Gelinim Mutfakta

28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bugün Kim Elendi?

28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Dün yapılan puanlamadan sonra Gülcan’ı kendisine en yakın rakibine 8 puan fark atarak bilezik yolunda, önemli bir başarı sağladı. Rakipleri ise Gülcan’ın bilezik kazanmaması için ellerindeki son kozu, bugün 28 Haziran Cuma puanları verildiği sırada kullanacak.

=> Gelinim Mutfakta 28 Haziran 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bakalım kaynanaların vereceği puanlar sonrasında, Haftalık toplam puan durumu belli olacak ve bilezikleri alan isim de doğal olarak ortaya çıkacak. Not: bugün bilezikleri kim aldı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> 28 Haziran 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 28 Haziran bilezikleri alan gelin kim olduğunu bizleri sosyal medyada takip eden okurlarımız için sürpriz olmayacak. Şu an için bilezik yarışında, Gülcan ile Elif yarışacak. Normal de son bölümde verilen puanlar öncesinde Hatice ile Gülcan arasında bilezik yarışı vardı. Ancak Perşembe puanları ile Elif bir adım öne geçti. Not: Haftanın birincisi kim olduğu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 6 Eylül Kim Birinci[/pembebuton] olduğu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)

Bu hafta Hülya Büyük yarışmaya dahil oldu. Yeni başlayan yarışmacılardan oldukça farklı bir üslup ile gelir gelmez Hatice ve Elif ile kavga etmeye başladı. Sadece onlarla kalmadı. Kaynanalar odasına gidip, Çiğdem hanımı ile ciddi şekilde tartıştı. İlk gün iyi de puanlar alsa da sonrasında kavga etmekten yemeklerine odaklanamadı. Bugün de eleme potasında yarışacak. 28 Haziran Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı olacak mı? İzleyip, göreceğiz.

=> [mavibuton]30 Ağustos Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi alabilmek için lütfen tıklayınız.

28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Gülcan

28 Haziran gelinim mutfakta günün birincisi olma konusu en çokta en alt sırada yarışacak Hatice ile Hülya arasındaki birincilik oldukça önemli. Şöyle ki, Gülcan en yakın rakibine 8 puan fark atması nedeni ile final günü gelinim mutfakta puanlama kısmın da çok büyük bir şey olmadığı takdirde, bugün sevinecek taraf Gülcan ve Besime olacaktır. 

=> Yeni sezon ilk haftası olan [pembebuton]Gelinim Mutfakta 23 Ağustos bilezikleri kim aldı[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta kendi gelinin hiç bulamayan Hüsniye hanımın bu başarısız grafiği nedeni ile Hatice bundan doğal olarak %80 etkilendi. Şu an için eleme potasında yarışmasa da sadece 4 puan yukarıda olduğu için, bugün 28 Haziran Puanları sırasında oldukça stresli geçirmesine neden olacak. [mavibuton]19 Ağustos Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için tıklayınız. Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmiGelinim Mutfakta Son bölüm de bilezik yarışında yer alan Hatice bir anda hem bu yarıştan koptu. Hem de eleme potasına neredeyse düşmek üzere iken son anda kurtuldu. Tabi hala elenme tehlikesi geçmiş değil. En alt sırada bulunan Hülya ile arasında 4 puan farkın, ilk gelen kaynana ile kaybolabilecek bir puan olduğu için, Hatice yeni geldiği yarışmadan elenmemek adı elinden gelenin en iyisini yapmak isteyecek.

Ezgi’nin sürpriz bir hamlesi ile bu hafta yarışmaya çocuğunun sağlık sebebi ile katılmadı. Ezgi’nin yokluğu ise tamamen Gülcan’a yaramış gözüküyor. Ezgi gittiği ilk günden bu güne kadar birinciliği kimseciklere kaptırmadı. Gelinim Mutfakta 28 Haziran Cuma günün birincisi olursa çok önemli bir başarı da elde etmiş olacak. 28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta elenen Yarışmacı

Elif ile Hatice’nin yeniden yarışmaya dahil olması ile eski günleri yeniden yad eder olduk. Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Hatice ile Ezgi’i yada Hatice ile Gülcan’ı karşılaştırdığım da Hatice’nin daha çok çalışması gerektiğini söyleyebilirim. Sadece iyi yemek yapmakla olmaz. Aynı zaman da kaynanası Hüsniye’nin de bu başarıya ortak olacak puanlar vermesi gerekecek. Bugün Hüsniye hanımın puanlama olarak yalnız bıraktığı Hatice, bu hafta elenen yarışmacı olmamak adına tüm kozunu oynayacak. 

28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar konusunda kaynanalar gelip hem bu haftanın hem de bu sezonun son puanlarını verecekler.Bugün 330. bölümü ile ekrana gelecek olan yarışma programın da 330. bilezikler sahibini bulacak. Sonuçlar Perşembe puanlaması gibi son bulacak olur ise Gülcan 43. bileziklerini kazanacak. Ortalama olarak sadece bileziklerden 85.000 gibi ortalama bir rakam kazanmış olacak. Not: gelinim mutfakta 28 Haziran Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdi.Gelinim Mutfakta 5 Altın Bileziği kim Aldı Resmi

Bu hafta kim elendi şeklinde seyircilerin çok da merak ettiğini düşünmüyorum. Daha bu hafta yarışmaya başlayan Hülya, kavga ederek gündem olmak istedi. ancak gördüğüm kadarı ile sosyal medyada adına bir cümle dahi yok. (İyi Yönde) Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Cuma Bilezikleri Kim Kazandı?

24 Haziran 2019 Pazartesi günü başlayan hafta bugün kaynanaların vereceği 28 Haziran puanları sonrasında noktalanacak. Öncelikle Bugün günün birincisi kim oldu sorusunun cevabı verildikten sonra hata birincisi yani bilezikleri alan isim ortaya çıkacak. Şu an için elif ile Gülcan bilezik için ter dökecek iken, Hatice ile Hülya da elenmemek adına mücadele verecek.  Dikkat: 28 Haziran 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

28 Haziran Cuma Gelinim mutfakta puan durumu kaynanalar son puanlarını vermediği için henüz sonuçlanmadı. Bildiğiniz üzere final günü üç kaynana puanlarını verdikten sonra dördüncü kaynana puanlarını vermeden, günün ve haftanın kritikleri yaklaşık olarak 35 dakika konuşuluyor.

Sonrasında son puanını yapmak üzere 4. kaynana sunum kısmına gelip kesin sonuçları belli edecek puanları veriyorlar. Bizler bu aşama kalmadan kim kazandığını açıklayacağız. Not: Gelinim mutfakta 28 Haziran puan durumu yazının en son kısmında verdik.28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı sırada Elif

Bu hafta finalinde bana göre Gülcan kolay bir puanlama geçirecek. Hem de en ön sırada olmasına rağmen rahat bir şekilde yemeklerini yapabilecek imkanı olacak. En yakın rakibi ile arasında sadece 8 puan olması ve bunun final günün de kapanması, bana göre oldukça zor olması nedeni ile 28 Haziran Cuma Toplam Puan Durumu sonucu şimdiden belli diyebilirim.28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık) Açıklanırken Hatice

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmına baktığımız da henüz 28 Haziran puanları verilemeden son haline baktığımız da Gülcan 53 puanla zirvede yer alırken Elif 45 puanla ikinci sırada yer aldığını görüyoruz. Üçüncü sırada ise Hatice 43 puanla yer alırken, bu hafta yarışmaya başlayan Hülya, 39 puanla eleme potasında yarışacağını söyleyebiliriz. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından bu hafta kesinlikle eleme konusunda Fatih Ürek’in sürprizleri olacak. Bu hafta eleme anında bizleri hangi sürprizin beklediğini ilerleyen zamanda açıklayacağız Şimdi sözlerimi uzatmadan gelinlerin bugün hangi yemeği yapacağını, hemen açıklayalım. 

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pekmez Soslu Kek Malzemeleri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

  • 1 adet yumurta
  • 1/2 su bardağı ay çiçek yağ
  • 2.5 su bardağı kadar un
  • 1 su bardağı pekmez
  • 1 paket kabartma tozu

Sosu İçin;

  • 1 su bardağı pekmez
  • 2 çorba kaşığı kadar buğday nişastası
  • 2 su bardağı su

Gelinim Mutfakta 28 Haziran 2019 Cuma Günün Tatlısı Pekmez Soslu Kek

Fatih Ürek Yarışmacılara 50 dakika süre verdi. ancak bu kek için Pekmez kekin içine girdiğinde çok kötü bir şey olduğunu, hatta gurmeler pekmezi üzerinde istemez, sadece yiyecekleri zaman dökülmesini ister diyerek en büyük tüyoyu gelinlere verdi. Bakalım bu gelinlerden hangisi gününü tatlısını en güzel yapıp günün birincisi olacak? Hadi hep birlikte 28 Haziran puanlama kısmına bakalım. 

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Puanları (28/06/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta 28 Haziran Cuma Puanları Açıklarken Fatih Ürek
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Gülcan : 2
Hatice : 1
Elif : => Çiğdem’in Gelini 5
Hülya : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Gülcan : 4
Hatice : 5
Elif : 3
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 1

*************************
” 28 Haziran 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Hatice : 2
Elif : 1
Hülya : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Gülcan : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 1
Elif : 5
Hülya : 4

*************************
*************************

Gelinlerin 28 Haziran 2019 Cuma Toplam Puanları

Gülcan 2 4 5 1 12
Hatice 1 5 2 1 9
Elif 5 3 1 5 14
Hülya 4 1 3 4 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Haziran – 28 Haziran Haftası) – Cuma

*************************
Gülcan : 53 + 12 = 65
Hatice  : 43 + 9 = 52
Elif       : 45 + 14 = 59
Hülya   : 39 + 12 = 51
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

28 Haziran Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜLCAN

28 Haziran 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ HÜLYA=> AMA SEZON FİNALİ OLDUĞU İÇİN ELEME YAPILMADI

28 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELIF
Gelinim Mutfakta 28 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELIF
28 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HATICE
*************************

Gelinim Mutfakta 330. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu