Zuhal Topal'la Sofrada

28 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Netleşti

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 28 Ekim Pazartesi Rabia Erbaş yarışacak. 25 yaşında olan gelinimiz, hem menüsü hem de elinin lezzeti ile oldukça iddialı. Ancak puanlama konusunda pinti mi? Pinti kaynana konseyinden 15.000 TL’ye yetecek bir puanlama alacak mı? İşte bu sorunun cevabını bu yazımızda 28 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanları ile yarışmacının yaptığı günün menüsünü bulabilirsiniz.

=> Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Puanları için lütfen tıklayınız.

Tabi sadece günün verilen puanları değil aynı zaman da yarışan gelini birler bu hafta [pembebuton]28 Ekim-1 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] kısmında tanıtmıştık. Ancak burada daha detaylı olarak değineceğiz.

==>  [pembebuton]18 Kasım Pazartesi Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Rabia’nın kocası ile tanışma hikayesinden kaç çocuk annesi olduğuna kadar önemli bilgileri de vereceğiz. Not: 28 Ekim Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi yazının en alt kısmında verdik.

==>  [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 11 Kasım Pazartesi Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta ise yukarıda senaryosunu yazdığım olayın tam tersi yaşandı. Büyük ödülü almak isteyen kaynanaların birden bire puanlama konusunda pintileşeceği tuttu ve puanlama tabelasını kaldıran 3 vererek hem sunucumuzu hem de ekran başında bizleri şaşırtmıştı.

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Toplam Puanlar[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim Pazartesi (2019)

28 Ekim Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Rabia Erbaştır. Yüzüne baktığımız da 25 yaşında olduğuna inanamadığımız genç yarışmacımız oldukça iddialı başlasa da bazı yaptığı yanlışlıklar nedeni ile kaynanası Yasemin hanım dahi gelinini çok faza savunamadı.

==>  [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 30 Ekim Çarşamba Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Kısaca bu hafta Pazartesi günü yarışan yarışmacımız ile kaynanası hakkında edindiğimiz bilgilere bakacak olursak;

 • 25 yaşında
 • 3 yıllık evli
 • 1 çocuk annesi
 • Sivas Gelini
 • Eşi ile çalıştığı yerde tanışmış
 • Eşi ile Evlenmek için 2 yıl annesini ikna etmek zorunda kalmış

Zuhal Topalla Sofrada Bu hafta yarışmacıları Rabia ile kaynanası Bedestani

  Yasemin Derdeste (Kaynana)

 • Bodrum ilimiz de yaşıyor
 • Aslen Kayserili
 • Şıklık ve zarafeti ile dikkat çekiyor
 • Mutfaktaki her şeyi incelemeyi seviyor
 • Oldukça naif bir hanımefendi
 • Çirkefliği ve samimi olmayan konuşmaları sevmiyor

==>  [pembebuton]29 Ekim Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Oldukça uyumlu olan gelin kaynananın aslında harika bir puanlar alması gerekirken gelinimiz Rabia’nın yaptığı ufak tefek yanlışlar nedeni ile 28 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada puanları da bu yönde düşük olarak gelmesine neden oldu. Kaynanalar zaten düşük vermek için fırsat kolluyor. Peki  Bugün 28 Ekim Zuhal Topal kaç puan verdi? Bu sorunun cevabını ve Rabia’nın aldığı toplam puan durumunu yazımızın en son kısmında tablo içerisinde sizleri beklemektedir.

28 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Rabia’nın Menüsü 


 

28 Ekim Pazartesi Zuhal Topalla sofrada puanları verilen menü

 • Borş Çorbası
 • Türkmen Mantısı
 • Yeşil Salata
 • Soslu Greçka
 • Badem Tatlısı

Kaynanalar ilk gün kendi gününe oynamak üstüne yok. Kendi gelinini yüksek alması için puanlarını daha düşük kullanmaya başladıklarını analiz ediyorum. Rabia harika bir menü ortaya koysa da kaynanalar kolay bir menü seçtiğini yapılmayacak bir menü olmadığı konusunda tüm kaynanalar hem fikir oldular. Zuhal Topal'la Sofrada 28 Ekim Puanları Verildiği An Kaynanalar

Rabia istediği gibi hızlı bir başlangıç yapsa da Yasemin hanım her şart ve şekilde gelinin koruyacağını söyleyen kaynana Rabia’nın yemeğinin bir kısmını diri olarak değerlendirdiklerinde yalnız bırakması diğer kaynanaların da dikkatinden kaçmadı.

Programın sunucusu Zuhal Topal da yemeklerin tam kıvamında pişmediğini ama çiğde olmadığını diri ile çiğ arasında bir farkın olduğunu ama bugün Rabia diri bıraktığı fasulyeleri konusunda kaynanaları ikaz etti. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim Puanları hemen alt kısımda verdik.

28 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Rabia’nın Puanları)

Behiye  5
Nazmiye  5
Nebihe  5
Fatma  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   26

**28 Ekim 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 28 Ekim Eylül 2019 Fragmanı

Sivas gelini olan Rabia Erbaş’ın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir (Zuhal Topal’la Sofrada 261. bölüm fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu