Gelinim Mutfakta

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı günün birincisi ve Salı puanları açıklandı! 28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 28 Haziran Salı bugün çeyrek altını kim aldı? 28/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Salı günü Nursel Ergin kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine 5 verdi? Salı altını kim aldı? Bugün en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (29/06/2022) 28 Haziran Salı günü Yeşim 19 puanla günün birincisi olan yarışmacı oldu. Hasret ise 3 puanla günün sonuncusu oldu. Böylelikle Yeşim’i kurtarma operasyonu tamamlanmış oldu. Yeşim Hasret ile birlikte beş çeyrek altın sayısına ulaşan ikinci yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı Puanları ile puan durumu sonucu %100 netlik kazandıktan sonra gözler, Yeşim’in alacağı puanlar ile elde ettiği çeyrekler üzerinde olacak.

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Yeşim yine çeyrek altını kazandı ve gerilerden gelip, dördüncü çeyreğini elde etti. Yeşim adım adım finale yürürken, rakipleri sadece sitem etmekle yetiniyor. 

=> 30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 28 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 28 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Altın final haftasında geriye dört çeyrek altın kaldı. Bugün verilecek puanlama sonucunda bir gelin de çeyrek altını kazandıktan sonra, sadece üç çeyrek kalacak.

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Damla ve Hasret kendi kaynanalarından istediği puanları alamadığı için sinirlerine hakim olmada epey zorlandılar. 

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim ilk üç hafta istediği puanları alamazken, Beyhan kaynanada gelinin düzenli bir şekilde bulamadı. Şimdi işler tam tersine döndü ve Yeşim yüksek almaya başladı. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanlama sonucunda Yeşim yine yüksek alıp, beşinci çeyreğini kazanması bekleniyor.

Kaynana Nuray Gülap, gelinin Damla ile birlikte bindalı giymek istedi. Damla ise bu durumu kabul etmeyince, Beyhan kaynana Nuray kaynana için sürpriz bir kına gecesi ayarladığını şu sözlerle duyurdu. İşte kaynana Beyhan’ın o açıklamaları; 

“Nursel hanım Nuray hanım kına gecesi yapmak istedi. Ben de ona bir sürpriz yapmak istiyorum.” Kaynana Beyhan

Sözleri ile kaynana Beyhan, Nuray hanımı onure etmek istedi.

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Altın final haftasının finali adım adım yaklaşırken, Yeşim’in birden ön plana çıkması dikkatlerden kaçmadı. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 28 Haziran Puanlama sonucunda, günün birincisi olup beşinci çeyreğini kazanmak istiyor. 

Altın final haftasının başında, Damla ve Aslıhan ön plana çıkarken, ikinci ve üçüncü hafta Hasret ön plana çıkan gelin oldu. Yeşim sonradan gelip tüm rakiplerini geçmek istiyor.

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Aldığı altınlarla Aslıhan ile Damla’yı geri plana iten Yeşim, 28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Hasret ile eşit hale gelmek, sonraki bölümler de ise Hasret’i geçmek istiyor.

Hafta başında Damla ve Hasret kaynanalarında istediği puanlar alamadı. Haftanın ikinci bölümünde yine aynı durum yaşanınca, Damla kaynanası Nuray’a şöyle dedi. İşte Damla’nın o açıklamaları; 

“Bir insan yanık ile kızarmışı ayır edemez mi ya!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, kendi kaynanasının yanlış puanlama yaptığını dile getirdi. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim 24 puanla günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin olmayı başarırken, Hasret 8 puanla günün sonuncusu olan isim oldu. 

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hasret adım adım rakipleri ile arasında ki farkı kapatırken, Yeşim de adım adım finale doğru yürümeye başladı. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, rakiplerini geride bırakmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı Puan Durumu

27 Haziran 2022 tarihinden altın final haftasının dördüncü ve son haftası başladı. İlk bölümde Yeşim çeyrek altını alan isim oldu. Haftanın ikinci puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı puan durumu değil, bugün çeyrek altını kim aldı sorusu daha ön plana çıkacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

İlk hafta oldukça pasif olan Yeşim, on hafta adlığı çeyreklerle birden 25 bilezik için en iddialı iki isimden biri olmayı başardı. Yeşim hayallerine ve hedeflerine artık çok daha yakın.

Hasret, Damla ve Aslıhan Yeşim’e bilezikleri kaptırmak istemiyor. Bunun için üç yarışmacının da hedefi bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyorlar.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı Puan Durumu Belli Olduğu An Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Hafta başında Yeşim yüksek puan alarak haftaya altın alarak başladı. Haftaya moral ile başlayan Yeşim, bugün 28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu yine çeyrek altını kazanıp, aynı hızla davam etmenin planını yapıyor.

28 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı Yeşim kaç puan aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinine beş puan verdi? 28 Haziran 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? Hasret kaç puan aldı? 28 Haziran 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konunun altındaki yorum kısmında tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Puanları (28/06/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

28 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Damla: 5
Aslıhan: 2
Hasret: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Damla: => Nuray’ın gelini 1
Aslıhan: 5
Hasret: 1

*************************
” 28 Haziran 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 2
Aslıhan: 2
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 28 Haziran Salı Toplam Puanlar

Yeşim 1 5 3 5 5 19
Damla 5 1 1 2 1 10
Aslıhan 2 1 5 2 4 14
Hasret 1 1 1 1 1 5 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Haziran-1 Temmuz Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 24 + 19 = 43
Damla: 11 + 10 = 21
Aslıhan: 9 + 14 = 23
Hasret: 8 + 3 = 11
*************************

Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 28 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
28 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 28 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 5
Damla 3
Aslıhan 4
Hasret 5
TOPLAM 17

Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda geriye sadece üç çeyrek altın kalacak. Gözler ise haftanın ortasında ekrana gelecek bölümü çevrilecek. İşte o anların ekrana geleceği bölüme ait olan, Gelinim Mutfakta 29 Haziran Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Dün okuyamadım sayfayı bugün okudum ve okuduklarıma inanamadım o kadar nefret ediyorsunuz ki yeşimden bu kadar mı belli edilir dün herkes puan verdi siz adalette değilsiniz bence siz programa adalet diyorsunuz da .. sizin ki tahmin değil sadece Yeşim gider diye korkuyorsuunuz.miyase yerinde olsaydı yeşim kıyamet koparırdınız demek.. sayfadan buz gibi soğudum resmen…

  1. korkmuyoruz biliyoruz yeşim yada Aslıhan alacak bu da torpille olacak sunucu bugün yeşim e 1 vermiş olabilir ama yeşim in çeyreği alacağını bildiği için verdi
   sunucu kaynanalardan garantilediği için verdi

 2. Nurten Hanım böyle devam ederseniz çok kötü.Hasret kendini artık toparlarmısın?Neler oluyor bak uç gün kaldı Hasret ya kendini topla ya topla ya böyle olmaz artık üç gün ya yaptın ya yaptın yoksa gidiyor bak Hasret.

 3. Nuray Hanim ve Nurten Hanım siz böyle giderseniz Yeşim i el birliği ile kazandıracak sinız. Yeşim terbiyesizleşme evet bugün Damla aklı yaptığı halde alamadı sen hala dalga geçiyorsun.Yeşim haketmediğin halde 5 ler 3 ler gidiyor haksız puanlar

  1. Nursen Hanım Yeşim de çok seviniyorsunuz.Yeşim Nurten Hanım la dalga geçemessin sen tatlı basıldı falan çok ukalalık bu.Nurten Hanım siz de onlara laf söyletmeyin.Hasret artık yapmam gerektiğinin farkında mısın Yeşim aldı gidiyor ve çok ukala konuşuyor.Bugün Damla bin hakkıydı ama kayınvalideler sağolsun.

 4. Dikkat ederseniz, Nursel hanım Yeşim in kayilvalidesine tabağın başında iyi düşün anlamında tüyo veriyor ve Beyhan hanım o tabağa 5 veriyor. Bugün 4. tabağı nasıl kakdiracaksin diye söyledi. Beğenmedi ve 5 verdi

  1. beyhan tüyo aldığında hep buluyor tüyo almayınca bulamıyor ekip ve sunucu yeşim i desteklediği için beyhan buluyor
   yeşim in akrabaları nerdesiniz kimin kazandığını biliyorsunuz dur çünkü çekimler bitmiş herkes evine gitmiş

 5. nursel bu hafta sadece yeşime çalışacak herhalde belliydi zaten çünkü başta yeşim dipteyken birden yükseldi hak etmiyor bence bu program kaldırılmalı birde en çok izlenen felan diyorlar bence verdikleri altınlar bile sahte

 6. Nursen Hanım kazanan Yeşim olunca sesi nasıl çıkıyor ama ve memnun bir şekilde Yeşimmmmmmmmmm.Hasret yarın ve uç gün artık toparlan ve Yeşim i konuşturma.Beyhan kayınvalide artık havalarda uçuyor.

 7. Ya bu kadarda kotu yorum yazilmaz ya yesim guzle yapmiski guzel puan aldi su an onun yerine miyase olsa miyase aldy miyase diye yorumu doldurusunuz ama.yesim alinca kiskanclikdan geberiyorsunuz oh canima degsin ya valla cok iyi oldu
  Bravo yesim basarilar❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😘😀😃😄😁😗😙😚😘🥰😍🤩😍🥰😘😚😙😗🙂🙃❤️🧡💛💚💙💜🖤💟💘💝💖💗💓💞💕💌💟❣️☠️❤️🧡💛💚💙💜🖤♥️💘💝💗💝💓💞💕💌🦠❣️❤️👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  1. yeşim ciler her zaman ki seviyesiz ve terbiyesiz miyase yok onu neden konuya karıştırıyorsunuz ayrıca kabul edin yeşim yapamıyor kazanirsa torpille kazanır
   sürekli hak hak adalet diye konuşuyordunuz yeşim haksızlıkla alınca sesiniz çıkmıyor

  2. Herhalde yeşim tanıdığınız biri yada siz yeşim sinis kimse salak değil kör değil sağır da değil herkes sunucunun yaptıklarını nasıl yönlendirdiğini görüyor en azından yürekli olun dürüst olun ya torpille alacağınız bilezikleri hak ettiğini savunmayın

 8. Hasret bir haftada üç çeyrek almıştı aferin dedik hiç kimseyi sunucuyu programı zan altında bırakmadık, damla üst üste üç çeyrek aldı onu da takdir ettik. Garibim yeşim bir çeyrekle haftalarca yarıştı ve çok az farkla alamadı hep. Kimse acımadı ona. Damla çöktün bittin sen artık yarışmanın anlamı yok bırak git derken kimse yeşimi korumadı. Sonra talihi döndü kazanmaya başladı demedik bırakmadınız. Biraz vicdanlı ve adaletli olunuz. Kim hakediyorsa o alsın ve lütfen hazımlı olalım biraz….

 9. oy tatlim ben istersem miyaseyi karistiririm hasreti karistiririm ayrica terbiyesiz seviyesiz olan tek kisi var oda yesimcilere seviyesiz diyenlerdir ayrica seviyesiz yorum yazan yesimi kotuleyip torpilli diyip yazanlar seviyeli yesimcilere mi kafa tutuyor. Hani demet akalinin kucukn kaldirim yasi pirlantayami karsi dedigi biir sarki var yeim ve yesimciler pirlanta seviyesiz yesimi kotuleyip yazanlar pirlantayami karsiiiiiii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu