacılara destek olmak isteyen Fatih Ürek rejiden kendisi içinde hamur istedi ve nasıl olması gerektiğini yayın esnasında hem izleyenlere hem de yarışmacılara gösterdi.28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu AnGelinler Fatih Ürek’in verdiği süre içinde günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve asıl önemli olan Pazartesi günü yani bugün kim çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevabını 28 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması aktararak vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Puanları (28/10/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 2
Melike : => Şaheste’nin Gelini 1
Fadime : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 2
Melike : 1
Fadime : 1

*************************
” 28 Ekim 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 3
Fadime: => Fatma’nın Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 4
Fadime : 1

*************************

Gelinlerin 28 Ekim 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 5 5 5 3 18
Duygu 2 2 1 5 10
Melike 1 1 3 4 9
Fadime 3 1 2 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ekim-1 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 18 (-2) = 16
Duygu  : 10
Melike : 9
Fadime  : 7
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 28 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
28 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FADİME

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim 2019 Salı Fragmanı İzle

29 Ekim 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 382. bölümü ile gelecek olan yarışmanın 29 Ekim fragmanı verilmiştir.(Gelecek bölüm)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu