Gelinim Mutfakta

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi günün birincisi ile çeyrek altını alan belli oldu! 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bu hafta ilk bölümde Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? 28 Haziran Pazartesi bugün kim birinci oldu? Büyük sezon finalinin dördüncü ve son haftasının ilk bölümünde, bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu rakiplerine kıyasla en fazla puanı alan ve sonunda çeyrek altını kazanan gelin kim? Tüm bu soruların detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 28 Haziran 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (28/06/2021) Yağnur 20 puanla günün birincisi olurken, Gönül 8 puanla günün sonuncusu oldu. Nilgün kaynana ilk bölümde 5-1-1-1 puanlaması yaparak dikkatleri üzerine çekti.

=> Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Pazartesi Çeyreği Kim Kazandı sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi Puanları birazdan kaynanalar ve Seda Sayan tarafından verilecek. Dikkatler ise %100 Aysun ve Yağnur’un üzerinde olacak. Zira en fazla altına sahip olan iki gelin arasında ki dengenin bugün bozulup bozulmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

=> 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde Aysun çeyrek altın kazanması ile ezeli rakibi Yağnur ile eşit seviyeye geldi. Aysun ve Yağnur beş adet çeyrek kazanırken, Ayten iki, Gönül ise üç çeyrek altınla halen yarışmaya devam ediyor.

=> 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Ayten’in yarışmada “Çerez yarışmacı” olmaması için tek ve kesinlikle yapması gereken, bugün 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, üçüncü çeyrek altınını kazanması gerekiyor. Aksi halde 20 bileziği %100 kaybedecek.

=> 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 28 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yağnur tüm takiplerine fark atıp, altıncı çeyrek altınını kazanmak isterken, bir anda Aysun’un aldığı yüksek puanlarla en yakındaki rakibi ile arasında ki fark kapandı. Büyük sezon finalinin dördüncü haftasında, bugün 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile adeta yarış yeniden başlayacak.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Gönül, geçtiğimiz hafta aldığı bir çeyrek sayesinde halen 20 bilezik için iddiasını koruyan üç yarışmacında biri olurken, Yağnur’un kendisine karşı sarf ettiği sözler karşısında Gönül şöyle dedi;

“Biz daha yarış bitti demedik ki!”
Yarışmacı Gönül

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Yağnur ve Nilgün

Sözleri ile yarışmacı Gönül, rakibi Yağnur’a karşı halen yarışmada olduğunu ve son ana kadar mücadele edeceğini açıkça dile getirirken, dört yarışmacının da bir sonraki güne iddiasını taşıyabilmesi için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı almak için kıyasıya rekabet edecek.

Mevcut yarışmacılar arasında 20 bileziğe en uzak isim Ayten Hatamova Gürüf olduğuna dikkat çeken Yağnur, Cuma günü bilezikleri koluna takacağını dile getirdi. Ayten ise Yağnur’un kendisinden emin sözlerine karşılık şöyle dedi;

“Unutma ki maç doksan dakika!”
Yarışmacı Ayten

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Gönül

Sözleri ile Ayten yarışmanın devam ettiğini, önünde beş çeyrek altın olduğunu, bu çeyrekleri Aysun ve Yağnur’a kaptırmadan kazanması halinde 20 bileziği alma şansının olduğunu açıkça ifade etti.

Yağnur Ayten’in son ümitlerini tüketmek için bugün Gelinim Mutfakta 28 Haziran Puanlama sonucunda geriye kalan beş çeyrek altından bir tanesini kazanmak için kolları sıvadı.

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Pazartesi günü Çeyrek altını kazanacak gelinin elde edeceği avantajlar;

 1. Çeyrek sayısını artırmak
 2. 20 bileziği almaya bir adım daha yaklaşmak
 3. Rakiplerini puanlama olarak ilk günden geride bırakmak
 4. Haftaya altın kazanarak başlamak
 5. Toplam Puan durumu sonucunda göre birinci sıraya yerleşmek
 6. Büyük sezon finalinin sonunda ki bilezikleri kazanmak için iddiasını korumak

Büyük sezon finalinin son haftasında yukarı da sıralanan avantajları kazanmak isteyen gelinler, bugün Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi puanlaması sırasında %100 kapasite ile yemeklerini yapacaklar.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi Puan Durumu

7 Haziran 2021 tarihinde başlayan büyük sezon finalinin bugün itibari ile (28 Haziran 2021) son haftası, bugün 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Üç hafta boyunca Aysun 5, Yağnur 5, Gönül 3 ve Ayten iki çeyrek altını kazandı. Ayten yarışmada ki iddiasını koruyabilmesi için Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi Puan Durumu sonucun da kesinlikle çeyrek altını kazanmak zorunda.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Son üç hafta boyunca Seda aynı yarışmacıya beş verip dikkat çekmediği için yarışmadaki dengeyi de değiştiren isim olmadı. Hemen hemen her bölümde farklı isimlerin beş alması yarışmada ne derece rekabetin olduğunu adeta bizlere kanıtlamaktadır.

Seda Sayan’dan bugün Gelinim Mutfakta 28 Haziran puanlaması sırasında hangi gelinin en yüksek puan olan beş puanı alacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Bugün 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu soncunda bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olan yarışmacı Aysun ya da Yağnur olması halinde, 20 bilezik için çok büyük bir avantajı elde edecek.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi Puan Durumu Belli Olduğu An Aysun ve Nurten

Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan Pazartesi en yüksek puanı hangi yarışmacıya verdi? 28 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 28 Haziran Pazartesi günü yani bugün çeyrek altını kim kazandı? 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Bu soruların cevapları ise alt kısımda bugün verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Puanları (28/06/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

28 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 4
Aysun: 1
Ayten: 5
Gönül: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  3
Gönül: 1

*************************
” 28 Haziran 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: 4
Ayten: 4
Gönül: => Yüksel’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Gönül: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 1
Ayten: 1
Gönül: 1

*************************

Gelinim mutfakta 28 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 4 4 5 2 5 20
Aysun 1 5 4 5 1 16
Ayten 5 3 4 4 1 17
Gönül 4 1 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mayıs) – Perşembe

Aysun Kuşatan büyük sezon finalinde Cuma günleri toplam puan durumu sonucuna göre en fazla puan alan gelin oldu. Kısaca büyük sezon finalinin üç haftası boyunca aslında bilezikleri puanlama olarka hak etse de Seda Sayan’ın getirdiği kural gereği çeyrek altını alan 20 bileziği alacak. Yağnur 20 bileziği alırsa aslında normal düzende hak etmediği bilezikleri alacak. Editör Yorumu

*************************

Yağnur: 20
Aysun: 16
Ayten: 17
Gönül: 8

*************************

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 28 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
28 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  GÖNÜL

*************************

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı Fragmanı İzle

28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları bu sezonun son Pazartesi puanları olarka verilecek. Büyük sezon finalinin son haftası olmasında dolayı bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazanmak isteyen gelinler kıyasıya yarışacak. Gözler ise hem bugün hem de bir sonraki gün ekrana gelecek bölümde olacak. İşte gelecek bölümden kısa bir video olarak Gelinim Mutfakta 29 Haziran Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

48 Yorum

   1. Çıldırıyor zilli aysun çıldırmazmı 1 puan alınca gıçını yırtıyor bağıracağım diye kurbağa gözleri fal taşı gibi açılıyor ne olacak açlıktan gelmişler zamanında bir şey görmemişler görsüsüz kaynana gelin iyiki geçen sefer biraz bilezik kazandılarda 6. Ay. Falan geçinirler o bileziklerin parasıyla ondan sonra ne olacak yine aç sefilleri oynayacaklar onlarada bu mustak yakışır

  1. Aysun bilezikleri nah alır boş hayaller yavruum.gerçi ben öbür şıllık yağnuruda hiç sevmiyorum ama yapacak bir durum yok şansına cuma günü yüzde 90 bilezikler onun ne yazıkki isterdim Ayten alsın

 1. ŞU AYSUN’UN KAYIN VALİDESİNE GICIK OLUYORUM!..BU GÜN YİNE HAVALARA GİRİP KENDİLERİNİ SÜPER LİG’DE GÖRDÜ!..YARIŞMADA 4 AY KALMALARINA RAĞMEN AYSUN TAHTAYA İSMİNİ YAZDIRAMADI!..BAŞARIDAN BAHSEDECEK OLURSAK YARIŞMADA DAHA ÖNCE YARIŞ GELİN EZGİDEN BAHSETMEK GEREKİR!..

 2. Insallah Ayten yalakasi bu gun ceyrek alamaz kirli aptal macy kizzz yalaka tam bir yalaka hic sevmiyorum onu

   1. Asıl siz sözlerinize dikkat etseniz iyi olur her kes istediği gibi esip gurluyor bide yorumlarınız terbiyesiz😖😣😞Ben sizin yerinize utanıyorumm🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  1. Sen sevicimisin nesin osturaklı sapık pelin bakıyorum ayteni falan kıskanıyorsun güzel ve sempatik değilmi? Ama senin gözün çirkef aysunda değilmi?

 3. AYSUN’A GICIK OLUYORUM!..ONU TELEVİZYON DA İZLEDİĞİM ZAMAN SANKİ YILANI GÖRÜYORUM! BANA KATILAN VAR MI?

  1. Var ben varım admin aysunu gördümmü kurbağayı görmüş gibi oluyorum içim bulanıyor kurba gözlü kümük burunlu cadı aysun çirkefi kaynanası da. Aynı bok

 4. Arkadaşlar bugün Seda Sayan Nurten kayınvalideye ipucu verdi Nurten diyor ki 1.tabak güzel Seda Sayan ise diyor 3.tabak güzel mı sen 3.tabağa çok güzel olmuş dedin diye Nurten’e ipucu verdi gelinlerin hakkını yiyorlar çok büyük bir haksızlık.

 5. Allahın cezası yağnur hiç sevmiyorum şu kızı resmen şov peşinde nilgün hanım5 1 1 1 yapınca bende kazanarım😠😠😠😡

 6. Yarın inşeAllah Ayten çeyreği kazanır 4 günün dördünde 6 çeyrek yapar😊AYTENN cim Canım seni çooooooookk seviyorummmmm❤💕❣🥰❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu