Gelinim Mutfakta

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe günün birincisi ve puan durumu (Toplam Puanlar) açıklandı! 28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Bugün Çeyrek altını kim aldı? Safiye Soyman kaç puan verdi? Bugün günün birincisi kim oldu? 28 Ekim Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim kazandı? Perşembe en yüksek puanı hangi gelin aldı? Perşembe Safiye Soyman beş puanı kime verdi? 28 Ekim Perşembe günü altını kim kazandı? Haftanın final bölümü öncesinde son puanlama sonucunda günün birincisi kim oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 2 Aralık Perşembe Toplam Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (29 /10/2021) 28 Ekim Perşembe günü yine Yaren ile Yeşim günün birincisi olurken, yine kura sonucu Yaren çeyrek altını alan gelin oldu. Damla ise yine kural hatası yaparak günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puanları sonucunda günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin %100 netleştiğinde gözler bu haftanın toplam puanları sonucunda en düşük ve en yüksek puanlara sahip olan gelinlerin üzerinde olacak. Zira Yaren en yüksek puanı alan gelin olma yolunda ilerlerken, eleme potasına düşmeme de kıyasıya rekabet var.

=> 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün verilecek olan puanlama ile bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Damla eleme potasına düşen gelin olmak istemediği için son bölümde yakaladığı çıkışı bugün de devam ettirmek istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Kasım Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde beklenmeyen bir atakla Damla 17 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Damla bugün 28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, yine çeyrek altını alıp kendisini eleme potasından bir adım uzaklaştırmanın planını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 28 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Aslıhan kaç puan aldı? sorularının cevapları, yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sadece Damla için değil, kaynanası ile ciddi sıkıntı yaşayan ve kendisini bir anda bulamamaya başlayan Aslıhan için de oldukça önemli hale geldi. Zira iki haftadır bilezikleri Yaren’e kaptırdığı için Aslıhan ne yapıp edip bugün ki puanlamada kesinlikle en yüksek puanı alan gelin olmak istiyor. 

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı Görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya iyi başlamayan ve neredeyse eleneceğine kesin gözüyle bakılan Damla, Gelinim Mutfakta son bölüm de eleme potasında kendisini kurtarabilecek puanlar aldı. Ancak Damla bugün bu puanlarını korumalı ve daha iyilerini de almaya devam ettirmesi gerekiyor.

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Kaynana Nuray yarışmada devamlı gelini Aslıhan’a beş puan verip, rakip gelinlere bir verdiği zamanları unutmuş olmalı ki bugün stüdyoya hakem kıyafeti ile katıldı. Safiye Soyman neden bu kıyafetle katıldığını sorunca, kaynana Nuray aynen şöyle cevap verdi. İşte Nuray kaynananın Perşembe günü sarf ettiği o sözleri;

“Buraya adalet dağıtmaya geldim! Yarışmacı Kaynana Nuray

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Son Puan Durumu) Açıklandığı An Yaren

Sözleri ile kaynana Nuray aslında kaynana Filiz’in verdiği puanlara isyan edip, adaletli olmasını isterken, kendisinin verdiği adaletsiz puanları görmezden gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bilezikleri alacak gelin bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kesinlikle iyi puanlar alması gerekiyor. Bu Aslı ya da Yaren olacağı anlamına gelmediğin, Yeşim’in bile hala bilezikleri alacak potansiyele ve konuma sahip olduğu görülüyor.

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Uzun süredir yarışmada olan ancak bir türlü bilezik alamayan Yeşim, bu hafta yarışmaya iyi başladı. Ancak Çarşamba günü istediği puanları alamaması bilezik yarışında ciddi bir kayıp yaşamasına neden oldu.

Yeşim son bölümde kaybettiği puanları geri kazanmak ve güçlü rakiplerinden birisini bu hafta devirmek için ne yapıp edip bugün Gelinim Mutfakta 28 Ekim Puanlama kısmında en yüksek puanı almak için ellerinden gelenin fazlasını yapmak için harekete geçti.

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aslıhan Perşembe günü verilecek olan bugün Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe puanlaması öncesinde, 46 puanla en yüksek puanı alan gelin olarak liderliğini sürdürürken, hemen peşinden 41 puanla Yaren’in 6 puan gerisinden takip ettiği gürlüyor.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puan Durumu

Bu hafta Safiye Soyman’ın sunumları ile 25 Ekim 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün yine Safiye Soyman’ın başlayacağı 28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması yapılacak. Hafta başından beri kıyasıya yarışan gelinlerden biri, Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe puan durumu sonucuna göre eleme potasına kesin olarak düşecek.

Geçtiğimiz haftadan beri Damla’nın eleneceğini, en azından giderayak çeyrek altını kazanması gerektiği ifade edilmişti. Damla son bölümde günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak uzun süredir yapmak istediğini başardı. Damla bugün günün birincisi olup, çeyrek altını bugün de kazanmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu An Damla

Kaynana Beyhan gelinin tabaklarını bulamıyor. Yeşim de “Ben senden aldığım puanlarla değil, rakip kaynanalardan aldığım puanlarla çeyrek altın alıyorum” demesi dikkatleri üzerine çekti. Kaynana Beyhan ne yapıp edip bugün Gelinim Mutfakta 28 Ekim puanlaması sırasında gelinin tabağını bulmak zorunda. Aksi halde Yeşim’in dilinden uzun müddet kurtulamayacaktır. 

Birazdan hem kaynanalar hem de Safiye Soyman’ın vereceği 28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Yeşim’in alacağı puanlar, haftanın kaderini değiştirecektir. Zira Yeşim iyi puanlar alacak olursa, bu hafta bilezikler farklı bir isme gidecektir. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Safiye Soyman beş puanı kime verdi? 28 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 25-29 Ekim haftasında yapılacak olan dördüncü puanlamada Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar en yüksek puanı kime verdi? Perşembe altını kim aldı? Tüm bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Puanları (28/10/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Safiye Soyman Kaç Puan Verdi)

*************************

28 Ekim Safiye Soyman Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Damla: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 4

*************************
” 28 Ekim 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 3
Yeşim: 1
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 4
Damla: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 28 Ekim Perşembe Toplam Puanlar

Yaren 5 1 1 3 5 15
Aslıhan 1 1 3 5 1 11
Yeşim 4 5 1 4 1 15
Damla 1 4 5 1 1 12 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Ekim Haftası) – Perşembe

*************************

Yaren: 46 + 15 = 61
Aslıhan: 39 + 11 = 50
Yeşim: 41 + 15 = 56
Damla: 38 + 12 (-2)= 48

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN / YEŞİM
Gelinim Mutfakta 28 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  KURA SONUCU YAREN
28 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Fragmanı İzle

28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu (Son Puan Durumu) netlik kazandığında, günün birincisi ve çeyrek altını bugün kimin aldığı belli olacak. Gözler ise bu hafta finalinde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

  1. yapım ekibi Aslıhan inin değil kaynanasınin gitmesini istemiyor her gün ayrı bir olay her gün ayrı kirli çamaşırları var

  2. YARENİN KAYIN VALİDESİNE GICIK OLMAYA BAŞLADIM!..GEÇEN HAFTA DÖRT GÜN ÜST ÜSTE 5-1-1-1 KULLANDI!.. ASLIHAN’IN NURTEN TESPİTİ YERİNDE BİR TESPİT!..AÇ GÖZLÜ HAK YİYEN FİLİZ BANA GÖRE GELİNİNDEN KORKTUĞUNDAN BÖYLE PUANLAMA KULLANIYOR!.. GELİNİNİN İRADESİYLE HAREKET EDİYOR!..

  3. Onceden ezgi de torpilli elif de torpilli aysun torpilli yagnur torpilli gulcan torpilli aslihan da torpilli yarismacilariydi

  4. Gelinim Mutfakta persembe gunu en iyi total reytingi aldi total de 1.80 izlenmis ne diyorsunuz bu duruma harbi

  5. Demek gelinim mutfakta 1 80 alinca sasirdiniz tabiki sok oldunuz bu reytingi almaz diye dusunuyordunuz heralde totalde ama almis iste

    1. SIRALAMASINA BAKIYORUM. BİR ÇOK YER 25’E KADAR VAR. sİZ NEREDEN BAKIYORSUNUZ? buraya BAKTIĞINIZ YERİN LİNK’İNİ EKLER MİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu