Zuhal Topal'la Sofrada

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Gönül Çendik]

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Gönül Çendik yarışacak. 28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları iki çocuk annesi, aslen Bitlisli olan 1,83 cm boyunda ki Gönül Çendik’e gidecek.

=> Yemekteyiz 25 Kasım Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın dördüncü bölümünde yarışan Gönül Çendik kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı kim? Gönül Çendik’e Zuhal Topal kaç puan verdi? Gönül’ün menüsünde hangi yemekler var? Gönül’e rakipleri kaç puan verdi? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Hangi yarışmacı önde? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Kasım Perşembe Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Aslen Bitlisli olan Gönül, kendisinden önce yarışan, özellikle haftanın ilk bölümünde yarışan Rojda’nın çok iyi puanlar aldığını, hatta ona en yüksek puan veren kendisini olduğunu çok iyi biliyor.

=> 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Tablosu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Gönül Ve Ailesi

Gönül bugün Rojda’yı geçebilmesi için hafta başında beri rakiplerine nasıl ki kendisi adil davranıp adil puanlar verdiğini, karşılığını bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Puanları sırasında gelmesi bekliyor.

=> 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

28 Ekim Perşembe Yemekteyiz puanları sonucunda Gönül 26 ve üzerinde alıp, 30 puan altında alması halinde Rojda dışında tüm yarışmacılar 15.000 TL’yi %100 kaybedecek. Gönül kesinlikle 31 ve üzerinde puan almaktan başka şansı yok.

=> 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Zuhal Topal kaç puan verdi

28 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Gönül Çendik’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları sırası ile alt kısımda açıklanmıştır. 

=> 25-29 Ekim Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe (2020)

28 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Gönül Çendik. Aslen Bitlisli olan iki çocuk annesi elinin lezzetini kanıtlamak, hafta finalinde verilecek olan 15.000 TL’yi kazanmak için bugün yarışmaya katılan Gönül’ün menüsü ve puanları oldukça dikkat çekti.

=> 29 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümünde yarışan Rojda halen finalist olarka konumunu korurken, Yemekteyiz bugün yarışan Gönül, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe günü en az 31 puan almak zorunda. Aksi halde 15.000 TL’yi kaybedecek.

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Gönül sadece yöresel yemekler de değil, dikiş nakış işinde de oldukça maharetli birisi. Bugün rakipleri Gönül’ü güçlü rakip olarka gördüğü için çok düşük puanlar verecek. En adil puanları ise sunucu verecek. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir.

28 Ekim Yarışmacısı Gönül Çendik

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gönül Çendik
Yarışmacı Gönül Çendik
 • İçli Köfte yapıp satıyor
 • Aslen Bitlisli
 • Boyu 1,83
 • 2 Çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • Bir kızı var
 • İstanbul da yaşıyor
 • 12 yıllık evli
 • İddialı bir yapısı var
 • Ev hanımı
 • Dikiş Nakış işinden anlıyor
 • Yemeklerin lezzetine çok önem veriyor
 • Babasını 9 ay önce kaybetti

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gönül Çendik’in menüsün belirlediği yemeklerin isimlerini birebir verdikten sonra bu menüye rakiplerinden gelecek eleştiriler, aynen aktarılacaktır. Yazının ne sonunda ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Puanları ile puanlaması tablo içerisinde verilmiştir.

28 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gönül’ün Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Puanları Alacak Gönül Ve Menüsü

 • Kremalı Mantar Çorbası
 • Yeşillikler Eşliğinde Lahmacun
 • Köfteli İskender
 • Kaşık Salatası
 • El Açması Cevizli Baklava

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında Gönül’ün rakiplerinden gelecek. Bugün Gönül’ün menüsünü duyan rakipleri, aynen şu sözlerle eleştirdiler. İşte o eleştiriler;

Menü basit
Hep hamur var
Menüde hamur ağırlıklı

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe puanları, bu haftanın en iddialı ismine gidecek. Zira Yemekteyiz bugün puanları haftanın kaderini belirleyecek.

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Netleştiği An

Gönül eksiksiz menü sunduğu için alacağı puanlar onun finalist yapıp yapmayacağı, bu hafta 15.000 TL’yi alacak ismi de doğrudan değiştirecektir. Şu an 15.000 TL’ye en yakın isim Rojda Candan olurken, bugün Gönül Çendik’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı oldukça önemli bir hal aldı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu Gönül Çendik kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 28 Ekim Yemekteyiz puanları ve daha fazlası hemen at kısımda ki tablo içinde verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Gönül Çendik)

Rojda Candan  5
Ali Akbaş  8
Ali Fuat Çavuşoğlu  6
Canan Kargı  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   34

**28 Ekim 2021 Perşembe**

Yemekteyiz Toplam Puanlar – (28 Ekim 2021)

Bu hafta rekabet ve gerilim giderek artmakta. Haftanın ilk iki yarışmacıları kendi belirledikleri menüleri ile yarıştılar ve ilk üç yarışmacının Yemekteyiz toplam puanlar için alacağı tüm puanlar belli oldu.

Birazdan Gönül yarışacak ve Gönül’e rakipleri puanlar verdikten sonra bu hafta Yemekteyiz Puan durumu sonucu %80 oranında belli olmuş olacak. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (25-29 Ekim 2021)

 • 25 Ekim Pazartesi Puanı (Rojda Candan) = 30 Puan
 • 26 Ekim Salı Puanı (Ali Akbaş) = 25 Puan
 • 27 Ekim Çarşamba Puanı (Ali Fuat Çavuşoğlu) = 24 Puan
 • 28 Ekim Perşembe Puanı (Gönül Çendik) = 34 Puan

Pazartesi Rojda, Salı Ali Akbaş, Perşembe Ali Çavuş oğlu yarışıp puanlarını aldı. Şimdi Gönül Çendik yarışacak ve 28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları alacak. Gönül’e gelece puanları yukarıda ki tablo içinde verilmiştir. 

Zuhal Topalla Yemekteyiz 28 Ekim Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Bitlisli olan iki çocuk annesi olan ev hanımı Gönül Çendik’in yarıştığı bölüm fragmanı yayınlandı. 28 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlaması Gönül Çendik’in yaptığı yemeklere gidecek. İşte o anlara ait olan Gönül Çendik’in yarıştığı bölüm fragmanı olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu